Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 10. 01:21 #801
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Oké, szóval kicsit gondolkodtam az elmúlt eseményeken, és rádöbbentem valamire ("A"-val kapcsolatban). biggrin.gif
Ugye Ali maradványait keresték, és Jason pénzjutalmat ajánlott fel ez ügyben. Nos, nemrég tért vissza Caleb, tele vadonatúj cuccokkal, mint pl. klassz autó, új laptop, márkás ruhák stb. És annyian emlegetik, hogy esetleg ő lehet "A"... nekem kezd gyanús lenni a srác. Remélem tévedek, mert az egyik kedvencem. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: lilla0007, Twilight6, Vampiregirl1, Alizgirl98, pink_bunny
2012. augusztus 10. 12:36 #802
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Az a kép, amikor Hanna sír a 3x12-es részben, akkor nem történik semmi az anyukájával sem Emilyvel,hanem leég az a kórház ahol Mona van, és nem fogják biztosan tudni hogy meghalt-e vagy sem.

Caleb pedig nem A, azt csak azért mondta Hannanak, mert csak úgy tudta oda csalni Hannat, hogyha A-ként küld neki üzenetet. Szóval Caleb teljesen tiszta. smileeee.gif

Nálam A valahogy egyenlő Aria-val. Már több helyen olvastam hogy a sorozatban folyamatosan voltak utalások arra hogy valaki a négy barát közül, és nekem Aria tökéleteset ütne a végén! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Alizgirl98, Vampiregirl1
2012. augusztus 10. 12:40 #803
Blary
Blary
majdnem
 
Státusz*Nemsokára Ausztráliába költözik*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 1108
Csatolások: 11
Azonosító: 141855
Offline offline
Nekem jelenleg Jenna, Paige és Caleb gyanús. dry.gif
2012. augusztus 10. 15:58 #804
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Az új résszel (3x09) kapcsolatban: Nekem nem tetszett annyira.
Egy ilyen izgalmas előzetes után sokkal izgalmasabb részre számítottam.
Például azt hittem, Caleb azért fogja azt mondani, hogy ő A, mert A megzsarolta.. de nem, és ez így szerintem nem volt annyira izgi.
Meg igazából a Felelsz, vagy Mersz? játékból sem derült ki semmi fontos dolog, remélem, hamarosan tényleg jön valami jobb rész, amiben több dolog történik..
2012. augusztus 10. 19:44 #805
Blary
Blary
majdnem
 
Státusz*Nemsokára Ausztráliába költözik*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 1108
Csatolások: 11
Azonosító: 141855
Offline offline
Idézet (Kiim @ 2012.08.10. 12:36)
Az a kép, amikor Hanna sír a 3x12-es részben, akkor nem történik semmi az anyukájával sem Emilyvel,hanem leég az a kórház ahol Mona van, és nem fogják biztosan tudni hogy meghalt-e vagy sem.
Caleb pedig nem A, azt csak azért mondta Hannanak, mert csak úgy tudta oda csalni Hannat, hogyha A-ként küld neki üzenetet. Szóval Caleb teljesen tiszta. smileeee.gif 
Nálam A valahogy egyenlő Aria-val. Már több helyen olvastam hogy a sorozatban folyamatosan voltak utalások arra hogy valaki a négy barát közül, és nekem Aria tökéleteset ütne a végén! biggrin.gif

ÚÚúú. ha a négy lány közül lenne valaki, az nagyon durva lenne. Amúgy én is olvastam hogy valakiről ki fog derülni hogy benne van, aki közel áll hozzájuk és akiről senki nem feltételezné.
2012. augusztus 10. 19:54 #806
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Nem hinném, hogy a négy lány közül lenne valaki, mert mindegyikük már meg volt fenyegetve "A" által... persze, "A" nem egyedül dolgozik, de ez így akkor sem áll össze. Jennából MÁR NEM nézem ki, hogy ő lenne az.

Viszont Maya gyilkosa szerintem Paige. Féltékenységből simán megölhette, mert az eddigiek alapján eléggé mániákus a csaj... rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Twilight6, Blary, katie993, Alizgirl98, pink_bunny
2012. augusztus 11. 08:58 #807
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2012.08.10. 19:54)
Nem hinném, hogy a négy lány közül lenne valaki, mert mindegyikük már meg volt fenyegetve "A" által... persze, "A" nem egyedül dolgozik, de ez így akkor sem áll össze. Jennából MÁR NEM nézem ki, hogy ő lenne az. 
Viszont Maya gyilkosa szerintem Paige. Féltékenységből simán megölhette, mert az eddigiek alapján eléggé mániákus a csaj...  rohog.gif

Én is pont rágondoltam.. ohmy.gif
2012. augusztus 11. 09:02 #808
Blary
Blary
majdnem
 
Státusz*Nemsokára Ausztráliába költözik*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 1108
Csatolások: 11
Azonosító: 141855
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2012.08.10. 19:54)
Nem hinném, hogy a négy lány közül lenne valaki, mert mindegyikük már meg volt fenyegetve "A" által... persze, "A" nem egyedül dolgozik, de ez így akkor sem áll össze. Jennából MÁR NEM nézem ki, hogy ő lenne az. 
Viszont Maya gyilkosa szerintem Paige. Féltékenységből simán megölhette, mert az eddigiek alapján eléggé mániákus a csaj...  rohog.gif

Paige nekem is gyanús..És nem tetszik hogy most Emily-vel együtt vannak :/
1 felhasználónak tetszik: katie993
2012. augusztus 11. 15:40 #809
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kiim @ 2012.08.10. 12:36)
Az a kép, amikor Hanna sír a 3x12-es részben, akkor nem történik semmi az anyukájával sem Emilyvel,hanem leég az a kórház ahol Mona van, és nem fogják biztosan tudni hogy meghalt-e vagy sem.
Caleb pedig nem A, azt csak azért mondta Hannanak, mert csak úgy tudta oda csalni Hannat, hogyha A-ként küld neki üzenetet. Szóval Caleb teljesen tiszta. smileeee.gif 
Nálam A valahogy egyenlő Aria-val. Már több helyen olvastam hogy a sorozatban folyamatosan voltak utalások arra hogy valaki a négy barát közül, és nekem Aria tökéleteset ütne a végén! biggrin.gif

nekem aria már az első évadban gyanús volt, de igazából semmi másért csak mert a kezdésnél amikor ott állnak a koporsónál mindegyikük elfordul egyedül aria az aki olyan gyanúsan mutogat,( hülyén fogalmaztam de sztem értitek mire gondolok, hiszen akár mind a négyen is mutogathattak volna, mért csak aria) de ez sztem nem igazán azt jelenti hogy A sokkal inkább hogy ő Ali gyilkosa
2012. augusztus 11. 23:52 #810
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Oké, lehet, hogy hülyeség, de ez most jutott eszembe. Nem akarok semmilyen poént lelőni, de a könyvben ha jól emlékszem, akkor Ali-nek van egy ikertestvére. És mi van, ha a sorozatban is így van, és aki meghalt, az Ali ikertestvére, és aki a gyilkos, az maga Ali. És aki "A", az valóban az, akire eleinte gondoltak a lányok, hogy Alison. Persze, hülye felvetés, de úgy gondolom, hogy ez lenne a legnagyobb csattanó, hiszen mindenkire mutogatnak, de közben mégis Ali a gyilkos.

Csak egy felvetés. shout.gif
6 felhasználónak tetszik: Twilight6, Alizgirl98, Vampiregirl1, katie993, Rap4ever8, pink_bunny
2012. augusztus 12. 11:36 #811
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2012.08.11. 23:52)
Oké, lehet, hogy hülyeség, de ez most jutott eszembe. Nem akarok semmilyen poént lelőni, de a könyvben ha jól emlékszem, akkor Ali-nek van egy ikertestvére. És mi van, ha a sorozatban is így van, és aki meghalt, az Ali ikertestvére, és aki a gyilkos, az maga Ali. És aki "A", az valóban az, akire eleinte gondoltak a lányok, hogy Alison. Persze, hülye felvetés, de úgy gondolom, hogy ez lenne a legnagyobb csattanó, hiszen mindenkire mutogatnak, de közben mégis Ali a gyilkos. 
Csak egy felvetés.  shout.gif

Én is hallottam már az ikertestvérről.. de ez még nem is tudom, hogy nem juthatott eddig eszembe! w00t.gif Az én elképzelésem az volt, hogy Ali tényleg meghalt, az ikertestvér meg még él.
De tényleg: lehetne az is, hogy az ikertestvér halt meg, és Ali még mindig él. think.gif Akkor Ali nekem nagyon a gyanúsítottak között lenne, mert tényleg lehetséges, hogy ő A.

Köszi cintia0023 erre, még nem is tudom, hogy nem gondolhattam.. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: katie993
2012. augusztus 12. 16:14 #812
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2012.08.11. 23:52)
Oké, lehet, hogy hülyeség, de ez most jutott eszembe. Nem akarok semmilyen poént lelőni, de a könyvben ha jól emlékszem, akkor Ali-nek van egy ikertestvére. És mi van, ha a sorozatban is így van, és aki meghalt, az Ali ikertestvére, és aki a gyilkos, az maga Ali. És aki "A", az valóban az, akire eleinte gondoltak a lányok, hogy Alison. Persze, hülye felvetés, de úgy gondolom, hogy ez lenne a legnagyobb csattanó, hiszen mindenkire mutogatnak, de közben mégis Ali a gyilkos. 
Csak egy felvetés.  shout.gif

A könyvben így van, mármint, hogy Ali ikertestvére halt meg, és Alison a gyilkos és egyben "A" is. Szerintem a sorozatban is így lesz. Miért? A készítők már többször mondták, hogy a sorozatban más lesz az a bizonyos "A", mint a könyvben, ezért bátorkodtam elolvasni a könyvek történéseinek rövid összefoglalóját. Abból kiderült, hogy Mona az első "A", de rá a sorozat legelejétől gyanakodtam, így kihúztam a listámról, hiszen mint mondták, a sorozatban más lesz. Ám jött a nagy csattanó, és kiderült, hogy mégse tértek el a könyvektől. Ezek után 90%-ig biztos vagyok benne, hogy az Ali-ikertestvér sztori megmarad, és tényleg ő az igazi "A".

A sorozatról meg még annyit, hogy a harmadik évad nekem nagyon nagy csalódás, az első 2-3 epizód óta egyre rosszabb és rosszabb lesz, semmi izgalom nincs benne. Remélem valami nagyon ütős cliffhanger-rel akarják abbahagyni a nyár végén, mert ez így nagyon nem jó. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: cintia0023, Alizgirl98
2012. augusztus 12. 16:42 #813
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Nem kötekedésből, de tényleg ennyire bonyolult használni a kifehérítés funkciót, vagy legalább a SPOILER szót?
Eddig csak a sorozattal kapcsolatban repkedtek a spoilerek most már a könyvek is előkerültek, sokan nem feltétlenül szeretnének tudni ezekről.
Megkérhetném a nagyérdeműt, hogy a jövőben figyeljünk erre oda, és használjuk a fentebb említett funkciókat. Köszönöm.

kifehérítés funkció: [color=white][/color]
a két zárójel közé jön a szöveg
2 felhasználónak tetszik: csicsi20, Adrianna
2012. augusztus 12. 16:49 #814
- törölt felhasználó -    
ezek szerint akkor mondhatni megvan A, ha a könyv alapján mennek, ami eddig azt igazolja
eddig tetszett ez az ikertestvéres dolog, mert nem volt ennyire biztos, csak egy felvetés, de most h írjátok h a könyvben is így van, amit úgy tűnik eléggé követnek, már nem örülnék ennek a megoldásnak
bár csak több eszük van h nem ennyire egyértelmű lesz
2012. augusztus 12. 16:57 #815
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (saii @ 2012.08.12. 16:42)
Nem kötekedésből, de tényleg ennyire bonyolult használni a kifehérítés funkciót, vagy legalább a SPOILER szót?
Eddig csak a sorozattal kapcsolatban repkedtek a spoilerek most már a könyvek is előkerültek, sokan nem feltétlenül szeretnének tudni ezekről. 
Megkérhetném a nagyérdeműt, hogy a jövőben figyeljünk erre oda, és használjuk a fentebb említett funkciókat. Köszönöm.
kifehérítés funkció: [color=white][/color] 
a két zárójel közé jön a szöveg


Ühüm, és a mondataimban eddig mi volt olyan, amit eddig nem tudtál? Az, hogy Alison meghalt? smileeee.gif
2012. augusztus 12. 17:04 #816
- törölt felhasználó -    
Idézet (cintia0023 @ 2012.08.12. 16:57)
Ühüm, és a mondataimban eddig mi volt olyan, amit eddig nem tudtál? Az, hogy Alison meghalt?  smileeee.gif

_nevet.gif
de am gondolom arra gondolt h a könyvben mi történt
igazából nekem fogalmam sem volt róla , de így is úgyis elolvasnám, ha ott a spoiler szó ha nem
ezt meg am sem értettem h ki kell fehéríteni
persze mondjuk van aki most kezdi el nézni, és nem akarja megtudni h mik lesznek benne, de akkor ne jöjjön fel a fórumra, de hát ez van
engem nem zavar h megtudtam a könyv szerint h van, esetleg azt aki még nem ért a végére gondolom
2012. augusztus 12. 17:06 #817
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Idézet (dreamscometrue @ 2012.08.12. 16:14)

A sorozatról meg még annyit, hogy a harmadik évad nekem nagyon nagy csalódás, az első 2-3 epizód óta egyre rosszabb és rosszabb lesz, semmi izgalom nincs benne. Remélem valami nagyon ütős cliffhanger-rel akarják abbahagyni a nyár végén, mert ez így nagyon nem jó.  sad.gif

Ezzel sajnos egyet kell, hogy értsek. régen annyira izgalmas volt! De mostanában nem annyira. Például régebben mindig derültek ki apró titkok a rejtélymegoldásához, meg nagyon sokszor változtak az általam gyanúsított személyek, most meg nem is gyanúsítok olyan sok mindenkit, és a részek is elég unalmasak mostanában, nincs bennük annyira sok izgalom. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: dreamscometrue
2012. augusztus 12. 17:08 #818
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2012.08.12. 16:57)
Ühüm, és a mondataimban eddig mi volt olyan, amit eddig nem tudtál? Az, hogy Alison meghalt?  smileeee.gif


Először is általánosságban beszéltem, és nem konkrét személyekről. Másodszor olvastam az összes könyvet, és ismerek minden spoilert a 3x15-ös részig bezárólag, viszont ismerek olyan felhasználókat is az oldalon, akik azért nem látogatják már a topikot, mert akaratukon kívül többször belefutottak olyan történésekbe, amikről nem szerettek volna tudni.
Sosem gondoltam volna, hogy ennyire bonyolult odafigyelni ember társainkra, de ezek szerint tévedtem.
2 felhasználónak tetszik: csicsi20, Adrianna
2012. augusztus 12. 17:08 #819
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.08.12. 17:04)
_nevet.gif 
de am gondolom arra gondolt h a könyvben mi történt
igazából nekem fogalmam sem volt róla , de így is úgyis elolvasnám, ha ott a spoiler szó ha nem
ezt meg am sem értettem h ki kell fehéríteni
persze mondjuk van aki most kezdi el nézni, és nem akarja megtudni h mik lesznek benne, de akkor ne jöjjön fel a fórumra, de hát ez van
engem nem zavar h megtudtam a könyv szerint h van, esetleg azt aki még nem ért a végére gondolom


Én sem tudtam, hogy a könyvben így van, mert én is csak egy plusz információként olvastam valahol, és most jutott eszembe nemrég. Meg én találgatok, nem vagyok a producer, hogy tudjam, valóban az egész így lesz. Nem tudtam, hogy a találgatásokat is ki kell fehéríteni, mert a már megtörtént dolgokat eddig mindig kifehérítettem. shout.gif
2012. augusztus 12. 17:12 #820
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (saii @ 2012.08.12. 17:08)
Először is általánosságban beszéltem, és nem konkrét személyekről. Másodszor olvastam az összes könyvet, és ismerek minden spoilert a 3x15-ös részig bezárólag, viszont ismerek olyan felhasználókat is az oldalon, akik azért nem látogatják már a topikot, mert akaratukon kívül többször belefutottak olyan történésekbe, amikről nem szerettek volna tudni. 
Sosem gondoltam volna, hogy ennyire bonyolult odafigyelni ember társainkra, de ezek szerint tévedtem.


Nem bonyolult oda figyelni másokra, ezért is fehérítettem ki azokat a dolgokat, amik már megtörténtek, de mint mondtam, nem tudtam, hogy a találgatásokat is ki kell fehéríteni. mellow.gif
94 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!