<![CDATA[David Guetta - Starity.hu]]> http://starity.hu/images/celebs/50x75/david-guetta-061513713247269865.jpg David Guetta http://starity.hu/sztarok/david-guetta/ 50 75 http://starity.hu/sztarok/david-guetta/ hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Megvannak a jelöltek! Taylor Swift tarolhat az MTV EMA-n]]> http://starity.hu/magazin/70989-megvannak-a-jeloltek-taylor-swift-tarolhat-az-mtv-ema-n/ 17.29.09 <![CDATA[Teen Choice Awards 2017 – Íme a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/68793-teen-choice-awards-2017-ime-a-jeloltek/ 09.48.17 <![CDATA[A Victoria's Secret angyalai pózolnak David Guetta és Justin Bieber új kisfilmjében]]> http://starity.hu/magazin/68616-a-victorias-secret-angyalai-pozolnak-david-guetta-es-justin-bieber-uj-kisfilmjeben/ 15.21.55 <![CDATA[Holnap elhozza a nyár slágerét David Guetta és Justin Bieber]]> http://starity.hu/magazin/68571-holnap-elhozza-a-nyar-slageret-david-guetta-es-justin-bieber/ 07.14.19 <![CDATA[Klippremier: David Guetta ft. Nicki Minaj & Lil Wayne – Light My Body Up]]> http://starity.hu/magazin/67930-klippremier-david-guetta-ft-nicki-minaj-lil-wayne-light-my-body-up/ 21.57.12 <![CDATA[Nicki Minaj énekel! Dalpremier: David Guetta – Light My Body Up]]> http://starity.hu/magazin/67565-nicki-minaj-enekel-dalpremier-david-guetta-light-my-body-up/ 10.52.03 <![CDATA[Eurovíziós Dalfesztivál 2017: Levina dala kísértetiesen ismerős]]> http://starity.hu/magazin/66499-eurovizios-dalfesztival-2017-levina-dala-kisertetiesen-ismeros/ 14.00.01 <![CDATA[Fonogram 2017 - megvannak a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/66498-fonogram-2017-megvannak-a-jeloltek/ 02.29.04 <![CDATA[Dzsudzsák Balázs világsztárokkal bulizott Dubajban]]> http://starity.hu/magazin/65685-dzsudzsak-balazs-vilagsztarokkal-bulizott-dubajban/ 13.35.44 <![CDATA[MTV EMA 2016: Beyoncé és Justin Bieber kapta a legtöbb jelölést]]> http://starity.hu/magazin/63747-mtv-ema-2016-beyonce-es-justin-bieber-kapta-a-legtobb-jelolest/ 15.56.41 <![CDATA[Sziget 2016: David Guetta kiégett, Tinie Tempah győzött]]> http://starity.hu/magazin/62780-sziget-2016-david-guetta-kiegett-tinie-tempah-gyozott/ 15.01.26 <![CDATA[Ajánló: 10 előadó, akik miatt mi már nagyon várjuk a Szigetet – I. rész]]> http://starity.hu/magazin/62446-ajanlo-10-eloado-akik-miatt-mi-mar-nagyon-varjuk-a-szigetet-i-resz/ 15.34.38 <![CDATA[16 dal, amiről nem tudtad, hogy Sia írta]]> http://starity.hu/magazin/61972-16-dal-amirol-nem-tudtad-hogy-sia-irta/ 10.54.01 <![CDATA[The Weeknd az idei Billboard Music Awards legnagyobb nyertese – íme, a teljes lista!]]> http://starity.hu/magazin/61261-the-weeknd-az-idei-billboard-music-awards-legnagyobb-nyertese-ime-a-teljes-lista/ 09.04.41 <![CDATA[További világsztárokkal bővült a Sziget fesztivál repertoárja]]> http://starity.hu/magazin/60742-tovabbi-vilagsztarokkal-bovult-a-sziget-fesztival-repertoarja/ 09.33.22 <![CDATA[Billboard Music Awards 2016: ők a jelöltek!]]> http://starity.hu/magazin/60695-billboard-music-awards-2016-ok-a-jeloltek/ 12.41.06 <![CDATA[Újabb világsztár érkezik a Szigetre!]]> http://starity.hu/magazin/60193-ujabb-vilagsztar-erkezik-a-szigetre/ 11.44.36 <![CDATA[David Guetta - Portraits by Scott Gries (2014)]]> http://starity.hu/forum/topik/514301-david-guetta-portraits-by-scott-gries-2014/ 22.32.39 <![CDATA[Új nevekkel bővült a 2016-os Sziget Fesztivál repertoárja]]> http://starity.hu/magazin/59793-uj-nevekkel-bovult-a-2016-os-sziget-fesztival-repertoarja/ 13.43.23 <![CDATA[David Guetta seen arriving at the Elysee palace in Paris, France - February 1, 2016]]> http://starity.hu/forum/topik/511442-david-guetta-seen-arriving-at-the-elysee-palace-in-paris-france-february-1-2016/ 11.32.47 <![CDATA[Íme 2015 legjobban kereső zenészei]]> http://starity.hu/magazin/59235-ime-2015-legjobban-kereso-zeneszei/ 16.46.22 <![CDATA[David Guetta - eNews (USA) - May 29, 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/498008-david-guetta-enews-usa-may-29-2015/ 19.06.52 <![CDATA[Íme, a 2015-ös American Music Awards jelöltjei!]]> http://starity.hu/magazin/58210-ime-a-2015-os-american-music-awards-jeloltjei/ 15.23.26 <![CDATA[David Guetta - Billboard (USA) - June 20, 2015]]> http://starity.hu/forum/topik/495701-david-guetta-billboard-usa-june-20-2015/ 19.38.46 <![CDATA[Calvin Harris a legjobban fizetett DJ]]> http://starity.hu/forum/topik/490995-calvin-harris-a-legjobban-fizetett-dj/ 11.50.15 <![CDATA[10 érdekesség, amit nem tudtál David Guettáról]]> http://starity.hu/forum/topik/479991-10-erdekesseg-amit-nem-tudtal-david-guettarol/ 16.29.05 <![CDATA[Klippremier: David Guetta feat. Nicki Minaj – Hey Mama]]> http://starity.hu/forum/topik/478591-klippremier-david-guetta-feat-nicki-minaj-hey-mama/ 13.49.01 <![CDATA[Klippremier: Bebe Rexha – I’m Gonna Show You Crazy]]> http://starity.hu/forum/topik/474222-klippremier-bebe-rexha-im-gonna-show-you-crazy/ 11.57.57 <![CDATA[Rihannával csókolózna Adam Lambert]]> http://starity.hu/forum/topik/472904-rihannaval-csokolozna-adam-lambert/ 21.10.10 <![CDATA[Világsztárok hada a VOLT fesztiválon]]> http://starity.hu/forum/topik/464403-vilagsztarok-hada-a-volt-fesztivalon/ 19.43.57 <![CDATA[Popballadával jelentkezik Ariana Grande]]> http://starity.hu/forum/topik/463928-popballadaval-jelentkezik-ariana-grande/ 19.26.57 <![CDATA[Gyermekek jogaiért énekelnek a sztárok]]> http://starity.hu/forum/topik/454338-gyermekek-jogaiert-enekelnek-a-sztarok/ 12.50.00 <![CDATA[Íme, az NRJ Music Awards idei jelöltjei]]> http://starity.hu/forum/topik/453185-ime-az-nrj-music-awards-idei-jeloltjei/ 16.05.24 <![CDATA[MTV Europe Music Awards 2014: íme, a jelöltek!]]> http://starity.hu/forum/topik/447772-mtv-europe-music-awards-2014-ime-a-jeloltek/ 12.48.22 <![CDATA[Ed Sheeran 2 új dalt is rögzített Davis Guettával]]> http://starity.hu/forum/topik/444235-ed-sheeran-2-uj-dalt-is-rogzitett-davis-guettaval/ 15.33.47 <![CDATA[Íme, a 2014-es MTV Video Music Awards jelöltjei!]]> http://starity.hu/forum/topik/437957-ime-a-2014-es-mtv-video-music-awards-jeloltjei/ 19.33.33 <![CDATA[Amiről lemaradhattál: ez történt a zene világában]]> http://starity.hu/forum/topik/428356-amirol-lemaradhattal-ez-tortent-a-zene-vilagaban/ 08.01.55 <![CDATA[Elvált David Guetta]]> http://starity.hu/forum/topik/422242-elvalt-david-guetta/ 15.41.12 <![CDATA[Ők adnak ki lemezt 2014-ben!]]> http://starity.hu/forum/topik/408500-ok-adnak-ki-lemezt-2014-ben/ 19.09.23 <![CDATA[A legsikeresebb videoklipek: Taio Cruz]]> http://starity.hu/forum/topik/399580-a-legsikeresebb-videoklipek-taio-cruz/ 12.58.04