Starity

Még véget sem ért, már készül is a Teen Wolf rebootja

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 20. 07:51 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Nem csoda, ha az MTV nehezen válik meg a Teen Wolftól, hiszen ez volt az első forgatókönyvvel rendelkező sorozata a csatornának.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 20. 08:44 #2
obriener0223
obriener0223
új tag
 
Státusztired and sad k
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 261541
Offline offline
szar az egész ötlet, senki sem kért rebootot
a fanok 99%-a a cast miatt szereti és élvezi a Teen Wolfot pls, ennyire idióta hogy lehet valaki
2017. július 20. 09:11 #3
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
obriener0223, ott a pont.
2017. július 20. 09:31 #4
Rainbowbubble3366
Rainbowbubble3366
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.10.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 261278
Offline offline
obriener0223 egyet kell hogy értsek.
2017. július 20. 13:27 #5
- törölt felhasználó -    
Miért kell új?Akkor hagyják az eredetit.Úgyse lesz az új olyan jó.Stiles,Scott,Lydia,Alison,Derek,Malia....
Az új szereplők nem lesznek ugyan olyanok.Egyetértek obriener0223.
2017. július 20. 14:14 #6
MissMikaelson
MissMikaelson
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.09.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 264801
Offline offline
És ha rebootot csinálnak, akkor azt hiszik ugyananyian fogják szeretni.... A 3. évadig szerettem, aztán kezdték elrontani az egészet.
2017. július 20. 18:57 #7
- törölt felhasználó -    
Mi ez a mánia, hogy mindenből reboot-ot készítenek? Nem tudnak olyan minőségű sorozatot készíteni, mint maga az alap. Főleg a szereplők miatt, hiszen ők teszik fantasztikussá az egészet
2017. július 20. 19:10 #8
- törölt felhasználó -    
NEM. Nem lesz ugyanolyan, nem lesz az igazi. Értem, hogy nagy az igény rá, sőt, én is imádom, mindennél jobban, de az EREDETI CASTTAL.
Soha nem fogják tudni pótolni őket, sem pedig a sorozatot.
2017. július 20. 19:24 #9
- törölt felhasználó -    
NEM, NEM ÉS NEM.
de most komolyan mi ez? imádom a sorozatot, meg minden, de nem kell reboot. én nem látom semmi értelmét és mint ahogy észrevettem az előttem szólók sem. ez a sorozat EZZEL a szereplőgárdával a tökéletes, csak ők tudják tökéletesen alakítani a szereplőket, csak az ő szereplésükkel jó nézni a sorozatot. nem érdekel kik lesznek az "új Teen Wolf"-ban, ezt a castot nem fogják pótolni és a sorozatot sem.
2017. július 20. 21:44 #10
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
Egy rebootnak csinálnak rebootot. Értem. Annyira tisztán látszik, hogy ugyan az a helyzet, mint a TVD-nél. Ott is a kreátor csak a pénzre hajt, itt is csak arról van szó
2017. július 21. 11:06 #11
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1195
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Nem.
Nem.
Nem.
Nem akarom hogy elrontsák.
Mégis mi a francot képzelnek, de most úgy őszintén? Minek kell ide egy kib*szott reboot? (Bocsánat a szóhasználatért, de nagyon felkúrta ez az agyamat) Azt hiszik hogy azzal is érhetnek el akár feleekkora sikereket is? Nagyon nem. Ezeket a szereplőket nem lehet helyettesíteni. Sem Scottot és Stilest, Lydiát, Kirát vagy akár Maliát, Mr. Argentet, Melissát, Masont vagy Parrisht. Senkit. Akár az egész életüket is annak szentelhetnék hogy találjanak fele ilyen jó szereplőket, nem fog összejönni. Esélytelen. Ennek a sorozatnak egy jó befejezés kell, nem egy reboot.
2017. július 21. 11:21 #12
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Neeeeeem. Nem kell reboot! Ez az egész történet eléri az évad végére a csúcspontját a karakterekkel együtt. Felesleges lenne ezt már tovább feszegetni egy másik casttal, csak rontana ezen a hibátlan alkotáson a továbbiakban.
2017. július 21. 14:30 #13
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Nem értem azokat, akik itt sírnak, hogy "Neeee!!"
Drágáim, senki nem fog titeket kötelezni arra, hogy megnézzétek. Sosem értettem ezeket az embereket. Engem nem érdekelnek az új Pókember filmek, ezért nem nézem meg őket. Nem értekel a The originals, ezért nem nézem meg, de nem sír a szám amiért folytatni akarják. Van benne pénz és potenciál, amúgy sem ti fogjátok eldönteni, hogy lesz-e reboot, vagy nem.

Én speciel örülök neki, mert vannak még kiaknázatlan területek, ráadásul szinte biztos vagyok benne, hogy az eredeti szereplőgárdásból senki sem lesz benne és egy teljesen új történetet kapunk.

Itt sorolgatják a szereplőket, meg hogy "soha nem lesz senki olyan, mint..." na ná, ennek az egésznek ez a lényege. Mit gondoltok Dylan, vagy Holland volt valaki a TeenWolf előtt? Ja, szerintem se. Rengeteg színész-tehetség köszönheti a sikerét a TeenWoolfnak és a reboottal szerintem sokak is fogják. Nekem speciel semmi bajom ezzel és azt sm érem, hogy miért fogják egyből "elrontani"
Miért, jósok vagytok? Mert szerintem nem. Ha nem tetszik az ötlet megértem, de nem kell isteníteni a színészeket, meg a karaketereekt, mert ők csak színészek és karakterek. Egymillió jobb és rosszabb szerep létezik és azért, hogy valakit dicsőítsük nem kell a másikat leminősteni.

Egyszóval ha nem akarod megnézni, ne nézd meg.
Ha nem tetszik az ötlet, ez van, valószínűleg a véleményetek senkit nem fog érdekelni.
Amúgy is biztos vagyok benne, hogy azok fogják a leginkább szeretni a testvérsorozatot, aki most is "szaroznak". Ez mindig így van.
Értem, hogy szeretitek a régi karaktereket, de nem "megismételhetetlenek"
Dehogynem.

Senkit nem akartam ezzel megbántani, de lássuk be, hogy aki sír azért, hogy "Neeee" nem gondolkodik értelmesen. Miért ne?
A testvérsorozatnak tuti semmi köze nem lesz a mostani szereplőgárdához. Nagy valószínűséggel az ázsiai japán kicune legendára lesz építve, szóval az amerikai általunk megimsert tinik valószínűleg alig kerülnek majd képbe.
2017. július 21. 15:03 #14
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
Ariella2001: a The Originals el lett kaszálva, az 5. évaddal vége lesz a sorinak, Dylan pedig igaz, hogy ezzel a sorozattal teljesedett ki, de én pl már jóóóval a sorozat előttről ismertem és lettem a rajongója, de egy csomó ismerősöm van, aki csak azért kezdte nézni a TW-ot, mert Dylan a főszereplőgárda tagja. Amúgy meg, igaz, hogy sokat nem számít, ha valaki azt mondja itt (vagy máshol), hogy ne legyen reboot, de az igaz, hogy a legtöbb rebootnak semmi értelme, és hamar megbuknak, aztán jön egy újabb. Nagyon kevés reboot fut be szerencsére
2017. július 21. 15:52 #15
- törölt felhasználó -    
Megbolondultak az illetékesek? o.o Inkább csináltak volna még egy évadot, ha már ennyire ragaszkodnak hozzá, semmi értelme ugyanazt a világfelépítést már karakterekkel nyúzni.
2017. július 21. 17:24 #16
tweeety
tweeety
visszatérő vendég
 
Státusz"Oh it's too good to be young and stupid, baby..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 2
Azonosító: 207212
Offline offline
Számomra a Teen Wolf véget fog érni a hatodik évaddal, de ez nem jelenti azt, hogy nem nézem meg a rebootot. biggrin.gif Attól, hogy csak reboot, még lehet jó! Új karakterek és új sztori, biztos sokan fogják szeretni. Szerintem pont olyan lesz mint a TVD esetében az Originals...a legtöbben tudják, hogy a Vámpírnaplókból nőtte ki magát, de megvannak a saját karakterei és a saját története. A szereplők pedig a saját bajukkal vannak elfoglalva, nem pedig azzal, hogy jaj tényleg mi volt amikor még Mystic Fallsban nyomultunk. A lényeg az, hogy ez a reboot is lehet jó, nem kell egyből ellene lenni, mert nem hiszem, hogy elrontaná a Teen Wolf iránti rajongást.
2017. július 21. 17:51 #17
- törölt felhasználó -    
Csak ne amatőrök legyenek benne, de számomra okés a dolog.
2017. július 21. 20:11 #18
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
Srácok, szerintem itt nem spin-offra kell gondolni, ahogyan azt sokan értelmezték. A reboot jelentése "újraindulás/újraindítás", vagyis más szereplőkkel, kicsit új történettel (de az eredetitől nem elrugaszkodva) újraindítják. Legalábbis szerintem. Aféle remake-ként
2017. július 26. 19:59 #19
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Ha egy sorozatot nem tudnak elhúzni a végtelenségig, akkor újracsinálják. De miért? A Teen Wolf is már kezd egy kicsit unalmassá válni.
Persze ott vannak a nagyon jó sorozatok, amiket pár évad után elkaszálnak. Hát jó.
2017. július 28. 01:46 #20
nori-bb
nori-bb
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 142275
Offline offline
katherine0813 : hogy voltál jóóóóval előbb Dylan rajongója amikor a teen wolf volt élete első szepere?
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!