Starity

Bella Thorne utcára került volna, ha a Disney nem karolja fel

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 04. 11:38 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A színésznő a Twitteren vallott arról, hogy a Disney-nél vállalt állása mentette meg családját az utcára kerüléstől.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 04. 12:17 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Miért kéne összeszednie magát? Nincs vele semmi baj, csak nem tömeg, másabb mint a többség. Szerintem nincs elvonón, egyfolytában dolgozik, új filmszerepeket kap és a Famous in Love 2. évadja is jön. Attól, hogy már nem az az aranyos kislány, akit a Disney faragott belőle anno, attól ő még ugyanolyan ember. Sőt, tisztelem azért, mert megtett mindent a családja érdekében. Végre le lehetne szállni Belláról, hogy élje az életét, pasizzon amennyit csak akar, mert még fiatal. Mellesleg közel sincs annyira botrányos, mint pár éve Miley Cyrus vagy Britney Spears. Mi abba a botrányos, hogy extravagánsabban öltözik és pasizik? Én még mindig szeretem Bellát, és szerintem egyáltalán nincs rossz hatással a fiatalokra. Azért utálja a világ, mert nem úgy viselkedik, ahogy elvárják.
2 felhasználónak tetszik: madeleine., Lisanne
2017. augusztus 04. 13:03 #3
Gurs
Gurs
 
Státusz10 years ago
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 942
Csatolások: 8137
Azonosító: 193043
Offline offline
Ahhoz képest pár hónapja még hogy szidta a Disney-t...
2017. augusztus 04. 13:20 #4
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Ha valaki olyan akar lenni, mint ő, olyan is lesz, nem feltétlenül azért mert ő a példaképük. Én is szeretek jópár olyan hírességet, aki kicsit lecsúszott, ettől még nem fogok rájuk hasonlítani.
2017. augusztus 04. 13:31 #5
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Zsóka11 ! Respect! wink.gif
2017. augusztus 04. 13:33 #6
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Megértem, hogy maga mögött akarja hagyni a Disneyt teljesen, de akkor minek kellett neki szidni! Ha akkor nem tud felkapaszkodni, akkor csak egy kis hajléktalan senki lenne. (Bocsánat a szóhasználatért, de az ilyeneken nagyon fel tudom húzni magam!)
2017. augusztus 04. 15:07 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsóka11 @ 2017.08.04. 12:17)
Miért kéne összeszednie magát? Nincs vele semmi baj, csak nem tömeg, másabb mint a többség. Szerintem nincs elvonón, egyfolytában dolgozik, új filmszerepeket kap és a Famous in Love 2. évadja is jön. Attól, hogy már nem az az aranyos kislány, akit a Disney faragott belőle anno, attól ő még ugyanolyan ember. Sőt, tisztelem azért, mert megtett mindent a családja érdekében. Végre le lehetne szállni Belláról, hogy élje az életét, pasizzon amennyit csak akar, mert még fiatal. Mellesleg közel sincs annyira botrányos, mint pár éve Miley Cyrus vagy Britney Spears. Mi abba a botrányos, hogy extravagánsabban öltözik és pasizik? Én még mindig szeretem Bellát, és szerintem egyáltalán nincs rossz hatással a fiatalokra. Azért utálja a világ, mert nem úgy viselkedik, ahogy elvárják.

Az első betűtől az utolsóig egyetértek veled. meghajolo.gif
2017. augusztus 04. 16:41 #8
mikaelah
mikaelah
visszatérő vendég
 
Státuszi can't stop me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.07.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 257820
Offline offline
nem nevezném magam Bella rajongójának, de nem értem miért utálják őt ennyien. Ott van az ex-kollégája Zendaya, akit bezzeg senki nem szid, mikor sokkal több diznis szerepe volt mint Bellának, csak azért mert a menedzsment a szájába adott néhány sablon szöveget az elfogadásról meg a feminizmusról.. ez a csaj legalább önmaga. Plusz ahogy előttem említették sorra kapja a szerepeket. Már nem azért, de amikor Miley-nak voltak botrányai a zene és film iparon belül nem sokat tevékenykedett, ellentétben Bellának sok sorozata, filmje van mostanság.
2017. augusztus 04. 17:47 #9
Majomka03
Majomka03
pull the trigger
 
Státuszüres
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 1397
Csatolások: 0
Azonosító: 202119
Offline offline
higyjetek nekem, abszolut nem vagyok Bella rajongó,de nem értem mi a baja mindenkinek vele. Önmaga mer lenni, ami szerintem csak egy tiszteletreméltó dolog. A legtöbb celeb elveszíti a személyiségét és sablonosak lesznek ilyenkor. Az már legyen az ő dolga, hogy mikor kivel van együtt. Csak a média hibája, ha ezek a dolgok kiderülnek, nem pedig az ővé, hiszen nem ő teszi közzé ezeket. Mellesleg az új sorozata fantasztikus, és örülök, hogy valami komolyabb szerepet is kapott. biggrin.gif
2017. augusztus 04. 18:09 #10
Lanella
Lanella
ʚ♡ɞ
 
Státuszyeh shuhua ..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 1022
Csatolások: 0
Azonosító: 255197
Offline offline
régi önmaga? öhm, régen csak megjátszotta magát, mert az anyukája azt mondta neki, hogy "ne legyél önmagad, játszd a jó kislányt, mert az mindenkinek tetszeni fog!" szóóval ja, most az önmaga. ami mellékesen szólva engem nem zavar, sőt, örülök annak, hogy most már nem álarc mögé bújva kell élnie, szóval csak úgy leírtam most ezt.
egyébként nincs más hozzáfűznivalóm a cikkhez, Zsóka11 minden szót kivett a számból. smileeee.gif
2017. augusztus 04. 18:56 #11
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Majomka03, ne mondd már, hogy tiszteletre méltó dolog a folyamatos polgárpukkasztás, amit jelenleg csinál... Tisztelni majd akkor fogom, ha elér valami olyasmit, ami miatt megérdemli a tiszteletet.
Elhiszem, bedarálta a média meg minden, ami tök szomorú, de ne felejtsük el, hogy Hillary Duff is a Disney-nél kezdte, mégsem volt hangos a média a botrányaitól.
2017. augusztus 04. 19:40 #12
- törölt felhasználó -    
Lehet jobb lett volna, ha odakerül, legalább tanul valamit az életben. Pl.: tiszteletet, erkölcsöt.
2017. augusztus 04. 20:29 #13
Sissy95
Sissy95
új tag
 
StátuszLégy boldogan önmagad. Szeresd a hibáidat.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.02.
Hozzászólás: 98
Csatolások: 0
Azonosító: 265820
Offline offline
lehet oda kellett volna kerülnie..
2017. augusztus 04. 20:46 #14
- törölt felhasználó -    
Most azt várja, hogy bárki is megsajnálja? Szerintem egyáltalán nem így volt, csak frappánsan akart visszavágni a tweetre.
2017. augusztus 04. 20:51 #15
- törölt felhasználó -    
Jézus, van itt jóindulat! rolleyes.gif Miután az apja meghalt, az anyjának egyedül kellett eltartania a 4 gyereket, gondolhatjátok, hogy nem két fillérbe kerül egy ekkora család fenntartása.
2017. augusztus 04. 21:29 #16
- törölt felhasználó -    
Olvasgatva a kommenteket pár ember nincs tisztában azzal mit is mondott itt Bella.Lehet hogy alapból nem akarta elfogadni a Disney ajanlatat mert már akkor is rossznak tartotta de muszaj volt elfogadnia mert ha nem teszi azt akkor koldulhat az utcán a 4 testvérével és az anyával.Mostegy szoval se mondta hogy szereti a Disneyt jezusom.Azt mondta hogy ez mentette meg de ettől meg nem fogja szeretni.Ha te majdnem leesnel egy hasadekba de Hitler megmen
tene akkor már szeretnéd?Szerintem nem.
2017. augusztus 04. 22:07 #17
Esztii99E
Esztii99E
visszatérő vendég
 
StátuszIf a gentleman can't handle me, It's not my problem!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.28.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 256689
Offline offline
Szerintem semmi baj nincs Bella viselkedésével, és nem kéne kritizálni őt mindenért. pardon.gif
2017. augusztus 04. 22:41 #18
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Szerintem nincs baj vele, remélem egy nap majd jó útra tér. smileeee.gif
2017. augusztus 04. 23:14 #19
- törölt felhasználó -    
sajnálom Bellát, de ez még mindig nem mentség a számára, amiért szükségtelen magamutogatással szerzi a figyelmet. ha tényleg olyan jó sok filmje van készülőben akkor inkább azzal próbálna meg kitűnni a tömegből és az emberek egy idő után leszállnának róla, és nem lennének olyan undorító kommentek egyes cikkek alatt, mint a "megérdemelte volna ha az utcára kerül" és társai.
2017. augusztus 05. 11:18 #20
Bellarina.19
Bellarina.19
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.07.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 0
Azonosító: 231021
Offline offline
Zsóka11 ,Rekszomekszo - igazatok van!!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok