Starity

Újra hallat magáról a CLC

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 04. 10:46 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Nem nyerte el tetszésedet a CLC utóbbi visszatérése? Sebaj! Legújabb középlemezük képében és teljesen megújult stílussal tértek vissza!
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 04. 11:11 #2
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Jaj Cube mit csinálsz ezzel a csapattal? Hogy lehet nyáron ilyen uncsi dallal comebackelni? Megalszik a tej az ember szájában. Arról nem is beszélve, hogy mért nem találnak nekik végre valami identitást. :/
2017. augusztus 04. 11:39 #3
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Nem is tudom, talán ez az eddigi legunalmasabb daluk.. :\ Nem azt mondom, hogy rossz, de nem főcímdalnak való. A klip egyébként gyönyörű, nagyon esztétikus, de a maga a dal elfelejthetőnek tűnik. :C
2017. augusztus 04. 11:54 #4
- törölt felhasználó -    
Nekem tetszik a dal is és a klip is, habár az igazat megvallva, pörgősebb, izgalmasabb visszatérést vártam. A dalok előzetesei nagyon tetszettek, de most, hogy belehallgattam mindegyik számba, egyik sem fogott meg igazán...
2017. augusztus 04. 12:05 #5
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
ez a dal hihetetlenül semmilyen lett, inkább télre tudnám elképzelni, nem így nyárra. de amúgy nagyon látszik, hogy a cube nem igazán tudja mit kezdjen velük. :/
2017. augusztus 04. 19:56 #6
- törölt felhasználó -    
Huu hát nyári dalnak szörnyű, de altatónak tökéletes.
2017. augusztus 04. 20:15 #7
- törölt felhasználó -    
szeretem a csapatot és a számaikat, de ez a legunalmasabb daluk eddig.
2017. augusztus 05. 15:48 #8
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Igaz is, ami nem diszkó szám, nincs r*bancos koncepciója és ne adja Isten, de még a koreográfia sem k*rvás az már uncsi, felejthető, etc.
Meg lehet engem kövezni, de nekem tetszik a dal, a klip és ezért az egyszerű és tiszta koncepcióért köszönetet mondok a Cube-nak. pardon.gif A stílusok közti ugrálás pedig nem azt jelenti, hogy nem tudnak mit kezdeni a csapattal, mert most akkor a VIXX minden egyes visszatérésére lehetne mondani, hogy "Jaj Istenem, hát a Jellyfish ennyire tanácstalan?" omg.gif Azt aláírom, hogy picit kautikus nincsenek meg a rendes átmenetek, mert a Crystyle előtti koncepciójukkal is lehetett volna mit kezdeni, de igen a cég picit begazolt. Ami nem csoda a 4minute feloszlott a BEAST meg a nevüket hátra hagyva menekült el az ügynökségtől... dry.gif Szóval igen lehet nem fogják megelőzni a top csapatokat, de a lányokhoz mérten ez egy újabb REMEK visszatérés lett. Plusz az album is igazán jó lett, nekem semmi problémám vele. heart.gif CLC heart.gif wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Sorn Sorn 5536.
Elkie Elkie 8364.