Starity

Levetkõzött az idõsödõ színésznõ

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 03. 10:29 #1
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Néhány hónap múlva ötven lesz a nyolcvanas évek szexszimbóluma, Daryl Hannah, de ez nem tartja vissza attól, hogy mindenét megmutassa a mûvészet jegyében.

Körülbelül három évtizeddel ezelõtt férfiak millió adtak volna meg mindent, hogy Daryl Hannaht meztelen láthassák testközelbõl. Aztán az idõ telt-múlt, újabb és újabb szépségek kerültek be a köztudatba, Darylt pedig szép lassan elfelejtette mind a szakma, mind pedig a nézõk. Azonban még mindig vállal néha szerepet, és nem is akármilyet. Legutóbbi filmjében ugyanis anyaszült meztelenül látható több jelenetben is. Sõt, a partnerét játszó Tom Conti alaposan meg is markolássza mindenütt, a mûvészet jegyében, mert egy dráma sokkal jobban átérezhetõ, ha van benne pucérság.



A negyvenkilenc esztendõs Hannah textilhiányosságára egy rossz szót sem lehet szólni, mert a kora egy cseppet sem látszik meg a domborulatain és az alakján. Persze ez már nem érvényes az arcára, mit nem is annyira a természet tett tönkre, mintsem a plasztikai sebészek, akik eléggé eltorzították a vonásait. Bár az elsõ hibákat már némileg helyrehozták, még mindig nem az igazi az eredmény.
2010. március 03. 12:45 #2
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Daryl azért még most is nagyon csinos. meghajolo.gif Jónéhány fiatal sztár elbújhat mögötte smileeee.gif
2010. március 03. 13:12 #3
- törölt felhasználó -    
Óóó... Umának jobban örültem volna! rolleyes.gif blush.gif

Tök jó volt még reménykedni ebben, azalatt a pár mp alatt míg töltõdött az oldal w00t.gif
2010. március 03. 15:09 #4
dercze
dercze
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.23.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 18084
Offline offline
Idézet(Dirthy @ 2010. March 3. - 13:12)
Óóó... Umának jobban örültem volna!  rolleyes.gif blush.gif

Tök jó volt még reménykedni ebben, azalatt a pár mp alatt míg töltõdött az oldal w00t.gif



én így vagyok Michelle Pfeiffer-el
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!