Starity

Már nem a Gangnam Style a legnézettebb videó a YouTube-on!

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 12. 23:21 #41
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Nemsokáig... A Despacito népszerűsége továbbra is töretlen. Pár hét, és beéri a See You Againt.
2017. július 12. 23:41 #42
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2703
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
sosem hallottam a see you agan-ről, a gangnam style-ról pedig igen, az szerintem híresebb szám, hiába kevesebb a kedvelése, bár így is sokat hozott psy-nek, úgyhogy biztos nem panaszkodik....
és az előttem szólókkal egyetértve, jön még a despasito is.. wink.gif
2017. július 13. 01:44 #43
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Már alig vártam,hogy megelőzze. smileeee.gif
2017. július 13. 02:42 #44
- törölt felhasználó -    
Hát elég nagy szégyennek is éreztem, hogy világ-első nóta egy Gangnam Style biggrin.gif biggrin.gif
See you again <3 imádom azt a dalt, énekeltem sulis fellépésen és azért ismertem meg de nem tudtam hogy Paul Walkerhez is köze van ohmy.gif ohmy.gif
2017. július 13. 07:09 #45
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
A előttem hozzászólókból azt veszem ki hogy vannak akik nagyon úgy vannak avval hogy egy koreai dal nevetséges hogy a világ első dala volt. És most sokkal jobb hogy egy amerikai dal van a lista vezetőn. Erre csak annyit írnék vagy mondanék hogy "Kinek a pap kinek a papné,, Miért kel le fikázni egy koreai dalt mert lista vezető volt és miért kel annyira imádni egy amerikai dalt? Nem vagyunk egy formák de én erre a videó klipre majd nem be aludtam. biggrin.gif Na ennyit erről de rémélem senkit nem sértettem meg. smileeee.gif
2017. július 13. 07:14 #46
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Pár hónap és a despacito lesz az első helyen biggrin.gif
2017. július 13. 07:25 #47
- törölt felhasználó -    
Bírom, hogy mindenki itt fikázza a Gangnam stylet, miközben sem az előadóról, sem a dalszövegről, sem az írás körülményeiről nem tud senki semmit. Azért, mert nem értitek a nyelvet, nem okvetlenül "bolond" vagy "bugyuta". Igen, baromi szép dolog, hogy Charliek megírták ezt a dalt, én személy szerint még mindig töretlen lelkesedéssel hallgatom. De a Gangnam style jelentése/jelentősége nem annyi, hogy "heyy sexy lady". Ha valakit egy kicsit is érdekelne a mocskolódás előtt, hogy pontosan kit is szól le, az utána nézne (nem a staritys életrajzban, vagy bármilyen életrajzban, hanem interjúkban és könyvekben), már kevesebben gondolnák, hogy ez a "bolond kóreai" nem érdemli meg azt, it elért. Mert ez a bolond koreai akármennyire is egy érthetetlennek tirulált dalt alkotottot, először érvényesült saját anyanyelvén koreaiként a nagyvilágban, és elsőként érte el, hogy hatalmas tömegek bulizzanak töretlen lelkesedéssel egy olyan számra, amit nm értenek, mégis szeretnek. Példa erre PSY 80.000látogatót vonzó szöuli ingyen koncertje... Jó lenne, ha az emberek tájékozódnának, mielőtt ítélkeznek.
1 felhasználónak tetszik: Maiko
2017. július 13. 07:38 #48
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Sabinee
Egyetértek veled szerintem is jó lenne, ha az emberek tájékozódnának, mielőtt ítélkeznek.
2017. július 13. 08:26 #49
- törölt felhasználó -    
Brandy, lehetséges.rohog.gif
Sabinee, veled is egyetértek, teljesen igazad van.smileeee.gif
2017. július 13. 19:00 #50
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Idézet (Sabinee @ 2017.07.13. 07:25)
Bírom, hogy mindenki itt fikázza a Gangnam stylet, miközben sem az előadóról, sem a dalszövegről, sem az írás körülményeiről nem tud senki semmit. Azért, mert nem értitek a nyelvet, nem okvetlenül "bolond" vagy "bugyuta". Igen, baromi szép dolog, hogy Charliek megírták ezt a dalt, én személy szerint még mindig töretlen lelkesedéssel hallgatom. De a Gangnam style jelentése/jelentősége nem annyi, hogy "heyy sexy lady". Ha valakit egy kicsit is érdekelne a mocskolódás előtt, hogy pontosan kit is szól le, az utána nézne (nem a staritys életrajzban, vagy bármilyen életrajzban, hanem interjúkban és könyvekben), már kevesebben gondolnák, hogy ez a "bolond kóreai" nem érdemli meg azt, it elért. Mert ez a bolond koreai akármennyire is egy érthetetlennek tirulált dalt alkotottot, először érvényesült saját anyanyelvén koreaiként a nagyvilágban, és elsőként érte el, hogy hatalmas tömegek bulizzanak töretlen lelkesedéssel egy olyan számra, amit nm értenek, mégis szeretnek. Példa erre PSY 80.000látogatót vonzó szöuli ingyen koncertje... Jó lenne, ha az emberek tájékozódnának, mielőtt ítélkeznek.


meghajolo.gif
Hát még az milyen király lenne, ha 2017-re végre felfogná a sok agyhalott, hogy nem csak az a zene, ami angolul van. Imádom az angolt, de a zene az zene, minden nyelven. És az meg, hogy nem értjük a nyelvet... spanyolul se tudnak sokan, mégis nyomatják a Despacito-t. Erről ennyit.
2017. július 14. 07:58 #51
zucker5678
zucker5678
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.22.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 264448
Offline offline
Én nem igazán szeretem a Gangnam Style-t, de a See You Againt még annyira sem... Oké szép dal meg minden, de egyszerűen valahogy nem tud megfogni Charlie Puth hangja...
Én is a Despacitóra gondoltam, mert már meg is feledkeztem a See You Againről
2017. július 14. 08:36 #52
- törölt felhasználó -    
A See You Again-t ki tudta dislikeolni? Csak szólok, hogy az nem a letöltő gomb...
2017. július 14. 16:48 #53
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Offline offline
Valaki világosítson már fel, hogy mi a babám izéje ez a Despacito, bár a kommentekből ítélve talán jobb, ha nem tudom. rolleyes.gif _nevet.gif
2017. július 15. 10:43 #54
- törölt felhasználó -    
Még nem láttam ezt a videót.
2017. július 15. 22:12 #55
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Erre csak annyit mondok, hogy végre! Ez a szerzemény méltó arra, hogy rekordtartó legyen youtube-on. heart.gif
2017. július 16. 11:21 #56
- törölt felhasználó -    
Most már csak azért imádkozok, hogy nehogy átvegye a helyét a Deszpászító. -.-' Oké, ritmusos, meg minden, de már a csapból is ez folyik, és semmi mondanivalója sincsen. Ellenben a See You Again... Tökéletes *-* heart.gif
2017. július 16. 12:51 #57
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Ez az egyik legszebb szám amit hallottam, nem örülnék neki ha a "Deszpászító" átvenné a helyét... sad.gif Sabinee, nagyon adlak smileeee.gif
2017. július 16. 17:56 #58
Kincs
Kincs
visszatérő vendég
 
Státuszwhy'd you only call me when you're high?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.21.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 1
Azonosító: 262053
Offline offline
Lexavie, adlak de nagyon
2017. július 17. 21:35 #59
Ankzsa
Ankzsa
új tag
 
StátuszSzar az élet de meghalni félek mert van olyan akiért élek,,
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.23.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 264474
Offline offline
Gangnam Style egy szó: förtelem See You Again:túl nyálas
2017. július 18. 20:05 #60
- törölt felhasználó -    
Az baj, hogy nekem tetszik a GS? biggrin.gif Szerintem megérdemelte az első helyet.
A See you again tipikus hatásvadász dal, elismerem, szép és még tetszik is, de ha nem lennének a körülmények azok amik, már rég elveszett volna szerintem.
A Despacito meg most menő, csak ezt hallom mindenhonnan, unom.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok