Starity

David Tennant

100 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. október 05. 13:26 #741
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 13:16)
Netbookot, vegyünk együtt. Énis venni akarok egy netbookot a névnapi pénzemből  thumbsup.gif


biggrin.gif És Te hol veszel és mennyit szánsz rá? Nekem nem lenne nagyon fontos, de ha tudnék viszonylag olcsón szerezni (16.000 az annyira nem vészes), akkor beruháznék egyre...

Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 13:16)
Georgia nem hinném hogy szereti Barrowmant. A szökeség szerint Lionel Richie a világ legjobb énekese és a legszebb pasi a világon  110.gif  *el sem hiszi amit ír*  blink.gif  110.gif Ez a Lionel féle zene stílus jön be neki ..  110.gif


Lionel Richie, mint legszebb pasi a világon? OMG. 110.gif *nem érti, a csaj hogy került Dave mellé* Oké, van pár jó száma (a Hello pl. nem rossz), de annyira nem nagy szám a pasi. Akkor inkább John. Ja, és Fratellis 4eva! rock.gif
(Amúgy ha már hasonló kaliberű pasi, akkor Craig David inkább jó pasi, mint Lionel Richie... rohog.gif )

Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 13:16)
És azt is furcsának találom hogy az a néhány ember, akik tegnap látták Davidet és a barátnőjét 'nem látták' hogy látszódik-e már a terhesség vagy nem. Nyilván nem akarják bevallani de már késő mert tegnap valaki lelőtte a poént twitteren egy mádiaügynökség számára és azóta 'rálltak' az ügyre.  dry.gif


Lehet, hogy valami nagyon bő ruhát vett fel. Ha valaki nagyon akarja, képes eltitkolni bizonyos ideig a pocakot. Hány hónapos terhes, ha terhes..?
2010. október 05. 13:26 #742
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 13:16)
nyakamat teszem rá, ha ügyesek és elég gyorsak még a vasárnapi SF előtt lelőhetik a poént ország világnak  blink.gif


ja, az ütne...
David Tennant is not single... But he's goin' to be a father.

rühellem, mikor belemásznak a színészek magánéletébe, fujj...

am meg, mi az, hogy Lionel Richie a legszebb pasi a világon? o.O 110.gif
2010. október 05. 13:32 #743
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.05. 13:24)
Szerintem nem harag van benne. Sokkal inkább megvetés, de az rengeteg. És ha belegondolsz, hány tehetségtelen színész futott be LA-ben Európához képest... én osztom a véleményét, de nem hiszem, hogy ezt így kellene kifejeznie. Vagy egyáltalán bárhogy xD


Nagyon sok tehetségtelen befutott színész van ott. David interjúiból soha nem tudom megállapítani hogy mihez hogy áll hozzá. Lehet hogy tényleg nem akar betörni Hollywoodba, csak a kihívás (és a pénz kell neki) és az bosszantja hogy sok majom befut és elszedik előle a szerepeket.
Szerintem David nagyon elcseszte (itt is) akár be akar törni akár nem, ilyet nem lett volna szabad mondani. Mondhatta volna hogy 'annyian vannak mint égen a csillag' de nem azt tette. Vessen magára, már most íródnak a cikkek pedig az újság csak ma jött ki. Néhány órája még csak pár helyen volt erről szó, de mostmár az UK média is elkönyvelte hogy Davidnek nem sikerült Amerikába betörni és gyártják a 'mi megmondtuk' cikkeket mad.gif For the love of Gallifrey reklamalo.gif reklamalo.gif
2010. október 05. 14:01 #744
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.05. 13:26)
biggrin.gif És Te hol veszel és mennyit szánsz rá? Nekem nem lenne nagyon fontos, de ha tudnék viszonylag olcsón szerezni (16.000 az annyira nem vészes), akkor beruháznék egyre...
Lionel Richie, mint legszebb pasi a világon? OMG.  110.gif *nem érti, a csaj hogy került Dave mellé* Oké, van pár jó száma (a Hello pl. nem rossz), de annyira nem nagy szám a pasi. Akkor inkább John. Ja, és Fratellis 4eva! rock.gif
(Amúgy ha már hasonló kaliberű pasi, akkor Craig David inkább jó pasi, mint Lionel Richie...  rohog.gif )
Lehet, hogy valami nagyon bő ruhát vett fel. Ha valaki nagyon akarja, képes eltitkolni bizonyos ideig a pocakot. Hány hónapos terhes, ha terhes..?


Még soha nem rendeltem ebayról. Lehet olyat hogy különböző alkatrészeket választok hozzá vagy valami hasonló? Informatikusként nagyon de nagyon allergiás vagyok az ilyenekre és válogatok rohog.gif

Fogalmam sincs hanyadik hónapban van ha tényleg terhes egyáltalán. Igazából nem is érdekel. Szívből sajnálom az anyát és a gyereket is amiért az apa sokat lesz távol, szegény gyerek, élete végéig hallgatnia kell hogy a családja milyen 'bonyolult' és 'zűrös'. De az nem az nem az én problémám sok sikert kívánok nekik a jövőben. Engem ez nem tart vissza, továbbra is azt gondolom hogy jó színész és rohadt jól néz ki. Nem kívánok felhagyni a mániámmal (a pasim legnagyobb bánatára rohog.gif )minden marad a régiben biggrin.gif

*oldalra néz és rápillant a névreszóló autogrammokra majd sóhajtozik* _nevet.gif

Nem is értem, Lionel te jó ég. Tényleg az idősebb pasik jönnek be neki. És igen, még Daniel Craig is jobban néz ki rohog.gif

Fratellis 4eva rock.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 05. 14:11 #745
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 14:01)
Még soha nem rendeltem ebayról. Lehet olyat hogy különböző alkatrészeket választok hozzá vagy valami hasonló? Informatikusként nagyon de nagyon allergiás vagyok az ilyenekre és válogatok  rohog.gif 
Engem ez nem tart vissza, továbbra is azt gondolom hogy jó színész és rohadt jól néz ki. Nem kívánok felhagyni a mániámmal (a pasim legnagyobb bánatára  rohog.gif )minden marad a régiben  biggrin.gif 
*oldalra néz és rápillant a névreszóló autogrammokra majd sóhajtozik*  _nevet.gif 
Nem is értem, Lionel te jó ég. Tényleg az idősebb pasik jönnek be neki. És igen, még Daniel Craig is jobban néz ki  rohog.gif 
Fratellis 4eva rock.gif


Én is csak ismerős által szoktam onnan rendelni. Én ugyanis semmi pénzért meg nem adnám a számlaszámom az interneten, még akkor sem, ha állítólag atombiztos. biggrin.gif

Hehehehe. rohog.gif

Nem Daniel Craig, hanem Craig David. biggrin.gif Daniel Craig nagyon randa szegény (szerintem). Nála még azért szebb a Lionel Richie... smileeee.gif Mondjuk Craig David csak 29 éves, de valamiért kicsit hasonló karaktereknek látom őket... Lehet, rossz hasonlat volt részemről... smileeee.gif

Nekem is általában az idősebb pasik jönnek be, de egy Lionel Richie..? Áááááááááááááááá... Na mindegy, Ő tuggya... rohog.gif
2010. október 05. 14:23 #746
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.05. 14:11)
Én is csak ismerős által szoktam onnan rendelni. Én ugyanis semmi pénzért meg nem adnám a számlaszámom az interneten, még akkor sem, ha állítólag atombiztos. biggrin.gif
Hehehehe.  rohog.gif 
Nem Daniel Craig, hanem Craig David. biggrin.gif Daniel Craig nagyon randa szegény (szerintem). Nála még azért szebb a Lionel Richie... smileeee.gif Mondjuk Craig David csak 29 éves, de valamiért kicsit hasonló karaktereknek látom őket... Lehet, rossz hasonlat volt részemről... smileeee.gif
Nekem is általában az idősebb pasik jönnek be, de egy Lionel Richie..? Áááááááááááááááá... Na mindegy, Ő tuggya...  rohog.gif


Bmahahaha ezt megint benéztem. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Mindig összekeverem a kettőt rohog.gif Na, mindegy. Az a lényeg hogy tudjátok kiről beszéltem.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 05. 15:16 #747
- törölt felhasználó -    
Folytassuk random fact-tel. biggrin.gif

Random fact #35. David egyszer írt egy történetet, irodalom órára, általánosban, 14 évesen. Téma nem volt megadva. Mily meglepő, egy történetet írt amelynek azt a címet adta hogy 'Intergalactic overdose', egy DW történet. rohog.gif

Állítólag a tanár tetszését nem nyerte el és nem kapott rá jó jegyet, David megtartotta a füzetlapot biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: rheuska, Sally Sparrow
2010. október 05. 15:27 #748
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
utolsó bekezdés cool.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 05. 15:30 #749
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.05. 15:27)


Olvastam. Nem meglepő. 'Madonna a felelős David szexuális gyengeségeiért'. Ezt nem én mondtam, hanem ő a Friday Night Project-ben, csak hogy tisztázzuk biggrin.gif
2010. október 05. 18:04 #750
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 15:30)
Olvastam. Nem meglepő. 'Madonna a felelős David szexuális gyengeségeiért'. Ezt nem én mondtam, hanem ő a Friday Night Project-ben, csak hogy tisztázzuk  biggrin.gif


igen, én is ezért linkeltem be xD az FNP mondjuk úgy alapjában véve hihetetlen, annyit szakadtam rajta xD
2010. október 05. 18:39 #751
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.05. 18:04)
igen, én is ezért linkeltem be xD az FNP mondjuk úgy alapjában véve hihetetlen, annyit szakadtam rajta xD


Melyiket láttad? A 2007-eset vagy a 2008-asat? Szerintem abból semmi nem igaz amit mond az FNP-ben rohog.gif
Imádom rajta azt a barna ruhát, jobb mint az öltöny. Amúgy meg, a 2008-as elején mutatják amikor DT kiszáll a kocsiból na akkor a leghelyesebb én mondom. Miért nem ülteti már be valaki a stúdiójába egy interjúra úgy hogy ne nyúlnának a ruhájához vagy maszkíroznák be? Olyan természetes, természetesen szép biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, rheuska
2010. október 06. 12:00 #752
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mindennapi cuki;

Mai cuki.

Épp angolóra van a munkahelyemen a piciknek. Az volt a kérdés, hogy "Mi jut eszedbe Londonról?" Khmm... Most soroljam? tongue.gif rohog.gif

Júúj, itt iszonytatosan jól néz ki:
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41144000/jpg/_41144254_david_tennantgrab203.jpg
2010. október 06. 12:18 #753
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ejj. Micsoda fangörlbe botlottam... rohog.gif ;

"Oh My Gosh i love him so much he is so sexayy xx why did you leace doctor who ?!?!?!?! :@
love you babes xxx <3 ***£%£$^£%*&%$* =) smileeee.gif
=D biggrin.gif XD =D biggrin.gif XD =D biggrin.gif XD =D biggrin.gif XD =D biggrin.gif XD =D biggrin.gif XD =D biggrin.gif XD =D biggrin.gif XD =D biggrin.gif XD =D biggrin.gif XD
=D biggrin.gif XD =D biggrin.gif XD =D biggrin.gif XD =D biggrin.gif XD =D biggrin.gif XD"
2010. október 06. 12:29 #754
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Újabb kérdés a piciknek eme remek angolórán... ;

"Ki most legjóképűbb híres ember?"


Hát izé... rolleyes.gif rohog.gif
2010. október 06. 13:20 #755
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hűha... ohmy.gif biggrin.gif

http://hclairezone.tripod.com/david/265.JPG
2010. október 06. 15:02 #756
- törölt felhasználó -    
Mindennapi cuki? Ez az új DT rovat? biggrin.gif Felőlem jöhet, enyém a random fact, tiéd a Mindennapi cuki rohog.gif

Legjóképűbb híres ember? Nos, talán furán hangzik amit most írok de én KÉPTELEN lennék egyedül Davidnek adni ezt az elismerést. blush.gif Félreértés ne essék, szerintem nagyon smexy de azért vannak más pasik is rohog.gif Odáig vagyok meg vissza Rupert Grintért és Jason Isaacsért. Ők is nagyon jól néznek ki. blush.gif rohog.gif De tényleg, nagyon pofásak. Jason igazán sármos úriember, Rupert pedig vörös és smexy biggrin.gif
És meg kell említenem a HP ikreket (James és Oliver Phelps) na az a két pasi aztán döfi és ezt nem csak azért mondom mert az ő hajuk is gyakran úgy néz ki, mintha 220-ba nyúltak volna, hanem azért mert aranyosak, viccesek, rendesek és smexyk biggrin.gif Az ő életútjukat is követem, tehetséges csókák, bár az ikrek még nem nagyon szerepeltek semmiben a HP-n kívül de abból is kiszorítják őket reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif

Most hanyagoljuk a random fact-eket egy időre is interjúkból idézek inkább biggrin.gif

Műsorvezető: Rengeteg kérdés érkezett twitteren. Szereted a twittert?
DT: Nem. Megnéztem milyen és nem tetszik. Olyan felesleges. Teát iszok. Na és kit érdekel?
Műsorvezetőnő: Engem.
DT: Oké, akkor tweeteld ki hogy a szekrényben ülök és teázok.
Műsorvezető: Akkor most már ezt is tudjuk. Első kérdésünk Mandy-től érkezett aki Törökországból írt nekünk.
DT: Török? Akkor ha lesz nekem is turbánom, tudunk cserélni Mandyvel.
Műsorvezetőnő: És mit szólsz a facebookhoz? Ott is érkezett hozzánk kérdés amiből egyet mindjárt fel is olvasok
DT: A Facebook az ördög műve. Miért akarna magának valaki facebookot? Az alapötlet nem rossz, de így belelátnak a magánéletedbe és kutakodnak utánad, régi ismerősök vagy ex-ek.
Műsorvezetőnő: Akkor lássuk a kérdést. Sziasztok, én Matthew vagyok és a feleségem bele van zúgva Davidbe. Hey Dave, meg tudnád mondani most mit csináljak? Mit kell tennem hogy a feleségem úgy nézzen rám mint rád?
DT: ohh ohh *nevet* ehmm öhmmm Nem tom. Ti csak szórakoztok velem, nincs is ilyen.
Műsorvezetőnő: Valóban nincs, csak vicceltünk.
DT: Ohhh mm de jó. Már majdnem megijedtem. Nemsokára regenerálódom és attól mert 2 szívem van még mindkettőre vigyázni kell _nevet.gif rofl.gif

Jó hír gyerekek. David tegnap Comic Relief megbeszélésen volt. Tudjuk mi az a Comic Relief? rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 06. 18:13 #757
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.06. 15:02)
Mindennapi cuki? Ez az új DT rovat?  biggrin.gif Felőlem jöhet, enyém a random fact, tiéd a Mindennapi cuki  rohog.gif 
Legjóképűbb híres ember? Nos, talán furán hangzik amit most írok de én KÉPTELEN lennék egyedül Davidnek adni ezt az elismerést.  blush.gif Félreértés ne essék, szerintem nagyon smexy de azért vannak más pasik is  rohog.gif Odáig vagyok meg vissza Rupert Grintért és Jason Isaacsért. Ők is nagyon jól néznek ki.  blush.gif  rohog.gif De tényleg, nagyon pofásak. Jason igazán sármos úriember, Rupert pedig vörös és smexy biggrin.gif 
És meg kell említenem a HP ikreket (James és Oliver Phelps) na az a két pasi aztán döfi és ezt nem csak azért mondom mert az ő hajuk is gyakran úgy néz ki, mintha 220-ba nyúltak volna, hanem azért mert aranyosak, viccesek, rendesek és smexyk  biggrin.gif Az ő életútjukat is követem, tehetséges csókák, bár az ikrek még nem nagyon szerepeltek semmiben a HP-n kívül de abból is kiszorítják őket  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Új rovat? Végülis rendben. Vállalom. biggrin.gif Csak van ugye a Cukiság blog, és ott az a szlogen, hogy "Mindennapi cuki", stb... És mivel az ott egy Marci Pándalek ott nála... Meg a sérója is igazán említésre méltó... rohog.gif

Én sem tudnék egyet kiválasztani, mint legjóképűbb híres ember... Oda-meg vissza vagyok pl. Tobias Morettitől, de rajta kívül még vannak páran, és én sem tudnám egyvalakinek adni eme kitüntető jelzőt. biggrin.gif

Jaj, nagyon jó ez az interjúrészlet... biggrin.gif Olyan kis aranyos... Megnéztem volna a fejét... Elpirult vajon..? rohog.gif
2010. október 06. 19:01 #758
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.06. 12:29)
Újabb kérdés a piciknek eme remek angolórán... ;
"Ki most legjóképűbb híres ember?"
Hát izé...  rolleyes.gif  rohog.gif


Sorolni lehet? A teljesség igénye nélkül, nem sorrendben :$

David, of course, Jensen Ackles, Gerard Butler (L), Ian Somerhalder, Milo Ventimiglia, Kellan Lutz, Chris Evans, Ewan McGregor, David Boreanaz <33
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2010. október 06. 19:02 #759
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 18:39)
Melyiket láttad? A 2007-eset vagy a 2008-asat? Szerintem abból semmi nem igaz amit mond az FNP-ben  rohog.gif 
Imádom rajta azt a barna ruhát, jobb mint az öltöny. Amúgy meg, a 2008-as elején mutatják amikor DT kiszáll a kocsiból na akkor a leghelyesebb én mondom. Miért nem ülteti már be valaki a stúdiójába egy interjúra úgy hogy ne nyúlnának a ruhájához vagy maszkíroznák be? Olyan természetes, természetesen szép  biggrin.gif


sztem a 2007-eset. amelyikben a szex pózok vannak... meg amy winehouse
2010. október 06. 19:14 #760
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.06. 19:02)
sztem a 2007-eset. amelyikben a szex pózok vannak... meg amy winehouse


Hogy te mikre nem emlékszel rohog.gif Én a ruhája és a haja alapján tudom behatárolni hogy melyik műsorról van szó tongue.gif


Ewan McGregor kimaradt a listámról lol
100 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok