Starity

Félsz az érettségitől/ vizsgáktól?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. április 27. 15:52 #1
kathleen
kathleen
 
StátuszChange is hard...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.03.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 55
Azonosító: 73242
Offline offline
Gondoltam nyitok egy témát, hogy meg tudjam, mit éreznek más érettségiző, vagy vizsga előtt álló diáktársaim. Én is épp érettségi előtt állok, de én konkrétan (még) egyáltalán nem izgulok miatta, pedig a jövőhéten már írásbeli! Csak én vagyok ezzel így? blink.gif blink.gif
2010. április 27. 15:57 #2
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Én majd jövőre fogok, de már most tele van a bugyim, ha arra gondolok, hogy egy év múlva ez lesz blink.gif
2010. április 27. 16:01 #3
- törölt felhasználó -    
Nekem még csak vizsgáim vannak minden év végén, de az érettségitől már én is félek előre biggrin.gif Szerencsére nekem idén nem kell vizsgáznom, mentességet kaptam biggrin.gif
2010. április 27. 16:02 #4
- törölt felhasználó -    
Én 2 éve érettségiztem, az volt életem legszebb két napja (szóbeli) az írásbeli meg... az szalmaláng volt, full nyugodtan, semmi tanulás nélkül beállítottam és mindenem tök jól sikerült. 20-án lesz az írásbeli vizsgám, aztán júniusban a szóbeli, gyakorlati webmesteriből, szintén semmit nem tudok, az esélytelenek nyugalmával indulok. biggrin.gif
2010. április 27. 17:06 #5
kathleen
kathleen
 
StátuszChange is hard...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.03.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 55
Azonosító: 73242
Offline offline
Idézet (CanDee Sweet @ 2010.04.27. 16:02)
Én 2 éve érettségiztem, az volt életem legszebb két napja (szóbeli) az írásbeli meg... az szalmaláng volt, full nyugodtan, semmi tanulás nélkül beállítottam és mindenem tök jól sikerült. 20-án lesz az írásbeli vizsgám, aztán júniusban a szóbeli, gyakorlati webmesteriből, szintén semmit nem tudok, az esélytelenek nyugalmával indulok.  biggrin.gif


Az szép. Nekem mindig mindenki azt mondja, hogy a végén azt fogom mondani, hogy : Ezért volt az a nagy hajcihő??? És én már most úgy érzem, hogy az egész túlságosan fel van kapva. Szerintem nem lesz vészes... remélem. biggrin.gif
2010. április 27. 17:17 #6
Twini
Twini
új tag
 
StátuszHappy ..... :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.18.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 1
Azonosító: 125381
Offline offline
Én sokat izgultam nagyon, mert nem nagyon készültem rá....de aztán minden sokkal könnyebben ment mint gondoltam volna. A tanárok rendesek voltak főleg a szóbelin.
2010. április 27. 17:20 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (kathleen @ 2010.04.27. 17:06)
Az szép. Nekem mindig mindenki azt mondja, hogy a végén azt fogom mondani, hogy : Ezért volt az a nagy hajcihő??? És én már most úgy érzem, hogy az egész túlságosan fel van kapva. Szerintem nem lesz vészes... remélem. biggrin.gif

Nem hát, nem fognak megbuktatni senkit, csak ha nem szólalsz meg, nálunk volt egy olyan csaj, akinek a szájába rágták, mit mondjon és kussba maradt, őt húzták meg egyedül. Mind átmentünk, még az is, aki fullra semmit nem tudott, segítenek ott sokat a tanárok.
2010. április 27. 19:11 #8
kathleen
kathleen
 
StátuszChange is hard...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.03.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 55
Azonosító: 73242
Offline offline
Idézet (CanDee Sweet @ 2010.04.27. 17:20)
Nem hát, nem fognak megbuktatni senkit, csak ha nem szólalsz meg, nálunk volt egy olyan csaj, akinek a szájába rágták, mit mondjon és kussba maradt, őt húzták meg egyedül. Mind átmentünk, még az is, aki fullra semmit nem tudott, segítenek ott sokat a tanárok.


Hát nekem mondta az egyik tanárom, hogy utoljára 4 vagy 5 éve bukott meg valaki, mert mindig arra mennek, hogy azért átrugdossanak mindenkit, de az egyik tanárom, aki szakmai tantárgyat tanít, az nem normális. Attól tartok egy kicsit. Az azt hiszi, hogy egy kis lexikon mindenki. Ha nem logikai sorrendben, szó szerint mondod a tételt, az simán kivág fenébe, de nem tudom miért van oda ennyire a turizmusával... pff... mindegy. Velem nincs baja, tuti nem fog velem kötözködni, én se szoktam pofázni az óráján, szóval... engem bír, asszem. biggrin.gif xD
2010. április 27. 20:39 #9
- törölt felhasználó -    
Én még távol vagyok az érettségitől,én mégcsak nemrég felvételiztem szóval időm az még van erre.
2010. április 27. 20:43 #10
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
egy hét múlva már túl leszek a törin is. bár ott tartanék már. mit ne mondjak félek tőle. szerintem sok mindenki így van vele és így is normális. remélem, hogy utána jót röhögök az egészen. de egyenlőre még para van w00t.gif
2010. április 27. 21:03 #11
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
Én most teszem le a németet (előrehozott), az írásbelitől nem félek, max. a levéltől dry.gif
A szóbelitől már inkább... (mondjuk a kis-érettséginek múlt évben, meg az osztályozó vizsgának most, úgy mentem neki, hogy egy tételem sem volt kidolgozva, mégis mindkettő négyes lett)
A jövő évi kémiától már most félek (még nem tudom, de lehet, hogy az emeltnek megyek neki), ahogy a matektól is.
2010. április 27. 21:03 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (bötti @ 2010.04.27. 20:43)
egy hét múlva már túl leszek a törin is. bár ott tartanék már. mit ne mondjak félek tőle. szerintem sok mindenki így van vele és így is normális. remélem, hogy utána jót röhögök az egészen. de egyenlőre még para van  w00t.gif

Még hiányozni is fog. biggrin.gif
2010. április 27. 21:16 #13
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Én jövő hét csütörtökön előrehozott érettségit teszek angolból, de még el se kezdtem rá készülni. Bár nem is nagyon kell mert az osztályozó vizsgára már mindent megtanultam, amit lehetett. Azért nem ártana majd átnézni. De ismerem magam és tuti, hogy előtte 2 nappal kezdek el tanulni vagy utolsó nap. Az írásbelitől egyébként nem félek. A szóbelitől viszont nagyon. Osztályozón is majdnem elájultam előtte, totál fehér lettem, de mire bejutottam nagyjából összeszedtem magam és jól sikerült. De nem mindig sikerül lenyugodnom mire bemegyek. Szinte minden évvégi vizsgán leblokkolok és mindent elfelejtek, amit megtanultam. Remélem érettségin ez nem lesz. Néha szerencsém van és nem pánikolok.
2010. április 27. 21:20 #14
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2010.04.27. 21:16)
Én jövő hét csütörtökön előrehozott érettségit teszek angolból, de még el se kezdtem rá készülni. Bár nem is nagyon kell mert az osztályozó vizsgára már mindent megtanultam, amit lehetett. Azért nem ártana majd átnézni. De ismerem magam és tuti, hogy előtte 2 nappal kezdek el tanulni vagy utolsó nap. Az írásbelitől egyébként nem félek. A szóbelitől viszont nagyon. Osztályozón is majdnem elájultam előtte, totál fehér lettem, de mire bejutottam nagyjából összeszedtem magam és jól sikerült. De nem mindig sikerül lenyugodnom mire bemegyek. Szinte minden évvégi vizsgán leblokkolok és mindent elfelejtek, amit megtanultam. Remélem érettségin ez nem lesz. Néha szerencsém van és nem pánikolok.


németből én is megcsináltam tavaly az előrehozottat. szerintem egy vicc a nyelvérettségi biggrin.gif nagyon könnyű volt, és ha kicsit is tanulsz rá, meg tudsz beszélni és feltalálod magad, semmi gond nem lehet wink.gif
(ettől függetlenül bevallom, hogy a német emeltemtől nagyon félek xD, de az kicsit más tészta és nem nagyon beszéltem németül az elmúlt egy évben... unsure.gif de reménykedem biggrin.gif )
2010. április 27. 21:23 #15
heni10400
heni10400
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.12.
Hozzászólás: 296
Csatolások: 453
Azonosító: 73966
Offline offline
Nálunk jövő hét kedd kisérettségi magyarból mellow.gif Már előre félek még a régi tanárunk volt 4-5-ös voltam de ez az új tanár utál engem dry.gif szal nem tom mi lesz..
2010. április 27. 21:30 #16
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
Én tavaly érettségiztem, nem mindegyiktől féltem... csak a matektól meg az irodalomtól.
De így visszagondolva nem gáz biggrin.gif

Nekem kb. 5 vizsgám lesz (ha minden sikerül elsőre).
De először még túl kéne lennem 3 zh-n...és a gazd. matektól nagyon parázok...
2010. április 27. 21:35 #17
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
2 éve túl vagyok rajta...az írásbeli jó buli volt attól nem kell parázni biggrin.gif

a szóbeli az más...a 3 szóbelis nap közül a 3.-ra estem (és az első 5-be voltam)...előtte való nap annyira paráztam hogy könyörögtem hogy öljenek meg mert meg fogok bukni...aztán beléptem másnap reggel a terembe és a félelmem elmúlt (pedig szinte nem is tanultam a szóbelire), habár szerintem túl elfoglalt voltam hogy féljek _nevet.gif

szóval előtte kell félni, alatta nyugodtan kell lenni, utána meg mosolygósra kell inni magad (ahogy egyik haverom szokta mondani) biggrin.gif
2010. április 28. 20:41 #18
kathleen
kathleen
 
StátuszChange is hard...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.03.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 55
Azonosító: 73242
Offline offline
Idézet (Macaroth @ 2010.04.27. 21:35)
2 éve túl vagyok rajta...az írásbeli jó buli volt attól nem kell parázni biggrin.gif
a szóbeli az más...a 3 szóbelis nap közül a 3.-ra estem (és az első 5-be voltam)...előtte való nap annyira paráztam hogy könyörögtem hogy öljenek meg mert meg fogok bukni...aztán beléptem másnap reggel a terembe és a félelmem elmúlt (pedig szinte nem is tanultam a szóbelire), habár szerintem túl elfoglalt voltam hogy féljek  _nevet.gif 
szóval előtte kell félni, alatta nyugodtan kell lenni, utána meg mosolygósra kell inni magad (ahogy egyik haverom szokta mondani) biggrin.gif


Mi van, ha előtte vagyok (most még nyugodt, bár tudom, hogy ott fog rám jönni a para biggrin.gif ), utána fogok parázni, aztán vigyorogni, mint a tejbetök? biggrin.gif _nevet.gif
2010. április 28. 20:42 #19
- törölt felhasználó -    
unsure.gif blink.gif
2010. április 28. 20:47 #20
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1762
Csatolások: 26526
Azonosító: 121080
Offline offline
Nálunk legutóljára 2 éve volt ilyen kis törivizsga. Bementél, tételt húztál, és elmondtad. Egy kicsit paráztam előtte, aztán mikor bementem, kihúztam, és megláttam a tételt, megnyugodtam, leültem, és azt vártam mikor leszek már túl rajta...

de az érettségi... 2 év múlva lesz... annyira nem parázok, mert még van időm felkészülni
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!