Starity

Újabb terrortámadást terveztek Ariana Grande egyik koncertjén

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 11. 20:18 #21
lola90
lola90
visszatérő vendég
 
StátuszNem a magasságtól félsz, hanem az eséstől
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.19.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 0
Azonosító: 260416
Offline offline
Pergerhanna05-nek igaza van. Csak ehhez még szeretnék hozzáfűzni dolgokat. Igen ők így érzik helyesnek, de akkor miért csak Ariana a célpont. Azért mert túl bátran reagált az első támadásra? Nem normális az, hogy a lány még szinte fel sem nőtt, de már úgy kell elmennie egy koncertjére, hogy tudja, hogy bármikor felrobbanhat, vagy a nézői halhatnak meg. Hogy lehetne így élni? És, ha majd idős korában a koncertjeiről mesél, vajon mi jut majd először eszébe. Az, hogy több ezren éljenezték, vagy hogy miatta halt meg húsz ember?
2017. július 11. 20:58 #22
Eszter158
Eszter158
visszatérő vendég
 
Státusz"Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz."-Harry Styles.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 223981
Offline offline
Szegény Ariana sad.gif
2017. július 11. 21:18 #23
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Ariana nem a szívem csücske de azért sajnálom szerencsétlent sad.gif
2017. július 11. 21:54 #24
Clariity
Clariity
visszatérő vendég
 
Státuszfake it 'til you make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.06.
Hozzászólás: 345
Csatolások: 5
Azonosító: 213009
Offline offline
istenkém vess ennek véget
2017. július 11. 22:01 #25
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (pergerhanna05 @ 2017.07.11. 19:25)
Elfelejtitek, hogy ez az ember ISZLÁM vallasú. Úgy gondolják, hogy aki nem hisz Allah-ban, azt meg kell ölni. Ez szörnyű dolog, tudom, de azt hiszik, ez helyes. Ahogy mi nem értjük meg a muszlim vallásúakat, ők ugyanúgy nem értenek meg minket. Hiába magyaráznánk neki, hogy ez rossz, annyit érnétek el vele, mintha engem arra parancsolnátok, hogy ne tanuljak. Őket erre nevelik kiskoruk óta! Úgy beszéltek róla, mintha egy keresztény ember volna, de nem az. Ott mások a szabályok, és soha nem fogják befelyezni ezt a népirtást, amíg Allah-ban hisznek.
Na persze, ez nem azt jelenti, hogy az ő oldalán állok, de ennek tudatában ítélkezzetek egy ember felett.
Ariana pedig egy bátpr harcos, mimdenkinek példát léne vennie róla.


A világ egyik nagy rákfenéje az összes vallás...
2017. július 11. 22:43 #26
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Ebből mostmár rendszeresség netán divat lesz?? Le lehet állni Arianaról.
2017. július 11. 22:48 #27
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Akár 20 évet ? Ami magyarul max 5-10 év lesz. Szerintem a nemzet biztonságra veszélyes embereket nem lenne szabad kiengedni, a legtöbb a börtönből is szervezkedik vagy folytatja ahogy kiengedik. Nem rég néztem egy dokumentum filmet arról hogy mennyi szervezet van a börtönökön belül is és nem tudnak velük mit csinálni.
2017. július 11. 23:06 #28
Brigike0109
Brigike0109
visszatérő vendég
 
StátuszEverybody seems a world a little differently, When It's Dark Out.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 479
Csatolások: 0
Azonosító: 202486
Offline offline
Teljesen tisztába vagyok azzal, hogy nekik más a vallásuk. Nem rtem az ő gondolkodásmódjukat, és szerintem soha nem is fogom megérteni. De azt se értem, hogy miért csak Ariana a célpont? Azért mert fiatal, és egy erős nő, aki kiáll a rajongóiért bármiben? Le kéne végre szállni róla, de komolyan, ez nevetséges, hogy folyamatosan félelemben kell élni. Az emberek azért mennek koncertekre, hogy láthassák a kedvencüket, vagy hogy jól érezzék magukat. Na de 2017-ben? Ez már úgy látszik nem lehetséges,ugyanis folyamatosan attól félünk, hogy ahol éppen lesz koncert, lesz-e terrortámadás? avyg esetleg más tragédia? Na és ez a nem normális..
2017. július 12. 00:02 #29
Récike2000
Récike2000
 
Státusz#FASHION #design #Wellhellove #ELNOK #rapshodyforyouandme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 802
Csatolások: 8
Azonosító: 176748
Offline offline
Akár 20 évet?Igazán...lehet,hogy hülyeséget mondok,de inkább le kéne lőni az ilyet... komolyan. Veszélyt jelentenek az emberiségre, én nem értem az ilyet. Rettegésben kell élnünk miattuk,mert ennyire komolyan veszik a vallásukat. Állandóan attól kell tartanunk,hogy amerre járunk,vagy ne adj Isten,el szeretnénk menni kirándulni,nehogy robbantás legyen vagy valami baj. Szörnyű időket élünk,hogy milyen beteg emberek vannak...
2017. július 12. 01:10 #30
- törölt felhasználó -    
Ez szörnyű.Én úgy gondolom valoszinűleg azért Ariana a célpont,mert ha az elözú akkorát szólt,reménykedtek benne,hogy hát ez még nagyobbat fog.Hála Istennek nem történt semmi rossz.
2017. július 12. 08:38 #31
zucker5678
zucker5678
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.22.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 264448
Offline offline
Ezt azért már nem kéne...Félelemben tartják a világ egy nagy szeletét, azért mert más a vallásuk....
2017. július 12. 10:15 #32
- törölt felhasználó -    
Ez az egész dolog onnan indul ki, hogy az iszlám vallásban van egy dzsihádnak nevezett dolog, ami szent háborút jelent... És ezt rengetegen félreértelmezik a muszlimok között is-ezért van ez az egész. Eredetileg semmi köze a keresztények irtásához, inkább úgy kell értelmezni, hogy önmagunk, a belső rossz énünk legyőzése... Viszont kapott egy másodlagos jelentést is:ez az, hogy mindenkit, aki nem hisz Allah-ban, el kell pusztítani (vagy megtéríteni) Az iszlám alapból nem híve az erőszaknak, de, ebben az esetben ha a "hitetlenek" ellen van, akkor az erőszak is szabadon alkalmazható a cél érdekében. De ez csak egy félreértelmezett dolog, és egyáltalán nem az összes iszlám hitű vallja így (szerencsére)
Mindenesetre nem lennék Ariana helyében... Pont ami a céljuk volt, hogy rettegést keltsenek, azt elérték. Egyszerűen trauma volt elsőre is, és ha még egyszer megtörtént volna... Nem akarok belegondolni, hogy érezhetne. Ez akár a karrierje végét is jelenthette volna... És a legrosszabb, hogy szerintem nem csak minden előadóban, de minden emberben ott motoszkál, hogy bármikor történhet bármi.
2017. július 12. 12:09 #33
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
xixo daniella: Ez egy tévedés. A Korán igenis arról ír, hogy aki nem hisz Allahban, azt meg kell ölni. A dzsihád másodlagos jelentése inkább az, amit te írsz. Bárcsak utánanéznétek a dolgoknak hiteles forrásokban az ezredik iszlámokat mentegető cikk helyett. Az iszlám hívők között valóban vannak békés emberek, de a vallás maga nem valami békés. Csak olvassatok bele a legszentebb könyvükbe, a Koránba: "Amikor összetalálkoztok a hitetlenekkel, akkor vágjátok el a nyakukat! Mikor azután nagy rontást tettetek bennük, akkor szorosan kötözzétek meg őket”(Korán 47:4)
"Ha tehát a szent hónapok letelnek, akkor öljétek meg a pogányokat, ahol csak föllelitek őket! Fogjátok el őket! Ostromoljátok meg őket! Állítsatok nekik csapdát az összes leshelyről! Ha azonban megbánással fordulnak [Allahhoz], elvégzik az istentiszteletet és zakatot adnak, akkor hagyjátok őket szabadon az ő útjukon! Allah megbocsátó és kegyes.”(Korán 9:5)

Az idézett részek alapján nekem nagyon úgy tűnik, hogy annak idején, amikor egy írástudatlan tevehajcsár összerakta a Koránt, arra akart utalni, amit le is írt, hogy "öljétek meg a pogányokat". De lehet, velem van a baj...
2017. július 12. 12:53 #34
Monalysa
Monalysa
visszatérő vendég
 
StátuszImádlak japán! szeretlek Dél-Korea!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.02.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 261695
Offline offline
@bohóc9

Én szerintem is a pogányokra gondol.

Ilyen agymosott robbantónak életfogytiglant adnék, mert sitt után robbantja tovább a koncerteket,meg miegymást...
2017. július 12. 14:59 #35
- törölt felhasználó -    
ennyire sz@r előben? unsure.gif

komolyra fordítva a szót: Egyre veszélyesebb világban élünk. Nagyon helytelen az, hogy a sztárok manapság látványosan hirdetnek egy bizonyos politikai nézetet. Akik nem tudnak maguktól gondolkodni azok mind rájuk hallgatnak + ott van a média folyamatos agymosása. A befolyásolható emberek miatt megy tönkre a világ. Naponta olvasok olyat pl. twitteren, hogy az Iszlám állam ellen beszélni "rasszizmus" és egyre több az ilyen agyhalott (mintha osztódással szaporodnának) ezek azt se tudják miről beszélnek de már elég idősek ahhoz, hogy szavazzanak CaveRat.gif cow.gif
2017. július 12. 15:43 #36
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
undorító világban élünk, komolyan mondom már az ember a saját lakásában fél egyedül lenni :/
2017. július 12. 17:05 #37
Rebi12
Rebi12
visszatérő vendég
 
StátuszBeing second is to be the first of the ones who lose.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.30.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 232502
Offline offline
Szegény Ari... szerencse, hogy időben rájöttek.
2017. július 13. 14:32 #38
Selly0811
Selly0811
új tag
 
Státuszsummer♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.10.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 253076
Offline offline
Nem értem, hogy ez mire jó, másodszorra is? Azt akarják, hogy teljesen össze törjön? Szánalmas...
Köszönet a rendőröknek!
2017. július 14. 10:26 #39
- törölt felhasználó -    
Ariana igenis teher arról, hogy anno Manchesterben robbantottak. Neki kellett volna elintéznie, hogy a kapuknál legyen csomag és ruha átvizsgálás. De ő beleszart az egészbe. Még jó hogy az amerikai rendőrség résen volt. Azt meg már meg se említem, hogy mennyi pénzt és hírnevet szerzett a tragédiával ez a csaj. Manchester helyében én biztos nem avattam volna díszpolgárrá őt. Az ő nemtörődömségéből haltak és sérültek meg emberek. De nem probléma, nyaljatok csak tovább neki...
2017. július 14. 14:40 #40
rebeka91
rebeka91
új tag
 
StátuszIde mit kéne írni? XD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.12.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 263609
Offline offline
én is sajnálom...
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok