Starity

David Tennant

100 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 27. 15:13 #621
- törölt felhasználó -    
Single Father interjú (részlet)

Did you beat them at bowling?!


"Well, it's not that I didn't win, you understand, they were given the bowling "bumpers" as help, which I thought was grossly unfair, quite frankly!

"I told them I had been the Scottish Under-17 Bowling Champion just to unnerve them – but it didn't seem to work. But, at the end of the day, they had the bumpers to help them - not that I'm bitter, not that I'm being competitive against children. I wouldn't want you to think that!"

_nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: rheuska
2010. szeptember 27. 15:36 #622
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.27. 15:13)
Single Father interjú (részlet)

Did you beat them at bowling?!

"Well, it's not that I didn't win, you understand, they were given the bowling "bumpers" as help, which I thought was grossly unfair, quite frankly!
"I told them I had been the Scottish Under-17 Bowling Champion just to unnerve them – but it didn't seem to work. But, at the end of the day, they had the bumpers to help them - not that I'm bitter, not that I'm being competitive against children. I wouldn't want you to think that!"
_nevet.gif  _nevet.gif


egyemmeg _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. szeptember 27. 15:56 #623
- törölt felhasználó -    
Phew, úgy látom szépen megindul az élet. Ki fog szerepelni az egyik legjobb barátja rádióműsorában, a Christian O'Connell Breakfast Showban? biggrin.gif

Ezt írták twitteren:

We've got a very exciting guest coming in next week. Used to have a job that suggested he was a medical man.. but he used a screwdriver!!

Can you guess who it might be?

A forgatás hivatalosan Október 1-jén ér véget tehát barátunk vagy 2-án Csütörtökön vagy 3-án Pénteken lesz majd hallható.
Végree thumbsup.gif thumbsup.gif


Ki lesz Október 10-én a BBC Radio 1 Jo Whiley műsorában hogy a Single Father műsoráról beszéljen? David és Suranne biggrin.gif thumbsup.gif

Máris meg van, hogy mit csinálunk 10/10/10-én 10 órától mikor a 10-ik Dokit ünnepeljük. rohog.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: rheuska
2010. szeptember 27. 18:26 #624
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.27. 15:56)
A forgatás hivatalosan Október 1-jén ér véget tehát barátunk vagy 2-án Csütörtökön vagy 3-án Pénteken lesz majd hallható.


Nem péntek elseje és nem szombat másodika? Vagy ez most milyen dátum? biggrin.gif
2010. szeptember 27. 18:38 #625
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.27. 18:26)
Nem péntek elseje és nem szombat másodika? Vagy ez most milyen dátum?  biggrin.gif


Ja bocs, ezt benéztem. Szeptembert néztem, nem Októbert most látom _nevet.gif Elnézést. mellow.gif Tehát akkor COC Show Október 4-8-ig valamelyik nap délelőtt. És most láttam hogy Novemberben Jo Whiley Show pedig Október 10, 10 óra
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 27. 18:46 #626
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.27. 18:38)
Ja bocs, ezt benéztem. Szeptembert néztem, nem Októbert most látom  _nevet.gif Elnézést.  mellow.gif Tehát akkor COC Show Október 4-8-ig valamelyik nap délelőtt. És most láttam hogy Novemberben Jo Whiley Show pedig Október 10, 10 óra


smileeee.gif Semmi gond. Nekem is csak onnan tűnt fel, hogy 2-án tartom a névnapom + aznap megyek nyelvvizsgázni is... blink.gif És az ha minden igaz, szombaton lesz. biggrin.gif
2010. szeptember 27. 18:54 #627
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Egyébként mizújs Brendannel, Bartyval és 10-zel? biggrin.gif

Peter remekül van, de a fene vinné el, az agyamra megy... Voltunk vasárnap a vásárban. Megálltunk az édességes standnál. Kapott kakasos nyalókát, de akkor még kikönyörögte a gumicukrot és a kókusztekercset is...

Vettünk neki 1-2 ruhát, meg kellett neki új napszemüveg is. Legalább 20 percet ácsorogtunk, mert kb. a fél készletet felpróbálta a tükör előtt, közben meg látványosan rágta a gumicukrot (úgy nézett ki, mintha rágózna)...

Megérkeztünk a bútorokhoz is. Egyszer csak felkiáltott, hogy neki kell az a franciaágy, mert amiben most alszik, nem rugózik eléggé, és szerinte egy ágy akkor jó, ha az ember alatt rugózik, nem pedig mereven tart... Úgyhogy új ágyat is vettünk...

Az a mázli, hogy a vattacukorra már nem tartott igényt, mondván, ha megyünk vendégségbe, ott úgyis lesz, úgyhogy Ő majd azzal ellesz...OMG... rolleyes.gif

Közben rájöttem, honnan ez a rugózás mánia... rofl.gif :

1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. szeptember 27. 18:59 #628
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.27. 18:46)
smileeee.gif Semmi gond. Nekem is csak onnan tűnt fel, hogy 2-án tartom a névnapom + aznap megyek nyelvvizsgázni is...  blink.gif És az ha minden igaz, szombaton lesz.  biggrin.gif


Akkor sok sikert és előre is boldog névnapot. biggrin.gif
Én 10-én tartom, milyen nagyszerű névnapi ajándék. DT on radio rohog.gif Kár hogy semmi értelmes dolog nem lesz benne, Jo Whiley műsora minden csak nem komoly. COC műsora a 'come and gone' ágy szinten tart (attól függetlenül legalább jó és rohadt vicces) de azt hiszem kénytelenek leszünk BBC-s interjúkra várni ha szeretnénk valami értelemeset is hallani rohog.gif
Már előre hallom David röhögését, sok 'I dunno' és kínos kérdések tömkelege. Javasoltam a hazugságviszgáló újbóli használatát. rohog.gif
Azt tudjuk hogy egy régebbi COC műsorban hazugságvizsgáló volt a kezén és kétszer hazudott a drága? (random fact #32) Mindkét esetben jövőbeli projektekről votl szó ezért nem adott értelmes választ és persze besípolt a vizsgáló. _nevet.gif Múltkor javasolták a hélium szívás ötletés is, annyira szeretném olyan vékony, magas hangon hallani, de állítólag nem tudták megoldani a hélium elhelyezését a stúdióban _nevet.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 27. 19:18 #629
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.27. 18:54)
Egyébként mizújs Brendannel, Bartyval és 10-zel? biggrin.gif
Peter remekül van, de a fene vinné el, az agyamra megy... Voltunk vasárnap a vásárban. Megálltunk az édességes standnál. Kapott kakasos nyalókát, de akkor még kikönyörögte a gumicukrot és a kókusztekercset is...
Vettünk neki 1-2 ruhát, meg kellett neki új napszemüveg is. Legalább 20 percet ácsorogtunk, mert kb. a fél készletet felpróbálta a tükör előtt, közben meg látványosan rágta a gumicukrot (úgy nézett ki, mintha rágózna)...
Megérkeztünk a bútorokhoz is. Egyszer csak felkiáltott, hogy neki kell az a franciaágy, mert amiben most alszik, nem rugózik eléggé, és szerinte egy ágy akkor jó, ha az ember alatt rugózik, nem pedig mereven tart... Úgyhogy új ágyat is vettünk...
Az a mázli, hogy a vattacukorra már nem tartott igényt, mondván, ha megyünk vendégségbe, ott úgyis lesz, úgyhogy Ő majd azzal ellesz...OMG...  rolleyes.gif
Közben rájöttem, honnan ez a rugózás mánia... rofl.gif :


Ejnye - bejnye Peter. Neveld már meg ha nyomozó létére ilyen gyerekesen viselkedik rohog.gif
Na, ilyet nem játszunk, nem lesz vattacukor ha nem viselkedik jól. Nehogy egész nap a vattacukrot egye te meg sóhajtozva lesd hogy mikor megy oda hozzád rohog.gif

