Starity

David Tennant

100 oldal 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 13. 08:46 #521
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.13. 08:37)
TARDIS formájú a szekrény?  _nevet.gif 
Április? Nem éppen a legjobb időpont ha szeretnél vele találkozni. Amióta végzett a DW-val sajnos semmi garancia nincs arra hogy szembejön veled London utcáin. Minden második hetét az USA-ban tölti ami neked (sem) jó ebből a szempontból de lehet mázlid lesz, mert a szülinapja Április 18 és ennek apropóján hazatér a családhoz és ne felejtsük el hogy Április végén ünneplik Shakespeare szülinapját Stardford Upon Avon-ben (és gondolom Londonban is) szóval ki tudja?  smileeee.gif 
DW szereplőkkel kapcsolatban csak annyit szeretnék mondani hogy úgy tudom, valamikor a közeljövőben kezdik el forgatni a hetedik évadot de azt is inkább Cardiffban. Azt sajnos nem tudom meg mondani hogy a DW szereplők közül ki mikor hol lesz. Barrowman forgatja a 'This is the night'-ot és állít meg random embereket az utcán, ki tudja, talán Sally benne lesz a tévében  rohog.gif  thumbsup.gif


LOL, sajnos nem. Olyat nem találtam, pedig az lett volna az ideális. Azért cseréltem le a régit, mert alig fért bele valami, nekem meg egyre több a ruhám, pedig nem is vagyok az a shoppingolós fajta... Egy TARDIS igencsak jó lett volna, kívül szerény szekrény, belül óriási, igen, legalább befértek volna a cuccaim tutira. rohog.gif

Ó, köszi az infót. Hát most úgy van a dolog, hogy április 21-én hajnalban utaznék ki és 25-én este jönnék haza... Ez a terv. Szóval nagyon ajánlom Davidnek, hogy a timey-wimey detektora segítségével találjon meg a kb. 7 172 091 emberke között. tongue.gif Tuti kérnék aláírást és udvariasan (!) roppant boci szemekkel megkérném igazán nagyon szépen, hogy egy közös kééép... blush.gif Na jó, lódítottam. A párom kérné meg, én ugyanis nem beszélni angol, csak nagyon kicsit, de szerintem ha Dave szembe jönne, lefagynék, mint a mirelit borsó és nem tudnék megmukkanni sem. biggrin.gif De ha Chris sétálna felém, Ő sem úszná meg... biggrin.gif Sőt, még Matt Smith sem, bár Őt nem csippantjuk. De aki DW fan, az DW fan, nincs mit tenni... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. szeptember 13. 08:57 #522
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.13. 08:46)
LOL, sajnos nem. Olyat nem találtam, pedig az lett volna az ideális. Azért cseréltem le a régit, mert alig fért bele valami, nekem meg egyre több a ruhám, pedig nem is vagyok az a shoppingolós fajta... Egy TARDIS igencsak jó lett volna, kívül szerény szekrény, belül óriási, igen, legalább befértek volna a cuccaim tutira.  rohog.gif 
Ó, köszi az infót. Hát most úgy van a dolog, hogy április 21-én hajnalban utaznék ki és 25-én este jönnék haza... Ez a terv. Szóval nagyon ajánlom Davidnek, hogy a timey-wimey detektora segítségével találjon meg a kb. 7 172 091 emberke között. tongue.gif Tuti kérnék aláírást és udvariasan (!) roppant boci szemekkel megkérném igazán nagyon szépen, hogy egy közös kééép...  blush.gif Na jó, lódítottam. A párom kérné meg, én ugyanis nem beszélni angol, csak nagyon kicsit, de szerintem ha Dave szembe jönne, lefagynék, mint a mirelit borsó és nem tudnék megmukkanni sem. biggrin.gif De ha Chris sétálna felém, Ő sem úszná meg... biggrin.gif Sőt, még Matt Smith sem, bár Őt nem csippantjuk. De aki DW fan, az DW fan, nincs mit tenni...  rohog.gif


