Starity

David Tennant

100 oldal 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. november 29. 17:06 #1341
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én is menni akarok Davidhez... DW-sat játszani... Na jó, csak azért mondom ám, mert ott akkora a hó, itt meg nincs semmi, csak latyak meg sár... rolleyes.gif biggrin.gif

Én építenék vele egy Dokit, szónikus csavarhúzóval a kezében. Szigorúan 10incheset... _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2010. november 29. 17:28 #1342
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.29. 17:06)
Én is menni akarok Davidhez... DW-sat játszani... Na jó, csak azért mondom ám, mert ott akkora a hó, itt meg nincs semmi, csak latyak meg sár...  rolleyes.gif  biggrin.gif 
Én építenék vele egy Dokit, szónikus csavarhúzóval a kezében. Szigorúan 10incheset...  _nevet.gif


_nevet.gif _nevet.gif
És ezt így meg is mondanád neki?
Nekem feltűnt, hogy amióta mindenki erről kérdezősködik vagy csak kiejti ezt a szót a száján, gyakran emelgeti a szemöldökét a kérdésre. Lehet hogy te is kapnál a balos szemöldök felvonást biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 29. 18:18 #1343
- törölt felhasználó -    
Új pikcsör Davidről. Ma készült, még friss és ropogós. Itt.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. november 29. 19:38 #1344
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.29. 18:18)
Új pikcsör Davidről. Ma készült, még friss és ropogós. Itt.


Szegény! Baromi hideg lehet ott, ahol most van. sad.gif De azért helyes kép! thumbsup.gif
2010. november 29. 19:43 #1345
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.29. 18:18)
Új pikcsör Davidről. Ma készült, még friss és ropogós. Itt.


A haja nem tetszik. Sünit akarook! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. november 29. 19:44 #1346
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.29. 17:28)
_nevet.gif  _nevet.gif 
És ezt így meg is mondanád neki? 
Nekem feltűnt, hogy amióta mindenki erről kérdezősködik vagy csak kiejti ezt a szót a száján, gyakran emelgeti a szemöldökét a kérdésre. Lehet hogy te is kapnál a balos szemöldök felvonást  biggrin.gif


Á, nem mondanám, rájönne magától is. rohog.gif És ha DW-ról van szó, szerintem simán benne lenne a hódokiban a 10inches sonic-kal egyetemben... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 29. 19:51 #1347
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.29. 19:38)
Szegény! Baromi hideg lehet ott, ahol most van.  sad.gif De azért helyes kép!  thumbsup.gif


A tweetelő szerint olyan hideg volt, hogy alig tudtak beszélni, de még Davidre sem adtak volna valami kabátot dry.gif A nő odament hozzá, megkérdezte csinálhat-e vele közös képet, ő persze azt mondta, igen. Utána mondta neki, hogy volna nála még 3 poszter, ami a fiaié de mikor meglátta, hogy piros volt a keze és remegett, azt mondta, annyira nem fontos, David pedig azt válaszolta, hogy szívesen aláírja mindhármat, volt nála egy toll ami valószínűleg kifogyott (vagy be ?) úgyhogy ketten elindultak fogó toll gyüjtő körútra. biggrin.gif

Jó hír. Ez a BBC2-es film nemzetközi filmmegjelenésre számíthat, ami szintén nem garancia arra, hogy nálunk lesz a mozikban. Az UK-ban és az USA-ban biztos.

Még egy jó hír. Ma jelent meg a Single Father és a Catherine Tate's Christmas Carol DVD. Az SF DVD-n csak egy rövid Making of van, a Christmas Carol DVD-n pedig extraként megnézhetjük David táncát, hogyan tanulta meg a táncot -állítólag- biggrin.gif
Ennek örömére, Ghost of Christmas Present 4 everyone



Ki találja ki mi volt a csengőhangom tavaly karácsonykor?? biggrin.gif rolleyes.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. november 29. 19:54 #1348
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.29. 19:51)
A tweetelő szerint olyan hideg volt, hogy alig tudtak beszélni, de még Davidre sem adtak volna valami kabátot  dry.gif A nő odament hozzá, megkérdezte csinálhat-e vele közös képet, ő persze azt mondta, igen. Utána mondta neki, hogy volna nála még 3 poszter, ami a fiaié de mikor meglátta, hogy piros volt a keze és remegett, azt mondta, annyira nem fontos, David pedig azt válaszolta, hogy szívesen aláírja mindhármat, volt nála egy toll ami valószínűleg kifogyott (vagy be ?) úgyhogy ketten elindultak fogó toll gyüjtő körútra.  biggrin.gif 
:


Ez de édes! Nagyon kedves volt tőle. Szimpatikus, nagyon szimpatikus. smileeee.gif
2010. november 29. 20:00 #1349
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.29. 19:43)
A haja nem tetszik. Sünit akarook!  biggrin.gif


Your wish is my command Sally.
1 süni 2 süni
3 süni

Így jó? rohog.gif

Ebben a filmben pedig így fog állni a haja, és ennek még örülhetünk mert egy múlt heti képen sokkal rosszabbul áll a haja biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. november 29. 20:05 #1350
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A Karácsonyi ének annyira friss, hogy eBayen nincs is fent még. A HMV oldalán viszont igen. 7 font az ára - kedvezménnyel. Amúgy 11... Nekem keeell... biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Karina197
2010. november 29. 20:55 #1351
- törölt felhasználó -    
Új kép, most került fel pár perce. Ez az ember szabályosan remeg. sad.gif Forgatás blink.gif

Twitteren elindult a hír, miszerint néhány fangirl elindult a forgatásra pokrócokkal és meleg vizes üvegekkel. Reméljük sikerrel járnak, ha már egyszer nem adnak rá egy pokrócot vagy valamit hogy ne fázzon a kis drága dry.gif Bár nem tudom hogy elfogadhatja-e. John Barrowman azt mondta egy interjúban, hogy a BBC megszabja a szerződésben hogy a rajongóktól mit lehet elfogadni és mit nem. Gondolom el akarják kerülni azt, hogy valaki odaadjon valamit egy sztárnak, utána pedig azt híresztelje mindenkinek hogy a sztár ellopta vagy direkt vette el tőle, volt már erre példa. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 30. 08:51 #1352
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.29. 20:55)
Új kép, most került fel pár perce. Ez az ember szabályosan remeg.  sad.gif Forgatás  blink.gif
Twitteren elindult a hír, miszerint néhány fangirl elindult a forgatásra pokrócokkal és meleg vizes üvegekkel. Reméljük sikerrel járnak, ha már egyszer nem adnak rá egy pokrócot vagy valamit hogy ne fázzon a kis drága  dry.gif Bár nem tudom hogy elfogadhatja-e. John Barrowman azt mondta egy interjúban, hogy a BBC megszabja a szerződésben hogy a rajongóktól mit lehet elfogadni és mit nem. Gondolom el akarják kerülni azt, hogy valaki odaadjon valamit egy sztárnak, utána pedig azt híresztelje mindenkinek hogy a sztár ellopta vagy direkt vette el tőle, volt már erre példa.  blink.gif


Jujj, már a képek látványától is fázom!! blink.gif Miért nem adnak rá valami melegebbet? Legalább a szünetekben felöltözhetne, mert így jó nagy nátha lesz a vége. Szegénykém! Remélem a rajongók célba jutnak és megmelengetik egy kicsit Davidet. Ha mást nem, legalább a lelkét. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2010. november 30. 09:50 #1353
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ó, én úgy átölelném, hogy biztosan nem fázna. Sőőőőt. Jelentkezek David melegítőnek. rohog.gif De addig is küldök neki egy nagy ölelést. biggrin.gif
Amúgy olyan aranyos ezen a képen (is).
Egyébként vele álmodtam. blush.gif Ne kérdezzétek, hogy mit, mert már fogalmam sincs, de egyre emlékszem: kocsival száguldottunk valahova. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2010. november 30. 11:26 #1354
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Ez a hátragereblyézett haj nem tetszik dry.gif Kicsit alul van öltözve a drága blink.gif Hé, legalább ilyenkor rádobhatnának egy kabátot, amikor nem forog a kamera!
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2010. november 30. 11:35 #1355
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.30. 08:51)
Jujj, már a képek látványától is fázom!!  blink.gif Miért nem adnak rá valami melegebbet? Legalább a szünetekben felöltözhetne, mert így jó nagy nátha lesz a vége. Szegénykém! Remélem a rajongók célba jutnak és megmelengetik egy kicsit Davidet. Ha mást nem, legalább a lelkét.  blush.gif


Jelentem a fanok célbe értek. thumbsup.gif Sikerült. Ahogyan arra számítani lehetett, nem fogadta el tőlük a pokrócot, mert nem lehetett. Ezért a fangörlök néhány órában belül visszatértek a forgatásra, és ajándékként, DW-s csomagolópapírban adták neki oda. Lényegében 2 nő és egy gyerek. A gyerek otthon látta, hogy anyuci nézegti a fázós 'Doki' képeit és mikor hallotta, hogy anyuci elmegy meglátogatni a Doktort, azt mondta ő is menni akar és adni akar valamit neki. Megérkeztek a helyszínre, beszélgetni kezdtek a gyerek pedig odaadott David egy ajándékot, DW pokróc, DW csomagolásban. David mondta, hogy nem kellett volna meg nem fogadhatja el, mire az anyuka elmesélte, hogy a pokróc a fiának lett volna karácsonyi ajándék, együtt választották ki a boltban, de mindenáron oda akarta adni a Doktornak, hogy ne fázzon. Lefényképezkedtek, autogramm, a gyerek átnyújtotta Davidnek az ajándékot, és azt mondta hogy egyszer már látta őt megfagyni és nagyon sajnálta ezért (gondolom a 42-ben). Mindenki dőlt a röhögéstől mikor azt mondogatta, hogy nem akarja, hogy a Doki megfagyjon mert nem akar még egy regenerációt. De David barátunk még ott tartott, hogy a gyerek neki akarta adni a takaróját, pedig a gyerek azt is hozzátette, hogy "No more regeneration, Doctor, bowties are not cool' nevet2.gif nevet2.gif Mindenki szakadt a röhögéstől David barátunk pedig rendesen meg volt hatódva de végülis elfogadta rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 30. 11:41 #1356
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.30. 11:35)
Jelentem a fanok célbe értek.  thumbsup.gif Sikerült. Ahogyan arra számítani lehetett, nem fogadta el tőlük a pokrócot, mert nem lehetett. Ezért a fangörlök néhány órában belül visszatértek a forgatásra, és ajándékként, DW-s csomagolópapírban adták neki oda. Lényegében 2 nő és egy gyerek. A gyerek otthon látta, hogy anyuci nézegti a fázós 'Doki' képeit és mikor hallotta, hogy anyuci elmegy meglátogatni a Doktort, azt mondta ő is menni akar és adni akar valamit neki. Megérkeztek a helyszínre, beszélgetni kezdtek a gyerek pedig odaadott David egy ajándékot, DW pokróc, DW csomagolásban. David mondta, hogy nem kellett volna meg nem fogadhatja el, mire az anyuka elmesélte, hogy a pokróc a fiának lett volna karácsonyi ajándék, együtt választották ki a boltban, de mindenáron oda akarta adni a Doktornak, hogy ne fázzon. Lefényképezkedtek, autogramm, a gyerek átnyújtotta Davidnek az ajándékot, és azt mondta hogy egyszer már látta őt megfagyni és nagyon sajnálta ezért (gondolom a 42-ben). Mindenki dőlt a röhögéstől mikor azt mondogatta, hogy nem akarja, hogy a Doki megfagyjon mert nem akar még egy regenerációt. De David barátunk még ott tartott, hogy a gyerek neki akarta adni a takaróját, pedig a gyerek azt is hozzátette, hogy "No more regeneration, Doctor, bowties are not cool' nevet2.gif nevet2.gif Mindenki szakadt a röhögéstől David barátunk pedig rendesen meg volt hatódva de végülis elfogadta  rohog.gif


Ó, ez annyira, de annyira édes!! w00t.gif blush.gif Ettől még én is bőven meghatódtam! De egyébként milyen dolog már, hogy visznek neki ajándékot a rajongók, hogy meg ne fagyjon, és akkor nem engedik neki, hogy elfogadja! mad.gif És ha forró teát vittek volna meg sütit? Jó, vannak beteg emberek, de azért a legtöbb rajongó tényleg csak jót akar.
2010. november 30. 12:14 #1357
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.30. 11:41)
Ó, ez annyira, de annyira édes!!  w00t.gif  blush.gif Ettől még én is bőven meghatódtam! De egyébként milyen dolog már, hogy visznek neki ajándékot a rajongók, hogy meg ne fagyjon, és akkor nem engedik neki, hogy elfogadja!  mad.gif És ha forró teát vittek volna meg sütit? Jó, vannak beteg emberek, de azért a legtöbb rajongó tényleg csak jót akar.


Ez nagyon édes sztori. Olyan megható lehetett, nem csak a gyereknek, de az anyukának is. rohog.gif
Szeretnék abban a hitben élni, hogy dalekes pokróc van a hátán most is, hogy ne fázzon. biggrin.gif
Ez -mint mondtam- a BBC szerződésekben benne van. De mások is vannak még, mintpl nem írhat alá manip képeket vagy nem írhat bőrfelületre blink.gif

Én arra lennák kíváncsi hogy odakint úgy adják be a gyereknek ezt a sztorit, mint a mikulásost nálunk? Nem tudom mennyi idős lehet a gyerek, végig Dokinak hívta Davidet de azzal is tisztában volt, hogy 11 van már helyette, sőt, azt is tudta, hogy 11 nem cool. Most akkor tudja vagy nem tudja, hogy mi történt a 10ik Dokival vagy a szülők inkább nem mondtak neki semmit mert még kicsi blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2010. november 30. 13:19 #1358
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.30. 12:14)
Ez nagyon édes sztori. Olyan megható lehetett, nem csak a gyereknek, de az anyukának is.  rohog.gif 
Szeretnék abban a hitben élni, hogy dalekes pokróc van a hátán most is, hogy ne fázzon.  biggrin.gif 
Ez -mint mondtam- a BBC szerződésekben benne van. De mások is vannak még, mintpl nem írhat alá manip képeket vagy nem írhat bőrfelületre  blink.gif 
Én arra lennák kíváncsi hogy odakint úgy adják be a gyereknek ezt a sztorit, mint a mikulásost nálunk? Nem tudom mennyi idős lehet a gyerek, végig Dokinak hívta Davidet de azzal is tisztában volt, hogy 11 van már helyette, sőt, azt is tudta, hogy 11 nem cool. Most akkor tudja vagy nem tudja, hogy mi történt a 10ik Dokival vagy a szülők inkább nem mondtak neki semmit mert még kicsi  blink.gif


Nem tudom, az én unokaöcsém is 11 és hiába mondjuk rá, hogy már nagyfiú, azért még erősen a "mesék" világában él. Ok, tudja, hogy nincs Mikulás, meg Jézuska, de a tévében látottak még azért erősen irányítani tudják. Nekem nem fura, hogy ez a kisfiú is így viselkedik. Tudja szerintem, hogy mi a valóság és mi a film, de neki David akkor is Doki, még ha valójában nem is Doki. Huhh, érthető volt ez így? _nevet.gif unsure.gif
2010. november 30. 14:26 #1359
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.30. 13:19)
Nem tudom, az én unokaöcsém is 11 és hiába mondjuk rá, hogy már nagyfiú, azért még erősen a "mesék" világában él. Ok, tudja, hogy nincs Mikulás, meg Jézuska, de a tévében látottak még azért erősen irányítani tudják. Nekem nem fura, hogy ez a kisfiú is így viselkedik. Tudja szerintem, hogy mi a valóság és mi a film, de neki David akkor is Doki, még ha valójában nem is Doki. Huhh, érthető volt ez így?  _nevet.gif  unsure.gif


Értem. Persze, értem. Gyerekeknél okés, de sokszor felnőttek sem fogják fel, hogy mi történt. A Single Father előtt minden BBC-s műsorban úgy mutatták be, hogy 'Doktor', David utána javította ki őket, hogy már nem Doktor. rolleyes.gif

Ilyenkor annyira bánom, hogy nem készít róla fotót senki. David, dalekes pokróccal összegömbölyödve ül egy sátorban, meleg teát szürcsöl és DW relations játékot játszik a stábtagokkal.
Akarom.látni.most. rohog.gif rohog.gif

Majdnem elmaradt a napi haj. Miért nem szóltok? blink.gif rohog.gif Senkinek nem hiányzik a napi haj? rolleyes.gif biggrin.gif
Napi haj
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2010. november 30. 14:40 #1360
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.30. 14:26)
Értem. Persze, értem. Gyerekeknél okés, de sokszor felnőttek sem fogják fel, hogy mi történt. A Single Father előtt minden BBC-s műsorban úgy mutatták be, hogy 'Doktor', David utána javította ki őket, hogy már nem Doktor.  rolleyes.gif


Persze, hogy kijavítja őket, gondolom az agyára is mennek az ilyen megjegyzések. Bármennyire is szerette a DW-t, minden színész utálja, ha egy szereppel azonosítják, hiszen mindegyik arra hajt, hogy "kaméleon" legyen, hogy mást is kipróbálhasson. Gondolom ez alól DT sem kivétel. Bár ezt én nem tudhatom. unsure.gif
100 oldal 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok