Starity

David Tennant

100 oldal 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. október 12. 17:09 #841
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (Jenny Spring @ 2010.10.12. 16:37)
EPIC post, Ámen!biggrin.gif sztem kitaláltál egy új műfajt!
"Szellő száll és belekap
Csodás hajad szárnyra kap" ... lol mondjuk ez kicsit úgy hangzik, mintha parókáját kapná fel a szél és vinné messzire XD


mondom, hogy pihent aggyal írtam, alig alvással ne számítsatok jobbra _nevet.gif
2010. október 12. 17:26 #842
- törölt felhasználó -    
Jól van emberek, kinek van kedve/ideje/ereje egy Friday Night Project live chathez este vagy hétvégén? biggrin.gif
2010. október 12. 19:08 #843
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.12. 15:34)
*kezet rátesz Sally vállára. No problem. Kitartás a mai napra*
*beszúr egy képet és reméli legalább ezzel feltudja vidítani Sallyt ha csak pár másodpercre is smileeee.gif *
http://img.photobucket.com/albums/v608/nickknight1228/David%20Tennant%20pics/BP1_Gelato.gif
biggrin.gif 
(Nekem is rossz kedvem van amúgy  sad.gif )


Igazán köszönöm, máris jobb lett. smileeee.gif meghajolo.gif (A pasimat bámulni mindig felemelő, főleg ha orálisan táplálkozik. rohog.gif )
Úgy látszik, hogy ez a mai nap ilyen szörnyű. blink.gif Remélem a holnap már jobb lesz... Bár ez a hetem előreláthatóan ilyen lesz. dry.gif
2010. október 12. 19:10 #844
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Sixy @ 2010.10.12. 15:51)
Óda a Hajhoz!
Meghalok, hogy hozzáérjek
Meghalok, hogy beletúrjak
Meghalok, hogy simogassam
hogy a pillanat végtelen hosszúra nyúljon!
Szellő száll és belekap
Csodás hajad szárnyra kap,
Ott állok és ámulok
Hajad táncát bámulom.
...
na jó, pihent aggyal hirtelen ennyi telt tőlem  rohog.gif


_nevet.gif meghajolo.gif thumbsup.gif
2010. október 12. 19:32 #845
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.12. 19:08)
Igazán köszönöm, máris jobb lett.  smileeee.gif  meghajolo.gif (A pasimat bámulni mindig felemelő, főleg ha orálisan táplálkozik.  rohog.gif )


Brendan is szeretné ha jobban éreznéd magad biggrin.gif Koccints vele egyet smileeee.gif (vagy kettőt rohog.gif )

http://img.photobucket.com/albums/v608/nickknight1228/David%20Tennant%20pics/dtdrinkingsexily.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.12. 19:08)
Úgy látszik, hogy ez a mai nap ilyen szörnyű.  blink.gif Remélem a holnap már jobb lesz... Bár ez a hetem előreláthatóan ilyen lesz.  dry.gif


Csak remélni tudjuk. Nekem is elegem van ebből a napból mit ne mondjak, eléggé dry.gif
2010. október 12. 19:38 #846
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.12. 19:32)
Brendan is szeretné ha jobban éreznéd magad  biggrin.gif Koccints vele egyet  smileeee.gif  (vagy kettőt  rohog.gif )
http://img.photobucket.com/albums/v608/nickknight1228/David%20Tennant%20pics/dtdrinkingsexily.gif
Csak remélni tudjuk. Nekem is elegem van ebből a napból mit ne mondjak, eléggé  dry.gif


Jaj, ismét csak köszönöm. Koccintottam. biggrin.gif Én is innék most egy pohárka bort, bár nagyon nem szeretem... Valahogy a mai hangulatomhoz passzolna... Marad helyette a Dr Pepper. smileeee.gif

Remélem nem leszel féltékeny, tényleg nem azért mondom (hiszen tudod, hogy oda vagyok Peterért), de Brendannek olyan beautiful smile-ja van... (A secret mellett. rohog.gif )

David vajon mit csinált ma..? Biztosan jobb napja volt, mint nekünk...

És holnap mi vár rám..? Jaj... "Banya 2"-höz kell mennem reggel rögtön. blink.gif És most jutott eszembe, hogy nem néztem meg valami fontosat... WTF... reklamalo.gif Mászhatok fel az emeletre, aztán megint vissza... Pedig direkt hazahoztam a bélyegzőmet, hogy akkor fel sem kell másznom... Ááááááááááááááááááááááááááááááááá! *fájdalmas "á"* cray.gif
2010. október 12. 19:56 #847
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.12. 19:38)

Remélem nem leszel féltékeny, tényleg nem azért mondom (hiszen tudod, hogy oda vagyok Peterért), de Brendannek olyan beautiful smile-ja van... (A secret mellett.  rohog.gif )


Oh kérlek, Brendannek több olyan tulajdonsága van ami tetszik a nőknek. Többek közt ezért is adoptáltam, mert fájt rá a fogam és a DT fórumon már elszedték előlem reklamalo.gif biggrin.gif Tényleg, van valami a mosolyában, kis huncut, bár engem inkább a szeme fog meg minden alkalommal. Van abban valami csábos, ellenálhatatlan és huncut arról pedig ne feledkezzünk hogy Brendan bad boy ami nálam piros pont rohog.gif Tudnék még animációkat beszúrni Brendanről amire biztosan semmit nem tudnál mit mondani rohog.gif (megnyugtatásodra válljék hogy múltkor elküldtem rheuskának is és ő sem tudott rá mit mondani [vagy csak nem akart lol])

Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.12. 19:38)
És holnap mi vár rám..? Jaj... "Banya 2"-höz kell mennem reggel rögtön.  blink.gif És most jutott eszembe, hogy nem néztem meg valami fontosat... WTF...  reklamalo.gif Mászhatok fel az emeletre, aztán megint vissza... Pedig direkt hazahoztam a bélyegzőmet, hogy akkor fel sem kell másznom... Ááááááááááááááááááááááááááááááááá! *fájdalmas "á"* cray.gif


Jaj Sally erre sajnos nem tudok mit mondani. Nekem nincs munkám pedig dolgoznék már. Ez is gáz. sad.gif

Random fact #35. DT anno szerepelt egy darabban és aszerint karaktere megfenyegette kolléganője karakterét, halálosan. DT odament a megnyitó napján a műsor után hogy bocsánatot kérjen amiért csúnyán beszélt vele és azért is amiért csúnyán fog hozzászólni.

Egyemmegakislelkedet _nevet.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 12. 23:26 #848
- törölt felhasználó -    
Láttuk már ezt a videót? _nevet.gif

1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 13. 14:12 #849
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mai cuki. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 13. 14:30 #850
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.12. 23:26)
Láttuk már ezt a videót?  _nevet.gif


Áááá! nevet2.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 13. 14:39 #851
- törölt felhasználó -    
Előre szólok, csak saját felelősségre nézzétek meg rohog.gif biggrin.gif

Napi haj biggrin.gif

Én szóltam, nem mondhatod hogy nem _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 13. 14:52 #852
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.13. 14:39)
Előre szólok, csak saját felelősségre nézzétek meg  rohog.gif  biggrin.gif
Napi haj  biggrin.gif
Én szóltam, nem mondhatod hogy nem  _nevet.gif


Áááá... Köszi. biggrin.gif Nem sokkolt - annyira, mivel ezt a képet már láttam, és akkor már ezen túlestem. Viszont David hajából sosem elég... Úgyhogy még egyszer köszi! meghajolo.gif thumbsup.gif

(Megjegyzés: alig várom, hogy elterjedjen a 3D-s monitor... És akkor kedvemre beletúrhatnék... wub.gif blush.gif rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 13. 15:07 #853
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.13. 14:52)
Áááá... Köszi. biggrin.gif Nem sokkolt - annyira, mivel ezt a képet már láttam, és akkor már ezen túlestem. Viszont David hajából sosem elég... Úgyhogy még egyszer köszi!  meghajolo.gif  thumbsup.gif
(Megjegyzés: alig várom, hogy elterjedjen a 3D-s monitor... És akkor kedvemre beletúrhatnék...  wub.gif  blush.gif  rohog.gif )


Bocs, nem hallottam mint mondtál. Talán azt mondtad hogy hajbatúrás? rohog.gif Vagy süket vagyok és nem mondtál semmit csak a hajat emlegetted? _nevet.gif

Tudom hogy te már láttad, de a többiekben nem vagyok biztos. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 13. 16:28 #854
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.13. 15:07)
Bocs, nem hallottam mint mondtál. Talán azt mondtad hogy hajbatúrás?  rohog.gif Vagy süket vagyok és nem mondtál semmit csak a hajat emlegetted?  _nevet.gif 
Tudom hogy te már láttad, de a többiekben nem vagyok biztos.  biggrin.gif


pedig már én is láttam, pont te mutattad nekem tongue.gif
ez a videó! jesszum pepi David! blink.gif rohog.gif
2010. október 13. 16:35 #855
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.10.13. 16:28)
pedig már én is láttam, pont te mutattad nekem  tongue.gif 
ez a videó! jesszum pepi David! blink.gif  rohog.gif


Tényleg, küldtem neked anno hajas képeket. Már annyiatoknak küldtem képeket hogy már nem tudom észben tartani hogy kinek mit küldtem biggrin.gif Rheuska nem biztos hogy látta és talán Jenny sem. Bessie is szerintem mert neki megadtam a photobucket linket a képekhez hogy szétnézzen a képek között hátha talál valamit profilképnek biggrin.gif
Neked küldtem animációkat is nem? Neked csak hajasat küldtem, Bessie kapott régebben néhány igazán érdekes animációt meg most rhesuka szülinapjára de arról inkább ne beszéljünk mert én sem találok rá szavakat biggrin.gif
2010. október 13. 17:36 #856
- törölt felhasználó -    
Bréking nyúz. DT visszatér a DW-ba állítólag DVD extrát felvenni ami gyanús nekem. Azt felvehetnék a cardiffi stúdióban is. rolleyes.gif Úgy gondoltam legalább 1 évet kibír DW nélkül de nem biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Sixy
2010. október 13. 21:30 #857
Jenny Spring
Jenny Spring
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.06.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 135726
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.13. 17:36)
Bréking nyúz. DT visszatér a DW-ba állítólag DVD extrát felvenni ami gyanús nekem. Azt felvehetnék a cardiffi stúdióban is.  rolleyes.gif Úgy gondoltam legalább 1 évet kibír DW nélkül de nem  biggrin.gif


MIMIMI??
könyörgöm jöjjön vissza 10.5-ként legalább... pretty please with cherry on top! ^^

sőt felőlem 11 is visszaalakulhatna nyugodtan:D david ne tagadd meg magadtól a dw fanatizmusodat.. végy példát rólunk:D

haha azt a tömény-haj képet meg persze h láttam.. 3x visszatekertem a children in need-es részt XD oda meg a gyönyörűtökéletesédes vigyorhoz:D
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 14. 01:56 #858
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.12. 08:13)
Oké, epic fail post következik. Néztem tegnap a Tűz Serlegét és nekem csak tegnap tűnt fel hogy Bartynak tetkó van a nyakán? Vagy rosszul láttam és csak a kabátjának a gallérja?  _nevet.gif 
Beismerem, eleinte túl sok figyelmet fordítottam Ronra és az ikrekre rohog.gif de már akkor is fel tudta kelteni a figyelmemet ifj Barty, a színészi játékával, hajával, nyelvével és sziszegésével. Semmi erre utaló interjút nem hallottam még pedig érdekelne hogy Mike Newell, a negyedik film rendezője mondta Davidnek hogy ezt csinálja vagy magától csinálta és Mike-nak nem volt ezzel gondja? Tudjuk hogy ez Davides szokás de akkoris, Mike tényleg megengedte neki?  blink.gif 
Évekkel ezelőtt olvastam a könyvet és kissé ködös előttem a dolog, nem rémlik hogy a könyvben is sziszegne állandóan de lehet hogy csak én nem emlékszem jól. Azt viszont tudom hogy a könyben szőke haja van Bartynak, nem barna.  biggrin.gif 
Van arra esély hogy rhueska nem olvassa a következő postomat vagy nem érti meg?  rohog.gif 
I've always fancied Barty. I've always thought deatheaters were bad but they could go around and ask me if I wanted to join the bad side coz I'd say yes. I'd do anything for deatheaters to be infected by them. lol What a sick mind I am. I have a thing for badboyz and Barty is one of them. I hope rheuska will understand lol


rheuska did understand xD
Barty already offered you his cookies, and that's a big deal, if you ask me. he's very keen on his cookies <3

Idézet
könyörgöm jöjjön vissza 10.5-ként legalább... pretty please with cherry on top! ^^

sőt felőlem 11 is visszaalakulhatna nyugodtan:D david ne tagadd meg magadtól a dw fanatizmusodat.. végy példát rólunk:D


erre csak annyit tudok mondani: ámen xD
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 14. 06:56 #859
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.13. 17:36)
Bréking nyúz. DT visszatér a DW-ba állítólag DVD extrát felvenni ami gyanús nekem. Azt felvehetnék a cardiffi stúdióban is.  rolleyes.gif Úgy gondoltam legalább 1 évet kibír DW nélkül de nem  biggrin.gif


Nem mondod?! ooo.gif

yahoo.gif
hullam.gif

Tuti 10.2-ként fog szerepelni + Rose-zal, de nem baj, végre valami, ami tetszik... Elég volt 11-ből!!! 10.2-t akarÚÚÚÚnk!!! thumbsup.gif
2010. október 14. 07:45 #860
- törölt felhasználó -    
Tegnap egy fotós tett fel Davidről egy képet ami egy fotósorozat része és még Júniusban készült. A fanok elkezdtek találgatni hogy vajon hol készült a kép. Ez David 'Rex is not your lawyer' ruhája tehát Amerikában készült a Single Father és a Decoy Bride között. Mindenkinek feltűnt hogy Matt is fent van a képen, a csóka twitter profiljához pedig az van írva hogy DW Documentary DVD-t csinál. Én egyszerűen nem látnám annak értelmét hogy az egész DW stábot kirepültetnék Amerikába csak hogy interjúzzanak vele. Tegnap este még arról szóltak a hírek hogy Utah-ba megy, de ez mostmár nem tűnik biztosnak, mert a forrás törölte a tweetet mert hirtelen fanok százai kezdtek el kérdezősködni. Hivatalos álláspont az, hogy DVD extrákat forgat de nekem ez még mindig nagyon gyanús ...

Napi haj biggrin.gif

Napi DT beszólás biggrin.gif

(A képen látható szöveg ^ a COC interjúban fekete vastag betűvel szedve)

Christian O'Connel Show 2010 Október

DT: A Single Father egy szomorú történet. Dave fényképész, elveszti a feleségét.
COC: Oh ember.
DT: Yeah, az első tíz percben
COC: Te jó ég és mindez Vasárnap.
DT: A film minden korosztály számára megfelelő. Mindenkinek akinek vannak gyerekei és MINDENKINEK AKI VOLT VALAHA GYEREK ( _nevet.gif )
*röhögés*
COC: Majdnem biztos vagyok benne hogy mindannyiunk volt már gyerek.
DT: Nem úgy értettem úgy gondolta...
COC: Honnan jöttél ember? A hallgatók és mi is voltunk már gyerekek.
DT: Christian, ne csináld már, játssz egy számot, most
*röhögés*
COC: Nem *röhög*
DT: Nézd, én több száz éves vagyok honnan tudjam hogy mennek itt a dolgok.

_nevet.gif _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Sixy, Sally Sparrow, rheuska
100 oldal 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok