Starity

Stúdióalbummal jelentkezett Taeyang

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 18. 12:14 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Taeyang 2014-es nagy sikerű RISE nevezetű lemeze után újra szólómunkásságának örülhetnek a rajongók!
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 18. 12:19 #2
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Már nagyon vártam, és természetesen most sem okozott csalódást. heart.gif
Az Amazin', a Naked és a Tonight a kedvenceim az albumról, természetesen a Wake Me Up mellett. Annyira örülök, hogy Zico-val is csinált egy collabot, mindig is valami ilyesmi BigBang-Block B interaction-ban reménykedtem.
2017. augusztus 18. 14:25 #3
- törölt felhasználó -    
Nagyon vártam az albumát, és mint mindig, most sem tudott csalódást okozni. Az egész album csodálatos lett, érezhető, hogy sok munkát fektetett a dalaiba. A kedvenceim az albumról a Wake Me Up és a Naked, de azokon kívül mindegyik dalt szeretem heart.gif
2017. augusztus 19. 13:49 #4
Toffify
Toffify
visszatérő vendég
 
StátuszThe more that you say The less I know
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.27.
Hozzászólás: 416
Csatolások: 0
Azonosító: 254314
Offline offline
Már nagyon izgatott voltam és nagyon vártam, természetesen megérte.
Taeyang egy nagyszerű albumot tett elénk, csodálatos szövegekkel, remek klipekkel, és kellemes dalokkal. Bár még hallgatnom kell a dalok többségét, mert nem teljesen lopta be mind a szívembe magát, a Wake Me Up azonban teljesen megvett. Úgy érzem azt fogom hallgatni minimum 2 hónapig. biggrin.gif heart.gif
2017. augusztus 19. 18:26 #5
xxxKinga
xxxKinga
új tag
 
StátuszNo matter how hard it is I will always smile like an idiot. -Park Chan Yeol
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.18.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 266139
Offline offline
Nagyon vártam, és igazából pontosan erre számítottam smileeee.gif Csak két szám tetszik nem az én stílusom és tudtam jól, hogy jó ha lesz egy szám ami tetszeni fog. Nem tetszenek a lassú és túl hajlítgatott számok de ettől függetlenül hatalmas tehetség és támogatom őt <3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

TaeYang TaeYang 298.