Starity

Legfurcsább álmaid, amiben sztár szerepelt!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. március 26. 12:11 #1
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
volt már egy-két igen furcsa sztárokkal kapcsolatos álmom laugh.gif remélem, nem én vagyok az egyedüli, akinek "ilyenben volt része" biggrin.gif

legutóbb (nem tudom, miért) Kellan Lutz-cal álmodtam biggrin.gif egy baromi menő, tengerparti villában laktam őseimmel (hatalmas terasz, úszómedence, márvány burkolat mindenhol, táncteremnyi konyha). és átjött hozzánk vendégségbe Kellan. biggrin.gif fehér póló, homokszín nyári nadrág ( w00t.gif ) és amikor beléptem a konyhába, narancslevet ivott. rolleyes.gif blush.gif blush.gif

2 felhasználónak tetszik: Zsüdi, NiceandCute
2010. március 26. 12:13 #2
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (LucafromHungary @ 2010.03.26. 12:11)
volt már egy-két igen furcsa sztárokkal kapcsolatos álmom laugh.gif remélem, nem én vagyok az egyedüli, akinek "ilyenben volt része" biggrin.gif
legutóbb (nem tudom, miért) Kellan Lutz-cal álmodtam biggrin.gif egy baromi menő, tengerparti villában laktam őseimmel (hatalmas terasz, úszómedence, márvány burkolat mindenhol, táncteremnyi konyha). és átjött hozzánk vendégségbe Kellan. biggrin.gif fehér póló, homokszín nyári nadrág ( w00t.gif ) és amikor beléptem a konyhába, narancslevet ivott. rolleyes.gif  blush.gif  blush.gif

Én is álmodtam már vele. Hogy mit, nem részletezem. 18+ _nevet.gif _nevet.gif
Ám a legfurább Dominic Purcell-el volt. Azt álmodtam, hogy a pasim, pedig nem is tetszik. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Zsüdi, zsofeeh, NiceandCute
2010. március 26. 12:17 #3
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.03.26. 12:13)
Én is álmodtam már vele. Hogy mit, nem részletezem. 18+  _nevet.gif  _nevet.gif
Ám a legfurább Dominic Purcell-el volt. Azt álmodtam, hogy a pasim, pedig nem is tetszik.  laugh.gif

miért nem lepődtem meg, hogy Kellan nálad állandó "vendég"...
lehet, hogy tudat alatt mégis Dominic kell neked??? biggrin.gif blink.gif
2010. március 26. 12:23 #4
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (LucafromHungary @ 2010.03.26. 12:17)
miért nem lepődtem meg, hogy Kellan nálad állandó "vendég"...
lehet, hogy tudat alatt mégis Dominic kell neked??? biggrin.gif  blink.gif

Kizárt. Ébredés után a hideg is kirázott. Biztos valami horror film utóhatása lehetett. Voltak már furi álmaim. (Baltás gyilkos kerget, meg cápa üldöz, stb...) _nevet.gif
2010. március 27. 12:46 #5
- törölt felhasználó -    
Mikor Supernatural-maratonoztam, sorban voltak durva, véres álmaim, de a Winchester fiúk megmentettek. biggrin.gif Meg Sammyvel nem egyszer volt 18+ jellegű álmom is.
Ezen kívül Paul Adelsteinnel is álmodtam, mikor szökést néztem. Üldözött vagy mi volt. rohog.gif
Legutóbb azt hiszem Chad Michael Murray-vel volt erotikus álmom, természetesen OTH nézés után, pedig ki nem állhatom benne, folyton nyavalyog. laugh.gif
Aaliyah-val is álmodtam már többször, főleg régen mikor még a CD-it akartam eredménytelenül beszerezni, álmaimban CD-boltban találtam egy csomót. cool.gif
Na ilyen értelmes álmaim vannak. dry.gif blink.gif mellow.gif
2010. március 27. 12:55 #6
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
nekem egyszer Hugh Jackman volt az apám ohmy.gif w00t.gif rolleyes.gif cool.gif
2010. március 27. 12:58 #7
Winyocska
Winyocska
visszatérő vendég
 
StátuszA düh egy olyan érzés, amit azok éreznek, akiknek számít valami.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.14.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 35
Azonosító: 90191
Offline offline
Én egyszer Edwarddal beszégettem...... hogy mit? már fogalmam sincs. egy temetőben voltunk^^
2 felhasználónak tetszik: zsofeeh, NiceandCute
2010. március 27. 13:16 #8
- törölt felhasználó -    
Mivel pár napja újból előjött a Harry Potter mániám -ez annak köszönhető, hogy leszedtem két napja az összes HP filmet, és megkerestem itthon a könyveket- ezért azt álmodtam, hogy harcolok Hagriddal (!) egy csomó ember ellen, mert megakarták támadni az utcán, mivel eléggé nagy darab, és veszélyesnek kinéző, senki nem tudja, hogy egy másik világból jött át, csak én és megakartam védeni, ezért elkezdtem egy csomó emberrel harcolni... blink.gif Érdekes volt laugh.gif cool.gif
3 felhasználónak tetszik: wadfrutti, Zsüdi, NiceandCute
2010. március 28. 16:46 #9
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet (QueenB @ 2010.03.27. 13:16)
Mivel pár napja újból előjött a Harry Potter mániám -ez annak köszönhető, hogy leszedtem két napja az összes HP filmet, és megkerestem itthon a könyveket- ezért azt álmodtam, hogy harcolok Hagriddal (!) egy csomó ember ellen, mert megakarták támadni az utcán, mivel eléggé nagy darab, és veszélyesnek kinéző, senki nem tudja, hogy egy másik világból jött át, csak én és megakartam védeni, ezért elkezdtem egy csomó emberrel harcolni...  blink.gif Érdekes volt  laugh.gif  cool.gif

_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif akkor valószínű, Harry szerepét vetted fel biggrin.gif és legalább pálcával vagy puszta kézzel? _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: wadfrutti
2010. március 28. 16:50 #10
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Tegnap este Mr. Padaleckivel álmodtam valami olyasmit hogy kint ültem a hóban és odafutott hozzám a kutyája és játszottam vele, aztán meg beszélgettünk. w00t.gif
2010. március 28. 17:02 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (LucafromHungary @ 2010.03.28. 16:46)
_nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif akkor valószínű, Harry szerepét vetted fel biggrin.gif és legalább pálcával vagy puszta kézzel? _nevet.gif

Ő asszem pálcával harcolt, én meg rugdostam a pasikat...khm... blush.gif laugh.gif

Ma éjjel pedig Chuck-al álmodtam a Gossip Girl-ből, mert tegnap késő este megnéztem az új részt, de ebben az álmomban is volt valaki a Harry Potter-ből, de már nem nagyon emlékszem. laugh.gif
2010. március 28. 17:13 #12
Sophie_011
Sophie_011
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.14.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 1242
Azonosító: 71574
Offline offline
Idézet (QueenB @ 2010.03.27. 13:16)
Mivel pár napja újból előjött a Harry Potter mániám -ez annak köszönhető, hogy leszedtem két napja az összes HP filmet, és megkerestem itthon a könyveket- ezért azt álmodtam, hogy harcolok Hagriddal (!) egy csomó ember ellen, mert megakarták támadni az utcán, mivel eléggé nagy darab, és veszélyesnek kinéző, senki nem tudja, hogy egy másik világból jött át, csak én és megakartam védeni, ezért elkezdtem egy csomó emberrel harcolni...  blink.gif Érdekes volt  laugh.gif  cool.gif


Ez tetszik _nevet.gif
Nekem semmi extra álmom nem volt még sztárokról,pár hónapja azt álmodtam,hogy Kristen Stewartnak van két fia biggrin.gif biggrin.gif
2010. március 28. 17:15 #13
Dius 18
Dius 18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.19.
Hozzászólás: 484
Csatolások: 242
Azonosító: 123162
Offline offline
Nekem nem igazán vannak ilyen álmaim!
2010. március 28. 18:07 #14
- törölt felhasználó -    
Én egyszer Johnny Depp-el álmodtam, ő volt a pasim. (jó is volt biggrin.gif )
2010. március 30. 21:03 #15
kathleen
kathleen
 
StátuszChange is hard...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.03.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 55
Azonosító: 73242
Offline offline
Fúúú. Több is. A legpublikusabbat mondom csak el, amikor Jared Padaleckivel mászkáltam egy derékig érő tóban... hogy ez mit akart jelenteni fogalmam sincs, de a többit jobban meg lehetett érteni. tongue.gif biggrin.gif blush.gif blush.gif wub.gif
2010. március 30. 21:07 #16
kathleen
kathleen
 
StátuszChange is hard...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.03.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 55
Azonosító: 73242
Offline offline
Idézet (kathleen @ 2010.03.30. 21:03)
Fúúú. Több is. A legpublikusabbat mondom csak el, amikor Jared Padaleckivel mászkáltam egy derékig érő tóban... hogy ez mit akart jelenteni fogalmam sincs, de a többit jobban meg lehetett érteni. tongue.gif biggrin.gif  blush.gif  blush.gif  wub.gif


Ja és előfordult nekem is amolyan vadászosabb álmom az Odaát miatt. Azt bírtam. Én is valami vadászcsaj voltam, aki a fiúkkal járt vadászni, és tök belevaló csaj voltam, aki kinyírta a sárgaszeműt (Dean helyett), volt vmi maca, aki Samre mászott, és azt is megvertem, aztán Sammel összemelegedtünk. biggrin.gif thumbsup.gif blush.gif blush.gif wub.gif Jóóó volt naaa. tongue.gif
2010. március 30. 21:27 #17
Niszrok
Niszrok
 
StátuszMilyen mély lenne az óceán, ha nem volnának benne szivacsok?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.27.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 576
Azonosító: 64810
Offline offline
Hú, volt egy nagyon ciki álmom, amiben egy elegáns klubban táncoltam Robert Downey jr.-ral. (Csodálatos volt!) A klub falai hatalmas akváriumok voltak tele egzotikus halakkal. Majd mikor megcsókoltam Robertet, Daron Malakianná változott. blink.gif Körülnézem és Robert az egyik vízzel teli akváriumból integetett. _nevet.gif _nevet.gif rohog.gif Szemmel láthatóan tetszett neki az új környezet. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: NiceandCute
2010. március 30. 21:51 #18
- törölt felhasználó -    
Vicces, és egyben elképesztő volt ez az álom, amit most leírok, 18 éves korom ellenére ki merem jelenteni, hogy míg élek, még egy ilyen nem lesz...

Szóval, tavaly, amikor a Story TV adta a Paula és Paulina című sorozatot, akkor én a gépemen néztem, mivel sose volt jó nekem iskola, és egyéb elfoglaltságok miatt a délutáni időpont.

Annál a résznél jártam, mikor Paulina (Gaby Spanic) elment megkeresni Carlitost.

Az álmom úgy kezdődött, mint egy normális álom: itt ültem a gép előtt, néztem a filmet, nem volt semmi furcsa nem történt. De mihelyt a srác meglett, olyan volt, mintha a "helyére" kerültem volna: ott álltam Gaby mellett, átölelt, és elkezdtünk angolul beszélgetni, hihetetlen kedves volt. smileeee.gif
Csak annyira emlékszem, hogy Gabriela minden egyes mondata után kérdezte tőlem, szó szeint, hogy: "You understand?" Megértettem a kérdést, bár egyik barátom, akinek elmeséltem, ő javított ki, hogy ez a mondat nem így van! smileeee.gif

Volt egy másik álmom is vele, mégpedig az, hogy az iskolában az osztályterembe ott volt közöttünk, és szintén beszélgettünk, de ezúttal magyarul, igaz, iszonyatosan törte a nyelvet, de nem tudott érdekelni! smileeee.gif

Hát, ennyi... smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: NiceandCute
2010. március 30. 21:54 #19
- törölt felhasználó -    
Thalíával egy kocsiban a hátsó ülésen... de amennyire emlékszem, csak beszélgettünk. laugh.gif (Persze a valóságban is beszélgettem vele, de csak telefonon... mindenestre emlékezett rám, amikor találkoztunk 10 éve biggrin.gif)
2 felhasználónak tetszik: Zsüdi, NiceandCute
2010. március 31. 10:03 #20
- törölt felhasználó -    
2 nappal ezelőtti álmom hogy én és Miliyah Kato (avatarom) belógtunk SP táncórájára (LOL) és akartunk táncolni, de a volt osztályom =(??Honnan jöttek oda?) észrevett és mehettünk szőnyeget felcsavarni (???) rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Zsüdi
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!