Starity

Csúnyán kibukott az internet Ian Somerhalderre

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 25. 10:50 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Szerinted normális, amit csinált? Nikki Reed leplezte le férje önző tettét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. szeptember 25. 11:17 #2
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2006
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Nikki mondta ezt szóval nem kitaláció, a negatív kommentek miatt Ian már írt is egy magyarázatot amiben azt állítja együtt döntöttek és Nikki vele volt amikor kidobta a wc-be a tablettákat most akkor melyik hazudik, nem arról volt szó hogy már amióta együtt vannak gyereket akarnak és nem védekeznek erre kiderül Nikki végig gyógyszert szedet talán Ian tudta nélkül? Ha Ian nem tudott róla akkor megértem hogy nem örült de nem dönthet helyette meg kell beszélni nem az van hogy márpedig abbahagyod a fogamzásgátlót és szülsz nekem gyereket világos, felesleges magyarázkodni azt hiszem az hogy nem tudtam róla rész Nikkitől elég világos. Felesleges azt állítani belegyezett ha világosan megmondta nem tudott róla és kész tények elé volt állítva. Ha most ilyeneket csinál mi lesz legközelebb nem engedi ki a házból olyan szerelmesek akkor miért nem beszélnek egymással az érzéseikről ahelyett hogy a twitteren meg az instán bizonygatják halhatatlan szerelmüket egymás iránt
2017. szeptember 25. 11:20 #3
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
Hogy lenne ez normális? Undorító. Egy nőnek saját maga kellene eldönteni, mit tesz a testével. Felháborító ez ez egész. Persze, mentegetőzhet, de már teljesen lényegtelen.
2017. szeptember 25. 11:26 #4
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Hát ez elég meredek, de ha annyira nem akarta volna Nikki akkor biztos nem is vállalja. Talán csak nem volt biztos benne, de ha már teherbe esett akkor megtartja.
2017. szeptember 25. 11:33 #5
fair03
fair03
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.10.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 265968
Offline offline
Ha így elmesélte, akkor biztosan kettejük döntése volt. De ha nem akkor ez elég meredek...
2017. szeptember 25. 11:36 #6
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Szerintem Nikki csak nem volt biztos benne és ez adta meg a kezdő löketet. Gondoljunk bele, ha nem akart volna gyereket és Ian ezt teszi, akkor nem hiszem, hogy beletörődött volna.
2017. szeptember 25. 11:36 #7
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Ki ez a négy akárki, hogy a twitje be lett ide rakva? Meghatározó személyek az ügyben? rohog.gif
2017. szeptember 25. 11:36 #8
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Ez marhára nem így volt, de mindegy. Hallgasátok meg a velük készült riportot, mindketten akarták a gyereket, együtt döntöttek így. Most mindenhol azt írják, hogy Ian kényszerítette rá Nikkire, hogy legyen min csámcsogni... Idióta lájkvadász címek. Ha Nikki annyira nem akarta volna azt a gyereket, akkor nem születik meg. Szerintem felnőtt nő, el tudja dönteni mit akar, és gyanítom házasság előtt meg is beszélték a gyerek témát. Tervezze már valaki nélkülem a gyereket meg dobja ki a gyógyszeremet, minimum lerúgnám a veséjét... Erről ennyit.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820
2017. szeptember 25. 11:38 #9
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Fú, de utálom ezt a "nő maga rendelkezzen a testével" dumát. Ennek KÖZÖS döntésnek kellene lenni. Mivel a gyereket ketten vállalják ezért mindkettejüknek akarnia kell. Azt is épp ugyanilyen undorítónak tartom, amikor a nő azért esik teherbe, hogy megfogja magának a pasit.

De nekem ez a sztori kicsit hihetetlen. Kidobta az összes fogamzásgátló tablettát? Akkor a csaj mért nem ment el újra felíratni a gyógyszert? Szerintem a csaj is akarta azt a babát. De igazából már mindegy. A kisbaba megszületett, gondoljatok bele, milyen szar lesz neki pár év múlva azt olvasni a neten, hogy ő csak azért született meg, mert az apja kidobta az összes fogamzásgátlót. A gyerekvállalásnak az örömről kéne szólnia, itt emberéletekről beszélünk könyörgöm.
2017. szeptember 25. 12:03 #10
- törölt felhasználó -    
Szerintem csak elviccelte és fel lett fújva. -.-
2017. szeptember 25. 12:45 #11
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Egyrészt nem a mi dolgunk ezügyben ítélkezni, a teljes igazságot úgysem tudjuk meg. Másrészt szerintem valamilyen szinten érthető, ha Ian kicsit sietni akart a gyetekvállalással (jó mondjuk a cikkben leírt helyzet tényleg kicsit drasztikus). Majdnem negyven éves, nem várhat akármeddig. Persze a férfiaknak nincs olyan biológiai órája mint nekünk, de nyilván szeretné még az unokáit is ismerni, meg a gyereke életében is minél aktívabban részt venni. Ha Nikki amúgyis akart gyereket előbb utóbb, akkor szerintem ennyi kompromisszum vállalható.. Nem olyan fiatal már ő sem, ráadásul a gyerekvállalásra szerintem sosem áll teljesen készen az ember, kifogásokat mindig lehetne találni.
2017. szeptember 25. 12:48 #12
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Lysandranevra | Ma, 11:38
Fú, de utálom ezt a "nő maga rendelkezzen a testével" dumát. Ennek KÖZÖS döntésnek kellene lenni. Mivel a gyereket ketten vállalják ezért mindkettejüknek akarnia kell. Azt is épp ugyanilyen undorítónak tartom, amikor a nő azért esik teherbe, hogy megfogja magának a pasit.

De nekem ez a sztori kicsit hihetetlen. Kidobta az összes fogamzásgátló tablettát? Akkor a csaj mért nem ment el újra felíratni a gyógyszert? Szerintem a csaj is akarta azt a babát. De igazából már mindegy. A kisbaba megszületett, gondoljatok bele, milyen szar lesz neki pár év múlva azt olvasni a neten, hogy ő csak azért született meg, mert az apja kidobta az összes fogamzásgátlót. A gyerekvállalásnak az örömről kéne szólnia, itt emberéletekről beszélünk könyörgöm.

És itt fogalmazódott meg a lényeg! Ezek is annyira gyökerek, hogy az egész magánéletüket kiteszik a kirakatba. Ennek a nyomorult gyereknek meg nem egyszer a képébe fogják vágni, hogy apád lehúzta a klotyón a tabikat, ezért születhetett csak meg! Lehet, hogy nem így volt, de a rosszakaróktól biztos, hogy ez a verzió fog visszajutni. Ráadásul sajna a gyerekek is nagyon gonoszak tudnak lenni egymással. Én a gyereket sajnálom csak, hogy ekkora retardált szülei vannak!
2017. szeptember 25. 12:54 #13
tweeety
tweeety
visszatérő vendég
 
Státusz"Oh it's too good to be young and stupid, baby..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 2
Azonosító: 207212
Offline offline
Nikki elmondta, hogy mi történt, el is lett viccelve a dolog. Emberek, nem arról van szó, hogy Ian átverte Nikkit, úgy, hogy kidobta a tablettákat és C vitamint adott Nikkinek, aki azt hitte, hogy fogamzásgátlót szed. Ian egyszerűen csak megadta a kezdő lökést, mert gyereket szeretett volna és tudta, hogy együtt jó szülők lennének. Ha Nikki nem érezte volna ugyanezt, akkor most nem lenne baba.
2017. szeptember 25. 13:17 #14
Ash19
Ash19
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.25.
Hozzászólás: 781
Csatolások: 1952
Azonosító: 153850
Offline offline
Bírom,hogy felfújják ezt a témát. Ez a tabletta kidobás tavaly májusban történt, azaz már több, mint egy éve! Szóval nem emiatt lett gyerek, mert Ian kidobta a gyógyszert. Közösen tervezték el, hogy babát szeretnének,nem lett Nikkire rákényszerítve semmi! 2016 májusában döntötték el, és a kislányuk csak 2017 Júliusában született! Undorító, hogy mennyire kifordítja a média az egészet. Ennyi erővel Nikki lehetne állatkinízó, mivel Ian azt is elmondta az interjúban, hogy a macska lepisilte azt a táskát, amiben a szüléshez való dolgok voltak, de ezt félt bevallni, mert féltette a macska életét. Ez is csak egy tréfa volt, de már várom, hogy mikor hozzák le az újságok,hogy egy állatkínzó.
2017. szeptember 25. 13:50 #15
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Lol.
Attól hogy kidobta a tablettákat még lehet újakat venni, szóval ez az egész egy hülyeség. Elviccelték az egészet, mindketten akartak gyereket. Most mindenki úgy csinál, hogy azzal hogy kidobta azokat a tablettákat, kényszerítette valamire. Lehet. Új. Tablettákat. Venni. Nikki sem hülye szerintem.
2017. szeptember 25. 14:11 #16
- törölt felhasználó -    
Lol csak én vettem észre az első tweetnél Jensen Ackles képét? Meg a 'Destiel' nevet? #spnfanokmindenhol
Amúgy nem olyan nagy ügy. Ha Nikki nem akart volna gyereket vett volna új tablettákat és megmondta volna Iannak. Szóval ez az ő döntése is volt. Nem lett rákényszerítve semmire.
2017. szeptember 25. 14:41 #17
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Úristen de nagy ügy.
Nikki viccesen mesélte, hogy Ian kidobta a tablettákat, na és? Nem ellenkezett, vehetett volna újat, Ian nem kényszerítette rá semmire. Ő is úgyanúgy akart gyereket, csak még kicsit bizonytalan volt.
Felesleges ez a sok támadás, azt hiszik ezekkel a tweetekkel világmegváltóak lesznek, sokkal durvább dolgokkal is foglalkozhatnának, nem egy sztárpár magánéletével, mert ez már szánalmas...
2017. szeptember 25. 14:54 #18
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2006
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Fogamzásgátlót csak az orvos írhat fel neki saját orvosa nyaraláson történt a dolog gondolom csak azért mert kidobta Ian a tablettákat nem fog hazautazni újakat feliratni. Legalább 6 hónap amíg a hatása elmúlik teljesen és mivel 13 éves korától szedte eltartott egy darabig. Vicces hányan mondják mennyire utálják a dumát egy nő maga rendelkezzen testével, szóval szerintetek a nők tárgyak és mindig azt kell csinálniuk amit a férfi mond ha azt mondja most pedig belekezdünk és nem szedsz több tablettát neki kutya kötelessége jó arcot vágni a dologhoz ha a ti párotok akarna valamit amiben nem vagytok 100 százalékig biztosak akkor is minden szó nélkül belementek mert hát hiába a ti testetek de nem dönthettek felette ugyebár
2017. szeptember 25. 15:00 #19
- törölt felhasználó -    
Én ezt a párost valahogy egyre jobban utálom. Ian tök normális volt, amíg Ninaval járt, aztán összejött Nikkivel és egyre furább dolgokat csinál, pedig régebben Nikkit nagyon bírtam.
2017. szeptember 25. 15:07 #20
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
rosa82, igen, utálom, ezt a hülye dumát, hogy a "nő maga rendelkezzen a testével". Általában gyerekvállalással, vagy épp abortusszal kapcsolatban szokták ezt mondogatni, de szerintem ez hülyeség, hiszen az apának is épp ugyanannyira van köze hozzá, és épp ezért kell közös megegyezésen alapulnia. Attól, hogy a nőben növekszik a kis magzat, még az apának is köze van hozzá. A gyerekvállalásnak két ember közös megegyezésén kell alapulnia. Természetesen nem lehet senkit gyerekvállalásra kényszeríteni. Sem a férfi nem kényszerítheti erre a nőt, de az is mocskos, amikor a nő teszi ezt a férfivel. De itt ez a téma erősen túl lett tolva, egyértelmű, hogy csak egy viccet értetek félre.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok