Starity

Tízéves a Girls' Generation – visszatért a formáció

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 05. 06:32 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Készen állsz egy izgalmas ünnepi estére? Dél-Korea klasszis lánycsapa, a Girls' Generation tizedik évfordulóját ünnepli – ennek fényében új stúdióalbummal és videoklipekkel jelentkezett.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: FruFruChan, Elody
2017. augusztus 05. 11:06 #2
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
nagyon vártam már a lányok visszatérését, az EXO-val együtt az első banda, akiket megismertem a dél-koreai zenekultúrából...egy idelye csak szólótevékenységeik voltak, pedig szerintem együtt a legtökéletesebbek. mindkét dal baromira tetszik, már sokszor meghallgattam őket, az All night-ot is érdemes mindenképpen külön, szöveg nélkül is, az interjút szintén (mondjuk egész sok mindent megértettem eng sub nélkül is ^^). remélem sok díjat fognak nyerni a lányok és nagyon büszke vagyok rájuk, hogy utat törtek anno a kpop műfajnak az elsők között, mint lánybanda, és ilyen sok éve már, hogy együtt vannak. bár Jessica még mindig hiányzik kicsit, sajnálom, hogy ő nem lehet velük :/ a teljes albumot még nem hallgattam meg, de érzem, hogy az is nagyon király biggrin.gif Yoona és Sooyoung pedig gyönyörűek, mint mindig.
2017. augusztus 05. 11:18 #3
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Nagyon vártam már, hogy visszatérjenek, és nem is okoztak csalódást, habár a Holidaytől féltem egy kicsit a trailer alapján, de végül sokkal jobb dal lett, mint számítottam rá. Az egész album baromi jó lett, a kedvenceim a FAN, a One Last Time és a Sweet Talk. wub.gif
2017. augusztus 05. 12:09 #4
- törölt felhasználó -    
Az SNSD életem egyik legfontosabb lánybandája, nekem is ők voltak az elsők, az Exo, a BTS és a Red Velvet mellett. Ennek ellenére mindig őket szerettem nagyon. Nagyon meghat a tudat, hogy már tíz éve dolgoznak együtt, és elképesztően büszke vagyok rájuk. Nem számít, mennyire szorul háttérbe a csoport munkásság a szólóval szemben, most végre visszatértek. Elképesztően boldog vagyok, és ez meg is hatott. A 2NE1 és Hyuna mellett ők a kpop királynői. Szeretlek Titeket, lányok! Boldog tizedik évfordulót! ♡
2017. augusztus 05. 15:53 #5
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Bár nem álltam mellettünk mind a tíz évben, mint Sone, ők a legelső kpop csapatom, és ez hatalmas hatással van rám. Nem lettem rögtön rajongó, viszont egy ideje semmi sem tántoríthat el a lányok mellől. ♥ Hálás vagyok nekik, amiért annyi erőt és emléket adtak nekünk. Együtt jóban, rosszban, minden nehézségben. Annyira megható... :') A Holiday és az All Night fantasztikus. Egyik jobb, mint a másik~!! Azt hittem, az utóbbi túl "amerikai", azaz dubstepes valami lesz, de szerencsére nem. ^^ Az interjúk szuper édesek! Nélkülük fogalmam sincsen, mihez fogok kezdeni. Találkozni akarok velük élőben és jó erősen megölelni őket.. ♥
Annyira lefoglalt a music video streamelése, hogy a teljes album meghallgatására még nem szántam időt, csupán az One Last Time-t és a két főcímdalt ismerem. Az O.L.T szintén elképesztő! Biztosan egyik kedvenc GG balladám lesz. Minden alkalommal előtörnek a könnyek a hallatán. T__T Seohyun és Yuri pedig összesen három dalszöveget is megírt.. *-*
Kár, hogy nem kilencen ünnepelnek, mint a debütáláskor. Alig várom Jessica kiadványát is~ Sokat hozzáadott a csapathoz, noha ezt sok Sone figyelmen kívül hagyja. A mi kis jégkirálynőnk szíve igenis aranyból van. ♥
Feldühít, amikor a taknyos kpopperek -nem említek fandomokat, akiknek az imádott bandái még alig tettek le valamit az asztalra- öregasszonyoknak, tehetségtelennek vagy unalmasnak nevezik őket. Nem kell szeretni a GG-t, de a tisztelet kijárna nekik ezért az időért. Ők törtek utat a világban ennek a zenei műfajnak. u.u
2017. augusztus 05. 22:22 #6
DemiFan123
DemiFan123
új tag
 
StátuszEXO-L❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.13.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 227528
Offline offline
Az első kpop bandám wub.gif wub.gif 10 év alatt rengetek minden történt velük de ők megmutatták hogy ők a kpop királynői. Black ocean-tol a pink ocean-ig. A legjobb lánybanda maradnak örökre,mindegy hogy a Once-ok/Blink-ek ezt nem így gondolják(félreértés ne essék én is Once meg Blink vagyok) de az SNSD nélkül nem lenne se Twice se Blackpink se Red Velvet meg még csomó bandát felsorolhatnák. Szóval nagyon remélem hogy az új turnéjukra eljutok majd. Az album pedig perfect lett mint ahogy azt vártam tőlük wub.gif wub.gif Talán a "All night" és a "Girls are back" a kedvencem. SNSD fighting Sone 4ever❤️
2017. augusztus 06. 23:26 #7
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Nem vagyok nagy SNSD rajongó, meg nem is nagyon szoktam hallgatni a dalaikat, de a Holiday kifejezetten tetszik smileeee.gif Örülök, hogy legalább ők kitartóak smileeee.gif
2017. augusztus 24. 21:33 #8
FloraT
FloraT
visszatérő vendég
 
StátuszW- wait a minute, hold up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.01.
Hozzászólás: 308
Csatolások: 1
Azonosító: 240999
Offline offline
Végre! Imádom az egész albumot, a lányok egyszerűen elképesztőek! Kedvenceim a Holiday, All Night, Fan, Love Is Bitter, One Last Time, Girls Are Back.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!