Brendan jól van. Hétvégén megyünk Tokajra.. Bor utánpótlás _nevet.gif Látod Sally, egyikünknek sem könnyű, ezek a pasik phew rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 27. 19:23 #630
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.27. 18:59)
Akkor sok sikert és előre is boldog névnapot. biggrin.gif
Én 10-én tartom, milyen nagyszerű névnapi ajándék. DT on radio  rohog.gif Kár hogy semmi értelmes dolog nem lesz benne, Jo Whiley műsora minden csak nem komoly. COC műsora a 'come and gone' ágy szinten tart (attól függetlenül legalább jó és rohadt vicces) de azt hiszem kénytelenek leszünk BBC-s interjúkra várni ha szeretnénk valami értelemeset is hallani  rohog.gif 
Már előre hallom David röhögését, sok 'I dunno' és kínos kérdések tömkelege. Javasoltam a hazugságviszgáló újbóli használatát.  rohog.gif 
Azt tudjuk hogy egy régebbi COC műsorban hazugságvizsgáló volt a kezén és kétszer hazudott a drága? (random fact #32) Mindkét esetben jövőbeli projektekről votl szó ezért nem adott értelmes választ és persze besípolt a vizsgáló.  _nevet.gif Múltkor javasolták a hélium szívás ötletés is, annyira szeretném olyan vékony, magas hangon hallani, de állítólag nem tudták megoldani a hélium elhelyezését a stúdióban  _nevet.gif  rohog.gif


Nagyon szépen köszönök mindent. smileeee.gif
Tényleg rákötötték a hazugságvizsgálóra? Hű... Azt egyszer én is kipróbálnám, olyan kíváncsi vagyok rá... Szerintem én be tudnám csapni. rohog.gif
Hélium? _nevet.gif Bocsi, de ezt most elképzeltem... Áááááá... rohog.gif
2010. szeptember 27. 19:25 #631
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.27. 19:18)
Ejnye - bejnye Peter. Neveld már meg ha nyomozó létére ilyen gyerekesen viselkedik  rohog.gif 
Na, ilyet nem játszunk, nem lesz vattacukor ha nem viselkedik jól. Nehogy egész nap a vattacukrot egye te meg sóhajtozva lesd hogy mikor megy oda hozzád  rohog.gif 
Brendan jól van. Hétvégén megyünk Tokajra.. Bor utánpótlás  _nevet.gif Látod Sally, egyikünknek sem könnyű, ezek a pasik phew  rohog.gif


Hát muszáj lesz. Márhogy kicsit megnevelni. Úgy látszik, hogy a feleségeket teljesen lecserélte az édességre. Ha már bűnöznie kell, akkor a vattacukor... rohog.gif
Hmm, Tokaj? De ott nem csak fehérborok vannak? Vagy Brendan nem ragaszkodik a vöröshöz? smileeee.gif Egyszer vidd majd el Villányba, ott inkább vörösboros a kínálat. biggrin.gif (Ha már bortúrázgattok... smileeee.gif )
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. szeptember 27. 19:27 #632
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Bár a 10-et én is imádom wub.gif , de ha kell lemondok róla. Még gondolkozok a Single Father vagy a Fright Night karakter között. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2010. szeptember 27. 19:29 #633
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.27. 19:23)
Nagyon szépen köszönök mindent.  smileeee.gif 
Tényleg rákötötték a hazugságvizsgálóra? Hű... Azt egyszer én is kipróbálnám, olyan kíváncsi vagyok rá... Szerintem én be tudnám csapni.  rohog.gif 
Hélium?  _nevet.gif Bocsi, de ezt most elképzeltem... Áááááá...  rohog.gif


Komolyan mondom csak azért nem lett belőle semmi mert nem találtak hozzá megfelelő kellékeket időben lol

Valahogyan így hangozhat a kis drága

Itt

_nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 27. 19:34 #634
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem tudom melyiket válasszam!!! reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif Help. help.gif rohog.gif

Közvéleménykutatás: a kettő karakter között melyiket választanátok? biggrin.gif
2010. szeptember 27. 19:53 #635
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.09.27. 19:34)
Nem tudom melyiket válasszam!!! reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif Help. help.gif  rohog.gif 
Közvéleménykutatás: a kettő karakter között melyiket választanátok?  biggrin.gif


Fogós kérdés... think.gif Hosszas töprengés után én azt hiszem, hogy Dave-re adnék egy voksot... Igen... yes.gif
PV-ről annyit még nem tudunk, és bár elég jól néz ki azon a "plakáton"... rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2010. szeptember 27. 19:54 #636
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.09.27. 19:34)
Nem tudom melyiket válasszam!!! reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif Help. help.gif  rohog.gif 
Közvéleménykutatás: a kettő karakter között melyiket választanátok?  biggrin.gif


Én Dave-re voksolnék. Peterről nem tudunk sokat, Daveről csak egy kicsivel többet. SZERINTEM Dave sokkal jobban néz ki de ez csak egyéni vélemény. Dave énjét valamennyire ismerjük, Peterét meg nem, szűk bőrnaci ide vagy oda rajtad áll a döntés.
(Én elgondolkodtam Dave-n de oda meg vissza vagyok Brendanért. Ha nem Brendan, akkor Hamlet vagy Mr Logan és ha ezekből nem tudnék választani, akkor lett volna Dave _nevet.gif )

A játékszabályzat szerint bármikor visszaadhatod a 'marketbe' hátha más ki akarná venni _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 27. 19:56 #637
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.27. 19:54)
A játékszabályzat szerint bármikor visszaadhatod a 'marketbe' hátha más ki akarná venni  _nevet.gif


rohog.gif Én nem adom az én kis rendőrkémet, még akkor sem, ha néha az idegeimre megy... biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2010. szeptember 27. 19:59 #638
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.27. 19:56)
rohog.gif Én nem adom az én kis rendőrkémet, még akkor sem, ha néha az idegeimre megy... biggrin.gif


Nem is kell. A pasid HOT de a tiéd. biggrin.gif Az esküvőnkre eljöhet énekelni _nevet.gif
Brendannal azért megyünk Tokajba mert kíváncsi a magyar borokra és hajlandó lenne felhagyni a vörös borral egy időre, váltani fehérre, ha ízlik neki a tokaji rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 27. 20:03 #639
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.27. 19:59)
Nem is kell. A pasid HOT de a tiéd.  biggrin.gif  Az esküvőnkre eljöhet énekelni  _nevet.gif 
Brendannal azért megyünk Tokajba mert kíváncsi a magyar borokra és hajlandó lenne felhagyni a vörös borral egy időre, váltani fehérre, ha ízlik neki a tokaji  rohog.gif


nevet2.gif Jaja, He's my hot inspector... rohog.gif Persze nem úgy hot, hanem na... Érted. biggrin.gif

Okés, Peter ott lesz az esküvőn. Van valami kívánság, hogy mit szeretnétek a repertoárban, vagy szabad kezet adtok neki? biggrin.gif

Értem. Mondjuk én nem rajongok a borokért, de a tokaji borok nem is olyan vészesek. smileeee.gif
2010. szeptember 27. 20:07 #640
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.09.27. 20:03)
nevet2.gif Jaja, He's my hot inspector...  rohog.gif Persze nem úgy hot, hanem na... Érted. biggrin.gif
Okés, Peter ott lesz az esküvőn. Van valami kívánság, hogy mit szeretnétek a repertoárban, vagy szabad kezet adtok neki?  biggrin.gif 
Értem. Mondjuk én nem rajongok a borokért, de a tokaji borok nem is olyan vészesek. smileeee.gif


Én értem, csak rá kell nézni, nagyon cuki és hot yeah biggrin.gif
Zene? Azt még nem tudom, nekem mindegy, a DW theme-t mindenféleképpen. Legyen szíves öltönyben lenni, ne vegyen napszemcsit és ne vonja el a figyelmem azzal hogy megint tölcsérbe énekel vagy vattacukrot eszik rohog.gif rohog.gif
100 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok