Starity

Így zárult a Teen Wolf – spoiler!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 28. 08:13 #1
- törölt felhasználó -    
Vasárnap este ért véget a Teen Wolf – Farkasbőrben című sorozat, mely annó 2011-ben indult el, és hat év alatt számtalan rajongót szerzett, Jeff Davis zsenialitásának köszönhetően.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. szeptember 28. 14:36 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Imádtam a finálét, még be is könnyeztem wub.gif hiányozni fog a sorozat heart.gif
2017. szeptember 28. 15:31 #3
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
Szerintem méltó lezárást kapott a sorozat, jó volt látni a régi szereplőket, látszott hogy tényleg próbáltak a rajongóknak kedvezni a fináléval. Egy kicsit több Lydia - Stiles jelenetet elviseltem volna a végén, de ez már tényleg csak apróság. smileeee.gif
2017. szeptember 28. 15:38 #4
- törölt felhasználó -    
Hát el sem tudom mondani mennyire imádtam a finálét, minden egyes képkockája tökéletes volt. Bár én Monroe-nak olyan egy halált akartam volna, már hát olyan szinten utáltam, hogy az nem igaz. Szerintem soha életemben nem utáltam egy szereplőt ennyire:'D Nagyon örülök, hogy Nolan észrevette, hogy a rossz helyen áll, mert olyan kis cuki:3 Meg az új fiú is, Alec, szerintem lesz köze a reboot-hoz, mert hát tényleg nagyon gyorsan bekerült a falkába. Derek és Stiles "veszekedései" annyira hiányoztak már, rendesen ezt is megkönnyeztem. Sőt, halál komolyan az egész finálén könnyeztem, mikor meg tényleg vége volt bőgtem. Ó és Scalia az endgame! Nem érdekel ki mit mondd, én nagyon nagyon shipelem őket, szerintem teljes mértékben összeillenek. És Stydia...hát én nem akarok senkit megbántani, de nem nagyon látom Lydián, hogy olyan nagyon szeretné Stilest...Mikor Jacksont meglátta Lydia, odarohant hozzá (ami olyan kis cuki volt*-* mindig is szerettem őket együtt), de mikor Stilest meglátta, nem rohant hozzá meg semmi...Én nekem nincs olyan nagy bajom Stydia-val, de én nem látom köztük a kémiát. Stalia között sokkal több van. Biztos sokan nem értenek velem egyet, de ízlések és pofonok.
Hihetetlenül fog nekem ez a sorozat hiányozni, sosem imádtam egy sorozatot sem ennyire. A színészek, karakterek, a történet az egész Teen Wolf nagyon sokat fog jelenteni nekem az egész életemben. Köszönöm Jeff Davis, hogy létrehoztad ezt a csodás sorozatot és, hogy ilyen méltó befejezést kapott! heart.gif
2017. szeptember 28. 16:30 #5
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Annyi mindent koszonhetek ennek a sorozatnak, rengeteg csodalatos szineszt, csodas pillanatokat, fantasztikus alakitasokat, es a legkedvencebb parosomat, Staliat! heart.gif Hihetetlenul megszerettem mindenkit, es borzasztoan fognak hianyozni.. Rohadtul nem allok keszen elengedni oket, a sorozatot, a parosokat, semmit.. Nelkuluk ures lesz az eletem..
Imadtam a finalet, de azert egy-ket dolgot meg megneztem volna. Peldaul azt, ahogyan kinyirjak vegre azt az pszichopata Monroe-t, de komolyan:)) Melto halalt erdemelt volna az a kis rohadek. Es nem tudom, ti hogy vagytok vele, de en a vegerol a falkabol hianyoltam Theot, elvegre - legalabbis szerintem - helye lett volna benne. Es amennyire utaltam az elejen, most annyira imadom, awww draga szivem:3 Aaaahw es az a jelenet, amikor elvette Gabe fajdalmat, na, ott kezdtem el bogni:( Meg szegeny sracot is megsajnaltam, pedig nagyon utaltam, de hat vegulis megerdemelte. Annak viszont orulok, hogy Nolan atallt a jo oldalra, hiszen o is csak egy fiu, akit belerangattak ebbe. A Derek-Stiles paros es a veszekedesuk mar annyira hianyzott, Istenem. biggrin.gif Sterek for life. ES AAAW A LYDIA-JACKSON JELENET MENNYIRE EDES VOLT MAAAAR. wub.gif IMADOM OKET♥ #Jydia
A Scalia jeleneteket is imadtam, es nagyon shippelem oket, imadom a parosukat, de nekem akkor is Stalia az otp meg a favorit, es az is marad❤
Aaaah orakig tudnam irni a regenyemet, de ugysem olvasnatok el, so idopazarlas az egesz, ugyhogy itt lezarom.
Thank you for everything, Teen Wolf! Thank you for being the best show ever! Thank you for everyone who has been on the show from the beginning to the end!♥
This show and the actors are forever in my heart and always in my memories..❤
Sosem szerettem meg ennyire ennyire egyetlen sorozatot sem, es azt hiszem, mar nem is fogok.. Fogalmam sincs, mi lesz velem most, hogy a Teen Wolf veget ert, de az biztos, meg egy jo parszor vegignezem az egeszet♥
Koszonom Jeff Davisnek, hogy letrehozta ezt a fantasztikus sorozatot, es a csodalatos szinesznek, hogy ilyen szuperul eljatszottak a szerepuket. heart.gif Nagyon, de nagyon fognak hianyozni, sot, mar most hianyoznak.. ❤
#TeenWolfForever #GoodByeTW♥
#najoabbahagyommertelkapasiras:(
2017. szeptember 28. 17:10 #6
Nórika 12
Nórika 12
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.01.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 243296
Offline offline
Nem reboot lesz? Mert a cikkben azt írják hogy spin-off, de mindenhol máshol reboot-ot mondanak. Aki nem tudná, a kettő nem ugyanaz. Tehát melyik lesz?
2017. szeptember 28. 17:25 #7
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Ja, igen. Reboot lesz, es nem spin-off, azert a ketto kozott eleg nagy kulonbseg van:)
2017. szeptember 28. 22:46 #8
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Szerintem lehetett volna kerekebb a vége. Az összes évad szépen lassan le volt vezetve , és az évadzárók is emlékezetesek voltak. A 6 évad utolsó része számomra kicsikét összecsapott lett, oké hogy voltak benne kimagaslóan jó jelenetek , például a Thiam harc vagy Scott jelenete a könyvtárban, jaaaa és persze ki ne hagyjuk a Sterek és Jethan jelenetejet sem. Én több Stydiát akartam , személy szerint és Monero halálát. De nagyon. És persze azt hogy Theot is bevegyék a falkába , de én úgy vettem ki a részből hogy nem így lett. Jó volt látni az edző bát is ❤ Imádom a Teen Wolfot hiszen a karakterek hibáiból én is tanultam. Igati példaképemmé váltak. De én úgy zártam volna le a sorozatot hogy végleg pontot teszek a történet végére , nem hagyom nyitva azt a bizonyos kis kaput...
2017. szeptember 29. 16:44 #9
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Még nem néztem meg, viszont holnap este... készíthetem elő a százas zsepiket. Ez a sorozat volt az egyik legjobb dolog az életemben, és nem akarom hogy vége legyen. Nem olvastam el végig a cikket, sem a kommenteket, így csak remélni tudom hogy jó lesz a befejezés.
2017. szeptember 29. 17:57 #10
ArdenChofan
ArdenChofan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.06.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 266692
Offline offline
Szerintem, a 6/A volt a tökéletes lezárás. Úgy érzem, a 6B utolsó részében, minden túl gyorsan történt, ráadásul nagyon hiányoltam Kirát is, aki az egész hatodik évadban nem volt benne, viszont még mindig ő a kedvencem, Arden csodálatosan játszotta el! Nem vagyok megelégedve, nem is tetszett a Scalia jelenett sem, főleg mert nincs közöttük igazán erős kapcsolat, hiába nyitotta ki Scott a szemeit, plusz Kira és Scott nem szakítottak, szóval szerintem erre nem lett volna szükségünk. A Sciles jelenetek nagyon hiányoztak, viszont Thiamet imádtam. smileeee.gif

Szerintem a 6/A lett volna jó lezárás, de persze ez sem volt borzalmas, a Theos jelenetet ( amikor Gabe fájdalmát elvette) imádtam! smileeee.gif <3
2017. szeptember 29. 18:00 #11
ArdenChofan
ArdenChofan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.06.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 266692
Offline offline
Köszönöm Jeffnek, hogy megismerhettem Kira Yukimurát, Stilest és a többieket, és hogy létrehozta a kedvenc párosomat, Scirát. smileeee.gif Attól függetlenül, hogy a 6/B csalódás volt nekem, imádtam a sorozatot. smileeee.gif
2017. október 05. 15:07 #12
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Mindenk irja, mennyire konnyezett.. csak en voltam az egyeduli, aki belefulladt a sajat konnyeibe? A resz alatt egy perc se volt olyan, hogy ne sirtam volna. Nem tudom elhinni, hogy gyerekkorom kedvenc sorozata lezarult. Nagyon, de nagyon fognak hianyozni, de komolyan. Igaz, az erzelem es kemiamentes Stydia es Scalia jelenetek szerintem borzalmasak, meg persze nem is ertem, miert nem hoztak ossze Lydiat Parrish-el, akivel rengeteg kozos tulajdonsaguk van, emellett, Lydia mondta neki, hogy o nem az a tipikus, kozepiskolas rosszfiu. Rengeteg kemia volt kozottuk, erre Stydia.. nem ertem, komolyan nem. Meg az se melengette meg a szivemet, hogy a vegen egymas kezet megfogtak, es hasonlo. Nagyon de nagyon fajt a szivem, mikor odafutott Lydia Jacksonhoz, mint a masodik evad vegen. Itt jottem ra, hogy hatalmas kotelek van kozottuk. Es amit Stiles csinalt, hogy engedjek el egymast, iszonyatosan felcseszett. Szoval igen, nem ertem, miert volt jo ez az eroltetett Stydia.. Ugyanezt gondolom a Scalia-rol. Komolyan, meg Allisonnal is tobb erzelem volt koztuk, mint Maliaval. Malia es Scott eg es fold, nem ertem, kinek volt ez a rettentoen pocsek otlete, hogy jaj, hozzuk oket ossze. Fortelmes. Maliat Theoval, Stilessal sokkal jobban eltudnam kepzelni. Nem ertem, miert nem lett endgame a Stalia, mikor megvolt a sajat tortenete a kapcsolatnak, es jol kiegeszitettek egymast. De mikor Malia Scottra nez, semmit se erezni. Baratok. Ennyi. Nem ertem mai napig, miert volt ez jo. Es, aminek meg kifejezetten nem orulok, az a keves Thiam jelenet. Hatalmas Thiam shipper volnek, es a szivem kiugrik, mikor meglatom oket egymas kozelebe. ‘He is my responsibility’ Nagyon, de nagyon orultem volna, ha lesz veluk valami. MERT TUTI NEM BARATOK. Azok a nezesek egymasra, uristen. Remeltem, hogy a vegen Theoval szall majd ki Liam az autobol, de persze nem.. Romboljak szet a shipper lelkem, kerni akartam.. De persze iszonyatosan imadtam a kozos figth jelenetet, ami elott Theo azt mondta, nem fog meghalni Liamert, meg is egesz vegig a hatat fogta, meg vedte, de persze, nem halna meg erte.. I SEE YOU THIAM. Aminek meg hihetetlenul orultem a Thiam boldog pillanatai mellett, az Derek volt. Iszonyatosan hianyzott, feldobta mindiz is a show-t. Es a Sterek pillanatok megoltek, mai napig nem ertem, miert Stydia lett az endgame.. (:

Utoiratkent, amellet, hogy ennyit hisztiztem, rettenetesen imadtam ezt a reszt. Maradtak lezaratlan reszek, aminek orulok. Koszonom szepen nekik azt, hogy megismerhettem oket, foleg Jeffnek. Orokke imadni fogom oket.❤️
2017. október 14. 19:42 #13
natah
natah
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.12.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 267278
Offline offline
jó van ez !smileeee.gif
2017. október 15. 20:38 #14
- törölt felhasználó -    
A 6A-nak jobb volt a befejezése. Egy részbe sűrítettek bele mindent, szóval kicsit összecsapott volt. Nekem nem tetszett az utolsó rész, de azért hiányolni fogom a sorozatot, mert a kedvenceim közé tartozik <3
És bár a méltó lezárás nagyon sokat ad egy sorozatnál, ettől még a Teen Wolf örök, szent és sérthetetlen biggrin.gif
2017. október 25. 01:54 #15
CintiMermaid
CintiMermaid
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.14.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 261346
Offline offline
Nagyon klassz vége lett,el sem kapkodták.Annyira megható volt. smileeee.gifsmileeee.gif
2018. november 04. 21:27 #16
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
na hát én kicsit megkésve, de befejeztem. nagyon rövid véleményt írok erről a végről. tetszett a befejezés, szerintem pont ideális, főleg, hogy lesz folytatása. jacksonnak rettentően örültem, annyira tb volt az egész.
pinteresten láttam egy (mint utólag világossá vált fan made) képet. ezen derek és a isaac volt; derek mondta annak a kisbabának, hogy vonszolja be a seggét az autóba, scottnak szüksége van rá. amikor ezt láttam, még csak a harmadik évad végénél tartottam. több oldalt is végig böngésztem, hátha fény derül arra, hogy daniel sharmant nem hozzák e vissza, mint special guest star. valahol azt írták yas, máshol azt, hogy nop. amint először meghallottam nolan hangját mély depresszióba estem: isaac tutkó, hogy nem fog még csak be se köszönni. emiatt eléggé csalódott vagyok:’) kira is visszanézhetett volna, akkor nem lett volna az a szívfájdítóan érzelemmentes Scalia couple. oh my goddness. minden egyes percük rémes volt. ennél nagyobb FRIENDZONEt nem nagyon láttam még. egy utolsó képet allisonról is néztem volna, hisz nagyon fontos karakter volt. a halála után, mintha valami eltűnt volna a sorozatból. jöttek be új, nagyon szerethető, lüke karakterek akik úgy ahogy kitöltötték mondjuk jackson, danny, vagy az alfa falka hiányát. isaacét nem, mindig reménykedtem, hogy vissza fog még térni. nem ezt történt, és ez elszomorít.
a végén nem sírtam. ha vége lesz egy általam szeretett filmnek, vagy sorozatnak, akkor szinte soha nem tudok sírni. (a naruto más!!!!! lmao végigbömböltem azt az egész utolsó húsz percet) viszont hiányérzetem támad. minden évadban volt valami, ami miatt sírtam. az utolsóban stiles megmenekülése volt ez az ok. talán emiatt nem maradt több könnyem a nagy fináléra.
imádnivaló sorozat, a kedvencem lett! wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!