Starity

Louis Tomlinson durván összeveszett Harry Stylesszal a szünet miatt

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 25. 14:39 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Megjelent Louis Tomlinson interjúja, amiben bevallja, ő volt a felejthető a bandában, míg bandatársai mindent kézhez kaptak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. június 25. 14:49 #2
ScreamQueens
ScreamQueens
ITZY? ITZY!
 
Státusz»2019.03.05 - A.C.E concert~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.11.
Hozzászólás: 1007
Csatolások: 1457
Azonosító: 246374
Offline offline
Imádom Louist és ő nem egy senki akár hogy is érzi..
Az 1D meg csak talán egy két fellépésre fog szerintem csak össze állni de külön külön is nagyon örülők a sikereiknek! <33
2017. június 25. 14:58 #3
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem..
2017. június 25. 15:05 #4
N_évi024
N_évi024
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.05.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 254541
Offline offline
Ez ledöbbentett. Fáj, hogy Louis ezt gondolja magáról. Hiszen ő egy tökéletesen csodálatos személyiség, és a hangja is szuper. Persze, hogy úgy gondolja, hogy ő "kevesebb", mint a többiek, amikor az X-factorban se adtak neki szólót. Fáj a szívem érte, és remélem, hogy egyszer 100%-san tisztában lesz azzal, hogy ő mennyire értékes ember.
2017. június 25. 15:08 #5
- törölt felhasználó -    
Hihetetlenül szeretem ezt a srácot. Nekem már mindegy, hogy a bandával mi lesz, ha újra összeállnak, ha nem, ez az ő döntésük. De Louisnak nagyon szurkolok, hlgy ki tudjon törni a saját önbizalomhiányából, és megtalálja a pályáját, amin elismerik. Megérdemelné.
2017. június 25. 15:11 #6
- törölt felhasználó -    
ó, istenem. hirtelen nem is tudom mit írjak.
sajnos nem lehettem tagja az 1D fandomnak, mikor még a fénykorát élte, sőt, mondhatni mindent megtettem azért, hogy a legkevesebbet halljak felőlük, persze sikeretlenül.
kétségtelen, hogy tényleg Harry volt az, aki a legnagyobb figyelmet kapta a bandában, ezt még úgyis látni lehetett, hogy nem szerettem őket. ez pedig nem feltétlenül a hangi adottságai miatt volt így, ugyanis visszanézve a dalokat és a koncert felvételeket, egyikük sem volt annyira kiemelkedő.
azt, hogy Louis tényleg soha nem kapott egy szóló részt az X-faktorban nekem is feltűnt, mikor megnéztem a műsorban nyújtott szerepléseiket és már akkor annyira rosszul éreztem magam miatta. volt, hogy csak kiállt a színpadra és énekelnie sem kellett.
teljesen megértem, hogy úgy érezte, ő a legfelejthetőbb bandatag. pedig szerintem van jó pár olyan pozitív tulajdonsága, ami a többi srácban nincs meg.
annyira helyén volt a szíve akkoriban, mikor ismerté váltak, hogy el se hinné az ember, hogy a cikkben említett érzésekkel kellett nap mint nap megbirkóznia. mindig mosolygott, mindig poénkodott, és most hogy tudom, miket kellett megélnie, hogy mennyire semminek érezte magát a többiekhez képest, legszívesebben adnék neki egy nagy-nagy ölelést, hogy tudja: ő igen is számított, és nélküle nem lett volna ugyanaz a banda.
őszintén kívánom, hogy rendezze a kapcsolatát Harryvel, mert hogyha így, ilyen keserű szájízzel nyilatkozik róla, nem Harryt, hanem saját magát állítja be rossz fényben.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2017. június 25. 15:14 #7
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
Ez most engem is lesokkolt.
Nem értem, ezt hogy gondolta. Miről beszél? Ő egy nagyon fontos kulcsa volt a One Directionnek. Nagyon tehetséges, és szeretni való.
Nagyon fájt olvasni ezt a cikket, hiszen ez eddig le sem esett nekem, hogy ő tényleg így gondolja. Ahogy itt előttem írták, nagyon remélem, hogy hamar rájön, hogy ez hülyeség volt, amit mondott és igen is fontos ember, értékes és nagyon tehetséges.
2017. június 25. 15:17 #8
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
harry tudta magarol, hogy messze o volt a legnepszerubb. hatulrol meg ugye nagyon nyomtak, ahogy a mai napig ezt kihasznalva...nem gondolom, hogy szant szandekkal nyomt el masokat, szimplan igy alakult. es louis szavai sem leptek meg kulonosen, az o szemelyisege szamomra nyitott konyv. otulok, hogy ellyvel ujra egyutt vannak bar mar reg nem tartozom a rajongok koze, remelem mindegyikuk eleri majd, amit celul kituzott...
2017. június 25. 15:20 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nikus12 @ 2017.06.25. 15:11)
ó, istenem. hirtelen nem is tudom mit írjak. 
sajnos nem lehettem tagja az 1D fandomnak, mikor még a fénykorát élte, sőt, mondhatni mindent megtettem azért, hogy a legkevesebbet halljak felőlük, persze sikeretlenül. 
kétségtelen, hogy tényleg Harry volt az, aki a legnagyobb figyelmet kapta a bandában, ezt még úgyis látni lehetett, hogy nem szerettem őket. ez pedig nem feltétlenül a hangi adottságai miatt volt így, ugyanis visszanézve a dalokat és a koncert felvételeket, egyikük sem volt annyira kiemelkedő.
azt, hogy Louis tényleg soha nem kapott egy szóló részt az X-faktorban nekem is feltűnt, mikor megnéztem a műsorban nyújtott szerepléseiket és már akkor annyira rosszul éreztem magam miatta. volt, hogy csak kiállt a színpadra és énekelnie sem kellett. 
teljesen megértem, hogy úgy érezte, ő a legfelejthetőbb bandatag. pedig szerintem van jó pár olyan pozitív tulajdonsága, ami a többi srácban nincs meg. 
annyira helyén volt a szíve akkoriban, mikor ismerté váltak, hogy el se hinné az ember, hogy a cikkben említett érzésekkel kellett nap mint nap megbirkóznia. mindig mosolygott, mindig poénkodott, és most hogy tudom, miket kellett megélnie, hogy mennyire semminek érezte magát a többiekhez képest, legszívesebben adnék neki egy nagy-nagy ölelést, hogy tudja: ő igen is számított, és nélküle nem lett volna ugyanaz a banda. 
őszintén kívánom, hogy rendezze a kapcsolatát Harryvel, mert hogyha így, ilyen keserű szájízzel nyilatkozik róla, nem Harryt, hanem saját magát állítja be rossz fényben.

meghajolo.gif
2017. június 25. 15:33 #10
sandorreka2000
sandorreka2000
 
StátuszA tánc érzés nélkül csak üres mozdulat az érzés tánc nélkül palackba zártszellem
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.23.
Hozzászólás: 670
Csatolások: 233
Azonosító: 236388
Offline offline
Nekem mindig is Louis volt a kedvencem a bandában, az a fajta jószívuseg amit mindig is mutatott a banda társai és a rajongók fele. Valahogy mindig is éreztem azt hogy a háttérben maradt Niallel együtt..talán Zayn kilépése után lehetett észrevenni a változást és valószínűleg ezért is érezte akkor azt a sok önbizalomat. Szerintem egy nagyon tehetséges srác és már most is bebizonyította azt hogy mennyire megérdemli a rivaldafényt, hisz nem kis lélek jelenlét kellett ahhoz hogy az édesanyja halála után a színpadra álljon egyedül...Teljes Respect Louis!! Csodás énekes, csodás barát, csodás apuka és csodás ember!!
2017. június 25. 16:08 #11
- törölt felhasználó -    
Őszintén sosem voltam/leszek 1D rajongó, viszont távolról figyeltem a banda illetve a tagok fejlődését(mit mondhatnék, mindenhol róluk írtak/írnak. Ha akarnám se tudnám kikerülni őket). Azt kell mondjam hogy Louis nagyon jól megfogalmazta amit gondolok. Bár Harrynek az új single-je, a Sign of Times bejött, de valamiért nekem sosem volt szimpatikus maga az ember. Ne támadjátok le, nem azt mondom hogy rossz ember. Csak egyszerűen nem vagyok oda érte annyira.
Esküszöm elnézve ezt az egészet olyan mintha az 1D egy osztály lett volna, hiszen ott is megvan mindenkinek a 'szerepe', és lehet ezért is nem szimpatikus nekem Harry. Sosem voltam népszerű az osztályomban, sosem leszek, és teljesen úgy érzem magam, mint Louis. Talán ezért is tudok vele szimpatizálni. Bár kinek hogy.
2017. június 25. 16:08 #12
OneDirection116
OneDirection116
visszatérő vendég
 
StátuszHUMANS R WIERD!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.03.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 247709
Offline offline
sandorreka2000 Szívemből szóltál! <3
2017. június 25. 16:36 #13
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Szerintem most nagyon igaza van. Lássuk be a 1D rajongók 90 %-a Harry-t isteníti a többieket meg egyes "rajongók" máglyán égetnék el. Valószínűleg sem ő sem Liam, Niall, Zayn nem fog befutni olyan karriert mint Harry. Mert nincs meg a megfelelő marketing, Harry sem kimondottan a tehetsége miatt sikeresebb, csak szimplán őt tartották anno cukibbnak és ebből előnye lett. Az igazság pedig az hogy szerintem mindannyian csak amiatt lehetnek még a zenei pályán, mert a 1D tagjai voltak és sok millió tizenéves imádja őket.
Most mindannyian próbálnak fennmaradni a sztárvilágban, de pár év és elfelejtik őket, mert újat nem tudnak mutatni csak tucatzenét, jó kivéve Harry-t mert őt ismerik a legtöbben és még nem untak rá.
Ha ilyen konfliktusaik voltak és vannak akkor sosem állnak össze újra vagy ha meg is próbálnák nem tudnák elviselni azt hogy az egyikük népszerűbb mint a másik és amiatt lenne vége.
2017. június 25. 17:00 #14
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Nagyon sajnálom őt, de egy valamit nem értek. Miért pont Harryt hibáztatja? Esküszöm nem értem.
2017. június 25. 17:11 #15
Rainbowbubble3366
Rainbowbubble3366
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.10.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 261278
Offline offline
Szerintem jól tették, hogy végre mással is készítettek egy nagyobb interjút, nem csak Harryvel. Mindenki őt isteníti, hogy milyen jó srác, meg milyen jó énekes. Egyesek miatta háttérbe szorítják a többieket, holott nem csak Harry miatt lett híres a banda. Hiszen ott volt mögötte négy srác. És igen ez a Louis gyerek is és a többiek, Ők is megérdemlik ugyanazt a hírnevet mint Herrike. És én értem miért hibáztatja. Megértem, hogy összevesztek, hiszen éppen hogy akkor kapott erőre, bebizonyíthatta volna, hogy ő nem csak a háttérben jó. Viszont ezzel a szünettel (vagyis feloszlással, mert ezek után 99%-ban biztos vagyok, hogy a banda nem tér vissza) mindenki meg tudja mutatni, hogy nem csak Herrike tehetséges (vagy minek is nevezik) hanem mindenki.... biggrin.gif
2017. június 25. 17:25 #16
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Harry érvét meglehet érteni.. újat már bandaként nem tudtak volna mutatni akkor miért erőltettek volna a fanokra még egy albumot és turnét.
De Louist is meglehet érteni.. mert látszott rajta hogy imádta a bandát csak úgy mint Niall. Kettőjükön látom hogy igazán szerették.
Szerintem ő úgy gondolta magáról hogy esélye sincs szólóban és a banda után nem fog érdekelni már senkit ezért ragaszkodott ennyire a bandához hangilag tényleg nem a legkiemelkedőbb de hallgató zenét csinál szóval még ha nem is évekig de jó ideig meg fogja állni a helyét.
Az meg hogy Harrynek ekkora volt már az elejétől a sikere nem tehet róla ő csak önmagát adta és remélte hogy ez elég az embereknek és bejött szerethető egyéniség. Ugyan ez a helyzet Niallel is nem véletlenül ők a legkedveltebb tagok nekik van a legtöbb követőjük és róluk írnak a legtöbbet.
Louis személyisége kevesebb embert vont de attól én még imádom




Harryt pedig most a többség támadja de még is mit vártak volna tőle hogy majd 25-30 évesen is 15-20 éves lányoknak énekeljen? Ugyan, Harry mostani számai maradandóbbak, és más korosztályt céloznak meg.
2017. június 25. 17:32 #17
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
Rainbowbubble3366, ne tedd a hülyét, hogy minek is nevezik, amikor már az elején leírtad normálisan a nevét.smileeee.gif
Egyébként én is megértem, hogy dühös, hiszen valóban akkor kapott erőre..viszont Liam sem mehetett volna turnéra egy jó darabig, így hát amúgy is fennállt a veszélye ennek, ha Harry nem is tesz semmit.
Azonban így mindenkinek nyílt lehetősége bizonyítani. Szerintem mindannyian fantasztikusak, és mindig is annak tartottam őket.
Tehetségesek, viccesek, kedvesek és odaadóak.
Igaz, ami igaz, nekem sem Louis volt a nagy kedvencem, de úgy tartom, hogy neki van a legkülönlegesebb hangja mindannyiuk közül (Zaynt is beleértve), Louis hangját akármikor fellehet ismerni.
És imádtam, hogy olyan életvidám. A kis répafiú.biggrin.gif Én őt tartottam egész végig a mókamesternek, aki igazán feldobja a videókat (nem a klipekre értem) és a színpadon is pörög. Nem is értem hogy hihette magát felejthetőnek és értéktelennek.
2017. június 25. 17:46 #18
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Szegény sad.gif Szerintem Louis-nak teljesen igaza van.
2017. június 25. 17:57 #19
Greengal444
Greengal444
visszatérő vendég
 
StátuszWe arw young and wild and free
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 214528
Offline offline
Wendy17: Köszi,hogy leírtad tökéletesen ugyanazt,amit én is gondolok erről az egészről smileeee.gif
2017. június 25. 18:33 #20
Mrs. Malik
Mrs. Malik
új tag
 
Státuszjust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life :) x
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 0
Azonosító: 175985
Offline offline
Sajnos ez mindig is így volt. A 1D-n belül igazából mindenki Harry árnyékban volt, amit őszintén sosem értettem. Szerintem a többieknek is van/volt legalább olyan jó hangjuk mint Harry-nek, csak hát ehhez hagyni kellett volna azt is, hogy a többiek is kibontakozzanak. Nem csak az x-faktorban, a későbbiekben a lemezeken is sokkal több szerepe volt Harrynek mindig.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok