Starity

David Tennant

100 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 01. 11:00 #321
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.08.01. 08:58)
Az ötlet szuper, de a címtől rosszul vagyok. Mintha szegény Dave kipurcant volna tényleg és akkor ilyen emlékoldal...  blink.gif A hideg ráz...  unsure.gif


Tudom Sally, tudom. Ismerek még pár hozzád hasonló embert, akik már a címtől is rosszul vannak. Ha valaki azt mondja nekem, hogy David Tennant, nekem nem feltétlenül a Doki jut róla eszembe először. Amit letett az asztalra dokiként az nagyon szép és nagyon jó & rohadtul sajnálom hogy elment, de én mindigis jobban csíptem a drámai oldalát, nem tudom miért. 10 az egyik kedvenc Doktorom, és merészség lenne azt állítani hogy túlléptem rajta mert nem. Hiába nézem az ötödik évadot, még mindig 10 jut eszembe akárhányszor mondja 11 hogy 'I'm the Doctor'. Nem tudom mikorra leszek képes feldolgozni, de ennél jobb módját nem látom. Az életben vannak szomorú dolgok, arról persze nem is beszélve hogy nem Dave halt meg, hanem 10, ergo, egy filmbéli karakterről van szó. Lány létemre pont eleget sírok, és ha muszáj sírnom, akkor inkább így sírjak, a szépre, jóra emlékezve. Persze végigbőgöm az 'I'm still alive' és a regen jelenetet is, de én úgy érzem hogy ennyivel tartozom 10-nek/Davidnek, hiszen miért ne? Nem ártunk vele senkinek sem és ki tudja, később talán összejön valami DW vagy DT közösség rohog.gif rolleyes.gif biggrin.gif
2010. augusztus 01. 11:39 #322
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.08.01. 06:55)
És azt tudod hogy Szegeden van egy söröző ahol ír söröket lehet kapni és egy igazi angol telefonfülke van a bejárati ajtónál?  rohog.gif 


Nem mondod blink.gif na a város eme része kimaradt nekünk cray.gif

Ja az oldalnak egyébként tényleg olyan megemlékezés feeling-je van egy kicsit...Viszont a 11 ruhájába öltöztetett 10-en jót nevettem, szerintem nagyon jó, meg még 10-nek jól is áll ez a ruha, legalább is jobb, mint 11-nek.

szerintem 11-el az a baj, hogy túl fiatal ahhoz, hogy komolyan vegyük.
David meg azért volt a legjobb Doki , mert ő nem csak eljátszotta a szerepet, hanem teljesen átélte, teljes lelkesedéssel játszott...jó persze nem azt mondom, hogy a többi nem éli/élheti bele magát, de azért más, ha egész életeden át erre a szerepre készülsz smileeee.gif
és akárhogy, nekem David után minden Doctor fura, most is, hogy 9-et nézem újra, kicsit fura, de jobban el tudom hinni róla, hogy ő a Doctor,mint 11-ről...

Amúgy kár, hogy David-et eddig csak a DW-ben láttam, nem ártana már más filmjébe is belekukkantani, kíváncsi vagyok rá, hogy ott milyen rolleyes.gif
2010. augusztus 01. 14:11 #323
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.08.01. 11:39)
Nem mondod  blink.gif na a város eme része kimaradt nekünk cray.gif
Ja az oldalnak egyébként tényleg olyan megemlékezés feeling-je van egy kicsit...Viszont a 11 ruhájába öltöztetett 10-en jót nevettem, szerintem nagyon jó, meg még 10-nek jól is áll ez a ruha, legalább is jobb, mint 11-nek.
szerintem 11-el az a baj, hogy túl fiatal ahhoz, hogy komolyan vegyük.
David meg azért volt a legjobb Doki , mert ő nem csak eljátszotta a szerepet, hanem teljesen átélte, teljes lelkesedéssel játszott...jó persze nem azt mondom, hogy a többi nem éli/élheti bele magát, de azért más, ha egész életeden át erre a szerepre készülsz smileeee.gif
és akárhogy, nekem David után minden Doctor fura, most is, hogy 9-et nézem újra, kicsit fura, de jobban el tudom hinni róla, hogy ő a Doctor,mint 11-ről...
Amúgy kár, hogy David-et eddig csak a DW-ben láttam, nem ártana már más filmjébe is belekukkantani, kíváncsi vagyok rá, hogy ott milyen  rolleyes.gif


Nos, igen, erre nem gondoltam. Ez megemlékezéses oldal, de nem gondoltam, hogy sokan így reagálják le a helyzetet. Nem játszóházat akartam, vigyorogva postoljunk képeket, hanem egy jó kis helyet, ami megpróbál minket kevésbé elkeseríteni ha 10-re gondolunk, lehet hogy mégsem volt jó ötlet blush.gif

10 remek Doktor volt, biztos köze van ennek a dolognak ahhoz, hogy 32 évet várt hogy szerepelhessen. Anno sokan lehúzták Davidet, amiért túl sok érzelmet mutatott az epizódokban és túl hisztizte a történeteket, ez még mindig jobb mint 11 arckifejezései. Nem tudom ti hogy vagytok vele, fiatal, de mikor azt mondja hogy ő Idő Úr, az furcsa, de nem azért mert David után jött hanem azért mert fiatal, én ezt elfogadom, nekem azzal van problémám hogy 11 arcán nem látom az érzelmeket, mint Davidén, vagy Chrisén. Chris jó Doki volt, 10 néha tényleg túllőtt a célon, de pont jó volt.

Ha netán érdekelt lennél más filmjeiben meg NE nézd a Secret Smilet. Eddig ezt ajánlgattam mindenkinek, és azóta nem képesek felgyógyulni abból amit láttak. Azt csak később rohog.gif
2010. augusztus 01. 14:22 #324
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Jó akkor olyat mondj, amit érdemes megnézni biggrin.gif (meg lehetőleg fellelhető feliratos változatban biggrin.gif)
2010. augusztus 01. 15:09 #325
- törölt felhasználó -    
Felirat nélkül nem néztek filmeket? Ha nem, akkor gond van. A Tűz Serlegéről inkább ne is beszéljünk, szerintem a Blackpool, ahhoz van fan felirat, nem hivatalos és csúszik is kissé. Rühellem a feliratokat, néha nekem is kell de semmilyen DT filmről nem tudok aminek hivatalos és jó felirata lenne. Casanova januárban az M1-en, Aki másnak sírt ás a POÉN csatornán, évente kétszer (ez mindkettő szinkronos). Recovery a BBC Entertainmenten és a Blackpoolhoz van fan felirat. Ha biztosra akarsz menni, nézz Hamletet, ahhoz nem kell felirat. Kigooglezod hogy Hamlet és első oldal kb 2-ik találat a szövegkönyv. Csak néha üt el a szövegkönyvtől. Én nem foglalkozom feliratokkal, hiányuk nem fog visszatartani, vannak olyan dolgok, amiket nem értek, de az sem probléma, ha van hozzá felirat, akkor gépen megnyitom és összeolvasom a filmmel, ami a lejátszón megy és kész, így mégjobban rá vagyok kényszerítve hogy odafigyeljek mit mondanak. Oh most jut eszembe hogy a Takin Over The Asylum-hoz is van fan felirat, azis fan felirat, de az jó, pontos és nekem is kell a skót akcentus és a szavak, kifejezések miatt. Ha te is megnézel egy filmet 50szer felirattal, 51-ére tudod majd mit mondanak. Akcentust is csak így lehet megérteni. thumbsup.gif
2010. augusztus 01. 16:10 #326
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Hát mivel angolul nem tudok ezért elkél az a felirat.Neked könnyebb te azért konyítasz az angolhoz, én azért általában szeretem tudni mit beszélnek abban amit nézek biggrin.gif Persze volt olyan film nálam is , amit többször néztem meg egymás után és néha már oda se néztem a feliratra , mert úgy is tudtam mit mond biggrin.gif de azért új filmnél úgy a "poén" ha értem mit karattyolnak biggrin.gif
2010. augusztus 01. 19:26 #327
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.08.01. 16:10)
Hát mivel angolul nem tudok ezért elkél az a felirat.Neked könnyebb te azért konyítasz az angolhoz, én azért általában szeretem tudni mit beszélnek abban amit nézek biggrin.gif Persze volt olyan film nálam is , amit többször néztem meg egymás után és néha már oda se néztem a feliratra , mert úgy is tudtam mit mond biggrin.gif de azért új filmnél úgy a "poén" ha  értem mit karattyolnak biggrin.gif


Ja így más. Fent említettekhez van felirat vagy várj 2011 nyaráig a Fright Night-ra. Ez a 3D-s vámpíros nyavalya biztosan lesz magyarul is mellow.gif Érteni fogod minden egyes szavát ami elhagyja a fekete rúzsos ajkait rohog.gif _nevet.gif biggrin.gif rolleyes.gif blink.gif blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. augusztus 02. 12:43 #328
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Szeretném felhívni a figyelmet, hogy a SZTÁROK topicban nyitott témák, nem arra szolgálnak, hogy teletömjük őket képekkel.

(Főként mert a feltett képek többségében már amúgy is fent vannak HQ minőségben, a másik dolog pedig az, hogy amennyiben kis felbontású képeket akartok feltölteni, annak is megvan a helye az adott részen, csak fotósorozatra / rendezvényre bontva kell oda is feltenni a képeket, és nem össze - vissza)

Köszönöm a megértést!
2010. augusztus 02. 13:07 #329
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.08.01. 06:55)
Szegeden van egy söröző ahol ír söröket lehet kapni és egy igazi angol telefonfülke van a bejárati ajtónál?  rohog.gif


Van ciderük is? rolleyes.gif
2010. augusztus 02. 13:08 #330
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.08.01. 19:26)
Érteni fogod minden egyes szavát ami elhagyja a fekete rúzsos ajkait  rohog.gif  _nevet.gif  biggrin.gif  rolleyes.gif  blink.gif  blink.gif



Ááááá. Ezt még elképzelni is borzasztó... w00t.gif
2010. augusztus 02. 13:09 #331
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.02. 12:43)
Szeretném felhívni a figyelmet, hogy a SZTÁROK topicban nyitott témák, nem arra szolgálnak, hogy teletömjük őket képekkel. 
(Főként mert a feltett képek többségében már amúgy is fent vannak HQ minőségben, a másik dolog pedig az, hogy amennyiben kis felbontású képeket akartok feltölteni, annak is megvan a helye az adott részen, csak fotósorozatra / rendezvényre bontva kell oda is feltenni a képeket, és nem össze - vissza)
Köszönöm a megértést!


De ha már valami amúgy is fent van HQ-ban, akkor minek tegyük a "kívánság" részbe a kisfelbontásúakhoz? Totál felesleges... blink.gif
2010. augusztus 02. 13:16 #332
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.08.02. 13:08)
Ááááá. Ezt még elképzelni is borzasztó...  w00t.gif


Ne is mond. Amit ez az ember letett az asztalra, és ezekután emós vámpírt/vámpírszakértőt kell játszania. mellow.gif

Tegnap elmaradt a random fact. Akkor random fact #16. Davidnek igazából világos barna haja van, az igazi hajszíne a Takin Over The Asylum filmben látható leginkább, a sok hajzselétől és hajlakktól tűnik sötét barnának. Ez engem is nagyon meglepett mert nem tudtam biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. augusztus 02. 13:23 #333
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.08.02. 13:16)
Davidnek igazából világos barna haja van, [...] a sok hajzselétől és hajlakktól tűnik sötét barnának.


Köszi! Az sem rossz, de minél sötétebb egy pasi haja, szerintem annál jobb... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. augusztus 02. 13:24 #334
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.08.02. 13:23)
Köszi! Az sem rossz, de minél sötétebb egy pasi haja, szerintem annál jobb...  biggrin.gif


Minnél Davidesebb haja van egy pasinak, annál jobb thumbsup.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie, Sixy
2010. augusztus 02. 13:25 #335
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.08.02. 13:24)
Minnél Davidesebb haja van egy pasinak, annál jobb  thumbsup.gif  biggrin.gif


_nevet.gif
2010. augusztus 02. 13:27 #336
- törölt felhasználó -    
Én amúgy nem csippantom a szőke hajat. Szőke hajú kék szemű pasas fehér lovon -tartja a mondás-. Nálam az soha nem jött be rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie, Sixy
2010. augusztus 02. 13:29 #337
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.08.02. 13:27)
Én amúgy nem csippantom a szőke hajat. Szőke haj kék szem -tartja a mondás-. Nálam az soha nem jött be  rohog.gif


Nálam sem. Minimum világosbarna + kék szem. biggrin.gif
Régen a sötétbarna/fekete haj + barna szem kombinációtól voltam oda és vissza, de ma már szóba jöhet a világosbarna is. Csak szőke ne legyen... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. augusztus 02. 13:32 #338
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.08.02. 13:29)
Nálam sem. Minimum világosbarna + kék szem.  biggrin.gif 
Régen a sötétbarna/fekete haj + barna szem kombinációtól voltam oda és vissza, de ma már szóba jöhet a világosbarna is. Csak szőke ne legyen...  rohog.gif


Nem is tudom, van valami a barna hajban ami jó .. blush.gif
Az én pasim barna hajú, barna szemű, magas, ugyan nem skót és nincs TARDIS-a de úgyis jó thumbsup.gif

Majd meglátjuk hogy áll a fekete hosszú haj Davidnek ... Már most van előttem egy kép _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. augusztus 02. 18:59 #339
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
én a sötét hajárt (ami lehetőleg dús és csapzott, esetenként enyhén zselézett legyen biggrin.gif) és a zöld szemért vagyok oda wub.gif

fekete hosszú hajjal? blink.gif kb mint egy vámpír szerintem _nevet.gif
2010. augusztus 02. 19:24 #340
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Sixy @ 2010.08.02. 18:59)
fekete hosszú hajjal?  blink.gif kb mint egy vámpír szerintem  _nevet.gif


Hát azt is fog alakítani a filmben... blink.gif
100 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok