Starity

VMA 2017: Nézd vissza az este legjobb és legmegkérdőjelezhetőbb fellépéseit és pillanatait

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 28. 19:19 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A Rolling Stone összeállította a Video Music Awards legjobb és legrosszabb pillanatait.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 28. 19:41 #2
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Noah fellépése sem sikeredett. Szerintem Miley ezerszer jobb házigazda volt Katy-nél, de a Swish Swish nekem bejött(a Katy-s rész, a Minaj-ost eltolták. rohog.gif
2017. augusztus 28. 19:44 #3
- törölt felhasználó -    
Katy, mint Daenerys...tejóég.xd
a Swish Swish nem is lett volna olyan szörnyű, de Nicki nagyon gáz volt, az egészet ugyanazzal a fejjel néztem végig, mint amilyennel Ellen is figyeli az éppen fellépő személyt a gif képen. rohog.gif
2017. augusztus 28. 19:54 #4
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Tény és való, hogy Shawnnak most nem sikerült úgy ez a fellépése, ahogy szokott. De nyilván a sorozatos fellépések miatt volt az, hogy fáradtabb volt a hangja. Ennek ellére az egész estéből az ő fellépése volt a legjobb momentum, ha már szegény nem nyerte meg a kategóriáját. Szerény véleményem szerint viszont nem kellett volna az 'elmegy ' kategóriába tenni, simán befért volna a 'legjobb momentumok' közé is!!!
2017. augusztus 28. 19:55 #5
- törölt felhasználó -    
Hm. Érdekes.
Pink beszéde tényleg nagyon aranyos volt smileeee.gif
A Fifth Harmonynak a zenéjét meg egyáltalán nem bírom, de a koreográfia és maga a show tényleg nagyon jól lett megcsinálva smileeee.gif
Mileyé is tetszett most, hogy nem volt olyan magamutogatós koncertje. Látom szülei is élvezték smileeee.gif
Demi előadása is nagyon bulis volt, elmentem volna rá biggrin.gif
Lorde nem tudom miért csak táncikált, és nem énekelt, de végülis ez az ő dolga, ha ő ezt szeretett volna.
Katy és Minaj fellépése nem volt olyan rossz, amilyennek leírták, azt hittem rosszabb lesz. A szám mindenesetre még mindig nem tetszik.
Az hogy a csávó banánt evett a VMA közepén, valami csodálatos xD Shotout to Jack biggrin.gif Imádom azt a képet biggrin.gif
Hát igen, már a VMA sem a régi. Semmi húsruha, semmi kígyó a nyakban.......öregszenek a popsztárok is, nem tudnak már semmi új botrányt kitalálni xD
2017. augusztus 28. 20:04 #6
BIRTHDAY
BIRTHDAY
új tag
 
StátuszSelenator FOREVER !!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.17.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 234558
Offline offline
Fifth Harmony a legjobbak között? Egyre színvonalasabb lesz a VMA ...smileeee.gif
2017. augusztus 28. 20:17 #7
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Jajj, Lorde, Jóisten. biggrin.gif nem csalódtam..
2017. augusztus 28. 20:25 #8
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Kedves cikkirónak üzenném, hogyha egy adott kritikát fordít, azt normálisan tegye. Lorde nem azért ugrált a színpadon, mert olyan kedve volt. Influenzát kapott, ami olyan súlyos volt, hogy infúziót is kapott. És ezt a Rolling Stone le is írta. Nem tudom lusta voltál-e vagy azt gondoltad, hogyha nem írod oda a lényeget, akkor kritikus leszel.
Lorde megtehette volna, hogy lemondja a fellépését. De nem. Ő előállt egy B tervvel és megcsinálta. Betegen. És még így is nagyszerű előadást nyújtott.

Azt pedig nem értem, hogy beletetted Jared Leto pár mondatát Chesterről, de Heather Heyer édesanyjának a beszédét meg nem? Azért látszik, hogy azt írod bele a cikkbe ami téged érdekel, vagy Te tartasz lényegesnek. Arról nem is beszélve, hogy objektív véleményt nem tudsz nyílvánítani cikkíróként.
1 felhasználónak tetszik: Blemi
2017. augusztus 28. 20:33 #9
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Csak úgy néztem, mikor felkerült Lauren, Dinah, Ally és Normani a színpadra, mert el lettem ragadtatva már a lányok kinézetétől. i'm not gay Az Angel nem sikeredett olyan jóra, ezt bevallom, hiszen nagy volt rajtuk a nyomás, mert még nem adták elő sehol, ez szerintem érthető. Viszont a koreográfia megvett, és az, amit ott csináltak, valami isteni. És, ahogy átváltottak a Down-ra, el sem akartam hinni, hogy ez az a zene. Ebben a változatban sokkal sikeresebb és híresebb lenne a dal, mert alapból odáig vagyok érte, de így.. wub3.gif Szóval igen, tökéletesek voltak.
A többiekről nagyon nem tudok nyilatkozni, egyedül csak Katy és Nicki produkcióját néztem meg, amitől annyira nem lettem elragadtatva.
2017. augusztus 28. 20:53 #10
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Offline offline
hát szerintem Shawn így is fantasztikus volt <33333333333333333
2017. augusztus 28. 20:59 #11
- törölt felhasználó -    
Lorde ideggörcsöt kapott? Mi a..? Oké ezek a díjátadók egyre furábbak lesznek..
2017. augusztus 28. 21:00 #12
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
hát azért érdemes az eredeti cikket végig olvasni abból az is kiderül hogy Lorde miért nem énekelt, amúgy érdekes hogy Madonna 90 a Vouge szintén végig táncolta és most egy ikonikus fellépése
2017. augusztus 28. 21:17 #13
Sissy95
Sissy95
új tag
 
StátuszLégy boldogan önmagad. Szeresd a hibáidat.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.02.
Hozzászólás: 98
Csatolások: 0
Azonosító: 265820
Offline offline
A Fift Harmony fellépése nagyon ikonikus volt wub.gif
2017. augusztus 28. 21:31 #14
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
TheBestKitsune: teljes mértékben egyetértek!

Amúgy meg Shawn fellépése is tökéletes volt. Szerintem abszolút nem volt zavaró, hogy picit elcsúszott a hangja egyszer-kétszer. Nekem így még jobban tetszett
2017. augusztus 28. 21:34 #15
Lunes
Lunes
visszatérő vendég
 
StátuszUB: Jin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.15.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 173511
Offline offline
Vanessa olyan gyönyörű. *-*
2017. augusztus 28. 21:40 #16
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Várjunk már, ez volt a Fifth Harmony vokálisan legösszeszedettebb előadása...? A cikkben, ahol arról írnak, hogy az ötödik emberkével Camillát akarták szimbolizálni, a kommentelők erősen azt a véleményt osztják, miszerint ez gyenge. Nem szimpatizálok a lányokkal, de ennél azért talán jobbat is tudnak...
2017. augusztus 28. 21:58 #17
CataM
CataM
új tag
 
Státusz"I would rather bend, than break."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.28.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 259365
Offline offline
Idézet (TheBestKitsune @ 2017.08.28. 20:25)
Kedves cikkirónak üzenném, hogyha egy adott kritikát fordít, azt normálisan tegye. Lorde nem azért ugrált a színpadon, mert olyan kedve volt. Influenzát kapott, ami olyan súlyos volt, hogy infúziót is kapott. És ezt a Rolling Stone le is írta. Nem tudom lusta voltál-e vagy azt gondoltad, hogyha nem írod oda a lényeget, akkor kritikus leszel.
Lorde megtehette volna, hogy lemondja a fellépését. De nem. Ő előállt egy B tervvel és megcsinálta. Betegen. És még így is nagyszerű előadást nyújtott. 
Azt pedig nem értem, hogy beletetted Jared Leto pár mondatát Chesterről, de Heather Heyer édesanyjának a beszédét meg nem? Azért látszik, hogy azt írod bele a cikkbe ami téged érdekel, vagy Te tartasz lényegesnek. Arról nem is beszélve, hogy objektív véleményt nem tudsz nyílvánítani cikkíróként.


A számból vetted ki a szavakat. Egy jó alapos utánaolvasás nem ártott volna....
2017. augusztus 28. 21:59 #18
Kincs
Kincs
visszatérő vendég
 
Státuszwhy'd you only call me when you're high?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.21.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 1
Azonosító: 262053
Offline offline
Idézet (Nomiii @ 2017.08.28. 19:54)
Tény és való, hogy Shawnnak most nem sikerült úgy ez a fellépése, ahogy szokott. De nyilván a sorozatos fellépések miatt volt az, hogy fáradtabb volt a hangja. Ennek ellére az egész estéből az ő fellépése volt a legjobb momentum, ha már szegény nem nyerte meg a kategóriáját. Szerény véleményem szerint viszont nem kellett volna az 'elmegy ' kategóriába tenni, simán befért volna a 'legjobb momentumok' közé is!!!

teljesen igazad van, egyfolytában turnén van, ezért is nem olyan, mint mindig, de még igy is nagyon jól sikeredett
2017. augusztus 28. 22:03 #19
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Imádtam Miley előadását, bebizonyította, hogy mennyire nagy hangokat is ki tud adni élőben és a Younger Now is nagyon tetszik w00t.gif
Demi is csodálatos volt, és nehogy kifelejtsem Pinket is, szenzációs volt az a 7 perces előadás és a beszéde is. meghajolo.gif
Shawn-tól elolvadtam, szerintem nagyon jó volt az előadása, néhol kicsit megcsuklott a hangja, de én imádtam wub.gif
Lorde tánca nevetséges volt, sajnálom amiért beteg lett és tisztelem amiért még így is fellépett, de jobb lett volna, ha inkább lemondja, találtak volna a helyére seperc alatt mást. Egyébként gondoltam, hogy valami ilyesmi áll a háttérben, azért nem énekelt, de persze ezt a cikkíró elfelejtette megírni wink.gif
Katy Perry elég szar házigazda volt. A Fifth Harmony fellépése tetszett, nagyon jó látványvilága és koreográfiája volt, de a hangjukat nem erőltették meg. Ed Sheeran előadását is kikapcsoltam inkább. Elég feltűnö volt, hogy Nicki beleakadt a szövegbe rohog.gif
Egyébként én a legjobbak közé még odaírtam volna Alessia Carát és Taylor Swift klippremierjét is.
Érdekes egy VMA lett...
2017. augusztus 28. 22:15 #20
- törölt felhasználó -    
Szerintem Shawn nagyon ráizgult erre az egész fellépésre, és azért nem volt annyira színvonalas, mint a többi koncertje. Szerintem simán lehetett volna a legjobbak közé is sorolni. De Bebe részei nagyon tetszenek biggrin.gif
Amúgy nekem Demi és Alessiáék előadása is nagyon tetszett. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!