Starity

Ariel Winter: „Nem vagyok ribanc!”

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 16. 08:22 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Modern család 19 éves sztárjának elege lett abból, hogy folyton öltözködése miatt piszkálják.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 16. 08:30 #2
- törölt felhasználó -    
Nem az. Arielnek igaza van. Halihó emberek nyár van! Nem fog pulcsiba öltözve adventi gyertyát gyújtogatni.
2017. július 16. 08:44 #3
- törölt felhasználó -    
A négyből háromszor olyan ruha van rajta, amit még a meleg sem indokol, de az a szimpla fekete nagyon jól áll neki. Egyébként nem ismerem a lányt, de igaza van, nyár van, meleg van, nem várható el senkitől, hogy hosszúnadrágban és garbóban mutatkozzon. Meglehet, hogy nem tökéletes az alakja - bár véleményem szerint semmi baj nincs vele -, de ha jól érzi magát úgy, ahogy van, akkor senkinek semmi joga ahhoz, hogy beleszóljon az életébe.
A képek alatti "vajon tényleg így öltözik egy normális lány?" kérdéshez pedig annyit fűznék hozzá, hogy Lexi, láttad te már, hogyan öltöznek a lányok mostanában? rohog.gif Mert ami a képeken látható, az lassan hétköznapi viseletté válik. Mellesleg szerintem a cikkeknek objektíveknek kéne lenniük (ahogy az még mindig fel van tüntetve a cikk írása résznél), ez a kérdés pedig szerintem sugározza a szubjektív véleményedet. pardon.gif
2017. július 16. 08:58 #4
Enn13
Enn13
új tag
 
Státusza profiolm emma watson, aki a heforshe kampány arca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 255834
Offline offline
Ariel elég sötét, ha nem sikerült felfognia, hogy az embereknek nem az alsó öltözetével, sortjaival vannak kifogásai. De nem hiszem, h a meleg indokolja, h miért hord olyan pólót, amiben akkor az alsó kivágás, h kilátszik belőle a fél melle
2017. július 16. 09:02 #5
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
A skarlát A betűre mi szükség van? Azt nem hiszem, hogy indokolja a nagy meleg... Vagy az valami Hester Prynne vagy Emma Stone-tribute?
2017. július 16. 09:38 #6
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Nem a shortokkal van a probléma, hanem pl. azzal a felsővel, amit a harmadik képen visel.
2017. július 16. 09:47 #7
Hinata-chan
Hinata-chan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.16.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 258963
Offline offline
Lehet hozni a feminizmust, meg nők vagyunk, mennyi minden kritikával kell megküzdenünk, meg minden, de az alap, hogy nem veszünk fel olyan póló, ami gyakorlatilag a mellkasa felsoreszet takarja csak. A többivel semmi gond nincs, de az a póló durva...
2017. július 16. 09:51 #8
Lisaxx
Lisaxx
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.26.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 250109
Offline offline
Jól néz ki úg öltözik ahogy akar.
2017. július 16. 11:07 #9
- törölt felhasználó -    
Ebből is látszódik, hogy mennyi esze van ennek a nőnek. Nyilván nem garbóban meg hosszúnadrágban kell flangálni a melegben, de az egy TÉNY, hogy minél több bőrfelületet hagysz szabadon, annál inkább meleged lesz. A ruha beszív az izzadtságból és mivel normális esetben takar is, nem hagyja, hogy akkora felületen érjék a napsugarak a bőrt, ergo nem is érzi annyira őrjítőnek a forróságot. De, aki mindenféle hülye indokot keres arra, hogy kvázi meztelenül flangáljon, biztos nem rendelkezik elég sütnivalóval ahhoz, hogy ezt felmérje. -.-
Én 40 fokban is felhúzom a rövidnadrág alá a harisnyát és fekete pólót hordok (sehol sincs húsz méterig kivágva vagy szétszaggatva), mégis sokkal kevésbé van melegem, mint azoknak, akik lassan csak egy övet és egy melltartót húznak magukra, pedig alapjában véve sokkal jobban szeretem a hideget és utálom a meleget.
Egyébként nincs miért aggódnia, sajna manapság ez a sztriptíztáncosnői stílus a menő, úgyhogy a férfiaktól és a nőktől is (ahogy észrevettem, főleg tőlük) bőven kap majd pozitív visszajelzéseket a cuccaira...
2017. július 16. 11:17 #10
- törölt felhasználó -    
Semmi baj a rövidnadrágokkal, nyáron teljesen alap a lengébb viselet. A probléma ott kezdődik, hogy milyen is az a lengébb viselet. Az arany középutat nem találja ez a szegény leány. pardon.gif
2017. július 16. 11:39 #11
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Mint eddig, most is védem ezt a lányt. Miért lenne r*banc, de most komolyan? Csinos lány, aki büszke az adottságaira, és mivel meleg az idő, nem fog hosszú gatyába és pulcsikba járni, szóval nem értem mit itt a probléma. De persze ha egy kedvelt, népszerűbb sztár hord ilyet, az jaj, de gyönyörű.. Sőt, még rosszabbakat szoktak, de csak mert Ariel nem kedvence a cikkíróknak, lehúzzák, és bekavarnak alá, köszönjük.
2017. július 16. 11:41 #12
- törölt felhasználó -    
inkább sülnék meg a melegben, mintsem a rózsaszín hajas képén látható öltözéket magamra vegyem.
2017. július 16. 12:15 #13
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
De amúgy nem mindegy, hogy egy vadidegen ember mit húz magára? sad.gif
2017. július 16. 12:21 #14
- törölt felhasználó -    
Egyetértek vele. Elképesztően csinos ez lány, szeretnék úgy kinézni ahogy ő. Valamelyik nap megkaptam a főnökömtől (nyári munka, irodai kisegítés), hogy milyen mini nadrágban voltam. Egyáltalán nem volt kint semmi, nem tudom mi baja lehetett. Sokszor úgy tesznek megjegyzéseket az emberek, hogy közben ők sem különbek - ahogy a főnök mondjuk 60 évesen nemi szervhez feszülő nadrágban jött. Rengeteg hírességet dicsérnek, ha olyan ruhában mutatkoznak, mint Ariel a fenti képeken, de őt meg szidják, mert esetleg nem olyan öreg. Ha 15 éves lenne, megérteném, de nem annyi. Legyen az a legnagyobb hibája, hogy néha kevesebb ruhát vesz fel! Ettől még több esze van, mint a trolloknak wink.gif
2017. július 16. 12:23 #15
Eszter158
Eszter158
visszatérő vendég
 
Státusz"Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz."-Harry Styles.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 223981
Offline offline
Arielnek igaza van smileeee.gif
2017. július 16. 13:26 #16
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Roshele, hát a munkahelyeken van dress code, amit be kellene tartani. Nekünk a gimiben is volt, mi bizony nem vehettünk fel suliba shortot és trikót, még a júniusi forróságban sem. Az mondjuk hülyeség volt, de egy légkondis irodában simán ki lehet bírni hosszabb nadrágban. smileeee.gif Amúgy nem a shortokkal van a baj, hanem a felsőkkel, amiket némelyik képen visel. Pl. az, amelyik csak félig takarja a melleit.
Amúgy semmilyen szerepben nem láttam még ezt a lányt, annyit tudok róla, hogy a Szófia hercegnőben szinkronizál, és szerintem nem helyén való, hogy egy mesehős hangja így öltözködik, nem vet túl jó fényt a disneyre.
2017. július 16. 13:41 #17
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
nem azzal van a baj, hogy rövidnadrágot húz meg ilyeneket, hanem azzal, hogy nem tudja eltalálni mi való az alakjára. nagyon előnytelen ruhákat tud néha felhúzni.
2017. július 16. 14:05 #18
- törölt felhasználó -    
Minden harmadik kis csajt ilyesmiben látok az utcán, szóval már meg se lepődöm.
2017. július 16. 14:21 #19
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Hááát van némi kivetnivaló ebben.... Mert oké hogy nyár van, buliba esetleg ilyen mini ruházatot sokan felvesznek, de azért munkahelyre/szigorú iskolákba ilyenbe be se léphet az ember. És szerintem se préseli bele magát ezekbe, mivel ilyen rövid/mini ruhadarabok sok méretben kaphatóak, meg Ariel átlag alkatú nem is értem a mai embereket...nem lehet mindenki betegesen sovány..
2017. július 16. 14:21 #20
- törölt felhasználó -    
Ariel szívem. Ülj le a seggedre, te az vagy, nem értem miért vagy felháborodva.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok