Starity

A Fifth Harmony énekesnője most a kereszténységet bírálta

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 11. 19:27 #21
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Valaki igazán szólhatna már neki, hogy az ilyen fajta tweetekkel csak saját magát égeti be.xd
2017. július 11. 19:29 #22
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Ugyanolyan undorítóan elítéló és idióta mint akik ellen felszólalt. Gratulálok neki.
2017. július 11. 19:51 #23
- törölt felhasználó -    
és akik itt kommentelik, hogy Lauren meleg, azoknak jár a taps, épp annyira vagytok tudatlan idióták, mint amilyennek őt próbáljátok beállítani. semelyikőtöket ne izgassa, hogy Lauren még véletlenül sem meleg, hanem biszexuális, de persze, ti hatalmas IQ-bajnokok vagytok, és még véletlenül sem követettek el egyetlen hibát sem az életetekben. gondolkozzatok már kérlek, mielőtt okosok akarnátok lenni. Lauren ember, követ el hibákat, mond olyasmiket, amiket nem kéne, lehet, hogy nem olyan hangnemben, mint kéne, de istenem, ember. ahogy ti is, és ugyanígy ti is követtek el hibákat, mi, vagy éppen Lauren nem szól meg érte. szóval, ha most mindenki befogná egy pillanatra, azért hálás lennék. csók.
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2017. július 11. 19:58 #24
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
Lehet, hogy valamilyen szempontból igaza van, de azért ez mégis túlzás..
Igen is vannak kivételek, ő meg nem úgy beszélt. Ha ennyire nem bírja ki, hogy ne írja le a véleményét, legalább kicsit enyhébben is és megfontoltabban is lehetett volna rolleyes.gif hiszen ezzel nem egy rajongóját veszítheti el, akik kicsit érzékenyebbek pedig mindig is mellette voltak.
Mióta 'coming out'olt nekem egyre unszimpatikusabb, pedig nagyon nagy kedvencem volt.
2017. július 11. 20:39 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fylia @ 2017.07.11. 19:51)
és akik itt kommentelik, hogy Lauren meleg, azoknak jár a taps, épp annyira vagytok tudatlan idióták, mint amilyennek őt próbáljátok beállítani. semelyikőtöket ne izgassa, hogy Lauren még véletlenül sem meleg, hanem biszexuális, de persze, ti hatalmas IQ-bajnokok vagytok, és még véletlenül sem követettek el egyetlen hibát sem az életetekben. gondolkozzatok már kérlek, mielőtt okosok akarnátok lenni. Lauren ember, követ el hibákat, mond olyasmiket, amiket nem kéne, lehet, hogy nem olyan hangnemben, mint kéne, de istenem, ember. ahogy ti is, és ugyanígy ti is követtek el hibákat, mi, vagy éppen Lauren nem szól meg érte. szóval, ha most mindenki befogná egy pillanatra, azért hálás lennék. csók.


Azért vagyunk tudatlan idióták mert nem tudjuk minden jöttment sztárocska szexuális beállítottságát? Hát oké... rohog.gif _nevet.gif Nekem személy szerint a cikkből az jött le, hogy meleg, de legalábbis nem hetero. És annyira bírom mikor az emberek jönnek ezzel a "mindenki követ el hibákat" szöveggel. Igen, persze, ez mind szép és jó, de neki gondolom én van egy több milliós követő tábora, úgyhogy igazán oda figyelhetne arra, hogy miről pampog. rohog.gif Ráadásul ha mindig mindent meglehet oldani ezzel a "mindenki követ el hibákat" szöveggel, akkor nem lennének háborúk, nem öldökölnék egymást az emberek stb. Az a baj kincsem, hogy egy gyilkos hiába hivatkozik a "mindenki követ el hibákat" hülyeségedre, attól még ugyanúgy kioltotta valaki életét. wink.gif pardon.gif
2017. július 11. 21:13 #26
- törölt felhasználó -    
Tény, hogy a homofób emberek többsége a Bibliára hivatkozik egy ilyen témájú vita során, de ez nem azt jelenti, hogy minden egyes keresztény homofób, tekintve, hogy mennyi katolikus LMBT támogató csoport is van. A vallása miatt elítélni valakit ugyanúgy meggondolatlan és ostoba, mintha a szexualitása miatt tennénk ugyanazt. Bőven volt olyan képmutató ez a kijelentés, mint ami időnként az egyháznál folyik.
(attól pedig, hogy Lauren biszexuális, jelen esetben szerintem nyugodtan eltekinthetünk. nem ez most a lényeg, na meg a cikkből ki sem derült, úgyhogy ha valaki nem követi, honnan tudná…?)
2017. július 11. 21:33 #27
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Mindenki ugyan olyan ember tök mindegy hogy kihez vonzódik vagy pl milyen a színe stb
2017. július 11. 22:32 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fylia @ 2017.07.11. 19:51)
és akik itt kommentelik, hogy Lauren meleg, azoknak jár a taps, épp annyira vagytok tudatlan idióták, mint amilyennek őt próbáljátok beállítani. semelyikőtöket ne izgassa, hogy Lauren még véletlenül sem meleg, hanem biszexuális, de persze, ti hatalmas IQ-bajnokok vagytok, és még véletlenül sem követettek el egyetlen hibát sem az életetekben. gondolkozzatok már kérlek, mielőtt okosok akarnátok lenni. Lauren ember, követ el hibákat, mond olyasmiket, amiket nem kéne, lehet, hogy nem olyan hangnemben, mint kéne, de istenem, ember. ahogy ti is, és ugyanígy ti is követtek el hibákat, mi, vagy éppen Lauren nem szól meg érte. szóval, ha most mindenki befogná egy pillanatra, azért hálás lennék. csók.

ugye tudod, hogy ezzel saját magadat cáfolod? azzal jössz, hogy Lauren hibázott mert ember, és szidod azokat akik valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag nem tudták, hogy egy közepesen ismert énekesnő meleg vagy biszexuális.
"""hibáztak""" amiért ezt nem tudták. de ugye ahogy te is írtad, "mindenki követ el hibákat" szóval miért is hordod el őket idiótáknak?
próbálod menteni a menthetőt azzal, hogy belekötsz ebbe, mivel mást nem tudsz az ellen felhozni, hogy Lauren nem először tett közzé ehhez hasonló provokáló tartalmat.
mellesleg azt hozzátenném, hogy édes mindegy, milyen Lauren szexuális irányultsága, akkor is helytelen lenne ez a megfogalmazás, ha egy heteró ember írta volna.
2017. július 11. 22:50 #29
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Inkább az a fura hogy a mondandójából nem a pedofílián háborodtak fel... XD
2017. július 11. 23:03 #30
- törölt felhasználó -    
Senkit nem érdekel a szexuális irányultsága, ez nem valami kiváltság. rohog.gif Nem azt mondom, hogy nincs igaza, de nem csak a keresztény egyház titkol sok szutykot, plusz nem minden hívő csőlátású.
2017. július 11. 23:06 #31
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
én azt hittem ez a lány nem ennyire buta, mármint nem követem semmilyen tevékenységét, de ránézésre okosabbnak gondoltam volna, de ez az általánosítása eléggé nevestéges. én nem egy keresztény embert ismerek, aki támogató. igen, a legtöbbjük még mindig elítéli őket, de nem mindegyikük, ezért felesleges is általánosítani. plusz szerintem nem egy rajongója van, aki hiába vallásos, mégis támogatja őt.
2017. július 12. 00:05 #32
Girl22
Girl22
visszatérő vendég
 
StátuszI forgive, but i never forget!
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 15.08.09.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 248119
Offline offline
Laurennek meg kéne tanulnia befogni a száját!
2017. július 12. 00:22 #33
Cafatka
Cafatka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.02.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 261156
Offline offline
az igazat megvalva én szerintem nem is az egyházal van baj hanem a hívökel és a papokal
2017. július 12. 01:14 #34
- törölt felhasználó -    
Én is úgy gondolom,hogy vannak kivételek.Sokszor hibásak a papok mondjuk.Nekem is azt mondta a hittan tanárom,hogy Isten a nőt és a férfit teremtette egymásnak.Nos,nem vagyok meleg de ezzel nem értek egyet.Ha valaki a saját neméhez vonzódik hagyják békén.Az ő dolga és az ő élete meg az ő érzései és boldogsága.
2017. július 12. 16:48 #35
- törölt felhasználó -    
Lehet bírálni az egyházat, mert vannak hibái, de ha egy igazi keresztény hívő az ember (van kapcsolata Jézussal), akkor a Biblia az alapja a tanításnak és az életnek. És Pál a rómaiakhoz írt levelének 1. fejezete pedig pont a homoszexualitásról szól.
Nem az embert ítélik el, hanem a bűnt utálják a hívők. Nem ugyanaz a kettő.
1 felhasználónak tetszik: Maiko
2017. július 12. 17:03 #36
RedKoi
RedKoi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 255348
Offline offline
Én egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy a keresztények elítélik a melegeket. Persze biztos vannak akik igen, de azért túlzás ennyire általánosítani. "évek óta pedofília megy a háttérben náluk" kicsit gondolkozhatna mielőtt ilyet kijelent, biztos volt már rá példa, de könyörgöm, pedofilok mindig is voltak, és lesznek is, a kereszténységgel kár összevonatkoztatni.
2017. július 12. 17:59 #37
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
RedKoi, egyet értek.
Én azt nem értem, hogy ő nem szereti, ha elítélik a melegeket, viszont ő kapásból elítél egy egyházat, nagyon durván általánosít, ráadásul úgy tesz, mintha az összes pap pedofil lenne, pedig ez nyilván nem igaz, ez nagyon kicsi százalék. A szülők, tanárok, gyerekorvosok közt is előfordul a gyermekmolesztálás, mégsem mondja azt senki, hogy a szülők/tanárok/gyerekorvosok mind pedofilok.

Amúgy meg létezik olyan egyesület (itt Mo.-n is), hogy Keresztények a melegekért, facen fenn vannak.
2017. július 12. 20:42 #38
Ancsikah
Ancsikah
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.07.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 253833
Offline offline
Isten azt rendelte el hogy a nő a férfivel legyen és a férfi a nővel.
2017. július 12. 21:05 #39
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Ancsikah, ez valóban így van, de ettől még a homoszexuális irányultságúakat sem szabad kirekesztenünk. smileeee.gif
2017. július 13. 09:47 #40
zucker5678
zucker5678
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.22.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 264448
Offline offline
Azért nem minden keresztény homofób. Egyáltalán nem.
Habár a Bibliában benne van hogy bűn, nem hiszem hogy ennek a lánynak általánosítania kellene minden keresztényt.
A pedofílíáról pedig, nos...
Az mindenhol előfordulhat, és egy kicsi százaléka a papoknak talán tényleg hajlamos rá.
Például az én volt hittantanárom nagyon furán bámult minket, és a feje is pont olyan volt mint egy kéjencnek. Még a felnőttek is megjegyezték halkan, egymás között, hogy ez az ember veszélyes lehet a gyerekekre.
DE a szomszéd városban egy nagyon rendes pap van és a többiben is. Szóval valóban kevés pedofíliára hajlamos ember van a keresztények között.
Ez a Lauren szerintem pedig leállhatna.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok