Starity

Britney Spearst a playbackelésről kérdezték – Végre választ kaptunk!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 28. 06:48 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A pop hercegnőjét gyakran vádolják azzal, hogy a fellépésein kivétel nélkül playbackel, de vajon valóban így is van? Erre adott most választ az énekesnő!
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. június 28. 07:35 #2
BTR fan
BTR fan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 240
Csatolások: 0
Azonosító: 150961
Offline offline
Total igaza van. Teny,hogysokszor hasznal playbacket de ha ennyit tancol,nem lehet vegigcsinalni egy fellepest anelkul,kulonben azert szolnanak be neki hogy elvezhetetlen a koncert mert kapkodja a levegot es remeg a hangja.
2017. június 28. 07:53 #3
HeyAlice
HeyAlice
visszatérő vendég
 
Státuszfeelin' blue
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.25.
Hozzászólás: 332
Csatolások: 0
Azonosító: 153816
Offline offline
Szerintem a playback nem szégyen. Évekkel ezelőtt voltam a koncertjén és hihetetlen sokat táncol, mozog annak ellenére, hogy két gyereke is van.
2017. június 28. 08:17 #4
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Egy koncertjére az emberek nem a tánc miatt mennek, hanem hogy hallhassák élőben, ami valljuk be tényleg nem sokszor történik meg.
2017. június 28. 11:03 #5
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Ő szerintem elsősorban show-t csinál, nem koncertet. Csak nem kéne keverni a szezont a fazonnal és azzal elkerülhető lenne ez a kellemetlenség. Mert koncerten valóban elvárható lenne a jól kivehető, hallható ének, de show-nak viszont tökéletes amit csinál. És szerintem nincs színvonalbeli különbség show és koncert között, csak más műfajként kéne kezelni. Azért ami a táncot és a látványt illeti, Britney eléggé oda szokta tenni magát.
2017. június 28. 11:50 #6
- törölt felhasználó -    
És ha playbackel? Akkor mi van? Tényleg, ő 100%-san odateszi magát, én hibát nem látok egy fellépésében sem, ellentétben a mai egyes sztárocskákkal, akik csak úgy ugrabugrálnak és végig csak playbackelnek. Na, bezzeg azokat istenítik meg tehetségesnek nevezik őket, stb. Köszönöm szépen, én azokból nem kérek.
2017. június 28. 11:54 #7
- törölt felhasználó -    
Las Vegas-ba nem azért fizetik, hogy elénekelgessen ott emberek, hanem, hogy showt csináljon. Én meg azt mondom mindenkinek akinek ez nem tetszik, hogy utána lehet csinálni, ki lehet próbálni milyen is végig nyomni egy ilyen showt.
Örülök, hogy őszinte volt. Szeretlek Brit. heart.gif
2017. június 28. 11:58 #8
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Na de ennyi erővel táncosnő is lehetne...
2017. június 28. 13:27 #9
Hello7
Hello7
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.27.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 251916
Offline offline
A hangja fontosabb mint, hogy, hogy táncol
2017. június 28. 13:30 #10
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
először is szerintem nem nagy szégyen ha playbackel vki.. jó mondjuk nagy csalódás, de örülj hogy élőben láthatod.. és egyébként más szrna bele az ilyen koncertekbe, ő meg még 20 évvel később is sokkal jobb mint egyesek, tényleg mindent beletesz a nehéz idők után is. respect Britney heart.gif
2017. június 28. 15:25 #11
- törölt felhasználó -    
Hát igazából,akkor ne táncoljon szerintem.Az emberek a hangjára kiváncsiak nem a táncra.Ráadásul ott van például Ariana Grande vagy Shakira akik szintén táncolnak és ugyanolyan profin énekelnek közben.Szerintem neki is menne. smileeee.gif
2017. június 28. 16:26 #12
- törölt felhasználó -    
Sokan vádaskodtak feléje, ami hülyeség volt. Egy kis playback, ha keveredik a valódi hanggal, nem a világ vége.
2017. június 28. 17:24 #13
- törölt felhasználó -    
Hát nem tudom... én ha elmennék a kedvenc énekesnőm koncertjére akkor inkább szeretném élőben hallani, mint táncolni látni... ha nem tudja a kettőt egyszerre csinálni akkor inkább ne táncoljon... bár vannak olyanok akiknek megy a kettő egyszerre pl Ariana Grande vagy Little Mix. Bár nekik is van egy kis playback alatta de ők tényleg énekelnek is... nem úgy mint Britney, mert neki nem igazán hallani a hangját... és én úgy vagyok vele, hogy engem nem zavar ha van valamennyi playback is, mert nyilván fárasztó egyszerre táncolni meg énekelni is, DE ne legyen az egész tátogás és ne fogja a táncra. Ő elsősorban "énekes" (bár énekelni nem igazán tud) szóval nem táncolnia kéne hanem inkább énekelni... ne fogja már a táncra, hogy az túl fárasztó... ha fárasztó akkor csináljanak egyszerűbb koreográfiát vagy mittudomén de inkább énekeljen...
Ja és amúgy nem birom Britneyt meg igazából nem is annyira érdekel, hogy mit csinál a koncertjein, de ez idegesítő, hogy azzal dobálózik hogy a tánc miatt nem tud énekelni... akkor nem kell táncolni. Ennyi.
2017. június 28. 17:30 #14
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Annyira örülök hogy ezt így kimondta!!! Büszke vagyok rá így kell ezt csinálni! *-* Csupán azért nem énekel élőben teljesen mert nagyon sokat táncol amit képtelenség bírni levegővel két órán keresztül!!!! Mi ez a vádaskodás de tényleg??? Playback ide vagy oda, a világ egyik legsikeresebb előadójáról beszélünk, aki nem keveset tett le az asztalra ezalatt a csaknem 20 év alatt amit a szórakoztatóiparban tölt. A Pop Hercegnője címet is okkal viseli a kezdetektől. Most jól kimondta amit velem együtt több ezer rajongó is gondol. Szép volt Britneym <333
2017. június 28. 17:30 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (arianator_R @ 2017.06.28. 17:24)
Hát nem tudom... én ha elmennék a kedvenc énekesnőm koncertjére akkor inkább szeretném élőben hallani, mint táncolni látni... ha nem tudja a kettőt egyszerre csinálni akkor inkább ne táncoljon... bár vannak olyanok akiknek megy a kettő egyszerre pl Ariana Grande vagy Little Mix. Bár nekik is van egy kis playback alatta de ők tényleg énekelnek is... nem úgy mint Britney, mert neki nem igazán hallani a hangját... és én úgy vagyok vele, hogy engem nem zavar ha van valamennyi playback is, mert nyilván fárasztó egyszerre táncolni meg énekelni is, DE ne legyen az egész tátogás és ne fogja a táncra. Ő elsősorban "énekes" (bár énekelni nem igazán tud) szóval nem táncolnia kéne hanem inkább énekelni... ne fogja már a táncra, hogy az túl fárasztó... ha fárasztó akkor csináljanak egyszerűbb koreográfiát vagy mittudomén de inkább énekeljen...
Ja és amúgy nem birom Britneyt meg igazából nem is annyira érdekel, hogy mit csinál a koncertjein, de ez idegesítő, hogy azzal dobálózik hogy a tánc miatt nem tud énekelni... akkor nem kell táncolni. Ennyi.

meghajolo.gif
2017. június 28. 17:45 #16
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (arianator_R @ 2017.06.28. 17:24)
Hát nem tudom... én ha elmennék a kedvenc énekesnőm koncertjére akkor inkább szeretném élőben hallani, mint táncolni látni... ha nem tudja a kettőt egyszerre csinálni akkor inkább ne táncoljon... bár vannak olyanok akiknek megy a kettő egyszerre pl Ariana Grande vagy Little Mix. Bár nekik is van egy kis playback alatta de ők tényleg énekelnek is... nem úgy mint Britney, mert neki nem igazán hallani a hangját... és én úgy vagyok vele, hogy engem nem zavar ha van valamennyi playback is, mert nyilván fárasztó egyszerre táncolni meg énekelni is, DE ne legyen az egész tátogás és ne fogja a táncra. Ő elsősorban "énekes" (bár énekelni nem igazán tud) szóval nem táncolnia kéne hanem inkább énekelni... ne fogja már a táncra, hogy az túl fárasztó... ha fárasztó akkor csináljanak egyszerűbb koreográfiát vagy mittudomén de inkább énekeljen...
Ja és amúgy nem birom Britneyt meg igazából nem is annyira érdekel, hogy mit csinál a koncertjein, de ez idegesítő, hogy azzal dobálózik hogy a tánc miatt nem tud énekelni... akkor nem kell táncolni. Ennyi.

Ha nem táncol, akkor azért támadják. Volt már rá példa. Mellesleg hülyén nézne ki, ha egy gyors számot úgy adna elő, hogy csak áll azt csá, s nem is élvezné se ő, se a közönség.
2017. június 28. 18:46 #17
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Ahogy neki jó smileeee.gif
2017. június 28. 19:15 #18
Joannexoxo
Joannexoxo
új tag
 
StátuszI live in a hologram with you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.10.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 262403
Offline offline
Azért Britney a két órás showja alatt előad 20 számot,azt a húsz számot betanult lépésekkel az elejétől végéjig végigtáncolja a látványelemeket használva 35 évesen két gyerek után szerintem még ha keveset is énekel nem azért mert nem tud hanem mert a többi látványelemmel főleg a koreográfiákkal (amik amúgy profi szintű táncosok készitették) a lehetőlegélvezetesebb showt akarja adni, nem úgy mint más előadók akik tényleg végig éneklik de náluk az a nagy tánc az pár lépés ide oda meg egy kettő karlendités mint pl Ariana Grande. Azért ne próbáljuk már meg ezt a kis sztárocska Arianát, mivel Britney húsz éves karrierje alatt egy poplegenda lett, egy ikon aki csak a debütáló első albumát 12 millióan vették meg, mig Ariana aki ma menő 3 albumával sikerült 4 milliót eladni. Elég erős tulzás lenne. De a lényeg h büszke vagyok Britneyre és szerintem ha azt nézzük milyen sokat próbál, táncol és dolgozik el tudjuk engedni azt a kis playbacket.
2017. június 28. 19:19 #19
Lady Kelly
Lady Kelly
új tag
 
StátuszTVD Forever! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.01.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 8
Azonosító: 261669
Offline offline
Én szeretem Britney-t, nagyon is! Ő is azok közt van, akiknek a zenéjén felnőttem. Tisztelem őt és amúgy tehetségesnek tartom! Ezt azért jelzem előre, hogy tudjátok, nem beszólni akarok, mindössze ahogy itt mindenkinek, nekem is van véleményem erről. Szóval...mindezek ellenére azt mondom, igenis próbálhatna többször élőben énekelni, már csak azért is, mert alapvetően szép hangja van. Viszont ráfogni a táncra, és a 1,5-2 órás koncertre a dolgot? Na, ezt ne. Kapásból ott van Shakira, aki minden egyes koncertjét végigtáncolja, ám eközben úgy énekel totál élőben, hogy csak ámul az ember. Tudom, mit beszélek, voltam a koncertjén pár éve. Eszméletlen jól szólt a hangja, és egy pillanatra sem állt le a táncolás terén. Így szerintem Britney részéről ez nem mentség. Amúgy engem nem zavar nála a playback dolog, mert valóban jó show-t tud csinálni, de akkor ne ilyen érvvel mentegesse magát.
1 felhasználónak tetszik: Genevieve
2017. június 28. 19:37 #20
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (Joannexoxo @ 2017.06.28. 19:15)
Azért Britney a két órás showja alatt előad 20 számot,azt a húsz számot betanult lépésekkel az elejétől végéjig végigtáncolja a látványelemeket használva 35 évesen két gyerek után szerintem még ha keveset is énekel nem azért mert nem tud hanem mert a többi látványelemmel főleg a koreográfiákkal (amik amúgy profi szintű táncosok készitették) a lehetőlegélvezetesebb showt akarja adni, nem úgy mint más előadók akik tényleg végig éneklik de náluk az a nagy tánc az pár lépés ide oda meg egy kettő karlendités mint pl Ariana Grande. Azért ne próbáljuk már meg ezt a kis sztárocska Arianát, mivel Britney húsz éves karrierje alatt egy poplegenda lett, egy ikon aki csak a debütáló első albumát 12 millióan vették meg, mig Ariana aki ma menő 3 albumával sikerült 4 milliót eladni. Elég erős tulzás lenne. De a lényeg h büszke vagyok Britneyre és szerintem ha azt nézzük milyen sokat próbál, táncol és dolgozik el tudjuk engedni azt a kis playbacket.

ÓRIÁSI RESPECT EZÉRT A KOMMENTÉRT! KÖSZÖNÖM! meghajolo.gif
Bár szeretem Arit, minden szavaddal egyet kell hogy értsek.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok