Starity

David Tennant

100 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. július 28. 16:11 #301
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Na tessék, egy kicsit, nem vagyok itt, erre teleírjátok a topicot...aztán eltűntök, szép, mondhatom szép biggrin.gif (cray.gif - ezt csak azért, hogy kipróbáljam, köszi Bessie thumbsup.gif )

Amúgy meg ez, hogy David-nek nem számít a külső...ez olyan túl szép ahhoz, hogy igaz legyen biggrin.gif , meg nem tudom ezt túl komolyan nem gondolhatta, mert azért legyünk őszinték, valamilyen szinten mindenkit érdekel.Mondjuk akkor mondja azt, hogy pl nem a mellméret alapján nézi a nőket, meg, h nem baj, ha nem "szépségkirálynő" .

Mondjuk az a jó a nem tipikusan jóképű pasikban, hogy megbízhatóbbak, mint, a tipikus szépfiúk (mint pl Brad Pitt, akiért mindenki odavan, engem kivéve rohog.gif ). Jó persze kivétel erősíti a szabályt, de én megőrülnék egy iylen babaarcú pasi mellett, akit minden nő meg akar kapni... dry.gif

Jah, Ewan McGregort meg szeressem rolleyes.gif heart.gif pl a Moulin Rouge-ban is olyan aranyos volt biggrin.gif meg azt szeretem benne, hogy különböző karaktereket is életre tud kelteni, különböző típusú filmekben...pl Moulin Rouge, Trainspotting, Star Wars rolleyes.gif

ja igen, a fa többesszáma meg a "fák" rohog.gif

kihagytam valamit?tuti kihagytam biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. július 29. 16:22 #302
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sixy @ 2010.07.28. 16:11)
Na tessék, egy kicsit, nem vagyok itt, erre teleírjátok a topicot...aztán eltűntök, szép, mondhatom szép biggrin.gif (cray.gif - ezt csak azért, hogy kipróbáljam, köszi Bessie  thumbsup.gif )
Amúgy meg ez, hogy David-nek nem számít a külső...ez olyan túl szép ahhoz, hogy igaz legyen biggrin.gif , meg nem tudom ezt túl komolyan nem gondolhatta, mert azért legyünk őszinték, valamilyen szinten mindenkit érdekel.Mondjuk akkor mondja azt, hogy pl nem a mellméret alapján nézi a nőket, meg, h nem baj, ha nem "szépségkirálynő" .
Mondjuk az a jó a nem tipikusan jóképű pasikban, hogy megbízhatóbbak, mint, a tipikus szépfiúk (mint pl Brad Pitt, akiért mindenki odavan, engem kivéve  rohog.gif ). Jó persze kivétel erősíti a szabályt, de én megőrülnék egy iylen babaarcú pasi mellett, akit minden nő meg akar kapni...  dry.gif 
Jah, Ewan McGregort meg szeressem  rolleyes.gif heart.gif pl a Moulin Rouge-ban is olyan aranyos volt biggrin.gif meg azt szeretem benne, hogy különböző karaktereket is életre tud kelteni, különböző típusú filmekben...pl Moulin Rouge, Trainspotting, Star Wars  rolleyes.gif 
ja igen, a fa többesszáma meg a "fák"  rohog.gif 
kihagytam valamit?tuti kihagytam biggrin.gif

Én itt maradtam neked. rohog.gif Mi addigis lájkoljuk Davidet. biggrin.gif wub.gif
2010. július 29. 18:12 #303
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
na jó, ezt a háttérképesbe akartam, mert nekem annak tűnt, de a starity szerint meg nem, úgyhogy ide rakom biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2010. július 30. 11:17 #304
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sixy @ 2010.07.29. 18:12)
na jó, ezt a háttérképesbe akartam, mert nekem annak tűnt, de a starity szerint meg nem, úgyhogy ide rakom biggrin.gif

w00t.gif Hát ezt lájkoljuk. biggrin.gif Köszi Sixy. meghajolo.gif
2010. július 30. 19:28 #305
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Na halihó. Azt hittem, legalább született 50 hozzászólás, amíg nem voltam... smileeee.gif
Amúgy a sima :cry: miért nem működik? Pedig olyan is van. smileeee.gif
Szerintem a külső nem számít. Oké, mondjuk azért ne legyen az illető totál homeless style, de én nem szoktam nézni a külsőt. Ha fel is figyelek rá, vagy azért, mert picit csúnyácska, vagy mert jobbképűbb, akkor azt hamar felejtem és a belsőre koncentrálok. Kisugárzás, összkép, humor, intelligencia, stb.stb. Én már eljutottam arra a szintre, hogy azoktól a pasiktól, akik az átlag szerint vonzóak, jóképűek, jótestűek, stb., szinte már undorom van. Nem vicc. És igen, Brad Pittet is úúúúútááááloom. tongue.gif
2010. július 30. 19:36 #306
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.30. 19:28)
Na halihó. Azt hittem, legalább született 50 hozzászólás, amíg nem voltam... smileeee.gif
Amúgy a sima :cry: miért nem működik? Pedig olyan is van. smileeee.gif
Szerintem a külső nem számít. Oké, mondjuk azért ne legyen az illető totál homeless style, de én nem szoktam nézni a külsőt. Ha fel is figyelek rá, vagy azért, mert picit csúnyácska, vagy mert jobbképűbb, akkor azt hamar felejtem és a belsőre koncentrálok. Kisugárzás, összkép, humor, intelligencia, stb.stb. Én már eljutottam arra a szintre, hogy azoktól a pasiktól, akik az átlag szerint vonzóak, jóképűek, jótestűek, stb., szinte már undorom van. Nem vicc. És igen, Brad Pittet is úúúúútááááloom. tongue.gif

1,5 nap én sem voltam elérhető. blush.gif Itt van a keresztlányom, és vele voltam. smileeee.gif Vasárnap utazik el az öccsével.

Azt sajnos nem tudom, hogy a sima cry miért nem működik. think.gif Először én is azt próbáltam, és utána jöttem rá, hogy 2-est kell írni utána. biggrin.gif
Pasikkal meg úgy vagyok, hogy bár jól kijövök velük általában, de nagyon kevéshez vonzódom. Egy dolog, hogy valaki helyes, de attól nem biztos, hogy bejön nekünk. A bunkókat, nagyképű pasikat meg alapból elhajtom. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. július 30. 19:43 #307
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.07.30. 19:36)
Pasikkal meg úgy vagyok, hogy bár jól kijövök velük általában, de nagyon kevéshez vonzódom. Egy dolog, hogy valaki helyes, de attól nem biztos, hogy bejön nekünk. A bunkókat, nagyképű pasikat meg alapból elhajtom.  rohog.gif


Detto! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. július 31. 15:16 #308
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Én is partyztam barátnőmnél...azért nem voltam.
Na de jó, akkor brad pöttyöt leszavaztuk rohog.gif

Igen a kisugárzás fontos, én pl már egy nem olyan szép pasitól is olvadoztam, mert egyszerűen annyira kedves és aranyos volt, hogy az valami hihetetlen rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow, kateblock
2010. július 31. 15:22 #309
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A csúnyácskább vagy átlagos férfiak sokkal aranyosabbak általában és jobbfejek is. biggrin.gif
2010. július 31. 19:17 #310
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.07.28. 16:11)
Na tessék, egy kicsit, nem vagyok itt, erre teleírjátok a topicot...aztán eltűntök, szép, mondhatom szép biggrin.gif (cray.gif - ezt csak azért, hogy kipróbáljam, köszi Bessie  thumbsup.gif )
Amúgy meg ez, hogy David-nek nem számít a külső...ez olyan túl szép ahhoz, hogy igaz legyen biggrin.gif , meg nem tudom ezt túl komolyan nem gondolhatta, mert azért legyünk őszinték, valamilyen szinten mindenkit érdekel.Mondjuk akkor mondja azt, hogy pl nem a mellméret alapján nézi a nőket, meg, h nem baj, ha nem "szépségkirálynő" .
Mondjuk az a jó a nem tipikusan jóképű pasikban, hogy megbízhatóbbak, mint, a tipikus szépfiúk (mint pl Brad Pitt, akiért mindenki odavan, engem kivéve  rohog.gif ). Jó persze kivétel erősíti a szabályt, de én megőrülnék egy iylen babaarcú pasi mellett, akit minden nő meg akar kapni...  dry.gif 
Jah, Ewan McGregort meg szeressem  rolleyes.gif heart.gif pl a Moulin Rouge-ban is olyan aranyos volt biggrin.gif meg azt szeretem benne, hogy különböző karaktereket is életre tud kelteni, különböző típusú filmekben...pl Moulin Rouge, Trainspotting, Star Wars  rolleyes.gif 
ja igen, a fa többesszáma meg a "fák"  rohog.gif 
kihagytam valamit?tuti kihagytam biggrin.gif


David nem fogja neked azt mondani hogy a külső fontos.Valamilyen szinten mindenkinek fontos, feltételezem ez alatt azt értette hogy nem kinézet alapján választ.
Én sem szeretem Brad Pittyet. Beállhatok énis a sorba? rohog.gif
2010. július 31. 19:18 #311
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.07.31. 19:17)
David nem fogja neked azt mondani hogy a külső fontos.Valamilyen szinten mindenkinek fontos, feltételezem ez alatt azt értette hogy nem kinézet alapján választ.
Én sem szeretem Brad Pittyet. Beállhatok énis a sorba?  rohog.gif


Szijaa Kate!! Már hiányoltunk. biggrin.gif
2010. július 31. 19:29 #312
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.31. 19:18)
Szijaa Kate!! Már hiányoltunk.  biggrin.gif


Oh nem is tudom mit mondjak blush.gif Nekem is hiányoztatok csajok. Te merre jártál és hogy telt?
Látom írtatok a topikba, nagyon helyes. Holnapra is tartogatok nektek random fact-eket, csak győzzétek kivárni rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. július 31. 19:31 #313
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.07.31. 19:29)
Te merre jártál és hogy telt?


Meglátogattam a nagyimat és a nagynénémet. Nem volt rossz, de kicsit unatkoztam. sad.gif

Te? smileeee.gif
2010. július 31. 19:57 #314
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.31. 19:31)
Meglátogattam a nagyimat és a nagynénémet. Nem volt rossz, de kicsit unatkoztam. sad.gif
Te? smileeee.gif


Szegödön voltam és a mórahalmi strandon. Remök idő volt de a második napon esött az eső és nem volt nálam semmi hosszú ruha, csak rövid, úgyhogy a mórahalmi strand előtt egy idióta szaladgált strandpapucsban, rövid gatyában, topban, fején napszemüveggel, feje fölé tartva egy nagy plédöt biggrin.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. július 31. 20:01 #315
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
smileeee.gif Én csak majdnem voltam strandon, de mivel idehaza mosásban volt a fürdőruhám, nem mentem. Felajánlották ugyan, hogy kapok egy fürdőruhát, de mire én találtam volna olyat, ami nekem "tetszik", már rég lejárt volna a strandidő, így megkíméltem a rokonokat a tortúrától. Velem rém nehéz bármilyen ruhadarabot vagy kiegészítőt vásárolni, mert nekem "soha nem tetszik semmi"... Másnak az a problémája, hogy annyi minden tetszik neki és nem tud választani közülük, nekem meg az, hogy semmi nem jó... rohog.gif
2010. július 31. 21:37 #316
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
hmmm...hát amit én csináltam az nem publikus _nevet.gif
Szegeeed heart.gif jajjde szeretem, olyan aranyos város, kedvesek az emberek jók a pasik és szeretem a szegedi villamost cool.gif
2-3 éve voltunk ott barátnőmmel a SZIN-en és amikor nem a fesztiválon voltunk, akkor a városban tengtünk biggrin.gif
2010. augusztus 01. 06:55 #317
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.07.31. 21:37)
hmmm...hát amit én csináltam az nem publikus  _nevet.gif 
Szegeeed heart.gif jajjde szeretem, olyan aranyos város, kedvesek az emberek jók a pasik és szeretem a szegedi villamost  cool.gif 
2-3 éve voltunk ott barátnőmmel a SZIN-en és amikor nem a fesztiválon voltunk, akkor a városban tengtünk  biggrin.gif


És azt tudod hogy Szegeden van egy söröző ahol ír söröket lehet kapni és egy igazi angol telefonfülke van a bejárati ajtónál? rohog.gif
Rendben, gondolkozott valaki azon hogy az általam legutoljára beszúrt képek honnan valóak? rolleyes.gif Különös kedvencem a második kép az L.A. without map filmből, ami nálunk Aki másnak sírt ás néven fut néha a POÉN! csatornán.
Richard Skóciában él, megismeri Barbarát, utána megy Hollywoodba. Micsoda kalandok várnak a fiúra, öcsém ... biggrin.gif
Sokadik random fact (16 vagy 17?) David ebben a filmben játszotta meg először azt rolleyes.gif biggrin.gif Van neki két ilyen jelenete, az egyiket a karaktere jól elszúrja, a másik pedig elég jól sikerül rohog.gif
2010. augusztus 01. 08:08 #318
- törölt felhasználó -    
Ez most ide nagyon random, de hátha valaki csak a Davides topikot olvassa és a DW-sat nem. Engedelmetekkel beszúrnék egy oldallinket, remélem minnél többen írtok majd, bármi jöhet az oldalra, ami 10-zel kapcsolatos fanart vagy fanfiction, oldal linkek amiknek köze van 10-hez, bármi. Köszi smileeee.gif

for10th
Közérdekű információkat hallottak.
Ok vissza Davidhez biggrin.gif
2010. augusztus 01. 08:58 #319
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.08.01. 08:08)
Engedelmetekkel beszúrnék egy oldallinket, remélem minnél többen írtok majd, bármi jöhet az oldalra, ami 10-zel kapcsolatos fanart vagy fanfiction, oldal linkek amiknek köze van 10-hez, bármi. Köszi  smileeee.gif for10th
Közérdekű információkat hallottak.
Ok vissza Davidhez  biggrin.gif


Az ötlet szuper, de a címtől rosszul vagyok. Mintha szegény Dave kipurcant volna tényleg és akkor ilyen emlékoldal... blink.gif A hideg ráz... unsure.gif
2010. augusztus 01. 08:59 #320
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.08.01. 06:55)
És azt tudod hogy Szegeden van egy söröző ahol ír söröket lehet kapni és egy igazi angol telefonfülke van a bejárati ajtónál?  rohog.gif


Én még soha nem voltam Szegeden. De egy kedves barátom szeptembertől oda fog járni egyetemre (MA). biggrin.gif
100 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok