Starity

Botrány! Ennyi embert még valószínűleg soha akasztott ki a két Jenner lány

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 30. 12:18 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Hatalmas botrányt kavartak „vintage rock pólóikkal”, amikre a legendák krémjei is felkapták a fejüket.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. június 30. 12:23 #2
- törölt felhasználó -    
Nem tudom mi ezen a meglepő... Már jó ideje tudjuk hogy a szánalom nem ismer határokat...
2017. június 30. 12:26 #3
MissMikaelson
MissMikaelson
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.09.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 264801
Offline offline
Képzelem mekkora rajongó lehet a két csaj. Remélem valaki jól beperli őket, aztán majd siránkozhatnak. Undorítóak. Remélem fordított helyzetbe nem kerülnek, mikor valaki az ő arcukkal akar majd pénzt keresni.
2017. június 30. 12:31 #4
- törölt felhasználó -    
Megerőszakolták a valódi művészetet. Ahogy Sharon Osbourne mondta, foglalkozzanak inkább a hülye sminkjeikkel... és lehetőleg tűnjenek már el a süllyesztő legmélyére, oda való mind a kettő, Kardashianékkal egyetemben.
2017. június 30. 12:33 #5
- törölt felhasználó -    
Én eddig birtam őket,de ez úgy ahogy van undoritó volt tőlük.Egyetértek minden felszolalóval.
2017. június 30. 12:44 #6
- törölt felhasználó -    
"Ez az az eset, amikor olyan celebek, akik híresek azért, mert ismerik őket, de egyébként semmit nem csinálnak, lopnak és pénzt akarnak abból a hagyatékból faragni, akik tettek valamit, művészetük és üzenetük tovább él. "
"Egyértelműen figyeleméhes fruskák, akik sóvárognak a celeb jelző után, de nem csinálnak semmit. Szöges ellentéte azoknak az előadóknak, akiket kinyomtattak. Olyan, mintha arcon köpték volna őket, a művészetüket, üzenetüket, lelküket és örökségüket."
- Végre valaki kimondta! Köszönjük Jampol
Sharonnak pedig üzenem: Még a szájfényekhez sem értenek, mert azokat is a menedzser és a gyártó intézi. rohog.gif
A lányoknak meg csak annyit, hogy néha jobb lenne, ha befognák szájukat. Egyszer azt írj nem szeretik a metált és most pólót készít a metál zenészek tiszteletére. Nem rajongói vagytok a zenéknek, hanem önmagatoknak vagyok a nagy rajongói és az a baj, hogy ebben nem ismertek határt. Semmit az ég világon nem tudtok letenni az asztalra a művész világon belül. Egyszerűen alkalmatlanok vagytok mindenre és még mocskosul tiszteletlenek is. Ne gondoljátok azt, hogy egy bocsánatkérés és el van minden felejtve. Szánalmasak vagytok, két kis senki.
2017. június 30. 12:45 #7
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Soha nem bírtam őket, de most már lassan kezdik kiverni a biztosítékot, alapból úgy vagyok vele, hogy nem bírom őket, nem foglalkozom velük, de MI A BOKÁM EZ? Hogy gondolták, hogy felhasználják ezeknek az igenis legendáknak az arcát és hírnevét a sajátjuk érdekében? Fúj. Ostoba lányok, nem tudják, mit tehetnek meg, és sajnos nem is érdekli őket. Undorítónak tartom, és elítélem, amit csinálnak és őket magukat is.
Rájuk férne, hogy minden pénzüket és értéküket (emberileg amúgy sincs sok rohog.gif ) elveszítve kelljen végre dolgozniuk és nélkülözniük, ahogyan minden normális ember sajnos
2017. június 30. 12:48 #8
- törölt felhasználó -    
Undorítóak!
2017. június 30. 12:48 #9
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Remélem valaki jól bepereli őket...
2017. június 30. 12:52 #10
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
Én eddig bírtam Kylie-t (Kendall sose volt szimpi), de ez tényleg gusztustalan és eszméletlen tiszteletlen dolog, pedig egyik zenész zenéjét se szeretem. Azért tudhatnák, hol a határ. Amúgy perrel sokra nem megy senki, MissMikaelson, ezeknek annyi a pénzük, hogy röhögve kicsengetik azt, ha valaki perre viszi az ügyet és még nyer is
2017. június 30. 12:55 #11
- törölt felhasználó -    
Főleg Kendall olyan sötét, mint a belső zseb. Tavaly kijelentette, hogy a metálzene sz*r, és nem érti, hogy az emberek hogyan képesek ezt hallgatni. Kisvártatva Slayeres pólóban feszített. Na, ezt hívják úgy kérem szépen, hogy s*gget csinál a szájából. Ha nem szereti a metált, ne is hordjon metálos pólókat. Én pl. rühellem őket, ezért nem veszem a sminkjeiket. Ennyi.
2017. június 30. 12:59 #12
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
undorító az egész família.. még Kendall-t valamennyire bírtam, de azt hiszem ez a véleményem mától fogva gyökerestől megváltozik. még ilyen haszonhúzó idióta pcsákat még idáig nem láttam. Tisztelem azok véleményét akik ezek ellen fordultak, és megmondták az igazat. a Legendáknak ezekhez a kis csitrikhez semmi közük nincs. ha már annyira felnőttnek találják magukat, hogy drogozzanak és ilyesmi, akkor talán ezen is elgondolkozhattak volna. ja de ezeknek nincs is agyuk..
2017. június 30. 13:07 #13
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Szimplán buták. Intelligencia nuku, az anyjuk se volt mellettük soha és még sorolhatnám. Az ég világon semmit nem tettek le az asztalra, mégis gazdagabbak, mint a világ legtöbb embere, aki csinál is valamit az életben a bulizáson meg a vásárláson kívül.
2017. június 30. 13:16 #14
Moonwalker4ever
Moonwalker4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Nothing is impossible, the word itself says i'm possible!"-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.12.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 251568
Offline offline
No comment
2017. június 30. 13:16 #15
Fanny Holt
Fanny Holt
 
StátuszDreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 1028
Csatolások: 0
Azonosító: 208604
Offline offline
Végre beszólt valaki ezeknek a fruskáknak!
Konkrétan én sose értettem miért majmolják őket több milliós tömegek?
Ilyenkor szokták azt mondani, hogy csak nehéz volt megszületni, ugyanis anyuci pici lányainak minden az ölébe hullott kivéve a tudás, meglátszik mennyire IQ kapitányok a lányok. De most komolyan abba nem gondoltak bele, hogy először is egyeztetni kellene ezeknek az embereknek mondjuk a hozzátartozóival vagy azzal aki hasonló ügyekkel foglalkozik?
Ez szánalom, hogy meg se kérdezték, de még szerintem utána se jártak és szerintem maguk se gondolták, hogy ekkora koppanás lesz belőle, rendesen lejáratták magukat. Ilyenkor pusztulnak el az agysejtjeim hogy milliók rajongnak EZEKÉRT, akiknek az a tehetsége, hogy eleresztenek egy szép mosolyt. És az a szép, hogy az ilyenből nemhogy kevesebb lenne hanem ezek úgy szaporodnak mint a nyulak. Ezért ma még lenyomok egy imát a jövőbeli generációért, a Jenner lányoknak meg csak gratulálni tudok!
2017. június 30. 13:19 #16
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Sharon kommentje király biggrin.gif kár,hogy a szájfényekhez se értenek...a nevük alatt jelennek meg termékek, amiket mások kreálnak. Amúgy ez is egy médiahekk,provokáció a nagyobb figyelemért. Azért,hogy az őket utálók és az őket imádók egymásnak essenek. Jó kis reklám ez,egyértelműen nem ez a két süsü találta ki,hogy most ezzel jönnek elő...a háttérben médiaértő alkalmazottaik álmodták ezt meg.
2017. június 30. 13:29 #17
I Love Paris
I Love Paris
 
StátuszJ'aime Paris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 0
Azonosító: 164330
Offline offline
Kik is ezek egyáltalán?
2017. június 30. 13:44 #18
- törölt felhasználó -    
Most fordult fel csak igazán a gyomrom tőlük. Mégis mit képzelnek magukról, hogy ekkora ikonok arcát használják fel a saját népszerűségük növelésére ráadásul úgy, hogy még odamaszkírozzák a saját agyonszabdalt képüket, mintha valaha a büdös életben is egy szintre kerülhetnének bármelyik előadóval is "-.- Remélem, hogy valaki olyan pert varr a nyakukba, hogy megemlegetik a pillanatot is, amikor kiötlötték az ostoba fejükkel ezeket a "termékeket". Nem bírom felfogni, hogyan lehet valaki annyira sík idióta, hogy nem tudja, ilyenkor nemhogy csak meg kell kérdezni az előadót/a családját, hanem fizetni is kell azért, hogy használhassák a nevüket/arcukat! >.< Akinek ennyi esze van, azt inkább vissza kéne dugni az általános iskolába és nem teletömni pénzzel meg internet elé engedni, hogy ugyanilyen agyatlan, magamutogatós selejteket faragjanak az erre valamennyire fogékony emberekből.
És, hogy kajálja be a nagyközönség, hogy Black Sabbath-ot és hasonlókat hallgatnak? rohog.gif Akkor nem ilyen lenne a viselkedésük, mert a kis tinglitangli, "szerelmes vagyok/utállak, mert összetörted a szívemet/tépjük le egymásról a ruhát" színvonalú pop zenével ellentétben a rock és a metál zene is értelmesebb üzenettel bír, formálja az emberek világképét, szélesíti a látásmódjukat. Ergo még, ha annyira debilek, hogy nem tudják normálisan értelmezni a dalszövegeket, akkor is kellene, hogy érződjön valamilyen szinten a hatásuk. Kendall-baba pedig elmehet a jó fenébe és, ha már ott van, szánjon rá egy kis időt, hogy átnézze, miket posztolt korábban, akkor nem fog nagyobb hülyének tűnni, mint amekkora rohog.gif
Amúgy csodálkozok, hogy Sharon szólalt fel és nem Ozzy... biggrin.gif Azt azért szívesen elolvastam volna, tekintve, hogyan reagált arra, amikor megkérdezték tőle, mi a véleménye Bieberről... biggrin.gif
2017. június 30. 13:44 #19
BeckyGforevör
BeckyGforevör
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.25.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 0
Azonosító: 258339
Offline offline
Hihetetlen hogy ilyen emberek is vannak sad.gif
2017. június 30. 13:46 #20
- törölt felhasználó -    
Imádlak Sharon! heart.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!