Starity

David Tennant

100 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. október 09. 09:37 #801
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.10.08. 18:55)
Mielőtt hiú ábrándokba kergetnéd magad, azt jó ha tudod, hogy nem a lányokat szereti rohog.gif


És ím bebizonyosodni látszik az a régi de bölcs mondás, hogy a helyes pasik mindig foglaltak, adott esetben van már gyerekük is vagy melegek.
2010. október 09. 13:51 #802
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.09. 09:37)
És ím bebizonyosodni látszik az a régi de bölcs mondás, hogy a helyes pasik mindig foglaltak, adott esetben van már gyerekük is vagy melegek.


Na igen. dry.gif Ebben (sajna) sok igazság van... blink.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: rheuska
2010. október 09. 14:54 #803
- törölt felhasználó -    
Gyerekek, elmondhatom nektek hogy mennyire jófejek vagytok? Nem, most komolyan mondom. Inkább nem mondom el mit hallottam tegnapelőtt este ami elgondolkoztatott. Még csak pár hónapja vagyok itt, és sajnos csak páran vagyunk de veletek sokkal jobban és értelmesebben lehet beszélgetni mint a többi 'fannal'. Őrület. Tényleg, lelkem legmélyéről sajnálom Davidet és talán csak most kezd leesni hogy Robert Csillagtök hogyan érezheti magát fangörlök között. Mielőtt beregeltem, megfordult a fejemben hogy nincs értelme ide jönni ás társalogni Davidről de örülök hogy megváltoztattam a véleményem. Hungarian DT fangirlz rule biggrin.gif thumbsup.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: rheuska, Sally Sparrow, Bessie
2010. október 09. 16:55 #804
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Nekem régen volt egy fórumozós korszakom, aztán egy szünet és most megint fórumozok...ez a Davides topic emlékeztet kicsit az én "jó öreg topicomra" rolleyes.gif ott mondjuk kicsivel nagyobb létszámú volt a keménymag, de nembaj, azért ez a topic is hasonló jóérzéseket ébreszt bennem rolleyes.gif

ja és ami a legfontosabb,! Igen Kate, szerintem is nagyon jófejek vagyunk blush.gif rohog.gif

rofl.gif rofl.gif rofl.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif ROBERT CSILLAGTÖK!!! _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. október 09. 17:23 #805
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.10.09. 16:55)

ja és ami a legfontosabb,! Igen Kate, szerintem is nagyon jófejek vagyunk  blush.gif rohog.gif


Igen, komolyan mondtam. Az igaz hogy ők még nálunk és többet tudnak Davidről de annyira utálom ezt az egész helyzetet ezért törlöm magam több DT fórumról is mert nincs értelme fent lenni. Én elhiszem hogy jól néz ki és egy két kép láttán felmerülnek gondolatok az emberben de azt mindenki tartsa meg magának. Érthető hogy annyira odáig vannak érte meg vissza, de valahol mindennek van egy határa és nekem már mindenem ki van azzal hogy fannak mondják magukat de úgy viselkednek mint HÜLYE fangörlök. Mindegyikük látta már a Casanovát, Blackpoolt és DW-t de más nem is érdekli őket így aztán beszélgetni sem lehet velük. Kiábrándító. Vannak persze kivételek, de őket követem twitteren szóval velük majd később is tudok beszélni. Nagyon de nagyon csalódott vagyok és bele sem merek gondolni milyen érzés lehet Davidnek hogy idejét nem sajnálva promótál egy filmet, amibe minden energiáját belevitte, egy komoly és szomorú történet, amit komolyan kellene venni de a hülyéiben csak annyi marad meg hogy 'OMG Remélem nem vágták ki a jelenetet amiben látszódik ruha nélkül'. David maga mondta hogy felvenni ezeket a jeleneteket nagyon ciki és nem szeret még csak beszélni sem róla ha nem muszáj, erre milyen kérdéseket küldenek be a hülyéi a műsorba? A 2 nap alatt, szinte alig volt olyan kérdés ami értelmes lett volna és fanok kérdezték twitteren.
Az Isten áldja meg őket, szegény David halálra lehetett rémülve mikor két egymást követő műsorban is feltették neki ugyanazt a kérdést. 'Mikor lesz már végre félmeztelen/meztelen fotósorozatod? Könyörgünk neked David, olyan türelmetlenek vagyunk'. És elméletileg ők ismerik Davidet jobban. Akkor tudnák hogy neki ez tabu téma és talán nem is akarná hogy Robert Csillagtökhöz hasonlóan mindig félmeztelen legyen egy filmben csak azért hogy a rajongók őt lessék. Oké hogy röhög ezen meg kitérő választ ad de szerintem belül igenis megfogalmazódik benne hogy micsoda emberek vannak. David tegnap azt is elmondta hogy David Cassidy életrajzából olvasni a legnehezebb dolog volt számára mert nem képes felfogni hogy lehet képes egy férfi könyvet írni magáról úgy hogy leírja hogyan próbál meg nőket ágyba vinni, anélkül hogy szerelmes lenne beléjük. Erre David milyen reakciót olvas vissza az interneten? Azt mondta félelmetes hogy micsoda emberek vannak és azok után ami tegnapelőtt történt, meg is értem amit mondani akart.

Megint hosszú voltam de legalább elmondtam mi a véleményem. Ott van nekik egy ilyen *kincs* és nem bírják megbecsülni dry.gif (Tisztelet a kivételnek)


Idézet (Sixy @ 2010.10.09. 16:55)
rofl.gif rofl.gif rofl.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  ROBERT CSILLAGTÖK!!! _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif


Copyright csajszi, ha használni akarod a kifejezést, egyedi találmány rohog.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 10. 11:19 #806
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
EZT láttátok már? _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, rheuska, Bessie
2010. október 10. 13:55 #807
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.09. 17:23)
David Cassidy életrajzából olvasni a legnehezebb dolog volt számára mert nem képes felfogni hogy lehet képes egy férfi könyvet írni magáról úgy hogy leírja hogyan próbál meg nőket ágyba vinni, anélkül hogy szerelmes lenne beléjük


David Cassidy? az amerikai énekes David Cassidy?
2010. október 10. 15:20 #808
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.10.10. 11:19)
EZT láttátok már?  _nevet.gif 


Igen thumbsup.gif Nem minden színész mondhatja el magáról hogy élő adásban, a ruháján végezte el a dolgát a kismalac. Pedig ez egy olyan jó öltöny, de meg is mondta egy tegnapi interjúban hogy többször már nem veszi fel _nevet.gif

Idézet (rheuska @ 2010.10.10. 13:55)
David Cassidy? az amerikai énekes David Cassidy?


Igen, és úgy tudom hogy ő szexszimbólum volt egy darabig biggrin.gif
Nekem a neve nem mond semmit de azok alapján amit a beszámolókban írtak, az amerikai Casanovához volt szerencsénk, bár nem tudom mi az igazságalapja az olvasottaknak mert mint már mondtam nem muszáj mindent elhinni amit mondanak de az biztos hogy David barátunk lehúzott sliccel ment ki a színpadra (ahogyan megkövetelték tőle) és csúnya szavakat is mondott rendesen _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2010. október 10. 16:31 #809
- törölt felhasználó -    
(Úgy gondolom) David musicalt csinál legközelebb. Emma Thompson újracsinálja a My Fair Lady musicalt, talán az??
David most azt mondta a Jo Whiley Showban hogy nem tud énekelni de legközelebb valami zenés darabot csinál, nem színpadon, hanem musicalt. Vagy netán valami más darab, amiben Catherine Tate is szerepel? (CT betelefonált a műsorba és azt mondta 'See you soon') Én pedig azt hittem hogy az RSC New yorki megnyitóján ad elő valamit Novemberben ...
1 felhasználónak tetszik: rheuska
2010. október 10. 17:44 #810
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet
Igen, és úgy tudom hogy ő szexszimbólum volt egy darabig biggrin.gif
Nekem a neve nem mond semmit de azok alapján amit a beszámolókban írtak, az amerikai Casanovához volt szerencsénk, bár nem tudom mi az igazságalapja az olvasottaknak mert mint már mondtam nem muszáj mindent elhinni amit mondanak de az biztos hogy David barátunk lehúzott sliccel ment ki a színpadra (ahogyan megkövetelték tőle) és csúnya szavakat is mondott rendesen


atyaúristen xD David Cassidy valóban szexszimbólum volt, a The Patridge Family-ben szerepelt, színész/énekes, és nem mellesleg a kedvenc színésznőm apja _nevet.gif persze nem horgonyzott le az anyjánál, szóval... azt hiszem, így már világos miért xD ő az egyébként xD
2010. október 10. 17:46 #811
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.10. 16:31)
(Úgy gondolom) David musicalt csinál legközelebb. Emma Thompson újracsinálja a My Fair Lady musicalt, talán az??
David most azt mondta a Jo Whiley Showban hogy nem tud énekelni de legközelebb valami zenés darabot csinál, nem színpadon, hanem musicalt. Vagy netán valami más darab, amiben Catherine Tate is szerepel? (CT betelefonált a műsorba és azt mondta 'See you soon') Én pedig azt hittem hogy az RSC New yorki megnyitóján ad elő valamit Novemberben ...


David? Musical??? MY FAIRY LADY??? ezt nem mondod komolyan o.O állati lenne wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif
2010. október 10. 17:55 #812
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.10. 17:46)
David? Musical??? MY FAIRY LADY??? ezt nem mondod komolyan o.O állati lenne  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  w00t.gif  w00t.gif  w00t.gif


Persze mint mondtam, ez még nem biztos. Emma Thompson nemrég azt nylikatkozta hogy még nem állt össze a stáb. Ez pro kontra dolog, mert Davidre jellemző hogy minden nagyobb dobás előtt pihen több időt, egy musical pedig nagy dobásnak tűnik és ezt kezdik el forgatni 2011 elején. Ugyanakkor tudom hogy CT-nek is lesz egy darabja, amiből tv-show lesz a BBC-nél tehát ezt nem lehet tudni. Emma nagyon kritikusan nyilatkozott Audrey Hepburn-ről is, aki szerinte sem énekelni sem színészkedni nem tudott. Persze filmes musicaleknél nem kötelező a jó hang de ha Emma tényleg így gondolja, akkor választhat olyat is akinek jó hangja van.

Te pedig kibontottad már a kései szülinapi ajándékomat? biggrin.gif
2010. október 10. 19:16 #813
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Ki, ki, csak rövid az agyam, és elfelejtettem válaszolni rá, de köszi szépen, jó kedvet csinált tongue.gif
Audrey pedig sztem a maga korának egyik legnagyobb egyénisége volt, szóval nem szép dolog Emmától, hogy így leszólja... viszont, ha már My Fair Lady, a Girl in the fireplace-ben már énekelte David az I could have danced all night-ot xD emlékeztek? wub.gif
2010. október 10. 20:12 #814
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.10. 19:16)

Audrey pedig sztem a maga korának egyik legnagyobb egyénisége volt, szóval nem szép dolog Emmától, hogy így leszólja... viszont, ha már My Fair Lady, a Girl in the fireplace-ben már énekelte David az I could have danced all night-ot xD emlékeztek?  wub.gif


Szerintem Audrey nagyon is jó színésznő volt. Én szeretem.
Igen, rémlik hogy énekelt már. Housemartins számot is énekelt már korábban, Teletubbiest, Modern Major Generalt, La Roux, Uptwon Girl, Blackpool számok ezekből le lehet szűrni hogy nincs jó hangja de ez nem probléma. Johnny Depp és Helena Bonham Carter sem tud énekelni, csak egy kis gyakorlás kellett nekik. Nekem jó. Mostmár csak azt kellene tudni hogy a Föld melyik felén csinálja azt ..
2010. október 11. 12:14 #816
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Halihó. Elnézést, hogy eltűntem, de nem nagyon volt időm netezni. Néha felnéztem, de akkor is inkább gyorsan elolvastam a dolgokat, írni már nem igazán volt időm... sad.gif

A hétvégén a munkahelyem új weboldalát csináltam, meg ilyesmi, szóval még egyszer bocsi.

Meglepődtem. David egy musicalben? És kit alakítana? Freddie-t? rohog.gif Abban a szerepben valahogy nagyon el tudnám képzelni... Márhogy karakterileg... De hogy el is énekelje, hogy On the street where you live... Azt már nem. rohog.gif Esetleg ha hasonló módon oldanák meg, mint anno a Blackpoolt... Hogy csak rá"énekelnek"... biggrin.gif

Audrey Hepburn nekem is kedvenc, úgyhogy csak ne "sértegesse"... A My fair ladyben (is) imádom, olyan kis helyes, elbűvölő... smileeee.gif

Amúgy épp most lépeget lefelé a SF... rohog.gif Olyan kíváncsi vagyok... rolleyes.gif
2010. október 11. 12:56 #817
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.11. 07:51)


Ez a legjobb szerintem!! thumbsup.gif (meglepett valakit? rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 11. 13:13 #818
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.10.11. 12:56)
Ez a legjobb szerintem!!  thumbsup.gif (meglepett valakit? rohog.gif )


blink.gif ( _nevet.gif Nem volt olyan gondolatom hogy te leszel az első, aki ezt fogja mondani _nevet.gif )
Apropó haj. Hol van Jenny? (rheuska barátnője? Biztosan megijedt tőlünk, kár hogy nem jön vissza)

Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.11. 12:14)

Meglepődtem. David egy musicalben? És kit alakítana? Freddie-t?  rohog.gif Abban a szerepben valahogy nagyon el tudnám képzelni... Márhogy karakterileg... De hogy el is énekelje, hogy On the street where you live... Azt már nem.  rohog.gif Esetleg ha hasonló módon oldanák meg, mint anno a Blackpoolt... Hogy csak rá"énekelnek"...  biggrin.gif
Audrey Hepburn nekem is kedvenc, úgyhogy csak ne "sértegesse"... A My fair ladyben (is) imádom, olyan kis helyes, elbűvölő...  smileeee.gif
Amúgy épp most lépeget lefelé a SF...  rohog.gif Olyan kíváncsi vagyok...  rolleyes.gif


Nos, én úgy tudom hogy David Colin Firth ellen van ami ha azt nézzük gáz. Rex körül nagy volt a botrány, de úgy sejtem ez amerikai produkció lesz, David pedig labdába sem rúghat Colin mellett (most arról beszélünk hogy ki mennyire ismert).
Emmát eddig is sokan ismerték, de most hogy nemrég csillagot is kapott, mégjobban odafigyelnek majd rá. Emma nagyon allergiás a 'celebrity castingra' és talán azért mert David mindenkinek csak 'Doctor Who' pont Colint fogja választani.
Ismétlem, talán. Az éneklésre is nagyon allergiás, ha valaki nem tud énekelni, annak nincs semmi helye színdarabban -hogy idézzek-. Lehet hogy valami teljesen más projekt. Ha ez lesz, akkor ez amerikai produkció lesz, 8 hetes forgatás Carrey Mulligan lesz Eliza rohog.gif

Múltkor mondtad hogy a Glorious 39 és a Charlettey affair csúszott lefelé. Hogy tetszettek? Megnézted valamelyiket?

Mivel senki sem szúrt be egyetlen képet sem a Napi haj rovatba (tudom hogy akarjátok látni na rohog.gif ) ezért én kezdem (a mai napra). Napi haj rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 11. 13:23 #819
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Napi cuki. biggrin.gif

(Elnézéseteket kérem, de napi cuki hétköznaponként lesz. Tekintve, hogy hétvégén nem volt időm keresgélni. sad.gif )
2010. október 11. 13:25 #820
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.11. 13:23)


Ermmm .. ouhmmm .. biggrin.gif Cép .. ruci biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
100 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok