Starity

Döntött a bíróság Taylor Swift szexuális zaklatási ügyében

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 15. 12:45 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 68747
Azonosító: 265584
Offline offline
Taylor Swift még négy évvel ezelőtt perelte be David Mueller-t, a rádiós műsorvezetőt, aki egy koncert előtti Meet&Greet találkozó során fogdosta meg az énekesnőt. Az esetről fotó is készült, amit az énekesnő szeretett volna eltitkolni, azonban a TMZ nem sokkal a történtek után közzétette a fotót.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 15. 13:25 #2
- törölt felhasználó -    
"A lányát tönkretette az állítólagos Mueller incidens"
Mi????xdddd
2017. augusztus 15. 13:26 #3
- törölt felhasználó -    
már itt volt az ideje lezárni ezt az ügyet. remélem, Taylor jól van és sikerül tovább lépnie.
2017. augusztus 15. 13:27 #4
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Tönkretette Taylorkát az incidens? Ohh oda ne rohanjak, majd mindjárt megsajálom. Képzelem mekkora lelki törés lehetett neki, biztos a sarokban ülve vagdossa az ereit a kis szűz kislány. Na menjen a zivatarosba... Mit kell ezt ennyire felfújni? Ez a nő mindenre képes, csak hogy róla beszéljenek. Jobb inkább a tehetségével brillírozna. Ja, hogy az nincs?
2017. augusztus 15. 14:15 #5
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
Egyszer nekem is megfogta valaki a fenekemet, én mondjuk speciel kést rántottam. Nem pedig nyugodt arccal vártam, hogy majd csak abbahagyja.
2017. augusztus 15. 14:30 #6
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Na, megérdemelte, ennyi. Persze, lehet mondani, hogy túlzott, de a szexuális zaklatás nyomot hagy az emberben. Nem azt mondom, hogy biztos "lelkileg tönkretette" az eset a leányzót, de akkor sem gondolom, hogy ez most itt éppen a botrányhősködésre ment volna ki a számára. Mi oka lett volna felfújni a dolgot, szerintem pont nem így évek után lenne rászorulva, hogy fel legyen fújva az eset, most hoztak döntést, ennyi az egész. Az igazát akarta, megkapta. Sőt, kifejezetten tetszik, hogy nem próbált meg pénzt kicsikarni az őt molesztálóból, holott minden oka meglett volna rá, hanem egyszerűen az erkölcsi igazát akarta. Tudjátok egyébként hogy milyen körülmények között történt a dolog? A férfi akkor fogdosta őt, amikor egy fotóhoz kellett pózolnia, nyilván megtartotta az arckifejezését, mert neki volt kínos az eset, amit el is hiszek, bár abban a helyzetben én simán lekevertem volna a helyében egy büdös nagy pofont a férfinak, nem pedig fapofával tűrtem volna, és nem tudtam volna őt hibáztatni érte.
Egy szó, mint száz, nem gondolom, hogy ez itt fel lett volna fújva. Mindenesetre már alig várom, hogy jöjjenek az olyan kommentek, mint hogy "más esetekben meg egészen biztosan nem is foglalkoztak volna az üggyel"... sleep.gif
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2017. augusztus 15. 14:31 #7
Tamcsy2001
Tamcsy2001
 
StátuszJelenleg tök üres a fejem :P tetszik ez az érzés ^ ^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 587
Csatolások: 0
Azonosító: 255514
Offline offline
Hagyjuk már, hogy tönkretette...100% hogy történt már vele ilyen mondjuk véletlenül egy buszon (még hatttttalmas zenei karrierje előtt) és ügyet se vetett rá, most meg összetört miatta? Áhh
2017. augusztus 15. 14:36 #8
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Szexuális zaklatás??? Megfogták a fenekét, édesjóistenem! Nem mondom, biztos kellemetlen volt a sziutáció, de az, hogy TÖNKRETETTE volna, azt azért elég nehéz elhinni, mikor naponta nők/lányok ezrein követnek el tényleges szexuális erőszakot. Abban a pillanatban kellett volna lekeverni a csávónak egy nagy pofont nem pedig 5 év után pereskedni... Amúgy nem tudom, miért de nekem van egy olyan érzésem, hogy ezzel próbálja visszanyerni az emberek szimpátiáját a Kanye-s ügy után, hogy megint ő legyen az áldozat. Undorító.
2017. augusztus 15. 14:44 #9
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Ez egy kicsit túl lett reagálva...
Szerintem nem nyúlt a szoknyája alá csak bele markot a seggébe ennyi..
Ezt én még nem mondanám szexuális bántalmazásnak bár lehet a jog szerint ez már az..
Az meg hogy tönkretette szintén túlzás.. oké minden nőt zavar ha egy random pasi csak úgy fogdossa (engem is) de szerintem itt nem történt akkor büntet hogy évek kelljenek ahhoz hogy kiheverje.
2017. augusztus 15. 14:46 #10
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Jenny Lawliet: Hát te nem vagy százas! XD Tudod te egyáltalán miket beszélsz?? Grammy nyertes énekesnőről van szó csak hogy egyet említsek a sok díja közül amiket biztos nem azért kapott mert amúgy tehetségtelen... Gondolkozz ember! Azért a munkájához nagyon is ért! Ő legalább letett valamit az asztalra te mit tudsz felmutatni? Sose fogom megérteni az ilyen embereket. Oké hogy ne bírod nem szeretheti mindenki de milyen jogon kérdőjelezed meg a tehetségét amikor minden egyes díjátadón szinte 2-3 díjat hazavisz és a szakma úgymond Oscar díját a Grammyt is megnyerte? Egy Amerikában nagy tiszteletnek örvendő nőről beszélünk hahó! Mindenki felnéz Taylorra és arra amiket elért.
2017. augusztus 15. 14:47 #11
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Szóval nem értem mi ez a komment amit írtál...
2017. augusztus 15. 15:01 #12
Blemi
Blemi
visszatérő vendég
 
StátuszThe rain we thought would last forever and ever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.27.
Hozzászólás: 388
Csatolások: 4
Azonosító: 247256
Offline offline
Szerintem, senkinek nem lenne szabad átlépni a zaklatás felett, még akkor sem, ha az nem ,,megerőszakolás" szintű. Az ember hadd döntse már el, hogy kivel kerül fizikai kontaktusba!
Az eset pedig csak azért van ennyire felfújva, mert híresség. Ha Selenával, vagy Melanie Martinezzel történt volna ilyen, akkor is ekkora sztorit kerítene hozzá a média. Ilyen esetekben a tetteket kell nézni, nem a személyt.
És szerintem a ,, megérdemelte" típusú kommentelők sem örülnének, ha egy vadidegen a feneküket markolászná. rolleyes.gif Persze ez csak személyes vélemény.
2017. augusztus 15. 15:04 #13
JonBenét
JonBenét
új tag
 
Státusz"You can say goodbye, you can say hello."
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.06.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 265902
Offline offline
Tönkretette?! WTF! _nevet.gif_nevet.gif
Én is mindenkit befogok perelni mostantól, aki hozzám ér. Egyébként ő egy "sztár", biztos nem egyszer élt már át hasonló incidenst. rolleyes.gif Csak egy kis hírnév és pénz kell még neki. Öngyilkos nem akar lenni?! _nevet.gif Nagy tragédia lenne... dry.gif
2017. augusztus 15. 15:27 #14
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Lehet, hogy a fenékfogdosás sokaknak nem nagy ügy, de én elhiszem, hogy Taylorban ez nyomot hagyott. Én is undorodom attól, mikor vadidegen fószerek mondjuk egy szórakozóhelyen akár csak hozzámérnek. Ha megfognák a fenekemet (főleg szoknyában) ki is verném a fogukat. Undorító dolog. Örülök, hogy Taylor nyert. Látszik, hogy nem a pénz miatt csinálta, hanem valóban erkölcsi okok miatt, és remélem ez más szexuálisan zaklatott vagy bántalmazott lánynak is erőt ad
2017. augusztus 15. 15:47 #15
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Hányan nyúltak már a szoknyája allá xDDDDDDDD
2017. augusztus 15. 15:50 #16
disco queen
disco queen
visszatérő vendég
 
StátuszThe truth about love, it can not be explained…
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.02.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 2
Azonosító: 250305
Offline offline
Azt nem értem, ha a testőre látta, akkor azt is látnia kellett volna, hogy Swift el akar húzódni, szóval miért nem tett semmit? Pont ez lenne a feladata, hogy megvédje Taylort, az ilyenektől is.
2017. augusztus 15. 16:05 #17
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Brandy: nagyon kevés az az ember, akinek 1-2 kapcsolata volt/van/lesz egész életében. Akkor konkrétan szinte minden ember megérdemli, hogy fogdossák őt csak azért, mert fiatalon (vagy akár idősebben is) élvezte az életet, szerelmet keresett stb, ezért volt jópár kapcsolata? Hát gratulálok...
2017. augusztus 15. 16:21 #18
Nuti
Nuti
 
Státuszdanger! mouth operates faster than brain
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.09.
Hozzászólás: 772
Csatolások: 216
Azonosító: 263544
Offline offline
"A lányát tönkretette az állítólagos Mueller incidens"
Ez már fáj _nevet.gif
2017. augusztus 15. 16:41 #19
dfreak
dfreak
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1959
Csatolások: 0
Azonosító: 129705
Offline offline
Szomorú, hogy sokan még mindig nem tudják, hogy miről beszélnek...
2017. augusztus 15. 16:48 #20
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Tetszenek a kommentek, kíváncsi vagyok ha veletek történne mindez, ti mit tennétek. rolleyes.gif
Nem kedvelem Taylort túlzottan, de ő legalább mert tenni az ügy érdekében és nem csak megbújt a sarokban. Nem lehet tudni, hogy a fickónak Taylor volt az első ilyen "áldozata".
Én azt mondom, hogy kicsit elvakultak vagytok, csak azért szidjátok a döntést meg a bírókat, mert Taylor Swiftről van szó. De ha Ariana Grande, vagy vmelyik Little Mix-es lányról lett volna szó, egyből más lenne a véleményetek.
De amúgy érdekes, hogy a kommentek 90%-á azon nevet, miszerint Taylor életét ez tönkretette. Látszik, hogy ti még nem voltatok ilyen helyzetben, de azt azért elmondom, hogy bizony-bizony egy ilyen mélyen nyomot hagy az emberben. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok