Starity

Reese Witherspoon: „Menekülj az olyan pasitól, aki képtelen kezelni az ambícióidat!”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 05. 15:46 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 41 éves színésznő az amerikai Glamour magazin hasábjain keresztül üzent nőtársainak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. szeptember 05. 17:24 #2
- törölt felhasználó -    
Sok pasi nem képes elviselni, ha a nő olyan sikeres (vagy sikeresebb) nála lol

off: nem is tudtam, hogy a férje magyar wow
2017. szeptember 05. 22:08 #3
- törölt felhasználó -    
Jó a látásmódja, igaza van. Nem értem, miért kell ennyire ijedten kezelni, ha egy nőnek céljai vannak az életben. Ha valaki nem csak annyival akarja tölteni az éveit, hogy szül és kiszolgálja az urát, rögtön törtető meg érzéketlen "-.-
2017. szeptember 05. 22:26 #4
- törölt felhasználó -    
A férfiak (nem az összes, de jópár) azért lenézőbbek a nőkkel, mert a nők régen alacsonyabb rendűeknek számítottak, ami elég sajnálatos, mert egy csomószor még jobbak is vagyunk egyes férfiaknál. Ha nem fogták volna vissza a női nemet, akkor már egy csomó olyan dolog fel lenne találva, ami most éppen nincs. Biztos voltak elképesztően okos nők, akik nem tudták kamatoztatni a tehetségüket.
Amúgy ez kicsit érzékeny téma számomra(nem ANNYIRA NAGYON, csak egy kicsit), mert a kémia tanárunk elképesztő módon lenézi a nőket. Vagyis hát, mond egy pár 'viccet', amin a fiúk jót röhögnek, de szerintem elég borzalmas, hogy ilyennel viccelődik. Múltkor például azt mondta, hogy a nők mindig orvoshoz akarják vinni a gyereket, ha hány, és hogy nem érti miért (?). Nem tudom, szerintem ha egy gyerek hány akkor tényleg orvoshoz kéne mennie, hogy nem is tudom, kiderítsék, hogy mi a baja. Meg hogy alig kapnak a nők Nobel díjat, és mindig a férfiak kapnak legtöbbször meg ilyenek. Konkrétan azt gondolja, hogy a nők nem elég okosak egy Nobel díjhoz(természetesen azt mondta, hogy kivétel azok akik kaptak.....). Én meg ez a 'wtf?'. Szóval, ja, ő nem csak nem becsüli a nők ambícióit, ő a női nemet sem becsüli(ami fura, mert van felesége). És ebben a fiúk is egyetértenek (annak ellenére, hogy röhögnek rajta), sőt az egyik osztálytásam azt mondta, hogy anyja lehet bejön a tanárhoz biggrin.gif
Amúgy vicces tanár, kivéve ha ilyen vicceket mond........
2017. szeptember 05. 23:41 #5
Greengal444
Greengal444
visszatérő vendég
 
StátuszWe arw young and wild and free
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 214528
Offline offline
Hát pedig az én barátomnak is el kell viselnie az ambícióimat,mert az biztos,hogy én nem fogok senki és semmi kedvéért lemondani a céljaimról,vagy a háttérbe szorítani magamat,csak azért mert ez így szokás vagy mert ettől érzi igazi férfinak magát. Szrok rá,az már régen rossz,hogy a férfiak csak a nők diszkriminálásával,lenézésével érzik csak férfinak magukat...Tisztelet persze a kivételnek!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok