Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 29. 03:01 #881
- törölt felhasználó -    
Úristen, úristen!! Most lett vége az évadnak! ohmy.gif Emberek, nincs ez az isten!! ilyen nincs!! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Legjobb évzáró, én bebőgtem a végén mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Melcsi1997, Beba13, Blary
2012. augusztus 29. 03:47 #882
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Nem hiszem, hogy érdemes neki új topikot nyitni. Web-serieshez mérten is elég rövidecske epizód. blink.gif

Pretty Dirty Secrets - A ReservAtion (Episode #1)





Pretty Little Liars 3x13 Promo "This is a Dark Ride" Halloween Special



5 felhasználónak tetszik: Adrianna, Alizgirl98, pink_bunny, Nita09, LadyAlexa
2012. augusztus 29. 03:49 #883
Kawarimi
Kawarimi
visszatérő vendég
 
Státusz"I don't know what that means!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.22.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 442
Azonosító: 174050
Offline offline
Nem bőgtem be de akkor, hogy az a bizonyos személy - csak h ne spoilerozzak - az áruló, jó kis cliffhanger, de akkor is.
1 felhasználónak tetszik: lirose
2012. augusztus 29. 10:08 #884
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
NAGY SPOILERVESZÉLY

OMG. blink.gif Ilyen nincs... Az epizód közepénél már éreztem, hogy Nate veszélyes, ahogy mondtátok, nálam már ez wtf kategória volt. Amikor Caleb megsérült csak jajgatni tudtam, de amikor rájöttem hamarabb, mint ahogy mutatták, hogy Toby A, na akkor szívesen megnéztem volna milyen vicces képet vágok. Szegény Spencer, pedig olyan cukik voltak. Így belegondolva, az első évadban nekem gyanús volt Toby, de amióta Spencerrel volt, eszembe se jutott úgy igazán, hogy ő a bűnös. Uhh. unsure.gif Ez nagyon erős nyári zárás volt szerintem, nem is tudom, hogy bírom ki a következő részig.
5 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Beba13, Alizgirl98, Misao, pink_bunny
2012. augusztus 29. 10:49 #885
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Jó kis félévadzáró volt ez, nem panaszkodom, annak ellenére, hogy már az elejétől fogva sejtettem/tudtam/éreztem, hogy Nate nem az aki. Sőt igazából Toby sem lepett meg, ami viszont nyitott kérdés maradt számomra, az az, hogy ki lőtte meg Caleb-et?? Nekem nem úgy tűnt, hogy Nate vagy nem tudom, hogy hívják csak úgy felkelt és pisztolyt ragadott volna. Remélem kapunk majd rá választ, mert nagyon kíváncsi vagyok.

Már most hiányzik a sorozat, és hol van még október 23. Pfff.
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, funny18, Alizgirl98, pink_bunny
2012. augusztus 29. 13:49 #886
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
B*ROMI NAGY SPOILER!!

Meghaltam. shout.gif Majdnem a fele epizódnak elkészítettem a feliratát,de nem bírtam tovább,így úgy néztem,hogy a fele magyar,fele angol rohog.gif Na mindegy.Valamiért éreztem,hogy nem Paige ölte meg Mayát,túlságosan rá akarták kenni,és itt jöttek a Nate-es elméletek,így nem volt meglepő,csak kicsit nagyon akkor is rolleyes.gif Aztán még hogy Toby A?? És pont most volt az a nagy Spencer/Toby jelenet?Meg fogok ölni valakit rtfm.gif Ők az egyik kedvenc párosom az Aria/Ezra után,erre ezt csinálják velük?A jó - píp - grrr.gif Aztán szegény Hannát sajnálom,remélem,nem hal meg Caleb cray.gif Éreztem,hogy ez nagy rész lesz,de hogy ennyire??? unknw.gif Na mindegy,izgalommal várom a folytatást,és ezt soha nem fogom megbocsátani,hogy Toby a másik A reklamalo.gif
5 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Adrianna, Alizgirl98, Rap4ever8, pink_bunny
2012. augusztus 29. 15:33 #887
- törölt felhasználó -    
én még csak most töltöm a részt...mondjátok könyörgöm hogy caleb nek nem lesz baja? nem akarom megnézni amiket írtatok , mert úgy értelme nincs a résznek már, de ez nagyon fontos, mert folyton azt hangsúlyoztam hogy csak neki ne legyen baja, bárki másnak, csak neki ne
szóval ugye vele nem lesz baj?
2012. augusztus 29. 15:36 #888
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.08.29. 15:33)
én még csak most töltöm a részt...mondjátok könyörgöm hogy caleb nek nem lesz baja? nem akarom megnézni amiket írtatok , mert úgy értelme nincs a résznek már, de ez nagyon fontos, mert folyton azt hangsúlyoztam hogy csak neki ne legyen baja, bárki másnak, csak neki ne
szóval ugye vele nem lesz baj?


de,sajnos,miatta sír Hanna
És azért írtam ilyen kicsivel,mert lusta voltam kifehéríteni tongue.gif
2012. augusztus 29. 15:53 #889
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.08.29. 15:36)
de,sajnos,miatta sír Hanna
És azért írtam ilyen kicsivel,mert lusta voltam kifehéríteni  tongue.gif

ne hogy már cray.gif akkor meghalt v mi?
én mindjárt padlót fogok.. ooo.gif
de hát hanna a 13.részben nem vele smárol? vagy össze hozzák wren-nel v mi a .. ohmy.gif
2012. augusztus 29. 16:31 #890
Blary
Blary
majdnem
 
Státusz*Nemsokára Ausztráliába költözik*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 1108
Csatolások: 11
Azonosító: 141855
Offline offline
Szerintem így rendben volt ez a rész...nem számított szerintem sok ember arra bizonyos személyre..smileeee.gif
2012. augusztus 29. 17:22 #891
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.08.29. 15:53)
ne hogy már cray.gif  akkor meghalt v mi?
én mindjárt padlót fogok.. ooo.gif
de hát hanna a 13.részben nem vele smárol? vagy össze hozzák wren-nel v mi a .. ohmy.gif


Nem halt meg, bár annyira nincs rózsásan, mert műteni kell, de szerintem tutira túléli. Én is imádom őt, szóval értem az aggodalmad. blush.gif

Idézet (saii @ 2012.08.29. 03:47)
Nem hiszem, hogy érdemes neki új topikot nyitni. Web-serieshez mérten is elég rövidecske epizód. 


Jó sok minden derült ki belőle, csak úgy kapkodtam a fejem annyi szereplő volt benne... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Alizgirl98, pink_bunny
2012. augusztus 29. 18:12 #892
- törölt felhasználó -    
ÓÓÓ Te Jóóóó ÉG!!Hát ez most mi volt?
egyrészt anniyra örülök hogy Caleb nem A, mert így továbbra is az az édes aranyos hősies srác akit a lehető legjobban szeretek,
amikor a pisztolyt olyan feltűnően véletlenül az ágyon letakarta akkor már azt mondtam magamban - hát ez tuti direkt volt, hogy berakhassa Hannah szekrényébe és ezzel majd bajba sodorja később..és hogy akkor tuti hogy ő A, egész összeesküvés elméletek törtik ki a fejemben, de aztán kiszedte, az megnyugtatott wub2.gif
azonban amikor beszállt a kocsiba hogy ez csak csapda akkor mondom - ez jelenti hogy változott a terv,és direkt olyan helyre csalogatja a lányokat, de aztán mint kiderült ennek nem volt alapja
és amikor emilyhez felrohant.. sorry.gif wub.gif jaj de édes volt, akkor már csak reméltem hogy vele nem csinálhatják meg hogy A legyen mert az számomra egy pusztulás lenne..és bár mennyire is dühöngök hogy megsérült, mert akkor már inkább emilynek kellett volna, hálát adok az istennek hogy megmaradt jó fiúnak, mert neki muszáj annak maradnia
de ha nem éli túl cray.gif mega_shok.gif akkor az fix hogy ennek komoly következményei lehetnek... box2.gif az alapján viszont hogy látszólag úgy tűnik egy csodálatos párnak fújhatunk azaz spencer toby páros, talán nem akarják hanna és caleb kapcsolatát darabokra zúzni, másban nem is reménykedem

aztán toby drága...egyetlen egy másodpercre villant csak át az agyamon hogy ő lehet A, méghozzá akkor amikor Spencer felhozta neki hogy a munkája miatt megint elmegy..de aztán már eszembe se jutott hogy ő lehet az, csak caleb járt az eszemben hogy ne hogy rátámadjon emilyre a képekből ítélve és úgy sérüljön meg

na és az ál nate..minden elismerésem, arra már mindeki számított hogy tutira ő maya gyilkosa csak a bökkenő az volt hogy milyen inditékkal..hát most már így világos , ugye jól emlékszem hogy maya vele kavart amikor állítólag elment a városból?

ez a rész sokkolt nagyon, és hát az hogy spencer és toby a hannah caleb páros mellett a második kedvencem, konkrétan darabokra hullott..de most komolyan?...emlékszem arra a srácra akit olyannyira megsajnáltam hogy jenna miket művelt vele, mindenki őt bántota, most meg ez? ugye van rá némi esély hogy valamilyen uton módon mégis ő a jó? talán caleb-et is ő lőtte le? emily csak nem...nate meg hát nem élt vagy ez zavaros...először am is azt hittem felrobbantak biggrin.gif kitudja ezt honnan vettem
de most annyira bezavarodtam, mona segédje toby? wtf.gif mégis hogyan jön ez ki? komolyan újra kéne néznem az első évadot mert ez egyáltalán mióta van? ez a duó? van mit még megértenem az tuti, mert ezt követni nem tudom
persze oka van rá hogy eltegye láb alól alisont, hiszen miatta komoly balhéba keveredett, de akkor is...hiszen ő volt a szegény áldozat, és mi van azzal amikor balesete volt? v akkor még nem volt második A? kmolyan összefolynak az események, annyira nem értem, de űtős finálé az biztos

azzal meg jól besz*rattak hogy az elején olyan volt mintha hannah a halott miatt sírt volna..főleg mielőtt itt olvastam hogy hanna caleb miatt sír, ergő akkor tuti meghalt, de nagy mák hogy még van esély

ui: Ha Caleb meghal lehet hogy nem nézem tovább, már ha ki bírom, de akkor is,

ui2: Toby nagyon ijesztő volt ohmy.gif nem csak az áldozat szerepe áll neki jól, egy igazi gyilkos is v hát nagyon úgy nézett ki ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: Alizgirl98, Cintii
2012. augusztus 29. 19:55 #893
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Miért pont Toby? cry.gif Bárki lehetett volna, csak ne ő. (Persze mindenkinek más a kedvenc, de én legkevésbé őt akartam A szerepében látni.) Annyira szerettem a Toby-Spencer párost, ebben a részben pedig még aranyosabbak voltak együtt, bár mikor Toby ismét lelépett akkor kezdtem gyanakodni rá. A végén csak arra tudtam gondolni ameddig nem mutatták az arcát, hogy csak ne Toby legyen, akárki csak ő ne. Eléggé szíven ütött, amikor megláttam, hogy mégis ő az. sad.gif
6 felhasználónak tetszik: Alizgirl98, Cintii, Timicsy008, Vampiregirl1, Ashleys., pink_bunny
2012. augusztus 29. 19:57 #894
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Hű, most néztem meg a nyári finálét, és tényleg nagyon izgalmas volt! ohmy.gif
Aminek nagyon örülök, hogy Caleb nem halt meg. Natere az utóbbi időben én is gyanakodtam egy kicsit, de a végén én még mindig nem voltam biztos benne, hogy most akkor tényleg ő-e Maya gyilkosa..? blink.gif
Tobyhoz meg csak annyit tudok hozzá fűzni, hogy: shout.gif úúúristen, na ezt nem gondoltam volna! Az első évad elején egy kicsit gyanakodtam rá, de aztán kiderült, hogy szegény kis fiúcska ártatlan, meg egyszer még sírt is, és.. akkor úgy sajnáltam őt. És még mindig nem tudom utálni, amiért ő az egyik A a nemtudomhány közül.
És Mona egyébként hogyan tudott megszökni? Nem tartják ott őt felügyelet alatt most? Na ezt nem értem.. think.gif
Minden esetre, nagyon várom a halloweeni, valamint a januári epizódot is. Biztos izgalmas lesz, de nem is tudom, hogy fogok tudni ennyit várni.
2 felhasználónak tetszik: Cintii, pink_bunny
2012. augusztus 29. 20:05 #895
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Na várjunk csak.. eszembe jutott valami fontos, lehet, én vagyok a hülye, de..
Az epizód címe ugye a The Lady Killer volt. Először azt hittem, ezzel Maya gyilkosára céloznak, de mivel őt Nate ölte meg, aki történetesen fiú, nem erre a gyilkosra céloztak.. hanem Emilyre. ohmy.gif (?)
Na ezt tényleg nem gondoltam volna, hogy a 'Lady Killer'-rel valamelyik hazugra céloznak.
rolleyes.gif
2012. augusztus 29. 20:43 #896
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alizgirl98 @ 2012.08.29. 20:05)
Na várjunk csak.. eszembe jutott valami fontos, lehet, én vagyok a hülye, de..
Az epizód címe ugye a The Lady Killer volt. Először azt hittem, ezzel Maya gyilkosára céloznak, de mivel őt Nate ölte meg, aki történetesen fiú, nem erre a gyilkosra céloztak.. hanem Emilyre.  ohmy.gif (?)
Na ezt tényleg nem gondoltam volna, hogy a 'Lady Killer'-rel valamelyik hazugra céloznak.  rolleyes.gif

ennek sztem is van alapja, mivel az ál nate nem lőhetett, lehet hogy emily volt? de akkor meg megint nincs értelme, ez kiakaszt
2012. augusztus 29. 20:45 #897
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
Hmm, vegyes érzéseim vannak.
A Nate dolog nem lepett meg, elég régóta gyanítottam, hogy ő az. A féltékenység is megvolt, az viszont nem, hogy ő az a srác, akivel Maya régebben kavart. Az, hogy "A" és Maya gyilkosa nem ugyan az, szintén gyanítható volt, ez se volt meglepő, ahogyan Nate halála sem. A sok Mona miatt arra gondoltam, hogy ő hal vagy sérül meg, előtte viszont Caleb-re és Hannah anyukájára gyanakodtam, úgy látszik ez sem volt alaptalan.
Ez az egész Toby-s ügy meg eléggé bekavart. Mi a fenéért állna össze Monával, és lenne benne az "A-csapatban"?? Egyszerűen nincs értelme...Azt tudom elképzelni, hogy igazából nyomoz, az igazi és egyben első/fő "A" után, és már a bizalmukba férkőzött. Jó, ez hülyeség, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy tényleg ártani akar a lányoknak, illetve Spencernek. Nem feküdt volna le vele, ha ennyire utálja..vagy lehet, hogy elmebeteg. blink.gif
Az is jó kérdés, hogy ki lőtt a toronyban? Valószínűleg ez egy nyitott dolog marad, a legtöbben arra gondolnak, hogy biztos Nate, ebben viszont nem vagyok annyira biztos.
És ez az egész, Mona kijár a diliházból dolog? Mi volt a tervük? Csak annyi, hogy Paige-re terelik a gyanút, de Nate közbevágott? Elég amatőr terv lehetett.
Na szóval, a Nate-Emily-Maya szál nem lepett meg, viszont a Toby árulása annál inkább, habár még mindig reménykedek, hogy ez az egész nem az, aminek látszik.

Az epizódnak pedig, ha pontozni kéne, 10/7.5 adnék, a fentiek tekintetében.
4 felhasználónak tetszik: Misao, Cintii, Alizgirl98, pink_bunny
2012. augusztus 29. 20:52 #898
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
[quote=dreamscometrue,2012.08.29. 20:45~3398517]

Ez az egész Toby-s ügy meg eléggé bekavart. Mi a fenéért állna össze Monával, és lenne benne az "A-csapatban"?? Egyszerűen nincs értelme...Azt tudom elképzelni, hogy igazából nyomoz, az igazi és egyben első/fő "A" után, és már a bizalmukba férkőzött. Jó, ez hülyeség, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy tényleg ártani akar a lányoknak, illetve Spencernek. Nem feküdt volna le vele, ha ennyire utálja..vagy lehet, hogy elmebeteg. blink.gif


Bár igazad lenne... smileeee.gif
2012. augusztus 29. 20:56 #899
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Tuti,hogy Toby nem 'A'! Akkor vége lenne a sorozatnak,és ez gondolom még nem akarják a készítők...Most megint egy 'segédről' hullt le a lepel,aki 'A' kezére dolgozik. Pont erről beszéltem a múlkor,hogy a diákok,akik fölött anno Alison előszeretettel zsarnokoskodott,azok tartoznak a csapatban. A vezető meg tuti,hogy Ezra. Azt nem tudom,hogy milyen motiváció vezérli,de megvagyok róla győződve,hogy ő az. Nem fura,hogy a sorozatban szinte már mindenki közel került ehhez az 'A' szálhoz,őt kivéve? Most van ez a Maggie dolog,előtte volt az anyja,az előtt meg Ariával nyalakodtak folyton. Senki nem gondolna rá (szinte) - pont ezért ő az. Ez még mindig csak egy teória,de ahogy ismerem ezeket a tini-drámákat,szinte biztos,hogy ez lesz. Garretel most nem tudom megint mit akarnak kezdeni,nem is érdekel különösebben. Caleb számomra annyira semleges,hogy tőlem meg is halhat. Elég valószínűtlen lenne,ha nem így lenne,elvégre valakit mellkason lőnek,nem tudom hogy éli túl. A srác karaktere meg annyira színtelen,szagtalan hogy nem bánnám,ha kiírnák,ráadásul a szériának is jót tenne,ha az írók kicsit bátrabbak lennének a karakterekkel. Izgalmas epizód volt,éppen ideje volt,bár túl sok minden megint nem derült ki.
4 felhasználónak tetszik: dreamscometrue, Vampiregirl1, Alizgirl98, pink_bunny
2012. augusztus 29. 21:02 #900
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (dreamscometrue @ 2012.08.29. 20:45)


Tudom kicsit off,de nagyon tetszik az aláírásod *__*

"A READER LIVES A THOUSAND LIVES BEFORE HE DIES. THE MAN WHO NEVER READS LIVES ONLY ONE. "
1 felhasználónak tetszik: dreamscometrue
94 oldal 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!