Starity

Teen Choice Awards 2017: Íme a második kör jelöltjei

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 13. 14:29 #21
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3245
Csatolások: 44829
Azonosító: 155975
Online online
Eszméletlenül örülök a Riverdale-nek és ennek a sok jelölésnek, megérdemelnék, hogy nyerjenek. Valamint a Little Mix még, aminek nagyon örülök, remélem idén tarolnak heart.gif De nagyon szurkolok a Teen Wolfnak, Shawnnak, Halseynek, Camilának, Janelnek és Bellarke-nak is. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: lucymharding
2017. július 13. 14:32 #22
- törölt felhasználó -    
ÚRISTEN, MENNYI KEDVENCEM!! wub.gif
hajrá Teen Wolf, Shelley, Holland, Tyler, Lili, Riverdale, Madelaine, Ariana, Selena, Little Mix, Kristen, Camila, Gigi, nagyon megérdemelnék! heart.gif
2017. július 13. 14:38 #23
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
akkora hülyeség a legdögösebb rész.. mindenki szép ezzel is csak rombolják a 'magabiztosságot' ha nem is a sztároknál akkor a rajongóknál
szerintem a Love On The Brain kiérdemelne egy díjat mert tényleg szép szám dehát úgyis tudom hogy a semmit mondó Shape Of You fogja vinni a pálmát... nagyon drukkolok Rihannának, Selenának, Arianának, és Shailene-nek, és persze #stydiának is heart.gif
2017. július 13. 14:39 #24
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
egyébként most látom a kommenteknél hogy nagyon szapulják a rock részleget, eléggé igazatok van biggrin.gif
2017. július 13. 14:42 #25
Blaniic
Blaniic
 
StátuszHa esik, keress szivárványt, ha sötét van, keress csillagokat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.13.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 1083
Azonosító: 173309
Offline offline
Úristeen w00t.gif Rengeteg kedvencemet jelölték a díjátadón. wub.gif Ilyenkor sajnálom hogy jelenleg nem az USA területén vagyok. Nagyon szurkolok az új Pókember filmnek és stábjának, illetve a #MALEC párosnak, az összes Riverdale jelöltnek, és Luke Evans-nak. thumbsup.gif
2017. július 13. 14:52 #26
AnyTime
AnyTime
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.04.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 230837
Offline offline
Ó a kedvenc díjátadóm rohog.gif biggrin.gif Imádom, ahogy telepakolják feleslegesebbnél, feleslegesebb kategóriákkal és ahogy látom ezek száma évről évre nő... Bár már szerintem ezer éve nem menő pl. a Musical.ly, de nem baj már külön kategória kell, hogy a tátogókat is díjazzuk... thumbsup.gif Valamint külön ki kell emelni, hogy minden nyári dry.gif A nyári énekesnők télen már nem tudnak énekelni? És a nyári film ősszel már nem jó? blink.gif Ja és a jelölő bizottság nem túlzottan ismeri sem a rockot, sem semmilyen, most nem trendi zenei stílust, nem hogy az azokat játszókat _nevet.gif
Drukkoni úgy sem érdemes, az nyer, aki a legnépszerűbb, vagy aki a lehető leggyorsabban mozgósítani tudja a rajongótáborát. Tehetség? Ugyan már rohog.gif
2017. július 13. 15:15 #27
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
Velem van a baj, hogy egy csomó mindent/mindenkit nem ismerek a listáról? biggrin.gif
Amúgy mi ez a rock kategória? rohog.gif
2017. július 13. 15:28 #28
- törölt felhasználó -    
Az Internetesből a -Snapchatter meg Twitter meg az ilyeneken kivul- senkit nem ismerek xD
Viszont.....JELÖLTÉK BELLARKE-OT AHHHH ❤️❤️❤️❤️❤️ AH ÉS MARK PELLEGRINO❤️❤️❤️❤️ De örültem amikor ezeket olvastam❤️
Megyek szavazni tongue.gif
2017. július 13. 15:29 #29
- törölt felhasználó -    
Igen a rock kategória eléggé, hogy is mondjam.....'szépre' sikeredett xD
2017. július 13. 15:36 #30
- törölt felhasználó -    
hát ezt fel kell dolgoznom.
Jake Paul mint legjobb internetes ZENÉSZ? akik jelölték őt meghallgattak tőle bármit is? én csak azért ismerem a nevét, mert egy általam követett youtuber beszélt róla, különben fogalmam sem lenne ki az, csak úgy mint a többi jelölt az internet kategóriákban.
aztán...Jacob Sartorius?XDDD
ugye nem?! csak viccelnek?! annak a kategóriának sincs túl sok értelme, de sebaj. lépjünk tovább!
Bella Thorne a múltkori intim gyantáztatásáért kapja a díjat majd a Snapchat kategóriában? biztos büszke lesz magára.
Despacito-hoz pedig csak szimplán annyit fűznék, hogy: ne...csak ne.
DE persze nem csak háborogni fogok, ugyanis nagyon örülök amiért Harry-t ennyi kategóriába jelölték, holott a filmje még nem jött ki, de nem baj, én is bízom benne, hogy jó lesz. aztán ott van még Ariana, aki szintén megérdemelné a díjakat, csak úgy mint Selena és ha jól láttam Louis Tomlinson is jelölve van egy párszor, szóval neki is szorítok. plusz a Riverdale-es srácoknak is nagyon örülök, csak úgy mint Janelnek, aki abszolút megérdemelné a győzelmet.
2017. július 13. 16:07 #31
Eszter158
Eszter158
visszatérő vendég
 
Státusz"Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz."-Harry Styles.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 223981
Offline offline
Hajrá Cory Michael Smith♥♥♥ Kylie Jenner,Little mix,Dua Lipa,Harry Styles, Cara Delevingne,Ariana Grande,Kendall Jenner :'3333
2017. július 13. 16:27 #32
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Örülök, hogy Halsey-t jelölték a legjobb nyári női és feltörekvő előadónak. Annak meg végképp, hogy tovább is jutott. Nagyon büszke vagyok rá. ♡

Annak is örülök, hogy internetes személyek is kaptak helyet.

Azt viszont nem értem, hogy miért jelöltek olyan színészeket akik filmje még ki se jött (pl. Bella Thorne - Amityville) vagy az adott sorozat új évadja (pl. Teen Wolf).
2017. július 13. 16:36 #33
- törölt felhasználó -    
Végreee a Little Mix is jelölve van wub.gif nagyon szurkolok nekik, és persze Ariananak is heart.gif
2017. július 13. 17:04 #34
Lanella
Lanella
ʚ♡ɞ
 
Státuszyeh shuhua ..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 1022
Csatolások: 0
Azonosító: 255197
Offline offline
Ariana, Merrell Twins, Selena, Lele Pons
ahw, nagyon szurkolok nekik!!!!! heart.gif
2017. július 13. 17:11 #35
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
A Riverdale szerintem nagyot fog kaszálni idén, az év legjobb sorozata smileeee.gif
2017. július 13. 17:27 #36
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
Zendayának nagyon szurkolok, megérdemli a jelölést és a nyerést is megérdemelné.
Szerintem és remélem is, hogy a Riverdale nyerni fog, hiszen szerintem ott van eléggé a toppon
Tv párosok közül Bughead plizpliz
A shape of you gondolom több ember szerint is ott van a toppon
Nagyooon szurkolok Camila Know No Better számának, hiszen imádomimádom
Latin számok közül szinte 100% úgyis, hogy a Despacito viszi haza a kupát
és omg i'm the one Justintól legnagyobb kedvencem, az!!
Valamint a Little Mix remélem nyer, hiszen ebben az évben nagyon sokat tettek, nagyon erősen benne voltak a munkába, arról nem is beszélve, hogy a legjobbak heart.gif
Továbbá szurkolok Lili Reinhart-nak, K.J. Apa-nak, Camila Mendes-nek, Madelainenek, Cody Christian, Tyler P.-nek, Maianak, Selenanak, Liamnek,
2017. július 13. 17:55 #37
Skandtiel
Skandtiel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 263784
Offline offline
Mark Pellegrinonak nagyon szurkolok
2017. július 13. 18:04 #38
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
JAKE PAUL????? ZENESZ? Hova sullyed a vilag, hogy ilyeneket nevezunk zenesznek? Sajnos a 11 eves rajongoi ugyis szavazni fognak ra, szoval szerintem nagy esellyel megnyeri. Az Everyday bro zenenek swm nevezheto. Hisz olyanokat enekelnek benne, hogy England is my city...

Logan Paul es Lele Ponsnak azonban szurkolok ezerrel. Ugyanugy Hollandnak, Stydianak es a Stranger Thingsnek is. Mark Pellegrinonak pedig kotolezo nyerni! biggrin.gif
2017. július 13. 18:16 #39
Beyonce Knowels
Beyonce Knowels
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 259111
Offline offline
Beyonce ♥♥♥
2017. július 13. 18:17 #40
- törölt felhasználó -    
Gal Gadot heart.gif Egyszerűen csak kell nyernie legalább egy díjat, annyira megérdemelné. heart.gif
Believer – Imagine Dragons wub.gif Hihetetlenül rá vagyok kattanva erre a számra, egyszerűen tökéletes. wub.gif
Emison pedig... Imádom Sashát szóval persze nem bánnám ha nyerne egy megosztott díjat Shay-jel... De ez az Emison erőltetés ultra gáz... Nem vagyok homofób, de ez a "páros" marha elcsépelt. Igen, Emily a kezdetektől bele van zúgva Alibe ezt senki se vitatja (bár egyesek szerint inkább az is csak rajongás volt, mert hát Ali volt az első nő Emily életében), de az hogy Alison sose szerette Emit az is 1000000%-os, csak MK rájött hogy sokan akarják őket együtt látni (na meg persze ő is, hogy ne legyenek unalmas estéi xd) ezért beleerőltette a sorozatba....
Egyébként -változatlanul nincs bajom az 1D-vel- de Harry mi az Istent keres az "újoncok" listáján...? Igazán régi emberke mar.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Aisha Dee Aisha Dee 11784.
Gal Gadot Gal Gadot 1378.
Lorde Lorde 613.
Zedd Zedd 2784.
Sam Hunt Sam Hunt 11366.
Kyle Harris Kyle Harris 11058.
Halsey Halsey 1118.
Dua Lipa Dua Lipa 1367.
K.J. Apa K.J. Apa 1558.
RJ Cyler RJ Cyler 17612.