Starity

Találkoztam egy sztárral - élménybeszámolók

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. június 07. 12:33 #1
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Öhm, szerintem kell egy ilyen topik, biztos nem csak nekem vannak ilyen élményeim, szóval csak bátran, mindenki!
Kivel, mikor, hol, milyen volt, satöbbi. Képeket is várunk ám wink.gif
4 felhasználónak tetszik: Csinibaba, WinterGirl, Alison Lerman, sg1992
2010. június 07. 12:40 #2
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Cory Monteith - Június 5. szombat. - Nyugati Pályaudvar (BP)
Cory képet postol a twitterére, épp a forgatás helyszínén vannak a Nyugati pályaudvaron. Riadóztatom Vikit, hogy ugyan, jöjjön már velem, és ő jön is. Fél négyre érünk ki a Nyugatihoz, ekkor még javában megy a forgatás. A jelenetben Cory a tömeg kellős közepén áll a pályaudvaron, és egy térképet böngész. Kék ing van rajta és farmer, a válláról nagy táska lóg.
Egy jó pár pillanat kell, hogy összeszedjük magunkat, elvégre mégis Cory-ról van szó! Többször felveszik a jelenetet, a köztük lévő szünetekben Cory mosolyog és nevet, kapja az utasítást a rendezőtől, sminkelik, beszél az asszisztensével. Épp a peron túloldalán állunk, esélytelen, hogy átjön oda, így hát mi próbálunk meg átmenni a másik oldalra. A helyszínbiztosítókat és a statisztákat megkerülve állunk be Cory oldalának az egyik félreeső részére. Rajtunk kívül egyébként egy rajongó sincs ott, az egyik ott dolgozó srác mesélte, hogy a lányok már rég elmentek, és bizonyára a rajongóik is mentek velük együtt. Hát csak mi vagyunk itt pont Cory miatt?
Várunk, várunk, egy jó fél órát, mikor az utolsó felvétel után elhangzik, hogy "Ennyi!" a rendező megköszöni a munkát, mindenki tapsol, és elkezd feloszlani a statisztákból és szentségelő utasokból álló tömeg. Cory pedig elkezd pont felénk sétálni.
Az első sokkot követően végre megtalálom a hangom (Vikim nem éppen jó angolos a drága (L)) és odaszólok neki:
- Cory, could we get an autograph, please? (Cory, kaphatnánk egy autogrammot, kérlek?)
Az arca felragyog, látszik, hogy örül nekünk, szélesen elmosolyodik (úristen, milyen magas!) és a kezével int a mellette álló magyar asszisztensnek, hogy engedjen oda minket.
- Sure thing, guys, come on! (Persze srácok, gyertek csak!) - mondja.
Átadjuk neki a füzetet (a biológia füzetem az, lol) ő pedig megkérdezi a neveinket, és névreszólóan ad autogrammot. Míg az enyémre az "All the best, C. Monteith" (Minden jót, C. Monteith) addig Vikiére a "Don't stop believing, C Monteith" (Ne add fel a hitet, C. Monteith) felirat kerül.
A dal láttán automatikusan elkezdem dúdolni a számot, mire rám néz, és döbbenten így szól: - You guys really watchin' Glee? (Ti tényleg nézitek a Glee-t?)
- Sure, it's such an amazing show, we love you on Glee (Persze, olyan csodálatos, imádunk benne téged is) - felelem.
Megkérem, hogy hadd készítsünk vele közös képet is. Annyira aranyos, még direkt lehajol, hogy ki ne lógjon a képből. Mikor Viki áll oda mellé, remegő kézzel csinálom a képet. Mikor megvagyunk, elmosolyodik.
- Thanks for the support guys! (Köszi a támogatást srácok!) - köszön el, mi pedig integetünk neki.
Pápá, Cory! <3

blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif
19 felhasználónak tetszik: Adrianna, Csinibaba, Lindsay019, Riley13, WinterGirl, Lakreen., Lottííí, AngelFace, DiscoDiva, Barbygirl95, DisneyFans, Kyra99, snoopy222, Jody, Alison Lerman, Snuff, Sofi Chan, sg1992, Selena Gomez 199
2010. június 09. 13:39 #3
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet
1. Cory Monteith - Június 7. hétfő - Budapest
Kata információi alapján beszéltük meg a találkozót a lányokkal a színészek hoteléhez közeli megállóban, majd onnan együtt sétáltunk át oda. Még elég korán volt, így csak vártunk, és vártunk, utána a változatosság kedvéért még vártunk. Épp építkezés volt a közelben, így az állványon ültünk, mint a verebek.
Elsőként Cory-t pillantottuk meg, ahogy kimagasodik a tömegből, meg is lepődtünk, hogy ott látjuk, hisz úgy tudtuk, Rómában van, de ezek szerint már vissza is ért.
Miután képeket csinálhattunk vele és kaptunk aláírásokat is, még ott maradt velünk egy kicsit beszélgetni. Másodszorra, hogy tudtam, milyen kedves már meg mertem szólalni.
- I saw you dyin' on Supernatural last night! (Tegnap láttalak a Supernatural-ben meghalni!) - újságoltam neki. - You were eaten up by a bloodthirsty Wendigo. (Felzabált egy vérszomjas wendigo.)
- Wow, and did you enjoy the episode? (Ó, és tetszett a rész?)
- It was cool, but I was sad that you didn't survive it. (Remek volt, de kár, hogy nem élted túl.)
- Oh, I'm so sorry.  wub.gif  I had to hang on a rope for four hours and scream for that one. But if you liked it it was totally worth it. (Ó, annyira sajnálom. Nekem négy órán át kellett egy kötélen lógnom és ordítanom azért az epizódért. De ha nektek tetszett, akkor igazán megérte.)
Mi csak nevettünk, ő pedig eléggé meglepődött, megint, hogy ismerjük egyáltalán... És akkor... akkor jött két IQ light leányzó...
Nem igazán értetem, mit mondanak neki (reméljük, Cory sem értette) a lényeg az volt, hogy egyikük megkérte Cory-t, vegye el feleségül.
- If it's not a problem, that I'll be in Paris in about two weeks... You guys watching Glee as well? (Ha nektek nem akadály, hogy körülbelül két hét múlva már nem itt leszek, hanem Párizsban... Ti is nézitek a Glee-t?)
A csajszik a kérdést már nem is értették, viszont nagy lelkesen próbálták elmagyarázni, nem a szerepe miatt, hanem önmaga miatt akarják Cory-t férjüknek. ohmy.gif  Ez utáni mondandójuk sem volt teljesen világos, de a Skinsről kezdtek valamit magyarázni, Cory pedig csak pislogott, nem értett semmit.
Ezután, miután a két drága lányka szépen lerombolta pozitív összképét a magyar rajongókról, Cory visszavonul, és bemegy a hotelbe. Ezt követően a két csajszi odajön megkérdezni, nem értettük-e, mit mondott "Luke", meddig maradnak még.
És akkor esett le a húszfillér számunkra: A lányok nem csak azt nem tudták, hogy Cory miben szerepel, hanem azt sem, ki ő egyáltalán. Összetévesztették Luke Pasqualino-val, aki viszont valóban a Skinsben játszik.  rohog.gif  Ne féljetek lányok, nem olyan gáz ez... a hasonlóság valóban szembetűnő.  _nevet.gif
9 felhasználónak tetszik: Adrianna, WinterGirl, Lakreen., DiscoDiva, Barbygirl95, DisneyFans, Jody, Alison Lerman, sg1992
2010. június 09. 14:34 #4
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Idézet (rheuska @ 2010.06.09. 13:39)

Istenem :..... biggrin.gif Ez de poén. smileeee.gif De ari volt Cory azért, bár azt a 2 csajt nem is értem, hogy kerültek oda egyáltalán? smileeee.gif
2010. június 09. 15:52 #5
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Sebastian Vettel - Red Bull Street Parade 2009, Szeged
Egy éve lehetőségem volt találkozni, evvel a tüneményes F1-es pilótával. smileeee.gif Minden évbe szervez a RBR egy "street parade"-et és tavaly pont Szegeden voltak, ami tőlem alig 30 km-re van. Úgyhogy nem gondolkoztunk sokat: elmentünk! Cinivel voltunk ketten, egy naggyon forró májusi napon, a Dóm téren. Emlékeszem, be akartunk jutni a VIP részlegbe, mert találkozni akartam minden áron Seb-bel. Pont, mikor kerestük, hogy hol juthatnánk be, nagy mákunkra pont ott jött el előttünk. Odajött, adott aláírást, illetve összejött a közös kép is. Nagyon aranyos volt, mint mindig mosolygott. Sajnos nem túl sokat tudtunk bezsélni, mert ugye mennie kellett. Megjegyzem, aláírásokat több, mint fél óráig osztogatott és mindenkihez volt egy kedves szava. laugh.gif Úgyhogy egy élmény volt vele találkozni, ha máskor is lesz ilyen lehetőség, természetesen élni fogok vele. wink.gif
6 felhasználónak tetszik: Csinibaba, Lindsay019, WinterGirl, alvin88864, Jody, sg1992
2010. június 11. 15:31 #6
nikole Evil
nikole Evil
 
Státuszηιкσℓε εvιℓ Ψ (•̪●) ภเк๏lє єשเl ı.ıll.lı.ıl. ρℓιεs Ŧคภ ♪ คภ๔ GคภGรtค RคקקєR'ร Ŧคภ♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.17.
Hozzászólás: 857
Csatolások: 182
Azonosító: 127378
Offline offline
Kutyakölykök,Fekete Dávid,Lakatos Krisztián biggrin.gif laugh.gif smileeee.gif w00t.gif rolleyes.gif
2010. június 16. 12:39 #7
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
Idézet (rheuska @ 2010.06.07. 12:40)
[b]Cory Monteith - Június 5. szombat. - Nyugati Pályaudvar (BP)


Istenem, ez nagyon aranyos volt! wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Csinibaba, Barbygirl95
2010. június 16. 12:48 #8
delena3
delena3
cuidado con el ángel♥
 
Státuszmaite perroni ..<33
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.03.
Hozzászólás: 1385
Csatolások: 372
Azonosító: 124110
Offline offline
Grovenhouse, Rúzsa Magdi, David Merlini (húú anyám az jó volt dumcsiztunk sokat egy bulin biggrin.gif), meg még pár politikus de azoknak a nevét sem tom xD
2010. június 16. 13:16 #9
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én találkozhattam volna Robert Pattinsonnal, de nem találkoztam, mert nem érdekelt a csávókám, még annyira sem, hogy odamenjek. tongue.gif
11 felhasználónak tetszik: kateblock, raspberry, Mrs. Benzedrine, Viktoriiaa, Dancsy, anna21, MadHatter, Kyra99, Luckie, Jody, Alison Lerman
2010. június 16. 13:27 #10
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
Idézet (delena3 @ 2010.06.16. 12:48)
meg még pár politikus de azoknak a nevét sem tom xD


_nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: WinterGirl, Kyra99
2010. június 16. 13:29 #11
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
Én eddig Balogh Edinát (Barátok Közt - Kinga) láttam Pesten az Aréna Plázában, Lola koncertjén voltam (10 lehettem _nevet.gif ), adott autogramot és képet csináltunk, és Hient láttam koncerten (de mivel barátnőmmel és egy barátjával voltam, és a srác el akart menni, nem mentünk autogramozni). Azt hiszem, ennyi. Eddig nem történt velem ilyen téren semmi érdekes...
2010. június 16. 13:38 #12
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
De Magyarországon nincsenek is sztárok... Sztár szerintem az, akit a saját országán kívül még legalább 1-2-ben felismernek és szeretnek.

Magyar neveket én is tudnék sorolni a végtelenségig, de az szerintem nem a topik tárgya. (akkor lenne, ha "sztár" helyett "híres ember" állna a címben...)

Idézet (xBlondie @ 2010.06
.16. 13:29)
Én eddig Balogh Edinát (Barátok Közt - Kinga) láttam Pesten az Aréna Plázában, Lola koncertjén voltam (10 lehettem _nevet.gif ), adott autogramot és képet csináltunk, és Hient láttam koncerten (de mivel barátnőmmel és egy barátjával voltam, és a srác el akart menni, nem mentünk autogramozni). Azt hiszem, ennyi. Eddig nem történt velem ilyen téren semmi érdekes...
4 felhasználónak tetszik: Cheryl Cole fan, WinterGirl, Barbygirl95, Alison Lerman
2010. június 26. 12:25 #13
nikole Evil
nikole Evil
 
Státuszηιкσℓε εvιℓ Ψ (•̪●) ภเк๏lє єשเl ı.ıll.lı.ıl. ρℓιεs Ŧคภ ♪ คภ๔ GคภGรtค RคקקєR'ร Ŧคภ♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.17.
Hozzászólás: 857
Csatolások: 182
Azonosító: 127378
Offline offline
Fekete Dávid,Lakatos Krisztián,Kutyakölykök,Sláger Tibo®,Dobrády Ákos
2010. június 26. 15:01 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.06.16. 13:16)
Én találkozhattam volna Robert Pattinsonnal, de nem találkoztam, mert nem érdekelt a csávókám, még annyira sem, hogy odamenjek.  tongue.gif


Szerintem énis őt láttam Budapesten egyszer blush.gif Messziről látszott híres emberke az illető, mert többen visongatva mentek utána. Én annyit láttam, hogy jött velünk szembe és utána ment néhány sikoltozós fan, mikorra elhaladt melettünk, már a feje sem látszódott ki, mikor átmentünk az egyik zebrán, megálltunk és akkor felismertem de előtte már hallottam a Rob, Rob visongatást, majd megsüketültem blink.gif
Gondoltam magamban, na, szépen állunk. Nem Rupert Grint, nem John Barrowman hanem Robert. Igen, láttam és az életem nem lett tőle jobb. Nekem soha nem jött be és mikor közelebbről láttam, bebizonyosodtam arról, nemcsak a kamerán keresztül nem jön be, hanem a való életben sem. biggrin.gif Hozzá kell viszont tennem, hogy némileg megsajnáltam. Még Magyarországon sem tud nyugodtan kimenni az utcára pedig szerintem szívesen szétnézett volna, vagy eltöltött volna egy két nyugodt percet. De ez a sztárélet velejárója. Sikoltozó rajongók, akik magánéletedben sem hagynak békén.
3 felhasználónak tetszik: Dancsy, Lindsay019, Barbygirl95
2010. június 26. 15:09 #15
annie1234
annie1234
Earthbender
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 1013
Csatolások: 42
Azonosító: 126724
Offline offline
hát én Hiennel találkoztam, egy lemezfelvételen, amikor a Megasztár karácsonyi lemeze készült biggrin.gif jó fej volt, adott autogrammot smileeee.gif
és láttam Uma Thurman-t a Bel Ami forgatásán és lefotózam biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: sg1992
2010. június 26. 15:13 #16
- törölt felhasználó -    
Én találkoztam Thalíával, de mivel ez 10 éve volt, úgy gondoltam, ennyi idő után felesleges írni róla. Annál is inkább, mert vannak ismerőseim, akik három hónapja találkoztak vele, így még frissek az élményeik, akkor inkább meséljenek ők. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2010. június 26. 15:15 #17
- törölt felhasználó -    
Mivel Magyarországon nincsenek sztárok ezért kicsit leszűkült a kör, de: Beyoncé cool.gif (autogramm), Kesha, Jonas Brothers és akkor még most VIP jegy a Lady Gaga koncertre cool.gif thumbsup.gif
4 felhasználónak tetszik: Jasika, Cheryl Cole fan, csenii, sg1992
2010. július 15. 11:16 #18
- törölt felhasználó -    
Puskás Peti, Mark, Ben, Feka, Miki, Peti

De nagyon örülnék neki ha Mansonnal találkozhatnék wub.gif biggrin.gif thumbsup.gif meghajolo.gif wink.gif
2010. július 15. 11:21 #19
rágógumi112
rágógumi112
visszatérő vendég
 
Státusz4 ever édesség!♥szavazz rám♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.02.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 26
Azonosító: 130447
Offline offline
én a barátok köztből a petitől(barna zsombor)egy autógrammot kaptam.
1 felhasználónak tetszik: csenii
2010. július 15. 11:25 #20
christine14
christine14
visszatérő vendég
 
StátuszRolcsíí <33. imádlak !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 327
Csatolások: 36
Azonosító: 129650
Offline offline
Hűű.hát én elég sok mindenkivel találkoztam már de a legjobb a Cometen történt Natalie-val mikor együtt énekelhettem vele és megérinthettem. meghajolo.gif Istenem ezt a napot sohasem felejtem el.Na meg egy másik eset Fekete Dáviddal.XD.Szegeden volt a Megálló forgatáson.Odamentem hozzá autogrammot kérni és ezt mondta: Úgy hasonlítasz az egy osztályátársamra.Mondom: Bár az lehetnék.XD. smileeee.gif De még annyi sztárral találkoztam,hogy felére nem is emlékszem hiszen rég volt.De talán ezek voltak a legemlékezetesebbek számomra. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: csenii, sg1992
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!