Nem TARDIS formájú? Gyári hibás, vidd vissza és a vásárolt bútor árában követelj egy TARDIS formájút _nevet.gif
Nekem mondod? Én múlt évben telefonon keresztül beszélhettem volna vele és gyáva voltam hozzá blush.gif biggrin.gif Konferenciahívás volt a világ minden országából lehetett jelentkezni (kivétel GB) és nekem megfordult a fejemben sőt még a hívást is fizzeték volna. rohog.gif
De jó hogy meggondoltam magam mert a betelefonálók sem tudtak semmi értelmeset kérdezni, sikongattak a telefonban, sőt egyikük azt mondta fel is akasztja magát blink.gif ohmy.gif
Milyen gáz lehetett annak a csajnak (is) aki ezután a nő után jött. Dave kiabált utána hogy 'ne tedd' de megszakadt a vonal és mikor visszahívták az illetőt nem vette fel a telefont ohmy.gif
Ha már a régi szép emlékeknél tartunk láttuk már azt a videót ami DT-ről készült mikor vezette a 3 napos rádióműsort és csak gyerekek kérdezhettek tőle? Látta/hallotta valaki Neithen (11) videót amikor a gyerek azt mondta davidnek hogy ő legjobb Doki és hogy dave miatt akar színészkedni meg Doki lenni?
Ez a legédibb videó amit valaha láttam. Tudta hogy kamerázzák és kimutatta az érzéseit, na az kérlek szépen döfi volt és szegényke alig tudott megszólalni wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. szeptember 13. 09:04 #523
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
rohog.gif Okés. rohog.gif
Nem mondod, tényleg azt mondta a nőszemély, hogy felakasztja magát???! De hát miért? blink.gif Szegény David, a komplett őrültek mindig megtalálják. blink.gif
Látod, éppen ezért kellett volna neked betelefonálni, mert Te biztos tudtál volna kérdezni valami értelmeset is... smileeee.gif
Nem láttam a videót, de biztosan nagyon cuki. Elvégre David is így kezdte... biggrin.gif rolleyes.gif
2010. szeptember 13. 09:08 #524
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Tettem fel magamról is egy képet a fotóim közé. Ez még egész "emberi" rólam, a háttér meg magáért beszél. biggrin.gif

Szerintetek lenne esélyem Davidnél? _nevet.gif _nevet.gif rofl.gif rohog.gif biggrin.gif tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. szeptember 13. 09:10 #525
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.13. 09:04)
rohog.gif Okés. rohog.gif 
Nem mondod, tényleg azt mondta a nőszemély, hogy felakasztja magát???! De hát miért?  blink.gif Szegény David, a komplett őrültek mindig megtalálják.  blink.gif 
Látod, éppen ezért kellett volna neked betelefonálni, mert Te biztos tudtál volna kérdezni valami értelmeset is... smileeee.gif
Nem láttam a videót, de biztosan nagyon cuki. Elvégre David is így kezdte...  biggrin.gif  rolleyes.gif


Hidd el hogy meg sem tudtam volna szólalni biggrin.gif
Hogy miért akarja valaki magát ezért felakasztani? Passz. Az ilyeneknek nem lenne szabad telefonközelbe ülni mellow.gif



(Ok, elnézést, Nathan nevét nem jól betűztem _nevet.gif )
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 13. 09:14 #526
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.13. 09:10)
Hidd el hogy meg sem tudtam volna szólalni  biggrin.gif 
Hogy miért akarja valaki magát ezért felakasztani? Passz. Az ilyeneknek nem lenne szabad telefonközelbe ülni  mellow.gif 
(Ok, elnézést, Nathan nevét nem jól betűztem  _nevet.gif )



Áááá, de cukii! biggrin.gif És még tanácsokkal is ellátta... Milyen aranyos volt tőle. smileeee.gif
De az a dalek se semmi ott a "háttérben"... rohog.gif
2010. szeptember 13. 09:19 #527
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.13. 09:14)
Áááá, de cukii!  biggrin.gif És még tanácsokkal is ellátta... Milyen aranyos volt tőle. smileeee.gif
De az a dalek se semmi ott a "háttérben"...  rohog.gif


Azt hittem meghalok mikor láttam az arcát Davidnek biggrin.gif
Ilyenkor érzem azt hogy igenis legyen DT-nek gyereke. Biztosan jó lenne apának bár én nem örülnék több szempontból sem ha David lenne az apám _nevet.gif


Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.13. 09:08)
Tettem fel magamról is egy képet a fotóim közé. Ez még egész "emberi" rólam, a háttér meg magáért beszél. biggrin.gif
Szerintetek lenne esélyem Davidnél?  _nevet.gif  _nevet.gif rofl.gif  rohog.gif  biggrin.gif  tongue.gif


Szerintem jól nézel ki rajta smileeee.gif Felőlem viheted DT-t de előtte adj nekem 2 napot, utána megkaphatod egész hátralévő életedre csak bírjál a kis skót duracell nyusziddal meg a munkamániájával rohog.gif biggrin.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. szeptember 13. 09:32 #528
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.13. 09:19)
Azt hittem meghalok mikor láttam az arcát Davidnek  biggrin.gif 
Ilyenkor érzem azt hogy igenis legyen DT-nek gyereke. Biztosan jó lenne apának bár én nem örülnék több szempontból sem ha David lenne az apám  _nevet.gif 
Szerintem jól nézel ki rajta  smileeee.gif Felőlem viheted DT-t de előtte adj nekem 2 napot, utána megkaphatod egész hátralévő életedre csak bírjál a kis skót duracell nyusziddal meg a munkamániájával  rohog.gif  biggrin.gif  _nevet.gif


Igen, szerintem is jó apa lenne. Többek között ezért (is) említettem meg a múltkor, hogy "jól áll neki a gyerek". smileeee.gif
Köszi. Hát, csak úgy kérdeztem, nem gondoltam komolyan... blush.gif Van énnekem párocskám, meg minden... rolleyes.gif Nem cserélném le Davere... Akkor vállalnám be, ha szingli lennék. biggrin.gif De ezt már írtam is néhányszor. smileeee.gif
2010. szeptember 13. 12:18 #529
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.13. 09:32)
Akkor vállalnám be, ha szingli lennék.  biggrin.gif


Nekem akkor sem kellene biggrin.gif Inkább klónoznám. Változtatni a genetikán egy kicsit, belenyúlni itt ott, némileg az agyba is belenyúlhatnánk hogy legyen más véleménye bizonyos dolgokról és tada ím a tökéletes férfi aki jól néz ki, kedves, rendes, aranyos, szeretnivaló, nem akar az USA-ba menni és nem fordul meg kis csitrik vagy plázacicák után. Ha eddig nem volt ilyen tökéletes férfi, klónozzuk ezt az embert és majd lesz. De csak limited edition, most szólok rohog.gif _nevet.gif
Mert nem akarjuk ugyebár hogy az utcán mindenkinek DT feje legyen, különben sem érdemlik meg a buta kis semmirekellő naplopók biggrin.gif unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, rheuska
2010. szeptember 14. 19:53 #530
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
jaj, de nagyon édes ez a videó <3
én nyáron megyek Angliába, júliusban, és már annyira, de annyira várom *.* még sosem voltam ott, pedig már olyan régóta szeretnék!

és igen, egyetértek Kate-tel, de hozzátenném, hogy a limited editionből én is szeretnék egyet, ha még belefér wub.gif
2010. szeptember 14. 19:58 #531
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.09.14. 19:53)

és igen, egyetértek Kate-tel, de hozzátenném, hogy a limited editionből én is szeretnék egyet, ha még belefér  wub.gif


Persze hogy belefér biggrin.gif Megkeressük, hajába túrunk, ötünk kezén majd csak marad már annyi hajszál hogy elég legyen a kísérlethez biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, rheuska
2010. szeptember 14. 20:02 #532
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (rheuska @ 2010.09.14. 19:53)
jaj, de nagyon édes ez a videó <3
én nyáron megyek Angliába, júliusban, és már annyira, de annyira várom *.* még sosem voltam ott, pedig már olyan régóta szeretnék!
és igen, egyetértek Kate-tel, de hozzátenném, hogy a limited editionből én is szeretnék egyet, ha még belefér  wub.gif


Én eddig 3x voltam kint (összesen 2 hetet), és jövő áprilisban megint megyek 5 napra, már én is be vagyok zsongva. biggrin.gif Szó szerint Londonb*zi vagyok. rohog.gif

És mennyi időre mész? Mi a programterv? ??? smileeee.gif

Én limited edition deluxe-ot kérnék szépen a David Tennant prototípusból! Kérek hozzá extra kiegészítőket is: szemüveget (DW-st), hosszú kabátot, egy doboz hajzselét és egy cseresznyés ajakbalzsamot is. Hadd örüljön a lelkem... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: rheuska
2010. szeptember 14. 20:02 #533
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.14. 19:58)
Persze hogy belefér  biggrin.gif Megkeressük, hajába túrunk, ötünk kezén majd csak marad már annyi hajszál hogy elég legyen a kísérlethez  biggrin.gif


nem elég nekem a "tetszik" gomb, le is kell írnom, hogy: hm, ez tetszik tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 14. 20:05 #534
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.14. 20:02)
Én eddig 3x voltam kint (összesen 2 hetet), és jövő áprilisban megint megyek 5 napra, már én is be vagyok zsongva.  biggrin.gif Szó szerint Londonb*zi vagyok.  rohog.gif 
És mennyi időre mész? Mi a programterv? ??? smileeee.gif
Én limited edition deluxe-ot kérnék szépen a David Tennant prototípusból! Kérek hozzá extra kiegészítőket is: szemüveget (DW-st), hosszú kabátot, egy doboz hajzselét és egy cseresznyés ajakbalzsamot is. Hadd örüljön a lelkem... biggrin.gif


az extra kiegészítők jöhetnek ide is xD
ó, hát barátnőmmel tervezzük, hogy kimegyünk ketten, de még semmi konkrét, négy-öt napra gondoltuk köbö
nálunk most kb 120 ezer lenne a szalagavató (ugye, hogy az sok, és nem csak mi vagyunk smucigok?) és apu mondta, hogy vagy keringőzhetek, vagy mehetek Londonba, és kapok egy új laptopot is... hát, szerintetek? az egyetemre meg úgyis kellene a laptop, szval, így még Londonba is eljutok <3
2010. szeptember 14. 20:09 #535
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.14. 20:02)

Én limited edition deluxe-ot kérnék szépen a David Tennant prototípusból! Kérek hozzá extra kiegészítőket is: szemüveget (DW-st), hosszú kabátot, egy doboz hajzselét és egy cseresznyés ajakbalzsamot is. Hadd örüljön a lelkem... biggrin.gif


Előjegyezve biggrin.gif

rheuska-nak is 'félreteszünk' egyet biggrin.gif


Random fact #27 (a mai DT Single Father interjúból) DT-t megverte néhány gyerek bowlingban _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 14. 20:10 #536
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (rheuska @ 2010.09.14. 20:05)
az extra kiegészítők jöhetnek ide is xD
ó, hát barátnőmmel tervezzük, hogy kimegyünk ketten, de még semmi konkrét, négy-öt napra gondoltuk köbö
nálunk most kb 120 ezer lenne a szalagavató (ugye, hogy az sok, és nem csak mi vagyunk smucigok?) és apu mondta, hogy vagy keringőzhetek, vagy mehetek Londonba, és kapok egy új laptopot is... hát, szerintetek? az egyetemre meg úgyis kellene a laptop, szval, így még Londonba is eljutok <3


120 ezer???! Mi kerül ennyibe rajta? ohmy.gif Az én szalagavatóm 5 vagy 10 ezer volt össz-vissz. Na jó, max 20. De 120???! Pff.

Azt hiszem egyet kell értsek, inkább London, mint a keringő... biggrin.gif Az a hangulat... Jaj, nagyon fogod imádni... Egyszerűen leírhatatlan az egész... Azok az épületek, az emberek, az időjárás... heart.gif
2010. szeptember 14. 20:12 #537
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.14. 20:09)
Előjegyezve  biggrin.gif 
rheuska-nak is 'félreteszünk' egyet  biggrin.gif 
Random fact #27 (a mai DT Single Father interjúból) DT-t megverte néhány gyerek bowlingban  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif


Thank you! Very much! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
Bowlingban? Jaj, az nekem is egy "szívemcsücskejáték"... Anno én is laposra vertem belőle mindenkit, de ennek már legalább 7 éve... w00t.gif
2010. szeptember 14. 20:16 #538
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.14. 20:12)
Thank you! Very much!  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Bowlingban? Jaj, az nekem is egy "szívemcsücskejáték"... Anno én is laposra vertem belőle mindenkit, de ennek már legalább 7 éve...  w00t.gif


Jól megmutattad nekik akkor Sally wink.gif
Igazából az a vicces hogy a filmbéli gyerekei verték meg, az 5 gyerekből 3 lány, 2 fiú meg 16 sincsen még. _nevet.gif Ez a szegény szerencsétlen ember, nem ért az ilyenekhez, nem jön neki össze.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 14. 20:18 #539
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.14. 20:10)
120 ezer???! Mi kerül ennyibe rajta?  ohmy.gif Az én szalagavatóm 5 vagy 10 ezer volt össz-vissz. Na jó, max 20. De 120???! Pff.
Azt hiszem egyet kell értsek, inkább London, mint a keringő... biggrin.gif Az a hangulat... Jaj, nagyon fogod imádni... Egyszerűen leírhatatlan az egész... Azok az épületek, az emberek, az időjárás... heart.gif


az van, h mivel kevés a fiú, ezért külsősöket kell hoznunk, de ugye mivel ők nem szalagavatóznának egyébként, az ő táncóráikat is ki kell fizetni, a szmokingjuk, plusz nekünk a ruha kölcsönzés, a két tánc, a koreográfus a tánctanár, a szalagavató szervező cég (behaltam majdnem, de igen, ilyen is van) a fotós, a videós... szóval én meg úgy voltam vele, hogy engem érettségi évben, amikor a felvételi szerintem kicsit fontosabb, mint az, hogy táncikáljak egyet, ilyenekkel ne szórakoztassanak xD

hú, már annyira várom *.*
2010. szeptember 14. 20:23 #540
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (rheuska @ 2010.09.14. 20:18)
az van, h mivel kevés a fiú, ezért külsősöket kell hoznunk, de ugye mivel ők nem szalagavatóznának egyébként, az ő táncóráikat is ki kell fizetni, a szmokingjuk, plusz nekünk a ruha kölcsönzés, a két tánc, a koreográfus a tánctanár, a szalagavató szervező cég (behaltam majdnem, de igen, ilyen is van) a fotós, a videós... szóval én meg úgy voltam vele, hogy engem érettségi évben, amikor a felvételi szerintem kicsit fontosabb, mint az, hogy táncikáljak egyet, ilyenekkel ne szórakoztassanak xD
hú, már annyira várom *.*


Nálunk akkor ezek szerint mázli volt, hogy a sulinkban volt tánctanár is (sőt, órarendileg volt egy évnyi táncóránk az órarendben, pedig kommunikáció tagozatosak voltunk), aki ingyér és bérmentve vállalta és felkészített minket. A fiúknak nem kellett semmilyen ruhát kölcsönözni (mázlisták), mi csajok meg intéztük úgy, ahogy tudtuk. Ha jól emlékszem, a ruhám 5 vagy 7 ezer volt..? (Amúgy utáltam, mert egyrészt 2x olyan kövérnek néztem ki benne, másrészt meg frászban voltam, hogy egyszer leesik rólam... blink.gif ) A fotózást és videózást meg intézte mindenki egyénileg. És a végén odaadtuk egymásnak a képeket, felvételeket. És ennyi. biggrin.gif Nem egyszerűbb lenne így..? rolleyes.gif
100 oldal 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok