Starity

Felrobbantotta az internetet a plus-size lány fotója

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 23. 15:33 #21
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1579
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Laureen-nek igaza van.Sajnos nem egészséges a nagy súlyfelesleg.Egyébként szimpi párnak tűnnek,nagyon szerethetik egymást smileeee.gif
2017. szeptember 23. 17:03 #22
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Nagyon szép arcú lány, és tényleg nincs azzal baj, ha valakin van mit fogni, de itt veszélyes túlsúllyal állunk szemben. Rengeteg baja lehet belőle, úgyhogy egy 10 kilót szerintem le kellene adnia. Minden jót kívánok nekik, gyönyörű pár! smileeee.gif
2017. szeptember 23. 19:43 #23
Yuri Stylinson
Yuri Stylinson
visszatérő vendég
 
Státuszshe's a nasty one
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 3
Azonosító: 266027
Offline offline
Na azt azért nem hiszem el, hogy ez egy olyan hatalmas dolog lenne, amin semmilyen erőfeszítéssel nem lehet változtatni. Csupán túl nehéz lenne és mivel el van kényelmesedve (gondolom) ezért nem hajlandó tenni ellene. Mindenki kinéz, ahogy kinéz, na de itt nem is ezzel van a gond, hanem hogy milyen egészségügyi kockázatai lesznek, nem is beszélve arról, hogy ez azért meglehetősen lekorlátozza az embert pl.: ki látott már egy fürge túlsúlyos nőt, aki minden mozdulatot könnyedén megcsinált??? Kérdem én; nem tud vagy nem akar, esetleg csupán lusta hozzá?
El lehet engem ítélni, meg lehet szólni ezért, de mindenki tudja, hogy az egészséges test vonzóbb és egy karcsú nő jobban tud érvényesülni mind a karrierjében, mind a szociális életében. Ennek a nőnek hatalmas szerencséje volt, hogy talált egy ilyen rendes, támogató és nem utolsó soron jóképű és kigyúrt testalkatú férfit. Ez nagyon kevesekkel történik meg. Bár azt azért kérdőre vonnám, hogy a férfinek van-e viszonyítási készsége, hogy mondjuk magához képest mérve keressen barátnőt, aki hasonló színvonalon van mint ő. De ezt persze mindenki maga dönti el, ebben nem mondhatok semmit. Viszont azt azért nem preferálom, hogy egy nő annyira igénytelen legyen, hogy ne mosson hajat, vagy hónapokig ne borotválkozzon (na és persze magasról tegyen a testére).
Itt én vagyok a rossz ember, vagy mi?
2017. szeptember 23. 19:53 #24
DarkHipster
DarkHipster
visszatérő vendég
 
StátuszIdegen: Fiú vagy, vagy lány? Én: Rumbatök vagyok. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.26.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 235012
Offline offline
Jó, igaz, a túlsúly komoly egészségügyi következményekkel jár, ezt beismerem. De most boldogok. Szép pár, elfogadják egymást, a lány is boldog. Ha itt lesz az ideje, biztos képes lesz majd megváltozni az egészsége érdekében.
2017. szeptember 23. 19:56 #25
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
Azért nehezen tudom elhinni, hogy ilyen a testalkata tényleg.
2017. szeptember 24. 11:18 #26
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Ha valami betegség miatt túlsúlyos, akkor semmi gond, és valóban nagyon szép pár. Ahogyan számomra az is pozitív, hogy a mai társadalomban el tudja fogadni magát olyannak, amilyen. De a túlsúly későbbiekben egészségügyi problémákkal járhat. Már pedig, ha az ember nem beteg, akkor csak a fejében dől el, hogy ő le akar- e fogyni, ezt pedig tapasztalatból tudom. Szóval oké, neki szerncséje volt, aranyos pár, de azért remélem, eljut majd odáig, hogy dolgozzon a testén. Persze, hangsúlyozom, csak akkor, ha ez nem valami betegség miatt van, mert akkor tényleg nagyon nehéz lefogyni, szinte egészségtelen az, hogy mennyit kell olyankor koplalni meg ilyesmi, szóvval ebben az esteben megértem.
2017. szeptember 24. 11:19 #27
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Ellie Andres, szívemből szóltál, nagyon jól megfogalmaztad, én is így vagyok vele. smileeee.gif
2017. szeptember 25. 18:54 #28
SOLYEE99
SOLYEE99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.04.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 266657
Offline offline
Szerintem nagyon édesek és gratulálok nekik, legyen boldogok
2017. szeptember 25. 21:58 #29
Kaattaa
Kaattaa
visszatérő vendég
 
StátuszYᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.25.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 0
Azonosító: 181416
Offline offline
Szép dolog, ha a párod elfogad...na de azért ez már túlzás. Sokan túl komolyan veszik ezt az elfogadom magamat dumát. Nem kellene.
2017. szeptember 26. 10:39 #30
Enn13
Enn13
új tag
 
Státusza profiolm emma watson, aki a heforshe kampány arca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 255834
Offline offline
Mar nem azért, de ha ez a nő nem betegsegtől ilyen, akkor csak áltatja magat azzal, hogy "ilyen a testalkata"
Lehet valaki vastag csontuzatú, meg könnyen hízó típus, de attól még nem kell így kinézni
2017. szeptember 26. 20:43 #31
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
a sok mindent jobban tudó (mert persze nyilván ő is hasonló szituációban van és tudja miről beszél - ja nem), gondolkodjék már azon, hogy ez valószínűleg egy alkati betegség
nekem is van olyan ismerősöm, aki fiatal korában akkor volt csinos töltöttgalamb (duci), ha nulldiétán volt, nem az, hogy nem bírta magát megtartóztatni az evéstől... jézusom, azért lehet, sok az elhízás, de ezek a képek mondjuk gyanúra adnak okot, mármint annak, aki gondolkodik
2017. szeptember 27. 13:36 #32
pati2626
pati2626
új tag
 
StátuszLeave alone the fear in the dark
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.08.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 1
Azonosító: 227266
Offline offline
Na nem kezdeném itt el magyarázni és felsorolni, hogy ki miért hízhat el, nekem is megvan a saját történetem, ahogy más kövér embernek is (én sohasem mertem magamra a duci szót használni mert akkor hazudnék, szóval nevén nevezem a dolgot). Az viszont tény maradt hogy azok akiknek nincs ilyen problémájuk sohasem fogják megérteni a legtöbbünket. Ezen nincs mit vitázni, ez egészen egyszerűen így van.
Rengeteg dolgot tudnék írni arról, hogy a környezet, a baráti kör és a család, hogyan viszonyul hozzám, mint túlsúlyoshoz, de nem untatnék ezzel senkit.
Szerintem ami itt a lényeg afelett a legtöbben elsiklanak: a lényeg, hogy van két ember akik teljes egészében elfogadják és szeretik egymást. PONT. Ez a lényeg, mivel a mai világban néha már ez is ritka tud lenni sajnos...
Szóval én örülök neki hogy boldogok, ami elég furcsa mivel nem ismerem őket, de azt hiszem ez a szép az emberekben, hogy olyanok boldogságát tudjuk "ünnepelni" akiket soha nem is láttunk vagy fogunk látni heart.gif
2017. szeptember 28. 14:26 #33
- törölt felhasználó -    
Háh, ez nagyon király! Igen, vannak olyan pasik, akik így is szerelembe tudnak esni és ez egy rohadtul szexis shoot lett.
Na most aki itt leállt okoskodni, hogy fúj de undorító meg stb annak a következőt üzenném:
A mai világban nagyon fontos saját magunk, kinézetünk elfogadása, de elsősorban lelki békénk megőrzése. Ha elfogadod magad kívül, belül, akkor olyan szintre lépsz, amit addig sosem éltél meg. Mindenkinek vannak testi hibái és a legtöbben tisztában vannak velük. Van aki tesz érte, van aki nem (ez alatt nem az igénytelenséget értem).
Fárasztó és drága dolog kondiba járni főleg meló mellett. Van aki meg tudja csinálni, nyilván nincsen más dolga, csak csodálnia magát a tükörben, hogy de rohadt szexi. Igen, otthon is lehet tornázni, mostanában rászoktam és nem is olyan rossz, de csak keveset csinálom, annyit, amennyi jól esik a testemnek. Na most aki együtt él valakivel annak meló mellett rengeteg dolga akad. Én is házas vagyok, dolgozom és igen, előfordul, hogy olyan rohadt fáradt vagyok, hogy nem két naponta mosok hajat, hanem három vagy éppen nem hetente kerül kezembe az a borotva, hanem kettő. Járok kozmetikushoz, körmöshöz, de úgy gondolom nem attól lesz valaki szép és dekoratív, hogy be van festve a szemöldöke és minden körme más színben pompázik. Ha van egy jól működő életed ne a tükörben keresd a tökéletest, hanem magadban és annak a szívében, aki veled van. Aki szeret elfogad úgy is, ahogy vagy és itt még mindig nem az igénytelenséget értem, hanem azt, hogy olykor csak a várva várt együttlét előtt rakod rendbe magad, mert ennyivel azért megtiszteled a párod. Nem hercegnőként kell menni dolgozni, hanem kipihenten és igényesen. A kettő nem ugyanaz. beer.gif
2017. szeptember 28. 15:38 #34
aknalb30
aknalb30
visszatérő vendég
 
Státusz( ⚆ _ ⚆ )
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.05.
Hozzászólás: 261
Csatolások: 48
Azonosító: 228805
Offline offline
Persze, fogadd el magad meg minden, de azért na, van egy határ amin ha átlépsz, az egésszéged bánja...
2017. október 03. 16:30 #35
Linah
Linah
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.28.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 267070
Offline offline
Nagyon cukik ! Nem bántásból , de szerintem fogynia kéne ( legalább egy picit , még akkor is ha nem is akar ) , mert ez halálos dolgokhoz is vezethet ... Jujj !
2017. október 05. 17:10 #36
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Örülök hogy boldog..De, csak én vagyok az egyetlen aki egy bizonyos határig támogatja ezt a "fogadjuk el a testünket" dolgot?
Van egy határ, aminél még azt lehet mondani hogy szép, csinos és nőies formái vannak valakinek, de a legtöbb esetben valaki már olyan túlsúlyos hogy az az egészségét veszélyeztetheti. Most nem kifejezetten róla beszélek, ő még el-elmegy de rengeteg olyan plus size modell és hasonló van aki saját magunk elfogadását hirdeti ami mind szép és jó de szerintem ha valakinek már lassan az egészségét károsítja a súlya azt nagyon nem kéne elfogadni és támogatni a közösségi oldalakon, hanem segítséggel arra bíztatni, ismétlem: biztatni, hogy fogyjon a saját érdekében.
Persze a fogyás egyáltalán nem egyszerű. Azokkal se értek egyet akik úgy mondják hogy tegyen valamit mintha az a világ legegyszerűbb dolga lenne. Én egész általános iskolában kövér voltam, ezért erőt vettem magamon és helyes étkezéssel és mindennapos 40 perces futásokkal egy év alatt 49-50 kilóra fogytam és kb teljesen más ember lettem kinézetileg. De egyáltalán nem volt könnyű belekezdeni és folytatni
1 felhasználónak tetszik: Ellie Andrews
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!