Starity

Daniel Dae Kim kilép a Hawaii Five-0-ból

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 07. 10:40 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Hét évadnyi szereplés elég is volt! A 49 éves színész váratlanul úgy döntött, kilép az akciósorozatból. Döntéséről tegnap, egy sajtótájékoztatón tudatta rajongóit.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 07. 11:22 #2
Fleurdanica
Fleurdanica
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.06.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 265907
Offline offline
Ohh no! Pedig úgy szerettem sad.gif
2017. augusztus 07. 21:09 #3
- törölt felhasználó -    
Neeee már cray.gif Nélküle nem lesz olyan.
2017. augusztus 09. 11:30 #4
vikimumus
vikimumus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.24.
Hozzászólás: 995
Csatolások: 68
Azonosító: 125739
Offline offline
Grace Park is kilép a sorozatból. Nem most derült ki a hír. Csak most nyilatkozik róla először. Én egyébként sajnálom, de igaza van, egyszer minden véget ér. Nagyon szeretem a sorozatot és már a 8. évad indul ősszel, és ahhoz képest elég sokáig kibírták benne az eredeti szereplők, mármint a 4-es csapat, akikkel kezdődött. Más sorozatokban előbb meg szokták kezdeni a kilépést. Soks ikert kívánok neki és a sorozatnak is!
2017. szeptember 06. 11:22 #5
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2009
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Meg tudom érteni bár nyíltan nem mondják ki de tény közel sem kaptak annyit mint a két másik szereplő. Hiába voltak ők is főszereplők mert sokak állitása ellenére Grace és Daniel is azok voltak fizetésük meg sem közelítette a másik két főszereplő fizetését, sőt állitólag míg ők a belüket kidolgozták nem részesültek semmilyen haszonban amit a dvd meg egyéb dolgok után a másik kettő kapott ami bunkó dolog. Nem biztos hogy amiatt mert ázsiaiak nem kell rasszizmus felfedezni mindenben de tény hogy nem nézték semmibe sem ezt a két színészt míg a másik két szereplő istenítve volt. A cbs az elmúlt hónapokban elég sok hülye döntést hozott és azzal takarózni hogy megemelték Grace és Daniel fizetését de ez nekik nem volt elég hülyeség mert tény emeltek rajta de közel sem volt Alex-éhez miért nem tudtak úgy viselkedni mint az Agymenők sztárjai ha már négy főszereplő van kapjanak egyenlő fizetés ne kivételezzenek senkivel.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok