Starity

NFL

22 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 29. 19:27 #21
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
ezek után a minimum elvárás egy a tavalyinál is szenzációsabb szezon biggrin.gif
2011. augusztus 08. 23:56 #22
- törölt felhasználó -    
egy hír Pats fanoknak!

"A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő New England Patriots korábbi nemezisével, Shaun Ellisszel erősítette meg a keretét.
Hirdetés
A 2000-es játékosbörze (NFL) draft 1. körének 12. választási jogával a New York Jets által behúzott védőfalember 11 éves pályafutása során eddig 72.5 sacket jegyzett.

A legutóbbi alapszakaszban első helyen záró, a rájátszás első mérkőzésén azonban a csoportrivális éppen a New York Jets ellen elvérző – amelynek színeiben Ellis kétszer is a labdával együtt földre vitte Tom Bradyt – Hazafiak egy évre szerezték meg a defensive endet."
1 felhasználónak tetszik: Macaroth
2011. augusztus 09. 01:35 #23
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.08.08. 23:56)
egy hír Pats fanoknak!
"A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő New England Patriots korábbi nemezisével, Shaun Ellisszel erősítette meg a keretét. 
Hirdetés 
A 2000-es játékosbörze (NFL) draft 1. körének 12. választási jogával a New York Jets által behúzott védőfalember 11 éves pályafutása során eddig 72.5 sacket jegyzett. 
A legutóbbi alapszakaszban első helyen záró, a rájátszás első mérkőzésén azonban a csoportrivális éppen a New York Jets ellen elvérző – amelynek színeiben Ellis kétszer is a labdával együtt földre vitte Tom Bradyt – Hazafiak egy évre szerezték meg a defensive endet."


már olvastam ezt...durva kis védelem van épülőben biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. augusztus 22. 21:06 #24
- törölt felhasználó -    
Lezajlott az idei Supplemental Draft..
A 6 jelentkezőből ( Michael McAdoo (DE), Caleb King (RB), Terrelle Pryor (QB), Tracy Wilson (S), Torez Jones (CB), Kennan Mace (DE) ) egyedül Terrelle Pryor talált magának csapatot. Ő idén az Oakland Raiders-t fogja segíteni/hátráltatni, egy 2012-es 3. körös pickért érkezett.
Nem csodálkozom rajta, hogy itt kötött ki ... magas, erős, gyors, pont ezeket szereti Al Davis a játékosaiban. rohog.gif
2011. szeptember 01. 19:14 #25
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
már csak egy kínkeserves hetet kell kibírni valahogy és kezdődik!!! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. szeptember 03. 22:09 #26
- törölt felhasználó -    
Megkezdődött a keretszűkítés 53 főre ...
A Patriots cutolta Brandon Meriweather-t ohmy.gif ... először nem hittem a szememnek, aztán több oldalon is néztem és tényleg igaz. Nem nagyon nézek Pats meccset, ennyire gyenge lenne? 2-szeres pro bowler safety ... nem értem blink.gif
2011. szeptember 04. 12:09 #27
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (mooka @ 2011.09.03. 22:09)
Megkezdődött a keretszűkítés 53 főre ...
A Patriots cutolta Brandon Meriweather-t ohmy.gif  ... először nem hittem a szememnek, aztán több oldalon is néztem és tényleg igaz. Nem nagyon nézek Pats meccset, ennyire gyenge lenne? 2-szeres pro bowler safety ... nem értem blink.gif


na ezen most én is csak pislogok blink.gif
nem hiszem hogy gyenge lenne...gondolom ő is áldozatul esett a fiatalitásnak
de ahogy nézem Brandon Tate-et és Sammy Morris-t is elküldték...nem semmi
2011. szeptember 04. 18:33 #28
- törölt felhasználó -    
Meriweather nem volt sokáig szabad ügynök. Már alá is írt egy évre a Bears-hez ...

A Pats leigazolta Brian Waters guard-ot ...

Ami még meglepett (Meriweather elküldése mellett), hogy a Rams megvált Donnie Avery-től. Elég sérülékeny játékos, de azért ha egészséges, jól szokott teljesíteni. Danario Alexander meg maradt a csapatban, pedig ő még talán Avery-n is túl tesz a sérüléseket tekintve. laugh.gif
2011. szeptember 06. 22:53 #29
- törölt felhasználó -    
Hétfőn hála Istennek a Patriotsal kezd a Miami! biggrin.gif rettentően örülök neki! biggrin.gif és még a Sporttv is adni fogja! biggrin.gif így remélem a Dolphins meglepetést okoz ország világ előtt! biggrin.gif

viszont kezdésnek a Ravens-Steelers sem lesz semmi!azt közvetíti az ESPN vasárnap!azta k*rva jönnek a durva Vasárnapok és Hétfők! meghajolo.gif

Csütörtökön meg Saints-Packers! w00t.gif
2011. szeptember 07. 09:56 #30
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.06. 22:53)
Hétfőn hála Istennek a Patriotsal kezd a Miami! biggrin.gif rettentően örülök neki! biggrin.gif és még a Sporttv is adni fogja! biggrin.gif így remélem a Dolphins meglepetést okoz ország világ előtt! biggrin.gif
viszont kezdésnek a Ravens-Steelers sem lesz semmi!azt közvetíti az ESPN vasárnap!azta k*rva jönnek a durva Vasárnapok és Hétfők! meghajolo.gif 
Csütörtökön meg Saints-Packers! w00t.gif


én is várom a Pats-Dolphins meccset biggrin.gif tuti behúzza a meccset a Patriots smileeee.gif

a Ravens-Steelers meccset sajna nem tom élőbe nézni...marad helyette a Redskins-Giants meccs...de legelőbb péntek hajnalban a Saints-Packers biggrin.gif

végre lesz nyomós ok a suliból történő hiányzásra biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. szeptember 08. 14:29 #31
- törölt felhasználó -    
hááá hajnalban start van! thumbsup.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Macaroth
2011. szeptember 08. 16:47 #32
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.09.08. 14:29)
hááá hajnalban start van! thumbsup.gif  meghajolo.gif 


bezony ám... w00t.gif w00t.gif w00t.gif

már alig várom...és nem érdekel ha holnap hullafáradtan megyek suliba...hiszen kezdődik a februárig tartó látvány és őrület biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. szeptember 08. 18:31 #33
- törölt felhasználó -    
Már én is nagyon várom ... végre lesz mit nézni a tv-ben laugh.gif
A meccs előtt érdemes a bowl.hu-n meghallgatni a legújabb podcastet (a sport tv 3 szakkommentátorával) wink.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Macaroth
2011. szeptember 08. 21:18 #34
- törölt felhasználó -    
@mortreport: Official: Sources say Manning had surgery this am - cervical fusion with 2-3 month minimum recovery.No word on whether he will be put on IR.
Nem hiába nyilatkozta Tony Dungy a héten, hogy a Colts idén nem jut rájátszásba. Manning nélkül nagyon nehéz lesz..
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. szeptember 09. 00:05 #35
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (mooka @ 2011.09.08. 21:18)
@mortreport: Official: Sources say Manning had surgery this am - cervical fusion with 2-3 month minimum recovery.No word on whether he will be put on IR.
Nem hiába nyilatkozta Tony Dungy a héten, hogy a Colts idén nem jut rájátszásba. Manning nélkül nagyon nehéz lesz..


én azt mondom ne írjuk le még a Colts-ot...ha Manning ki is esett 2-3 hónapra azért maradt sztár bőven akik bejuttathatják a csapatot a playoff-ba (Reggie Wayne, Dwight Freeney, Dallas Clark, Joseph Addai, stb.)
a védelemnek kell most nagyot alkotni és a futójátékban kell fejlődniük és akkor meglesz a playoff
2011. szeptember 09. 02:54 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (Macaroth @ 2011.09.09. 00:05)
én azt mondom ne írjuk le még a Colts-ot...ha Manning ki is esett 2-3 hónapra azért maradt sztár bőven akik bejuttathatják a csapatot a playoff-ba (Reggie Wayne, Dwight Freeney, Dallas Clark, Joseph Addai, stb.)
a védelemnek kell most nagyot alkotni és a futójátékban kell fejlődniük és akkor meglesz a playoff

Dungy mondta, hogy nem lesznek playoff résztvevők ... valószínűleg kicsit jobban ismeri a csapatot, mint mi laugh.gif

Az első GB drive ... nagyon gyorsan átmasíroztak a Saints D-n. Rodgers 5/5 + 1 TD cool.gif

Azért ennél szorosabb meccset vártam dry.gif

Saints labdavesztés és újabb Rodgers TD..
2011. szeptember 09. 03:24 #37
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
nah első negyedben három TD passz Rodgerstől...jó lesz idén is a Packers...na majd a Pats elveri őket a Super Bowl-ban majd biggrin.gif

a Saints eddig nagyon gyenge...a védelem mintha nem is lenne a pályán úgy mennek át rajtuk a Sajtfejűek...
2011. szeptember 09. 03:44 #38
- törölt felhasználó -    
Csak összeszedte magát a Saints D

Sproles is villant közben ...micsoda punt return TD ohmy.gif

Az egyetlen, ami nem tetszik, hogy a kickoff után folyamatosan touchbackek vannak. Miért kellett előrébb vinni a kickoff helyét?
2011. szeptember 09. 03:47 #39
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (mooka @ 2011.09.09. 03:44)
Csak összeszedte magát a Saints D
Sproles is villant közben ...micsoda punt return TD ohmy.gif 
Az egyetlen, ami nem tetszik, hogy a kickoff után folyamatosan touchbackek vannak. Miért kellett előrébb vinni a kickoff helyét?


hogy védjék a játékosokat...bár az a 6-7 méter mit számít nem tudom...most akkor nem 25 km/h-s sebességgel hanem 23-mal mennek egymásnak...na bumm biggrin.gif
2011. szeptember 09. 04:39 #40
- törölt felhasználó -    
GB kickoff return TD thumbsup.gif

Remélem a szezon többi meccse is ilyen jó és ilyen pontgazdag lesz, mint ez..

ezek után Sproles-nak is megjött a kedve ... nem sokon múlt, hogy ő is visszavigye TD-re laugh.gif
... Brees TD
22 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!