Starity

#KPOP: Tízéves évfordulót ünnepel Jessica

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 09. 18:23 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Jessica új, immáron harmadik középlemezével hivatott megünnepeli debütálásának tizedik évfordulóját.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 09. 20:55 #2
- törölt felhasználó -    
Imádom Jessicát, és még mindig fáj a szívem a kilépése miatt. De annak örülök, hogy még mindig képes sikereket sikerekre halmozni, és hogy boldog a mostani életével, végtére is csak ez számít. A szám nagyon tetszik, Jessica hangja még mindig fantasztikus, a klipnek pedig szerintem csodálatosan megragadó hangulata van. :3♡ Fantasztikus lett, mint mindig. c:
2017. augusztus 10. 20:09 #3
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Legalább annyira vártam Jessica visszatérését, mint az SNSD-jét. ^^ Hát el kell mondanom, az előző projekt dala, az It's Spring, amit a születésnapja alkalmából adott ki, kellemes volt ugyan, de semmi különleges. A Summer Storm-ot viszont annyira jó hallgatni, hogy leírhatatlan!! Imádom azt az érzést, amit kivált belőlem. A klip meg csak dob a dolgon, igazán esztétikus, ahogy a színes, boldog múltból átvált a szürke, szomorkás jelenbe. A szövege is, wooow. biggrin.gif Ezt vártam tőle! A kirúgása nagyon fáj, de reménykedek benne, egyedül megvan és a barátjával boldogan élnek. :3 Naggggyon szeretem ezt a nőt~♥
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok