Starity

Folytatódik az Alkonyat és Az éhezők viadala?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 11. 07:21 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Lionsgate a Marvel és a DC példájára egész moziuniverzumot építene a két kultikus sorozat köré.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 11. 07:37 #2
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Hülyeség lenne. Nélkülük béna lenne és az ilyen utómunkák mindig borzalmasak.
2017. augusztus 11. 07:54 #3
LuiseLocksmith
LuiseLocksmith
visszatérő vendég
 
Státusz"Soha ne add fel! Csak ha elegendő bélyeg van rajta!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.26.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 2
Azonosító: 259307
Offline offline
Oké. A Harry Pottert még lehetne tovább cifrázni, mert zseniálisan lett összetéve. De... Pont ebből a kettő könyvsorozatból már nem lehet többet kihozni szerintem.
2017. augusztus 11. 08:29 #4
Sinister_sister
Sinister_sister
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 260871
Offline offline
Nincs más film téma? Felesleges még több bőrt lehúzni. A stúdió nem tart igényt a régi főszereplőkre? Szerintem ez visszafelé is igaz smileeee.gif
2017. augusztus 11. 09:06 #5
MissMikaelson
MissMikaelson
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.09.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 264801
Offline offline
Stephenie tuti belemenne. Viszonz az Éhezők Viadala így jó, ahogy van (esetleg egy extra rész, amiben Peeta meg Katniss jövőjét mutatják be részletesen kibontakozva), de Jlaw meg Josh nélkül nem lenne értelme, szóval szerintem jobban járnának, ha hagynák az egészet, így kapott egy szép lezárást.
2017. augusztus 11. 09:33 #6
Tamcsy2001
Tamcsy2001
 
StátuszJelenleg tök üres a fejem :P tetszik ez az érzés ^ ^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 587
Csatolások: 0
Azonosító: 255514
Offline offline
Szerintem is felesleges lenne tovább nyúzni, a jó lezárás után még több pénzt akarnak csinálni belőlük
2017. augusztus 11. 09:37 #7
- törölt felhasználó -    
Szerintem ezek a filmek Rob, Kristen, illetve Jen nélkül nem lennének egyebek puszta pénzhajhászásnál.
2017. augusztus 11. 09:44 #8
- törölt felhasználó -    
Vagyis hasonlo lenne mint a varázslatos álatok és meg figyelésük vagy az elátkozot gyermek a harry potternél. Hát majd meg láttom jobban örültem volna ha az éhezök viadalánál folytaták volna kettnisnél a történetet de még kitudja lehet jo lesz minden esetre várom
2017. augusztus 11. 10:04 #9
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Az Éhezők viadalát semmi értelme nem lenne tovább húzni, főleg, hogy szépen le lett zárva, és Jen nélkül a kutya se lesz rá kíváncsi. Az Alkonyatot pedig eddig is utáltam, szóval más szereplők se kedveltetnék meg velem, sőt! Amúgy sztem Stephenie még bele is menne, mert az Alkonyatnak nagy volt a negatív visszhangja és közel sem volt sztem olyan sikeres, mint a THG. Suzzanet sztem nem veszik rá, legalábbis remélem, habár a pénzért lehet ő is bevállalná! De minek? omg.gif
2017. augusztus 11. 11:17 #10
teleka
teleka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.01.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 250263
Offline offline
Az Alkonyatban ott a lehetőség a folytatásra (akár az eredeti történetet), de az Éhezők viadala le lett zárva. ha csak nem jön egy újabb zsarnok és akkor kezdődik előröl az egész...
2017. augusztus 11. 11:32 #11
ninnalany
ninnalany
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.09.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 246183
Offline offline
Szerintem az Alkonyat Renesmee szemszögéből (Bella és Edward lánya) nagyon jó ötlet lenne, esetleg Jacobbal. Vagy még esetleg a Volturi (remélem jól írom xd) szereplőivel. Az Alkonyatban tényleg ott a lehetőség, rengeteget ki lehetne még belőle hozni. Kicsit megváltoztatni a sztorit (csillogó test.. what? xd) és máris elfogadhatóbb lenne. Bár kinek mi, a vámpíros sorozatok / filmek közt sosincs olyan, hogy középút. Vagy utálják vagy szeretik. Várom mi fog belőle kisülni.

Az Éhezők Viadalának szerintem az első része vitt mindent, a többi közel sem volt olyan jó. Szóval örülnék ha abból többet nem akarnának csinálni. Persze ez az én kis véleményem. smileeee.gif
2017. augusztus 11. 11:46 #12
- törölt felhasználó -    
Én személy szerint adnék ennek az ötletnek egy esélyt. Szerintem szuperül össze lehetne hozni, ha tényleg okosan elkészítik és megcsinálják. Az éhezők viadala tényleg szép lezárást kapott, ezen kétségkívül nincs mit tovább húzni, viszont ki lehetne egészíteni kisebb történetekkel, a Kapitóliumból vagy egyes körzetekből. Bár ennek a trilógiának a kulcsszereplője Katniss, ha adnának ki még filmeket vagy könyveket, az emberek nagy része nem lenne rá kíváncsi, csak azok, akiknek tényleg nagyon tetszett a sorozat és a történet. Az Alkonyatból Renesmee szemszöge tényleg érdekes lehetne, ahogy egy előttem kommentelő is írta.
2017. augusztus 11. 12:03 #13
- törölt felhasználó -    
Az éhezők viadalának első részét végigszenvedtem valahogy, így arról véleményt nem tudok mondani, nekem nem jött be.
Az Alkonyat összes részét láttam és a vége felé eléggé megtetszett a sztori, viszont ha nem konkrétan azt a szálat folytatnák, akkor minek? Ennek visszavágás szaga van...
2017. augusztus 11. 12:04 #14
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Jó ötlet lenne, csak remélem, nem akarják folytatni egyik történetet sem. A mellékszereplők elő- és utóélete például engem nagyon érdekelne.
2017. augusztus 11. 12:14 #15
Tamcsy2001
Tamcsy2001
 
StátuszJelenleg tök üres a fejem :P tetszik ez az érzés ^ ^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 587
Csatolások: 0
Azonosító: 255514
Offline offline
Viszont igen, Renesmee sztorija az Alkonyat folytatásaként megállhatná a helyét
2017. augusztus 11. 14:12 #16
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Alkonyatot simán lehetne folytatni anno nagy rajongó voltam Jacob heart.gif
2017. augusztus 11. 15:34 #17
- törölt felhasználó -    
Az éhezők viadalát nyugodtan folytathatják, annak legalább értelme is van. biggrin.gif
2017. augusztus 11. 16:46 #18
- törölt felhasználó -    
imádom az Éhezők viadalát, nagyon kíváncsi lennék egy újabb történetre, de azt nagyon sajnálnám, ha Jennifer nem szerepelne benne. véleményem szerint nem is feltétlen folyatást kéne írni hozzá, hanem mondjuk az 74-et megelőző Viadalokról is szólhatnának a filmek, úgy értelme is lenne annak, hogy az eredeti főszereplők nem kapnak szerepet benne.
az Alkonyatnál meg tényleg csak egy Renesmee-s sztorit tudnék elképzelni, vagy egy Volturisat. utóbbinak jobban örülnék.
2017. augusztus 11. 17:10 #19
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi lennék mindkettőre, bár jobban örülnék, ha a szereplők ugyanazok maradnának:(
2017. augusztus 11. 17:26 #20
- törölt felhasználó -    
Ashleyt és Jacksont mai napig imádnám szóval tuti megnéznék egy Alice/Jasper filmet. heart.gif Bár régebben jobban rajongtam Jalice-ért, akkor jobb lett volna... Félő hogy így már nem lenne akkora nézettsége. Mondjuk a kisebb hájp miatt talán az utálkozók rinyálásából is kevesebb lesz. biggrin.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!