Starity

Így hangzik a 5H dala, a Down, élőben

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 26. 12:32 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A Fifth Harmony a The Tonigh Show-ban járt, ahol előadták a Down-t. Harmadik stúdiólemezük pedig augusztusban érkezik.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 26. 14:25 #2
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Sokkal jobban tetszik ez a változat, mint az eredeti, és iszonyatosan büszke vagyok a csajokra. heart.gif
2017. július 26. 17:54 #3
BeckyGforevör
BeckyGforevör
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.25.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 0
Azonosító: 258339
Offline offline
Na ez ütős lett. smileeee.gif
2017. július 27. 14:22 #4
- törölt felhasználó -    
így remek a dal heart.gif az eredeti szerintem lapos lett, élőben jobban szól smileeee.gif
2017. július 27. 22:58 #5
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Ritkán hallgatom a Fifth Harmony-t, főleg, mert eddig nekem az élőben előadott dalaik nagyon gyengék voltak - nem csak a táncos koreográfia miatt, hanem, mert nem olyan erős a hangjuk élőben, mint a stúdióban. Ez a daluk viszont tetszik, végighallgattam és a dallamát könnyen megszerettem. Jó munkát végeztek, ha így folytatják, a live előadásaik is szuperek lesznek.
2017. július 28. 11:55 #6
- törölt felhasználó -    
Harmatgyenge. Látszik, hogy Camila nélkül már nincs meg bennük az a plusz, mert hiába mondják a Harmonizerek, hogy így jobb a csapat, csak saját magukat csapják be. Nem tudnak úgy teljesíteni, mint anno, ennek a dalnak semmi értelme nincs és nekem például egyáltalán nem is tetszik. A csapatban az egyedüli akit értékelni tudok az Lauren és esetleg Normani, a többieket sajnos nem. Illetve engem még az is zavar, hogy továbbra is Fifth Harmony a nevük, rájuk nézek és egyszerre érzem azt, hogy vicces és szánalmas is, hogy nem változtattak nevet. unsure.gif
2017. július 28. 12:04 #7
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Idézet (Flurry @ 2017.07.28. 11:55)
Harmatgyenge. Látszik, hogy Camila nélkül már nincs meg bennük az a plusz, mert hiába mondják a Harmonizerek, hogy így jobb a csapat, csak saját magukat csapják be. Nem tudnak úgy teljesíteni, mint anno, ennek a dalnak semmi értelme nincs és nekem például egyáltalán nem is tetszik. A csapatban az egyedüli akit értékelni tudok az Lauren és esetleg Normani, a többieket sajnos nem. Illetve engem még az is zavar, hogy továbbra is Fifth Harmony a nevük, rájuk nézek és egyszerre érzem azt, hogy vicces és szánalmas is, hogy nem változtattak nevet. unsure.gif

Már nem azért, hogy kötözködjek, de azért nem váltottak nevet, mert így ismerték meg őket a rajongók, és feleslegesnek tartották most átváltani a nevüket. Ettől maradtak ugyanúgy Fifth Harmony, de látszik, nem tudtál erről semmit. rolleyes.gif
2017. július 28. 12:52 #8
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
sajnos nekem így sem jön be a dal, nagyon nem.
annyi igaz, hogy jobb, mint az eredeti de akkor sem.
2017. július 28. 13:37 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lisanne @ 2017.07.28. 12:04)
Már nem azért, hogy kötözködjek, de azért nem váltottak nevet, mert így ismerték meg őket a rajongók, és feleslegesnek tartották most átváltani a nevüket. Ettől maradtak ugyanúgy Fifth Harmony, de látszik, nem tudtál erről semmit. rolleyes.gif

Mielőtt okosnak hinnéd magad, elárulom gyorsan, hogy tudatlan vagy, mivel pontosan tudtam erről mindent. rolleyes.gif Ettől függetlenül még mindig gáznak tartom, ha tetszik, ha nem.
2017. július 28. 15:34 #10
- törölt felhasználó -    
Alattam szólókhoz hozzászólva: szerintem jobb hogy maradt a Fifth Harmony. A "Lauren & the Vocalists" nem hangzik túl jól, pedig nagyon találó lenne.
2017. július 28. 15:38 #11
- törölt felhasználó -    
nincs rossz hangjuk, de ez a dal... hallgathatatlan.
2017. július 28. 15:42 #12
- törölt felhasználó -    
Mindjárt másképp hangzik a dal így. Semmi vonaglás, semmi sallang, így sikerült a pocsék dalból középszerűt alkotni.
Viszont az ilyen élő fellépéseknél nagyon kijön, hogy azzal hogy Camila kivált, Lauren lett az abszolút kakukktojás: erősen kilóg felfelé, jelenleg az egyetlen lány, akinek még normális szólókarriert tudok jósolni. Normaniék működhetnének háromtagú lánybandaként, a szólókarrierhez túlságosan tizenkettő egy tucatok.
Amúgy Lauren ruhája telitalálat volt, veszettül dögös heart.gif smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Normani Normani 1536.