Starity

David Tennant

100 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. október 04. 17:54 #721
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.04. 17:28)
*sírvaröhög* egyemmeg xD


Vagy inkább ne edd meg _nevet.gif Addig nem míg nem sikerült legalább egyszer beletúrnám a hajába. Utána úgysem lennék képes összpontosítani, elviheted magaddal ahová szeretnéd biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: rheuska, Bessie
2010. október 04. 17:58 #722
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.04. 17:54)
Vagy inkább ne edd meg  _nevet.gif Addig nem míg nem sikerült legalább egyszer beletúrnám a hajába. Utána úgysem lennék képes összpontosítani, elvhiheted magaddal ahová szeretnéd  biggrin.gif


hajjaj... vigyázz, mert nem látod többet xD
2010. október 04. 19:35 #723
- törölt felhasználó -    
Úgy látom David lesz a Radio Times címlapján ami holnap jelenik meg. Ez érdekes lesz. Hollywood, élet a DW után és Matt Smith .. Remélem megint feltették neki azt a kérdést hogy milyen látni Mattet a Doki szerepében és hogy mit gondol róla dry.gif

Most látom hogy a hétvégén megint nem csinálok semmit ha live-ban akarom hallgatni davidet (pedig nem fogom). Ez az ember nem alszik, én mondom nektek. Ez vagy time lord vagy time agent de ez az ember nem alszik és nem pihen soha sem az is biztos mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. október 04. 19:40 #724
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.04. 16:07)
Bizony, a megszállottaknak köszönhetően (akik aranyosan megosztanak minden hasznos infót a neten) bárki aki elolvassa a topikot, tudja hogy Davidnek milyen kocsija van, mi a rendszáma és hol lakik. Ez annyira hétpecsétes titkok hogy sajnos énis belefutottam bizonyos infókba de engem nem érdekel hogy ő hol lakik, nem fogok elmenni hozzá. Ez a 'követő banda'. 
Beteg állatok. Olyan dolgokat művelnek hogy csak na  blink.gif  dry.gif  ohmy.gif


blink.gif Hát ez iszonyú durva. blink.gif És tényleg fent van róla minden a neten? blink.gif Még jó, hogy legalább a telefonszáma titkos... Vagy már azt is megfejtették? mellow.gif

Akkor ezek szerint Te olvastad, hogy hol lakik. Hát, én sem mennék el hozzá, az tuti. Max. az utca túloldaláról megörökíteném a házat. És akkor sem reklámoznám...
2010. október 04. 19:46 #725
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.04. 19:40)
blink.gif Hát ez iszonyú durva. blink.gif És tényleg fent van róla minden a neten?  blink.gif Még jó, hogy legalább a telefonszáma titkos... Vagy már azt is megfejtették?  mellow.gif
Akkor ezek szerint Te olvastad, hogy hol lakik. Hát, én sem mennék el hozzá, az tuti. Max. az utca túloldaláról megörökíteném a házat. És akkor sem reklámoznám...


Nos, belefutottam az infóba sajnos. De mint kiderült, azóta eladta a házat. Az új lakcímét nem tudom, de hála leifotós képeknek, a házszám látszódik dry.gif reklamalo.gif . Ha nagyon akarnám megkérdezhetném hol lakik. Egy fan ott lakik az utca túlsó végén. Senkinek nem hajlandó elmondani hol lakik de ilyen körökben nem akadály megtudni. Max fél óra és valaki úgyis kinyögné. sad.gif

Tegnap előtt 1 óra hosszáig gondolkoztam azon hogy milyen képet tegyek ki új profilképnek rohog.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie, rheuska
2010. október 04. 20:21 #726
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.04. 16:07)
elmondása szerint (2009-es interjúból) az L.A. without map filmben volt a legnehezebb jelenete. Az első jelenet ahol .. hogy is mondjam. Richard és Barbaba összemelegedtek. Meg kellett játszani azt a bizonyos dolgot és utána elkiabálnia magát hogy 'hallelujah'  rohog.gif 
Random fact #35. A jelenet végezte után DT odament a rendezőhöz és megkérdezte 'Jól csináltam? Borzasztóan eltoltam a dolgot a bekiabálással. Más is így csinálja vagy csak én?  _nevet.gif )

*sírva röhög* Hát ez nagyon kész! rofl.gif rofl.gif Ez a jelenet most beleégette magát a fejembe! Kedvenc szavam ezentúl a Hallelujah! rohog.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 05. 07:39 #727
- törölt felhasználó -    
^ Annyira nem is volt vicces.

Hajnal 1-re ígértek Single father promóképeket, de nem vártam meg. Nagyon aranyosak, meg lehetne őket enni rohog.gif
DT Casanovája nem kapta meg Laura Fraser Henriettjét, most igen. Milyen cukik egymás mellett behalok rohog.gif

Ma jön ki a Radio Times interjú, addigis olvassátok mit mondott Hollywoodról:

"Los Angeles is full of opportunities but the flip side is that there are more actors than cockroaches"

Csak én érzek némi megvetést vagy inkább haragot ebben a mondatban? 'Los Angeles tele van lehetőségekkel de a rossz oldala az hogy több színész van mint csótány' talán nem a legmegfelelőbb kifejező mód de ő tudja. Végülis igaza van de ahogyan elnézegetem, az amerikaiak szívükre vették a dolgot és már gyártják a 'DT Amerika ellen' cikkeket. Egyet már sikerült is nekik összehozni egy este alatt a Rex Is Not Your Lawyer amerikai akcentusa miatt. Szép dry.gif

DT, Burn Gorman (Oven) és GM tegnap John Barrowman koncerten voltak, végre szórakozik egy jót is. biggrin.gif
2010. október 05. 09:59 #728
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Megvan a Glorious 39. biggrin.gif thumbsup.gif
2010. október 05. 10:18 #729
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.05. 09:59)
Megvan a Glorious 39.  biggrin.gif  thumbsup.gif


Jó szórakozást hozzá. smileeee.gif Rém unalmas film. biggrin.gif _nevet.gif _nevet.gif Én akkor is megnéztem volna ha David nem lett volna benne, Bill Nighy miatt de ez borzasztóan unalmas film lett. rohog.gif
2 film van, amit nem nézek és DT van benne. Az a Glorious 39 mert uncsi és a Quatermess Experiment mert senki de senki nem érti miről van benne szó blink.gif És ez alatt nem azt értem hogy a beszéddel van a gond, a sztori átláthatatlan és ködös blink.gif
2010. október 05. 10:28 #730
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 10:18)
Jó szórakozást hozzá.  smileeee.gif  Rém unalmas film.  biggrin.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  Én akkor is megnéztem volna ha David nem lett volna benne, Bill Nighy miatt de ez borzasztóan unalmas film lett.  rohog.gif 
2 film van, amit nem nézek és DT van benne. Az a Glorious 39 mert uncsi és a Quatermess Experiment mert senki de senki nem érti miről van benne szó  blink.gif És ez alatt nem azt értem hogy a beszéddel van a gond,  a sztori átláthatatlan és ködös  blink.gif


Hehe, köszi. Belenéztem már a filmbe, de lelkes lettem, a táj ugyanis szó szerint LÉLEGZETELÁLLÍTÓ, a londoni jeleneteknél meg szinte ugráltam ültömben, hogy itt is jártam, ott is jártam, jaj de jó... rohog.gif

David nekem itt is bejön, csak a hajával kéne valamit kezdeni... rohog.gif
2010. október 05. 11:07 #731
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Most éppen a "The Chatterley Affair" kúszik lefelé, az jó? biggrin.gif

Kicsit off leszek, amiért előre is bocsánat. Szerintetek megrendeljem 12914 forintért azt az 5 darab könyvet, amiből példányonként kevesebb van már, mint 5-5 darab? Ez az 5 könyv egyébként szakmai könyv, anno nagyon sokat kellett használnunk a főiskolán. A "szakma bibliájá"nak híjják könyvtáros berkekben... Adjatok tanácsot, légyszi, mert nem tudom, mit csináljak.
2010. október 05. 11:10 #732
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 07:39)
Csak én érzek némi megvetést vagy inkább haragot ebben a mondatban? 'Los Angeles tele van lehetőségekkel de a rossz oldala az hogy több színész van mint csótány' talán nem a legmegfelelőbb kifejező mód de ő tudja. Végülis igaza van de ahogyan elnézegetem, az amerikaiak szívükre vették a dolgot és már gyártják a 'DT Amerika ellen' cikkeket. Egyet már sikerült is nekik összehozni egy este alatt a Rex Is Not Your Lawyer amerikai akcentusa miatt. Szép  dry.gif 
DT, Burn Gorman (Oven) és GM tegnap John Barrowman koncerten voltak, végre szórakozik egy jót is.  biggrin.gif


Nocsak, talán még a végén megjön Dave esze, a kedve meg elmegy Amerikától..? Nem bánnám cseppet sem! rohog.gif Az viszont bosszantó, hogy az amcsik így viselkednek vele... Szegény... mad.gif

Volt Barrowman koncert? Hol? Zárt körű volt, vagy nem? biggrin.gif
2010. október 05. 11:58 #733
- törölt felhasználó -    
Nos, én azt javaslom vedd meg azt a könyvcsomagot ha megengedheted magadnak és úgy gondolod hogy fontos. Az élet lehet rövid is, ne sajnáld magadtól. Lehet hogy elsőre soknak hangzik, de ha téged az érdekel, akkor rendeld meg. smileeee.gif

A Glorious 39-cel egy probléma van. Stephen a rendező egy legenda, láttam már más filmjeit is, de ő képes néha túlzásokba esni. Ez egy történelmi dráma, és túlságosan belemászott a történetbe, amitől unalmassá vált. Sok volt benne a fölösleges dialóg, amikor pedig a jelenet beszédet kívánt volna, senki nem beszélt. A helyszín és a szereplők tökéletesek voltak és az alapötlet is csodás, megindító. Hector egy tömeggyilkos aki a nácikat pártolja a világháborúban. Ez is része volt a negatív kritikáknak amit a film kapott. Az emberek egyszerűen képtelenek hozzászokni hogy van aki komédiában és drámában is nagyszerű. dry.gif
(Szerintem a haja borzasztó lol)

The Chatterley Affair? What the fock? lol
Ma nagyon jó érzéked van ahhoz hogy kifogd azokat a filmeket, amikben DT alig van benne vagy nem számottevő a szerepe. A The Chatterley Affair szerintem jó, nekem túl drámai. Nem hiába mondják hogy csak felnőtteknek ajánlott. Meztelenkednek benne rendesen. David egy ügyvédet alakít benne és hallani ahogyan ezt mondogatja: What the fock? ami egy másik csúnya szó átformált változata. _nevet.gif

JB koncertje nem volt zártkörű, de David akkoris képes volt úgy elvegyülni a tömegben hogy csak kevesen vegyék észre. Egy fotó készült róla, elég homályos. Hosszú SF haj, borosta wub.gif és nagyon nagy karikák a szem alatt. A kedves pár úgy elvegyült hogy szinte senki nem látta őket, pedig mindenki Georgiát leste rohog.gif

Barátunk támogatja John Barrowmant, mindig ez a póló van rajta. (Énis akarok egy ilyet _nevet.gif )

2010. október 05. 12:59 #734
- törölt felhasználó -    
Elolvastam David Radio Times interjúját, ha valakit érdekel, el tudom küldeni a scan linkjeit. Érdekes dolgok vannak benne, ez a nyavalyás magazin már megint megcsűrte csavarta a mondatokat.
Részemről plusz pont amiért Hollywood-dal kapcsolatban mondott, nem az, amire számítottam, de nekem az jött le az interjúból hogy nem akar visszamenni. Legalábbis egy darabig nem. Csalódás érte (aki olvassa majd az interjút az meg fogja érteni) és gyereket akar. Valamit valamiért. A jövőbeli projektek és az apaság gondolata körüli válaszokból én arra tippelek hogy a kedves kis barátnője tényleg terhes és úgy döntött hogy az UK-ban marad hogy meglássa 'mi lesz a jövőben'. smileeee.gif
Nem számítottam arra hogy el fogja árulni mit csinál legközelebb de nekem tényleg úgy jött le hogy nincs mit csinálnia mostantól ilyen pedig még soha nem fordult elő vele blink.gif
2010. október 05. 13:05 #735
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 11:58)
Nos, én azt javaslom vedd meg azt a könyvcsomagot ha megengedheted magadnak és úgy gondolod hogy fontos. Az élet lehet rövid is, ne sajnáld magadtól. Lehet hogy elsőre soknak hangzik, de ha téged az érdekel, akkor rendeld meg.  smileeee.gif 
A Glorious 39-cel egy probléma van. Stephen a rendező egy legenda, láttam már más filmjeit is, de ő képes néha túlzásokba esni. Ez egy történelmi dráma, és túlságosan belemászott a történetbe, amitől unalmassá vált. Sok volt benne a fölösleges dialóg, amikor pedig a jelenet beszédet kívánt volna, senki nem beszélt. A helyszín és a szereplők tökéletesek voltak és az alapötlet is csodás, megindító. Hector egy tömeggyilkos aki a nácikat pártolja a világháborúban. Ez is része volt a negatív kritikáknak amit a film kapott. Az emberek egyszerűen képtelenek hozzászokni hogy van aki komédiában és drámában is nagyszerű.  dry.gif 
(Szerintem a haja borzasztó lol)
The Chatterley Affair? What the fock? lol 
Ma nagyon jó érzéked van ahhoz hogy kifogd azokat a filmeket, amikben DT alig van benne vagy nem számottevő a szerepe. A The Chatterley Affair szerintem jó, nekem túl drámai. Nem hiába mondják hogy csak felnőtteknek ajánlott. Meztelenkednek benne rendesen. David egy ügyvédet alakít benne és hallani ahogyan ezt mondogatja: What the fock? ami egy másik csúnya szó átformált változata. _nevet.gif 
JB koncertje nem volt zártkörű, de David akkoris képes volt úgy elvegyülni a tömegben hogy csak kevesen vegyék észre. Egy fotó készült róla, elég homályos.


Igen, csak nem meséltem el az egész sztorit. biggrin.gif 10.000-ért már rendeltem egy adag könyvet. Ezek 80%-a karácsonyi ajándék lesz a családnak, a maradék 20 meg az enyém...

Ezen kívül erősen gondolkozom azon, hogy kéne vásárolnom egy netbookot. Az eBayen van 16.000-ért. Magyar Vaterán ugyanaz 22.500-ért... Természetesen akkor inkább eBay, de...

Az is megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha vásárolnék egy lightscribe dvd írót is..? Hmmhmm...

Viszont akarok még majd más dolgokat is vásárolni ajándékba, névnap, szülinap, karácsony... Plüsz ha nem sikerült a nyelvvizsgám, ki kell perkálni a decemberi vizsgadíjat is, illetve akkor már nem ártana egy felkészítő könyvet is beszerezni hozzá, hogy úgy mégis legyen hol konkrét feladatokat is gyakorolni... rohog.gif

Na de hogy ne csak off legyen. Bevallom, én a Learnerst kerestem nagyon, de azt egyszerűen nem találom sehol... Illetve ahol van, ott meg 0 seedelő... blink.gif Jobb híján elkezdtem egyéb DT filmeket felkutatni... biggrin.gif

Georgia is Barrowman fan, vagy csak David iránti elkötelezettsége végett jár ilyen koncertekre? rohog.gif
2010. október 05. 13:06 #736
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 12:59)
Elolvastam David Radio Times interjúját, ha valakit érdekel, el tudom küldeni a scan linkjeit. Érdekes dolgok vannak benne, ez a nyavalyás magazin már megint megcsűrte csavarta a mondatokat. 
Részemről plusz pont amiért Hollywood-dal kapcsolatban mondott, nem az, amire számítottam, de nekem az jött le az interjúból hogy nem akar visszamenni. Legalábbis egy darabig nem. Csalódás érte (aki olvassa majd az interjút az meg fogja érteni) és gyereket akar. Valamit valamiért. A jövőbeli projektek és az apaság gondolata körüli válaszokból én arra tippelek hogy a kedves kis barátnője tényleg terhes és úgy döntött hogy az UK-ban marad hogy meglássa 'mi lesz a jövőben'.  smileeee.gif 
Nem számítottam arra hogy el fogja árulni mit csinál legközelebb de nekem tényleg úgy jött le hogy nincs mit csinálnia mostantól ilyen pedig még soha nem fordult elő vele  blink.gif


Hoppá. Hát akkor nemsokára lesz egy kis Tennant? Dejó. biggrin.gif Remélem nem szőke lesz... rohog.gif
2010. október 05. 13:16 #737
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.05. 13:05)
Igen, csak nem meséltem el az egész sztorit. biggrin.gif 10.000-ért már rendeltem egy adag könyvet. Ezek 80%-a karácsonyi ajándék lesz a családnak, a maradék 20 meg az enyém...
Ezen kívül erősen gondolkozom azon, hogy kéne vásárolnom egy netbookot. Az eBayen van 16.000-ért. Magyar Vaterán ugyanaz 22.500-ért... Természetesen akkor inkább eBay, de...
Az is megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha vásárolnék egy lightscribe dvd írót is..? Hmmhmm...
Viszont akarok még majd más dolgokat is vásárolni ajándékba, névnap, szülinap, karácsony... Plüsz ha nem sikerült a nyelvvizsgám, ki kell perkálni a decemberi vizsgadíjat is, illetve akkor már nem ártana egy felkészítő könyvet is beszerezni hozzá, hogy úgy mégis legyen hol konkrét feladatokat is gyakorolni...  rohog.gif 
Na de hogy ne csak off legyen. Bevallom, én a Learnerst kerestem nagyon, de azt egyszerűen nem találom sehol... Illetve ahol van, ott meg 0 seedelő...  blink.gif Jobb híján elkezdtem egyéb DT filmeket felkutatni...  biggrin.gif
Georgia is Barrowman fan, vagy csak David iránti elkötelezettsége végett jár ilyen koncertekre?  rohog.gif


Netbookot, vegyünk együtt. Énis venni akarok egy netbookot a névnapi pénzemből thumbsup.gif
Georgia nem hinném hogy szereti Barrowmant. A szökeség szerint Lionel Richie a világ legjobb énekese és a legszebb pasi a világon 110.gif *el sem hiszi amit ír* blink.gif 110.gif Ez a Lionel féle zene stílus jön be neki .. 110.gif

Kezd összeállni a kép. Mondjuk már tavaly télen is azt mondogatta hogy akarna gyereket de csak most kezdtek el nagyobb ügyet csinálni belőle, hogy az állítólagos nőgyógyász felregisztrált twitterre, 'véletlenül' elszólta magát, kb 3 perc múlva már énis olvastam amit írt mert a sok majom retweetelte az infót 110.gif Azóta a profil törlődött és DT is azt nyilatkozgatja hogy apa akar lenni. És azt is furcsának találom hogy az a néhány ember, akik tegnap látták Davidet és a barátnőjét 'nem látták' hogy látszódik-e már a terhesség vagy nem. Nyilván nem akarják bevallani de már késő mert tegnap valaki lelőtte a poént twitteren egy mádiaügynökség számára és azóta 'rálltak' az ügyre. dry.gif
Biztosan most is ott lapítanak DT háza előtti bokorba, nyakamat teszem rá, ha ügyesek és elég gyorsak még a vasárnapi SF előtt lelőhetik a poént ország világnak blink.gif
2010. október 05. 13:19 #738
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 13:16)
Biztosan most is ott lapítanak DT háza előtti bokorba, nyakamat teszem rá, ha ügyesek és elég gyorsak még a vasárnapi SF előtt lelőhetik a poént ország világnak  blink.gif


blink.gif Ki kell vágni az a bokrot... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: rheuska
2010. október 05. 13:24 #739
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 07:39)

"Los Angeles is full of opportunities but the flip side is that there are more actors than cockroaches"


Szerintem nem harag van benne. Sokkal inkább megvetés, de az rengeteg. És ha belegondolsz, hány tehetségtelen színész futott be LA-ben Európához képest... én osztom a véleményét, de nem hiszem, hogy ezt így kellene kifejeznie. Vagy egyáltalán bárhogy xD
2010. október 05. 13:25 #740
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.05. 13:19)
blink.gif Ki kell vágni az a bokrot...  rohog.gif


Most látom magamelőtt Davidet amint kezében vannak a bokor eltávolításhoz szükséges kellékek és nem tudom elképzelni hogy képes egyedül kivágni onnan _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
100 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok