Starity

Jennifer Lawrence is lehetett volna Serena a Gossip Girlben

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 16. 08:26 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Hihetetlen, de tíz éve került képernyőre a The CW népszerű tinidrámája, ami hat évadon át futott igen nagy sikerrel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. szeptember 16. 09:26 #2
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Szeretem Jent, de Blake sokkal jobb választás volt Serena szerepére! Ami meg a díjakat illeti, Blake teljesen más kaliberű filmekben játszott, nem beszélve arról, hogy az utóbbi években a családalapításra koncentrált! Jennek viszont gratulálok, nagyon sok mindent elért ilyen fiatalon!
2017. szeptember 16. 09:29 #3
- törölt felhasználó -    
Szerintem is Blake a tökéletes Serena, Jenniferhez nem igazán illene ez a szerep, bár aztán ki tudja? Mindenesetre, a díjak szerintem nem feltétlen mutatják egy színész tehetségét, sokan vannak még akik egyik felsorolt díjjal sem gazdagodtak, hiába rendkívülien jól értenek a szakmájukhoz.
2017. szeptember 16. 13:37 #4
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Igaz, hogy Jen sokkal több sikert elért, de teljesen más filmekben játszik, mint Blake. Blake pedig tökéletes Serena volt, mert nagyon jól játszotta annak ellenére, hogy idegesített a karaktere.
2017. szeptember 16. 15:26 #5
nadinemendes
nadinemendes
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.11.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 262437
Offline offline
Örülök, hogy végül Blake játszhatta Serenat❤️
2017. szeptember 16. 15:47 #6
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3210
Csatolások: 43690
Azonosító: 155975
Online online
Idézet (LexiCobain @ 2017.09.16. 08:26)
Ami Blake-et illeti, ő ezzel szemben soha nem ért el olyan sikereket, mint Jen

Szerintem ez kicsit erős mondatra sikeredett, nem kéne Blake-et lejáratni csak mert őt nem jelölték még Oscar-díjra. Szerintem Blake nagyon jó választás volt, Jent viszont nem látnám szívesen Serena szerepében.
2017. szeptember 16. 17:42 #7
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Jobb is hogy nem sorozatszínészként kezdte! Nem biztos hogy akkor is benne lett volna az Éhezők Viadalában márpedig Katniss szerepe neki áll jól smileeee.gif
2017. szeptember 16. 18:04 #8
- törölt felhasználó -    
Nem azért, hogy gonosz legyek, de nagyon nem lett volna jó választás... elrontotta volna az egészet (mármint a sorozatot, meg valszeg magát a karaktert is). Annyira imádom Blake alakítását Serenaként. Ez így tökély! heart.gif
2017. szeptember 16. 18:07 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Aryana @ 2017.09.16. 18:04)
Nem azért, hogy gonosz legyek, de nagyon nem lett volna jó választás... elrontotta volna az egészet (mármint a sorozatot, meg valszeg magát a karaktert is). Annyira imádom Blake alakítását Serenaként. Ez így tökély! heart.gif

Egyébként Blake sokkal jobb szinésznő, Jen azért "ért el nagyobb sikereket" (hold me before i die from laughing), mert anno nagyon felkapták a Hunger Games miatt, de engem egyik szerepében sem győzött meg és annyira próbál relatable meg awkward lenni, hogy azt már rossz nézni.
2017. szeptember 17. 13:50 #10
- törölt felhasználó -    
Blake tökéletes választás volt Serena szerepére. Jent meg imádom, de az Éhezők Viadala és X Men filmeken kívül másban nem bírom végignézni.
2017. szeptember 18. 00:07 #11
kíváncsi-fáncsi
kíváncsi-fáncsi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 172
Csatolások: 0
Azonosító: 180904
Offline offline
Blake volt a tökéletes választás Serena szerepére, nem is tudnám elképzelni mással!

Arról meg hogy ki milyen díjat nyert..... Én nem tudom a mai napig sem megérteni, hogy hogy nyerhetett Jen oscart. Számomra mindig is egy nagyon túlhypeolt gyengécske színésznő volt. (Összesen két szerepe van ami elviselhető az az éhezők viadalában Katniss, meg az X-men filmekbeli) A többi filmje számomra mind borzasztóan unalmas és gyenge, arról nem is beszélve hogy ő maga is baromi gyenge színésznői alakításokat nyújtott. Mindig ugyan azt a kifejezéstelen arcot vágja! :/
2017. szeptember 19. 19:43 #12
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1579
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Még jó,hogy nem.Irritál ez a nőszemély.
2017. október 16. 11:15 #13
kicsikocsit
kicsikocsit
új tag
 
StátuszA tegnap történelem. A holnap rejtély. A ma ajándék.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.20.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 14
Azonosító: 136820
Offline offline
"A többi filmje számomra mind borzasztóan unalmas és gyenge, arról nem is beszélve hogy ő maga is baromi gyenge színésznői alakításokat nyújtott. Mindig ugyan azt a kifejezéstelen arcot vágja! :/"

Nem tudom, hogy Jennifer valóban ilyen-e, én csak egész felületesen láttam 1-2 filmjét, de azért azt mindenképpen megjegyezném, hogy ez száz százalékosan igaz Blake-re is. Nem igazán látni tőle arcmimikát vagy bármilyen arckifejezést,folyamatosan ugyan olyan arcot vág, ráadásul abszolút nem artikulál, úgy beszél, mintha folyamatosan lenne valami a szájában. Sajnos engem rettentően idegesített a játéka már a Gossip girl alatt is.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok