Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. október 05. 10:10 #141
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. October 4. - 23:18)
Még egy olyan kérdésem lenne, hogy miért olyan kis picibe menti? 592*448-ba Ezen hogy lehet változtatni?

A CRTL+A -val az eredeti méretet menti le, a teljes képernyõs nézetben tulajdonképpen széthúzza, felnagyítja ezt az eredeti képet.
Ha mégis a teljes képernyõs nézetbõl szeretnél lementeni, akkor a teljes képernyõs nézet közben CRTL+ALT+A.
2009. október 05. 20:51 #142
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. October 4. - 19:37)
HEllo nemtudom, hogy jó helyre írok-e (de azért remélem)  smileeee.gif
Szeretnék segytséget kérni, hogy Windows Media Playerbe, hogy lehet capeket készíteni vagy egyáltalán lehet-e?

Ha nem lehet vki tud ajánli programot?  smileeee.gif

Köszönöm elõre is

Megy ez Media Player alatt is, csak trükkös a dolog... biggrin.gif

Mielõtt bármit is tennél, töltsd le, és telepítsd fel az ffdshow nevû programot.
Ha ez megtörtént, akkor elindítod a Media Player-t, és követed a lépéseket, majd újraindítod a Media Player-t, és ahogy elindul a lejátszás, a képek autómatikusan mentõdnek a megadott mappába.


2 felhasználónak tetszik: Sugarbabes, House Of Wax
2009. október 05. 21:02 #143
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Idézet(_ToTo_ @ 2009. October 5. - 07:50)
2x rákattintasz a bs player által megnyitott képre és máris teljes képernyõn nézheted, de bármekkora méret beállítható...


Köszönöm smileeee.gif

2009. október 06. 16:59 #144
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet(joe_r @ 2009. October 5. - 20:51)
Megy ez Media Player alatt is, csak trükkös a dolog... biggrin.gif

Mielõtt bármit is tennél, töltsd le, és telepítsd fel az ffdshow nevû programot.
Ha ez megtörtént, akkor elindítod a Media Player-t, és követed a lépéseket, majd újraindítod a Media Player-t, és ahogy elindul a lejátszás, a képek autómatikusan mentõdnek a megadott mappába.



Ez tök jó ki is próbáltam meg is vannak a képek thumbsup.gif
Most az volna a kérdésem hogy tudna-e valaki nekem egy olyan programot mondani amivel ezekbõl a jpg-k bõl tudnék animált gifet csinálni? unsure.gif
mert én most keresgettem és találtam is de mikor megcsinálom nagyon lassan játssza le a képeket egymás után...és sehol nem lehet beállítani a gyorsaságot sad.gif
2009. október 06. 17:17 #145
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(dijja @ 2009. October 6. - 15:59)
Ez tök jó ki is próbáltam meg is vannak a képek thumbsup.gif
Most az volna a kérdésem hogy tudna-e valaki nekem egy olyan programot mondani amivel ezekbõl a jpg-k bõl tudnék animált gifet csinálni? unsure.gif
mert én most keresgettem és találtam is de mikor megcsinálom nagyon lassan játssza le a képeket egymás után...és sehol nem lehet beállítani a gyorsaságot sad.gif

Én animált képek készítéséhez a Photoscape progit használom. Nekem nagyon bejött. Nemcsak animációt készít, de normál képeket is szerkeszt. Vagy kiválasztott képeket kívánságod szerint szerkeszti.
2009. október 06. 17:33 #146
Szilvia_91
Szilvia_91
♥Michael Jackson Fan♥
 
StátuszBlood On The Dance Floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.14.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 15865
Azonosító: 63660
Offline offline
joe_r köszi a segytséget beállítottam a dolgokat és még le se kellett töltenem a progit biggrin.gif köszike ♥♥
2009. október 06. 17:49 #147
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. October 6. - 16:33)
joe_r köszi a segítséget beállítottam a dolgokat és még le se kellett töltenem a progit biggrin.gif köszike ♥♥

Szivesen.
Az egyetlen amire figyelni kell ezzel a beállítással, hogy mostantól bármilyen videót indítasz el a Media Player-rel, autómatikusan fogja cap-kodni a képeket.
Ilyenkor a beállításoknál ki kell venni a pipát a Képlopás pontnál, és kész is.
2009. október 06. 17:54 #148
Szilvia_91
Szilvia_91
♥Michael Jackson Fan♥
 
StátuszBlood On The Dance Floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.14.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 15865
Azonosító: 63660
Offline offline
Idézet(joe_r @ 2009. October 6. - 16:49)
Szivesen.
Az egyetlen amire figyelni kell ezzel a beállítással, hogy mostantól bármilyen videót indítasz el a Media Player-rel, autómatikusan fogja cap-kodni a képeket.
Ilyenkor a beállításoknál ki kell venni a pipát a Képlopás pontnál, és kész is.


Oksi, köszöböm még1x beer.gif thumbsup.gif
2009. október 06. 19:26 #149
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2009. October 6. - 17:17)
Én animált képek készítéséhez a Photoscape progit használom. Nekem nagyon bejött. Nemcsak animációt készít, de normál képeket is szerkeszt. Vagy kiválasztott képeket kívánságod szerint szerkeszti.



Jajj ez nagyon szuperr!! Tökéletes!!
Köszönöm!! thumbsup.gif kiss2.gif
2009. október 07. 23:35 #150
Szilvia_91
Szilvia_91
♥Michael Jackson Fan♥
 
StátuszBlood On The Dance Floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.14.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 15865
Azonosító: 63660
Offline offline
Capelni kartam KMPlayerbe és azt írtaki "Ez a funkció nem mûködik szupergyors...-ban" Miért lehet ez?
A Janet Jacksonos VMA-ból szeretnék Capelni...
2009. október 09. 10:26 #151
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Nem akartam új topikot, akinek van Nokia 5800 Xpressmusic okostelefonja, véleményekre lennék kiváncsi (pro/kontra). Gondolkozom egyen, most ez a legolcsóbb és ráadásul +céges kedvezmény is menne rá.
Addig olvasok tovább teszteket, meg a mobilarena fórumot.

Tényleg csak azok írjanak, akiknek van köszönöm beer.gif

szerk.: A másik alternatíva az E52, az is nagyon tetszik.
2009. október 13. 17:04 #152
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni. Vagy legalább választ kapok. Bár sejtem mi a probléma, de reménykedek, hogy mégsem az. Na jó röviden felvázolom. Tesómnak van egy lap-top-ja. Na most amikor bekapcsolja a gépet, akkor bejön az xp felirat meg, hogy töltõdik, de utána csak sötét képernyõ ön be. De az egeret viszont tudja mozgatni. Látszik. Én úgy vélem, hogy a Windows meghalt, de nagyon remélem, hogy tévedek. Szóval ha valaki tudja a választ írja meg please!!! Elõre is köszönöm.
2009. október 23. 22:15 #153
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Sziasztok!
Nekem a következõ lenne a problémám,hátha találkozott már vele vki és tudna segíteni smileeee.gif

Kb. 1 hónapja el akartam indítani a Sims 3 indítópanelját (ha csak simán az asztalról parancsikonnal indítom akkor ez az ablak nem jön be),hogy a letöltéseket telepítsem,ugyanis e nélkül egy részük nem jelenik meg a játékban.Szóval sikeresen végig ment az installálás,de aztán mikor magát a játékot akartam elindítani azt a hiba üzenetet kaptam,hogy hiányzik egy komponens a Windows-omból ami kell a játéknak,mégpedig a flash.ocx De ahogy ezt elolvastam a játék mégis életre kelt és úgy tûnt normálisan mûködik,míg nem egyszer csak,mikor már egy jó ideje játszottam,kilépett.Azóta nem volt idõm újra simsezni,de ma megint gondoltam elindítom és mivel voltak új letöltéseim hozzá azokat is telepíteni akartam,csak hogy most már nem indult el az install sem,ami egy kis flashes ablakban történik,tehát gondolom megérezte a már említett hiányt.Szerintem maga a játék ment volna,de az kissé idegesítene ha nem tudnám bõvíteni ill. néha csak úgy kikapcsolna.

Mivel tudom,hogy a gugli a barátom elõször ott kezdtem el kutakodni,de sajnos az utóbbi pár órában nem sok semmit találtam.Voltak olyan ötletek,hogy újra kell telepíteni az Adobe Flash Playert,ezt meg is tettem (a 10-es van fent),aztán IE-bõl is mert utána olyat is olvastam,hogy ha FF-bõl csináltam azt nem fogja a Windows érzékelni és minden rendben is ment,sehol máshol nem akadok ebbe a problémába,a hiba üzenet se jön elõ csak a simsnél.Aztán találtam egy olyat is,hogy a RegCure rendszer optimalizáló program lesz a segítségemre,de mivel csak shareware-t tudtam belõle letölteni így csak scanneli a gépet és kiír hibákat,de javítást nem csinál,meg egyébként se vagyok benne biztos,hogy ezzel megoldódott volna a gond.Most letöltöttem a CCleanert,az talált pár felesleges Adobe Flash Player cuccot,de a probléma ugyanúgy nem szûnt meg dry.gif

Ja,Vistám van és lehet,hogy én vagyok a teljes hülye de nekem ez a mappa nem létezik: C:\Windows\System32\Macromed\Flash vagyis már onnantól nincs meg,hogy Macromedia mappa...

Azóta leszedtem a RegGenie-t is,de ezek a fajta programok nem szeretik az én 64-bites Vistám sad.gif
Esetleg vkinek vmi ötlet? smileeee.gif
2009. október 24. 10:28 #154
Robin
Robin
사랑해 한국
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.27.
Hozzászólás: 1831
Csatolások: 978
Azonosító: 736
Offline offline
Ezt a kettot tedd fel, es jo lesz. Mind a kettot!

http://usite.hu/prg/Adobe_Flash_Player_nem_IE
http://usite.hu/prg/Adobe_Flash_Player_IE
2009. október 24. 11:08 #155
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
nagyon szépen köszönöm a segítséget meghajolo.gif

most már van Macromed mappám és van is benne Flash10c.ocx fájl,bár vmiért nem a system32-be települt a cucc,hanem a syswow64-be...
elindítottam a letöltés telepítõt,de sajnos a hiba nem szûnt meg,aztán csináltam másolással egy flash.ocx nevû fájlt is,így se volt jó,majd mindent átpakoltam a system32-be is,mert a hiba üzenetben még nekem is azt írta ki,egyébként azóta az üzenet nem jelenik meg,de sajnos a simses dolgokat így se tudom telepíteni sad.gif még azt fogom megpróbálni,hogy parancssorból telepítettem még egyszer a falsht,hátha smileeee.gif

de még egyszer nagyon köszi,sokat segítettél,hogy már legalább a mappa megvan biggrin.gif
2009. október 24. 13:05 #156
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
system32-be nem is települhet, ha egyszer 64 bites Vista-t használsz. laugh.gif

És egyébként szerintem ez a gondja a Sims-nek is, a 64 bites Vista.
2009. október 24. 13:50 #157
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet(joe_r @ 2009. October 24. - 13:05)
system32-be nem is települhet, ha egyszer 64 bites Vista-t használsz. laugh.gif

És egyébként szerintem ez a gondja a Sims-nek is, a 64 bites Vista.


tényleg,lol biggrin.gif
csak akkor azt nem értem a hiba üzenet miért azt írja ki think.gif
eddig semmi baja nem volt,augusztus óta van meg,és azóta elég sokat játszottam vele,most pár hete volt vele ez elõször,aztán tegnapra rosszabbodott az állapotba blink.gif
2009. október 28. 21:34 #158
McGery
McGery
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.11.24.
Hozzászólás: 371
Csatolások: 239
Azonosító: 10472
Offline offline
Idézet(frenetiq @ 2009. October 9. - 09:26)
Nem akartam új topikot, akinek van Nokia 5800 Xpressmusic okostelefonja, véleményekre lennék kiváncsi (pro/kontra). Gondolkozom egyen, most ez a legolcsóbb és ráadásul +céges kedvezmény is menne rá.
Addig olvasok tovább teszteket, meg a mobilarena fórumot.

Tényleg csak azok írjanak, akiknek van köszönöm beer.gif

szerk.: A másik alternatíva az E52, az is nagyon tetszik.

Én csak annyit tudok mondani, h a barátom bement t-p*nt ba, mert nokia 5800-t akart venni. Kérdezte, hogy mi jót tudnak a telefonról mondani. Erre azt a választ kapta, ha egy mód van rá, ilyen telefont ne vegyen. Gondolom oka is volt,hogy ez mondta. Nekem 1x volt szerencsém fogni egy ilyet a kezembe, de már az sem esett jól. Sajnos a Nokia telefonok nem tartoznak a kedvenceim közé, de ez már az én problémám. Én azt ajánlom olvass teszteket (prohardver.hu vagy logout.hu) és mérlegelj. Ha mindenféleképpen érintõképernyõs, okos telefont akarsz én csak az iPhone tudom ajánlani vagy a Meizu M8-t, de ezek sajnos nem az olcsó kategóriák. Sok sikert.
2009. november 01. 13:21 #159
Szilvia_91
Szilvia_91
♥Michael Jackson Fan♥
 
StátuszBlood On The Dance Floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.14.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 15865
Azonosító: 63660
Offline offline
Szijasztok!
Vki segytsen légyszíves nekem BSPlayerrel kapcsolatban smileeee.gif
BS playrrel csinálom a capeket csak van egy kis gikszer elsõ videónál tök jól ment a gyors cappelés másodiknál össze-vissza elkezdett akadni és így nemtudok animációt csinálni...

Köszönöm elõre is a segítséget beer.gif
2009. november 01. 22:21 #160
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Idézet(Szilvia_91 @ 2009. November 1. - 13:21)
Szijasztok!
Vki segytsen légyszíves nekem BSPlayerrel kapcsolatban smileeee.gif
BS playrrel csinálom a capeket csak van egy kis gikszer elsõ videónál tök jól ment a gyors cappelés másodiknál össze-vissza elkezdett akadni és így nemtudok animációt csinálni...

Köszönöm elõre is a segítséget beer.gif



Nekem is volt ilyen.
BS Player bezár, újra megnyit - akkor is akad?

103 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!