Starity

David Tennant

100 oldal 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. október 03. 15:07 #701
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
jellemző, hogy ha az ÉN kedvenceim vannak az országban arról mindig lemaradok dry.gif mondjuk amilyen felkapott lett Mo, még elképzelhető, hogy lesz más alkalom is blush.gif
2010. október 03. 15:21 #702
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.03. 15:00)
Nos, én senki kedvét nem szeretném elvenni, de úgy tudom néhány hete Georgia nálunk járt és nem kizárt hogy David is vele volt. Azon a héten mikor Angelina Jolie is jött hozzánk és Davidnek azon a héten volt is 4 szabadnapja.


*nyitja az ablakot, és azon gondolkozik, mennyire fáj, ha a negyedikről kiugrik*
EZT MOST NEM MONDOD KOMOLYAN!???
2010. október 03. 15:27 #703
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.03. 15:21)
*nyitja az ablakot, és azon gondolkozik, mennyire fáj, ha a negyedikről kiugrik*
EZT MOST NEM MONDOD KOMOLYAN!???


Ne ugorj. Annyit nem ér meg...
Én ezt hallottam, de semmi garancia nincs rá. Van egy naplopó ismerősöm Budapesten, amolyan hülye plázacica és ő mindig jelenti milyen sztárokat lát. Ő jelezte anno Catherine jelenlétét is és most is azt mondta hogy a 'kis, szőke hajú csaj meg a mókusfej' bár ő nem ismeri DT-t csak látta képeken. Mondom, nem tudhatjuk.
Disclaimer: Nem barátkozom pláza cicákkal csak információkat szállít. Semmi közös nincs bennünk csak néha dumálunk mailben. _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2010. október 03. 16:37 #704
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Áhá már minden világos, szóval plázacicákat használsz informátoroknak biggrin.gif lehullott a lepel Kate nagy titkáról rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: rheuska, kateblock, Sally Sparrow, Bessie
2010. október 03. 16:40 #705
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Sixy @ 2010.10.03. 16:37)
Áhá már minden világos, szóval plázacicákat használsz informátoroknak biggrin.gif lehullott a lepel Kate nagy titkáról rohog.gif


jaja... Kate-nek infókra van szüksége, hívja a plázacicáit telefonon, időt egyeztetnek, és szétküldi őket a világban xD
2010. október 03. 17:22 #706
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.03. 16:40)
jaja... Kate-nek infókra van szüksége, hívja a plázacicáit telefonon, időt egyeztetnek, és szétküldi őket a világban xD


Okés, ez van na. rohog.gif Olyan sok van belőlük és csak rontják a levegőt. Legalább ez az egy tesz valami jót, ennyi hasznom van belőle. biggrin.gif Nem használom ki, sok Twilightos matricámba kerül a dolog blink.gif biggrin.gif rohog.gif
És ezek csak a magyar semmittevők, a legtöbb infóm Londonból Glasgowból és New Yorkból érkezik rohog.gif

Te nagyon nem viseled jól a dolgokat. Tegnap is meg akartál halni mikor elküldtem neked azt a bizonyos animációt meg most is nehezen bírod.

Cheer up rohog.gif

http://img180.imageshack.us/img180/3861/6a01127918b0fe28a401157.jpg

rofl.gif
4 felhasználónak tetszik: rheuska, Sally Sparrow, Sixy, Bessie
2010. október 03. 17:25 #707
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.03. 17:22)

http://img180.imageshack.us/img180/3861/6a01127918b0fe28a401157.jpg



hátez rofl.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. október 03. 17:28 #708
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.03. 17:25)
hátez rofl.gif


Örülök ha tetszik. Ezt a haverja, Jonathan Ross csinálta róla a tavalyi San Diego Comic Con-on. Vagy Jonathan-nak pózolt be így vagy tudta hogy Jonathan utána kiteszi twitterre rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: rheuska
2010. október 03. 20:23 #709
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ójaj, itten járt és "teljes titokban"... Áááá, nemér... sad.gif És Georgia mi a szöszt akar a Jolie filmmel? Szerepelni benne? OMG.
2010. október 03. 20:32 #710
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.03. 20:23)
Ójaj, itten járt és "teljes titokban"... Áááá, nemér...  sad.gif És Georgia mi a szöszt akar a Jolie filmmel? Szerepelni benne? OMG.


Én csak azt mondtam hogy akkor volt itt, azon a héten, amikor Angelina Jolie jött ide. Persze ez még nem jelent semmit. Ismétlem nem jelent semmit. Elméletileg nem kizárt, Angelina csupa kevésbé ismert európai színészt választott a filmjébe, tehát david is beleférne ebbe a kategóriába. Szinte biztos vagyok abban hogy nem fog Angelina filmjében szerepelni. smileeee.gif

Random fact #33. David ABC sorrendbe rendezi a DVD-it, könyveit és a szobája/háza telis tele van poszterekkel. *Meglepődött arc* Az összes megjelent DW DVD a polcain van, beleszámítva a Classic Who DVD-ket ami kb 50-60 DVD-t jelent. Mint láttuk a David Tennant Breakfast Showban, van neki DW-s uzsonnástáskája és TARDIS tolla _nevet.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. október 03. 20:36 #711
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.03. 20:32)
Én csak azt mondtam hogy akkor volt itt, azon a héten, amikor Angelina Jolie jött ide. Persze ez még nem jelent semmit. Ismétlem nem jelent semmit. Elméletileg nem kizárt, Angelina csupa kevésbé ismert európai színészt választott a filmjébe, tehát david is beleférne ebbe a kategóriába. Szinte biztos vagyok abban hogy nem fog Angelina filmjében szerepelni.  smileeee.gif 
Random fact #33. David ABC sorrendbe rendezi a DVD-it, könyveit és a szobája/háza telis tele van poszterekkel. *Meglepődött arc* Az összes megjelent DW DVD a polcain van, beleszámítva a Classic Who DVD-ket ami kb 50-60 DVD-t jelent. Mint láttuk a David Tennant Breakfast Showban, van neki DW-s uzsonnástáskája és TARDIS tolla  _nevet.gif  rohog.gif


David pedig igazán szerepelhetne a filmjében, mert akkor jönne még vissza... rohog.gif Georgia nem hiányzik, Ő maradhat nyugodtan otthon... rohog.gif
Wow. Akkor Ő is mániákus, mint én. Én is szeretem, ha sorban vannak a dolgaim. Többek között szakmai ártalom nálam... Vagy inkább azért lettem (többek között) könyvtáros, mert kényes vagyok a rendre..? Hmm..? biggrin.gif
2010. október 03. 20:46 #712
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.03. 20:36)
David pedig igazán szerepelhetne a filmjében, mert akkor jönne még vissza...  rohog.gif Georgia nem hiányzik, Ő maradhat nyugodtan otthon...  rohog.gif 
Wow. Akkor Ő is mániákus, mint én. Én is szeretem, ha sorban vannak a dolgaim. Többek között szakmai ártalom nálam... Vagy inkább azért lettem (többek között) könyvtáros, mert kényes vagyok a rendre..? Hmm..?  biggrin.gif


Akkor neked már van nála esélyed. Talán legyőzheted Monica Gellert a Jóbarátokból. Szakadt pólóban és rövid farmernadrágban, vizes szivaccsal a kezedben biztosan téged választana.
David egyébként angol tanárnak vagy agysebésznek készült volna rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 04. 13:24 #713
- törölt felhasználó -    
Jól van emberek. David péntek reggel lesz az Absolute radio-n, ha minden igaz 4 (!) óra hosszán keresztül bár ez az infó még nem biztos. Mostmár lehet küldözgetni a műsor twitterén keresztül kérdéseket, de elképzelésem sincs mit kérdezhetnék tőle. Már rákérdeztek a Fright Night-os szűk bőrnacira, Hollywoodra, Emmyre, Skóciára, Doctor Who-ra, egyszóval sok mindenre. Van itt valakinek olyan kérdése amire szeretne választ hallani és a kérdés nem sérti David magánéletét, valamint a kérdésben egyetlen * sincs? _nevet.gif

Tegnap meghallgattam néhány régebbi DT interjút.
Random fact #34 (ami tegnap este ütött rendesen, azt hittem nem hallok jól). Davidnek van egy tevéje Cardiffban blink.gif
Örökbefogadott egy tevét, aminek a Cedric nevet adta.
Igen, ő a mi Davidünk. Annyi fajta állatot lehet örökbe fogadni, de neki egy teve kell. _nevet.gif Szegény tevének jó a cardiffi éghajlat? mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow, rheuska
2010. október 04. 13:43 #714
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.04. 13:24)
Jól van emberek. David péntek reggel lesz az Absolute radio-n, ha minden igaz 4 (!) óra hosszán keresztül bár ez az infó még nem biztos. Mostmár lehet küldözgetni a műsor twitterén keresztül kérdéseket, de elképzelésem sincs mit kérdezhetnék tőle. Már rákérdeztek a Fright Night-os szűk bőrnacira, Hollywoodra, Emmyre, Skóciára, Doctor Who-ra, egyszóval sok mindenre. Van itt valakinek olyan kérdése amire szeretne választ hallani és a kérdés nem sérti David magánéletét, valamint a kérdésben egyetlen * sincs?  _nevet.gif 
Tegnap meghallgattam néhány régebbi DT interjút.
Random fact #34 (ami tegnap este ütött rendesen, azt hittem nem hallok jól). Davidnek van egy tevéje Cardiffban  blink.gif 
Örökbefogadott egy tevét, aminek a Cedric nevet adta. 
Igen, ő a mi Davidünk. Annyi fajta állatot lehet örökbe fogadni, de neki egy teve kell.  _nevet.gif Szegény tevének jó a cardiffi éghajlat?  mellow.gif


Kérdezd meg a tevéjét. Még él? rohog.gif És hogy a Torchwood intézet vigyáz rá? _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, rheuska
2010. október 04. 13:48 #715
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.04. 13:24)
Jól van emberek. David péntek reggel lesz az Absolute radio-n, ha minden igaz 4 (!) óra hosszán keresztül bár ez az infó még nem biztos. Mostmár lehet küldözgetni a műsor twitterén keresztül kérdéseket, de elképzelésem sincs mit kérdezhetnék tőle. Már rákérdeztek a Fright Night-os szűk bőrnacira, Hollywoodra, Emmyre, Skóciára, Doctor Who-ra, egyszóval sok mindenre. Van itt valakinek olyan kérdése amire szeretne választ hallani és a kérdés nem sérti David magánéletét, valamint a kérdésben egyetlen * sincs?  _nevet.gif 
Tegnap meghallgattam néhány régebbi DT interjút.
Random fact #34 (ami tegnap este ütött rendesen, azt hittem nem hallok jól). Davidnek van egy tevéje Cardiffban  blink.gif 
Örökbefogadott egy tevét, aminek a Cedric nevet adta. 
Igen, ő a mi Davidünk. Annyi fajta állatot lehet örökbe fogadni, de neki egy teve kell.  _nevet.gif Szegény tevének jó a cardiffi éghajlat?  mellow.gif

Milyen hajsampont használ? _nevet.gif _nevet.gif
Amúgy több minden is érdekelne. Per pillanat ezek jutottak eszembe:
- Melyik jelenet volt számára a legnehezebb a karrierje során?
- Mondjon 3 olyan tulajdonságot, amit szeret magában, és olyat, amit nem. biggrin.gif
- Mi volt az a legőrültebb dolog, amit rajonjója tett meg érte?
- Kedvenc állata? (Teve? _nevet.gif _nevet.gif )

MOst hirtelen ez jutott eszembe. Vagyis ezek szalonképesek. rohog.gif
2010. október 04. 13:54 #716
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Még valami. A nagyfőnök egy új funkciót hozott létre az adatlapokon. Az a neve évről évre. Lényege az, hogy az adott sztárról évről évre lehessen követni a külsejét, változásait. biggrin.gif Úgyhogy hamarosan töltöm fel azokat a képeket. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 04. 14:26 #717
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.10.04. 13:48)
Milyen hajsampont használ? _nevet.gif  _nevet.gif 
Amúgy több minden is érdekelne. Per pillanat ezek jutottak eszembe: 
- Melyik jelenet volt számára a legnehezebb a karrierje során? 
- Mondjon 3 olyan tulajdonságot, amit szeret magában, és olyat, amit nem. biggrin.gif
- Mi volt az a legőrültebb dolog, amit rajonjója tett meg érte?
- Kedvenc állata? (Teve? _nevet.gif  _nevet.gif )
MOst hirtelen ez jutott eszembe. Vagyis ezek szalonképesek. rohog.gif


Lehet, hogy ezen kérdések többségére Kate is tud válaszolni helyette. smileeee.gif Mondjuk ez a 3 jó és 3 rossz tulajdonság engem is érdekelne. A legőrültebb rajongójára meg szerintem nem szívesen emlékszik vissza... Nem Ő volt az, aki sokáig követte, mint az árnyék? blink.gif
2010. október 04. 14:31 #718
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ez már megszállottság. Én kiakadnék, ha valaki folyton követne. blink.gif
2010. október 04. 16:07 #719
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.10.04. 13:48)
Milyen hajsampont használ? _nevet.gif  _nevet.gif 
Amúgy több minden is érdekelne. Per pillanat ezek jutottak eszembe: 
- Melyik jelenet volt számára a legnehezebb a karrierje során? 
- Mondjon 3 olyan tulajdonságot, amit szeret magában, és olyat, amit nem. biggrin.gif
- Mi volt az a legőrültebb dolog, amit rajonjója tett meg érte?
- Kedvenc állata? (Teve? _nevet.gif  _nevet.gif )
MOst hirtelen ez jutott eszembe. Vagyis ezek szalonképesek. rohog.gif


Jó kérdések, de ezekre majdnem mindegyikre válaszolt már egyszer.
Head & Shoulders sampont használ, és elmondása szerint (2009-es interjúból) az L.A. without map filmben volt a legnehezebb jelenete. Az első jelenet ahol .. hogy is mondjam. Richard és Barbaba összemelegedtek. Meg kellett játszani azt a bizonyos dolgot és utána elkiabálnia magát hogy 'hallelujah' rohog.gif

Random fact #35. A jelenet végezte után DT odament a rendezőhöz és megkérdezte 'Jól csináltam? Borzasztóan eltoltam a dolgot a bekiabálással. Más is így csinálja vagy csak én? _nevet.gif )
Éppen tegnap hallgattam az ezzel kapcsolatos interjúkat rohog.gif

A tulajdonságokra nem tudok mit mondani, egyszer úgy jellemezte magát hogy 'skinny streak of nothing'.

Mint tudjuk David nem tart állatot nem hinném hogy van kedvenc állata. Vagy talán K9? rohog.gif

A megszállottakról inkább ne is beszéljünk. Több van belőlük mint David gondolná. Az a nő aki a Hamlet alatt követte és DW/Hamlet fanfiction-öket írogatott neki csak egy a sok közül. Azokról nem is beszéltünk, akik az autójába is benyúlnak egy autogrammért blink.gif Bizony, a megszállottaknak köszönhetően (akik aranyosan megosztanak minden hasznos infót a neten) bárki aki elolvassa a topikot, tudja hogy Davidnek milyen kocsija van, mi a rendszáma és hol lakik. Ez annyira hétpecsétes titkok hogy sajnos énis belefutottam bizonyos infókba de engem nem érdekel hogy ő hol lakik, nem fogok elmenni hozzá. Ez a 'követő banda'.
Beteg állatok. Olyan dolgokat művelnek hogy csak na blink.gif dry.gif ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. október 04. 17:28 #720
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.04. 16:07)

A tulajdonságokra nem tudok mit mondani, egyszer úgy jellemezte magát hogy 'skinny streak of nothing'.



*sírvaröhög* egyemmeg xD
DW-ben Donna viccelődött vele mindig, h milyen sovány, emlékeztek? Mikor a Runaway Bride-ban odaadja Donna-nak az öltönyét, és donna megjegyzi, hogy ez egy patkányra sem menne rá xD _nevet.gif

és megintcsak: Kate a mi kis bennfentesünk beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
100 oldal 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok