Starity

A Legend of the Seeker rajongók nem adják fel

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. május 01. 20:52 #1
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Hivatalos bejelentés még nem történt, de több helyen is azt emlegetik, nem lesz 3. évad. A rajongók azonban nem nyugszanak ebbe bele és mindent megtesznek azért, hogy folytatódjon Richard, Kahlan, Cara és Zedd kalandja.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: SilverFox
2010. május 01. 21:09 #2
- törölt felhasználó -    
Ez a sorozat valóban nem volt rossz,kár lenne ha vége lenne,habár kiváncsi vagyok hogy ez a kampány elér-e bármit is.
2010. május 01. 21:48 #3
Sxsyew
Sxsyew
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.27.
Hozzászólás: 252
Csatolások: 1819
Azonosító: 37890
Offline offline
Annak idején a Jericho-t is lehúzták, de a rajongók visszahozták a képernyőre.
Én személy szerint reménykedem.
2010. május 01. 23:12 #4
- törölt felhasználó -    
veronica marsból se lett semmi...kyle xy-t se folytatták. szemét népség
2010. május 01. 23:51 #5
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
http://i43.tinypic.com/23t5fe0.jpg

http://i40.tinypic.com/2iho21y.jpg

Erről van szó. smokin.gif Az első, #SaveOurSeeker akcióban csak a vége felé tudtam beszállni, a másodikat már én is végignyomtam. biggrin.gif

http://twitter.com/Misskatrinalaw/ biggrin.gif
2010. május 02. 00:17 #6
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nagyon remélem, hogy sikeres akció lesz! Ritka jó sorozat!
2010. május 02. 08:52 #7
- törölt felhasználó -    
jó lenne ha folytatódna
2010. május 02. 16:51 #8
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
cool.gif
http://i42.tinypic.com/2njhpab.jpg
2010. május 03. 13:52 #9
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Akinek van Twitter és Facebook oldala, az támogassa így is a sorozatot! http://twibbon.com/cause/Legend-Of-The-Seeker-4/Join
2010. május 03. 14:04 #10
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Necros @ 2010.05.03. 13:52)
Akinek van Twitter és Facebook oldala, az támogassa így is a sorozatot! http://twibbon.com/cause/Legend-Of-The-Seeker-4/Join

meghajolo.gif Megtörtént. smileeee.gif
2010. május 03. 23:31 #11
miss_areo
miss_areo
catnip™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1351
Csatolások: 9795
Azonosító: 123720
Offline offline
Idézet (Necros @ 2010.05.03. 13:52)
Akinek van Twitter és Facebook oldala, az támogassa így is a sorozatot! http://twibbon.com/cause/Legend-Of-The-Seeker-4/Join

itt is megtörtént biggrin.gif
2010. május 07. 13:02 #12
SaS91
SaS91
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.06.
Hozzászólás: 821
Csatolások: 828
Azonosító: 36371
Offline offline
Azért azt be kell látni,hogy ez az évad meglehetősen gyengére sikerült voltak jó részek csak sajnos kevés.Például ha a legutóbbi 3rész színvonalát tudták volna hozni egész szezonban akkor kapnak +1évadot(szvsz.).
Sajnos azonban a részek többségében a történet semmit se haladt előre.Minden részben jött egy csapat szerencsétlen azokat legyilkolták és nagyjából ennyi.A másik meg az hogy a sorozat teljesen eltér a könyvektől sok fontos dolog ki van hagyva és sokminden eléggé át van írva a forgatókönyvben.
Így tehát várható volt a kasza mindenesetre remélem hőseinkkel minél előbb találkozunk valamelyik másik sorozatban.
2010. május 07. 13:15 #13
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
A legkevésbé sem értek egyet veled... dry.gif Néhány részt leszámítva nagyon jó volt az évad, sokkal jobb, mint az első, minden téren. Azért volt ennyi "töltelék" rész, mert szindikálva adják az USA-ban, nem egy országos adón vagy kábelcsatornán megy. Ezért a részek többségének egyedülállónak kell lenni. És még így is haladt előre többé-kevésbé a történet.

A könyvektől való eltérést már az elején leszögezték, Goodkind is mondta, hogy csak a könyvekre alapozva csinálják a sorozatot, nem másolnak mindent. Sok dolog nem is működne. Én nem olvastam őket, de más fórumokon több embertől olvastam ezt a véleményt. És mivel "pár" könyvet magam is olvastam már, tudom, hogy főleg hosszú könyvek esetében nagyon nehéz lenne több dolgot átemelni, főleg ilyen feltételek közt. Mert ugye a Disneyé a sorozat, tehát nagyon messzire nem is mehetnek el és sok helyen délután megy, tehát ez is korlátozza az írókat.
És sokan gondolják úgy, hogy jobb is az, hogy a sorozat egy "alternatív univerzum", mert így meg tudják őket lepni az írók és nem tudják mindig előre, mi fog történni.

Három fő oka van annak, amiért veszélyben van a 3. évad:
- minimális reklám
- össze-vissza vetítés (nincs fix időpont, sokszor azt is átpakolják, van ahol délután, van ahol éjfél után megy, stb...)
- a Tribune csődje

A sorozatot nézők túlnyomó többsége nem ért veled egyet, nem véletlen, hogy pár nap alatt több, mint 9000 dollár gyűlt össze és a 2. évad előrendelhető DVD-it pillanatok alatt lefoglalták a rajongók.
2010. május 07. 13:48 #14
SaS91
SaS91
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.06.
Hozzászólás: 821
Csatolások: 828
Azonosító: 36371
Offline offline
Idézet (Necros @ 2010.05.07. 13:15)
A legkevésbé sem értek egyet veled... dry.gif Néhány részt leszámítva nagyon jó volt az évad, sokkal jobb, mint az első, minden téren. Azért volt ennyi "töltelék" rész, mert szindikálva adják az USA-ban, nem egy országos adón vagy kábelcsatornán megy. Ezért a részek többségének egyedülállónak kell lenni. És még így is haladt előre többé-kevésbé a történet.
A könyvektől való eltérést már az elején leszögezték, Goodkind is mondta, hogy csak a könyvekre alapozva csinálják a sorozatot, nem másolnak mindent. Sok dolog nem is működne. Én nem olvastam őket, de más fórumokon több embertől olvastam ezt a véleményt. És mivel "pár" könyvet magam is olvastam már, tudom, hogy főleg hosszú könyvek esetében nagyon nehéz lenne több dolgot átemelni, főleg ilyen feltételek közt. Mert ugye a Disneyé a sorozat, tehát nagyon messzire nem is mehetnek el és sok helyen délután megy, tehát ez is korlátozza az írókat.
És sokan gondolják úgy, hogy jobb is az, hogy a sorozat egy "alternatív univerzum", mert így meg tudják őket lepni az írók és nem tudják mindig előre, mi fog történni.
Három fő oka van annak, amiért veszélyben van a 3. évad:
- minimális reklám
- össze-vissza vetítés (nincs fix időpont, sokszor azt is átpakolják, van ahol délután, van ahol éjfél után megy, stb...)
- a Tribune csődje
A sorozatot nézők túlnyomó többsége nem ért veled egyet, nem véletlen, hogy pár nap alatt több, mint 9000 dollár gyűlt össze és a 2. évad előrendelhető DVD-it pillanatok alatt lefoglalták a rajongók.



Nem kell egyetérteni.Abban viszont én egyetértek veled hogy ez az évad valóban jobb mint az előző csakhogy meg tudom érteni a Disney-t hogy miért nem rakják rá az országos csatornájukra az ABC-re.Azért mert nincs igazán kidolgozott forgatókönyv.Ez pedig az írók hibája egy ilyen hosszú könyvsorozatból jóval többet ki lehetne hozni mint amit kihoztak a két évad során.Emlékez csak vissza az első évad nyitó epizódjára 2rész alatt lezavarták azt amiről egy fél könyv szólt.Aztán pedig lassítottak és jöttek a töltelék részek majd a végén ismét belehúztak de így is kimaradtak olyan fontos részek mint amikor a sárembereknél voltak vagy a sárkány.Olyan érzésem van hogy hosszúak ezek a 22részes évadok és szvsz. úgy mint a Gyűrűk Uránál itt is jobb lett volna filmekre bontani az egészet.Csakhogy a pénz beszél...

Félreértés ne essék én is szeretném ha berendelnének egy 3.évadot de be kell végre látni hogy ez így nem mehet tovább.Talán ha a CW megveszi akkor összefüggő részek lesznek. beer.gif
2010. május 07. 14:09 #15
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet (SaS91 @ 2010.05.07. 13:48)
Azért mert nincs igazán kidolgozott forgatókönyv.

Ez nem igaz! dry.gif
Idézet (SaS91 @ 2010.05.07. 13:48)
Emlékez csak vissza az első évad nyitó epizódjára 2rész alatt lezavarták azt amiről egy fél könyv szólt.Aztán pedig lassítottak és jöttek a töltelék részek majd a végén ismét belehúztak de így is kimaradtak olyan fontos részek mint amikor a sárembereknél voltak vagy a sárkány.Olyan érzésem van hogy hosszúak ezek a 22részes évadok és szvsz. úgy mint a Gyűrűk Uránál itt is jobb lett volna filmekre bontani az egészet.Csakhogy a pénz beszél...

Továbbra sem érted... Ilyen formátumban, ekkora költségvetéssel nem lehet máshogy csinálni.
Idézet (SaS91 @ 2010.05.07. 13:48)
Félreértés ne essék én is szeretném ha berendelnének egy 3.évadot de be kell végre látni hogy ez így nem mehet tovább.

De, simán mehet tovább ugyanígy, a többségnek nagyon tetszik. wink.gif Ha normálisan bántak volna eddig a sorozattal (a nézettség biztos magasabb lett volna, a Syfy egyből megvette volna) vagy a Tribune nem megy csődbe, akkor semmi probléma nem lenne.
Idézet (SaS91 @ 2010.05.07. 13:48)
Talán ha a CW megveszi akkor összefüggő részek lesznek.  beer.gif

A CW pont nem lenne jó szerintem, sőt, az egyik legrosszabb opciónak tartom (persze, ha más nem lenne, imádnám őket biggrin.gif), de annyiban igazad van, hogy ha egy jó kábel adóra költözhetne a sorozat, akkor több kockázatot is vállalhatnának, 22 epizódból több is szólhatna a fő történetszálról, alaposabban kibonthatnának dolgokat. Én mindenképp azt szeretném, ha maradna a mostani epizódszám, de ismételten ha minden kötél szakad, akkor inkább 13, mint semennyi.
2010. május 07. 15:15 #16
SaS91
SaS91
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.06.
Hozzászólás: 821
Csatolások: 828
Azonosító: 36371
Offline offline
Persze a költségvetéshez képest egész jó kis sorozatot raktak össze.Számomra mindenképp nézős de azt a szintet amit egy FNL vagy Lost nyújt egyszerűen nem bírja megközelíteni.Azonban még így 1000-szer jobb mint amilyen a Conan,Xena vagy a Hercules volt és ez mindenképp jó pont a sorozatnak.A CW szerintem pedig tökéletes lenne a sorozatnak azért mégiscsak egy országos csatornáról van szó még ha nem is túl nézett.
2010. május 07. 15:20 #17
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Pont az a baj, és nem biztos, hogy a célközönség ott meglenne. A Supernatural is csak alig él ott meg, nem hiszem, hogy a Seeker nézettsége annyit nőne ott és akkora költségvetést kapnának, mint egy jobb kábelcsatornán.
2010. május 07. 16:26 #18
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
w00t.gif http://www.variety.com/index.asp?layout=news_layout&dept=TV

Kapcsoljátok ki a reklámszűrőket és már lehet látni a hirdetést az oldalon. biggrin.gif

http://i43.tinypic.com/200dvlt.jpg
2010. május 08. 05:12 #19
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Na, így néz ki:
2012. április 10. 11:38 #20
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Állítólag nagyon csúnyán fejezték be a 2. évadot, hogy az folytatást igényeljen..biggrin.gif
Én még csak az első évadot láttam, de azért reménykedem (igaz már eltelt 2 év), hogy mégis meggondolják magukat tongue.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok