Starity

David Tennant

100 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. július 14. 22:49 #121
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.07.14. 22:32)
Úgy tűnik nem olvasgatod a többi DT képes topikot. Oda már leírtam hogy búcsúzz el a hajától és sírj a vállamon. Sírjunk együtt.
Emosodás? No comment. Szerintem David is tudja hogy ez a szerep nem igazán neki való. Nem mondok nevet, de ez a szerep valaki olyasvalakié lett volna, aki mégcsak nem is színész, inkább tv-s személyiség, de az emo kinézet meg volt nála. Egy hülye celebnek tálcán kínálják a szerepet, Davidnek meg castingolni kell azért hogy emot alakítson http://s2.images.proboards.com/lipsrsealed.gif
ha már a borzalmas kinézetnél tartunk, íme az említett függöny pokróc összeállítás. Minden elisméresem David, mamámnak volt anno ilyen függönye meg pokróca több mint 30 évvel ezelőtt  _nevet.gif  _nevet.gif


tudom, hogy mondtad, hogy levágatja a haját, válaszoltam is rá...de épp ezért mondtam, hogy az a legrosszabb, ha levágatja a haját, mert le akarja vágatni a haját unsure.gif
2010. július 14. 22:52 #122
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.07.14. 22:49)
tudom, hogy mondtad, hogy levágatja a haját, válaszoltam is rá...de épp ezért mondtam, hogy az a legrosszabb, ha levágatja a haját, mert le akarja vágatni a haját  unsure.gif


Hupsz, bocs, akkor elsiklottam egy hozzászólás felett blush.gif
Én sem örülök neki, de megértem Davidet ha nem akarja hogy beskatuláyzzák, mindenféle szerepet el kell vállalni és ez néha ezzel jár. Érdekesnek találom a filmet amiben benne lesz majd, de nekem senki nem mondja hogy David képes jobb katonát alakítani mint Jason Isaacs mellow.gif unsure.gif
2010. július 15. 12:07 #123
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ilyen képeket én a hivatalos weboldalán láttam a múltkor... Meg volt/van videó is. Csak ha valaki nem tudná. biggrin.gif (Te biztos tudod. smileeee.gif)

Idézet (kateblock @ 2010.07.14. 22:32)
Úgy tűnik nem olvasgatod a többi DT képes topikot. Oda már leírtam hogy búcsúzz el a hajától és sírj a vállamon. Sírjunk együtt.
Emosodás? No comment. Szerintem David is tudja hogy ez a szerep nem igazán neki való. Nem mondok nevet, de ez a szerep valaki olyasvalakié lett volna, aki mégcsak nem is színész, inkább tv-s személyiség, de az emo kinézet meg volt nála. Egy hülye celebnek tálcán kínálják a szerepet, Davidnek meg castingolni kell azért hogy emot alakítson http://s2.images.proboards.com/lipsrsealed.gif
ha már a borzalmas kinézetnél tartunk, íme az említett függöny pokróc összeállítás. Minden elisméresem David, mamámnak volt anno ilyen függönye meg pokróca több mint 30 évvel ezelőtt  _nevet.gif  _nevet.gif

2010. július 15. 12:08 #124
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A haj meg úgyis ki fog nőni. Szerencsére. biggrin.gif
2010. július 15. 12:40 #125
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.15. 12:07)
Ilyen képeket én a hivatalos weboldalán láttam a múltkor... Meg volt/van videó is. Csak ha valaki nem tudná. biggrin.gif (Te biztos tudod. smileeee.gif)


Mint már említettem volt, én sokkal többet tudok mint kellene laugh.gif
Random beszélgetést kezdeményezek, mert úgy látom kevesen vagyunk visszajáró fanok és lapos a topik. Elsőként, tudtátok hogy Davidnek van egy sebe a hasán? Igazából a Tales of Para Handy filmben és a Hamletben lehet a legjobban látni, de az egyik Comic Con-os közeli képen is jól látszik. 9 évesen egy féregnyúlványt operáltak ki belőle, amikor majdnem meghalt. Mentő vitte be a kórházba mert járni semi tudott. sad.gif
Random fact #1
2010. július 16. 08:49 #126
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szegény. sad.gif De a féregnyúlvány más néven a vakbél, nem..? sad.gif Az pedig az esetek többségében egyszerű rutinműtét... Pont "kifogta" szegényke... sad.gif

Idézet (kateblock @ 2010.07.15. 12:40)
Mint már említettem volt, én sokkal többet tudok mint kellene  laugh.gif 
Random beszélgetést kezdeményezek, mert úgy látom kevesen vagyunk visszajáró fanok és lapos a topik. Elsőként, tudtátok hogy Davidnek van egy sebe a hasán? Igazából a Tales of Para Handy filmben és a Hamletben lehet a legjobban látni, de az egyik Comic Con-os közeli képen is jól látszik. 9 évesen egy féregnyúlványt operáltak ki belőle, amikor majdnem meghalt. Mentő vitte be a kórházba mert járni semi tudott.  sad.gif 
Random fact #1
2010. július 16. 09:19 #127
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.16. 08:49)
Szegény. sad.gif De a féregnyúlvány más néven a vakbél, nem..? sad.gif Az pedig az esetek többségében egyszerű rutinműtét... Pont "kifogta" szegényke...  sad.gif


Valami vakbéllel kapcsolatos baja volt/van, az biztos. Az emésztése sem oké, nem véletlen hogy ilyen vékony szegényke. Ha már menni sem tudott, akkor a rosszabbik verziója lehetett a dolognak. Úgy hallottam hogy 2007-ben is műtötték valamire, és valami BBC riport szerint bele is halt, úgy hozták vissza az életbe ohmy.gif blink.gif

Hoztam nektek 2 új képet az új filmje, Decoy Bride forgatásáról

_nevet.gif _nevet.gif
Ez igen Dave, el kélne most egy TARDIS, nemdebár? rohog.gif
2010. július 16. 10:28 #128
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Jesszus... ohmy.gif

LOL, ezek a képek nagyon nagyok... biggrin.gif Egy hattyúban... Áááá... _nevet.gif

Idézet (kateblock @ 2010.07.16. 09:19)
Úgy hallottam hogy 2007-ben is műtötték valamire, és valami BBC riport szerint bele is halt, úgy hozták vissza az életbe  ohmy.gif  blink.gif 
Ez igen Dave, el kélne most egy TARDIS, nemdebár?  rohog.gif

2010. július 16. 10:36 #129
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.16. 10:28)
Jesszus...  ohmy.gif 
LOL, ezek a képek nagyon nagyok...  biggrin.gif Egy hattyúban... Áááá...  _nevet.gif


A videóban azt mondja 'Ez soha nem fog megfordulni' [hattyú]
Elég kellemetlen lehet ilyen hosszú lábakkal tekerni, elég kényelmetlenül ül ott szegényke. A főoldalon is nemsokára fent lesz a videó szerintem. Nagyon vicces videó lett rohog.gif
2010. július 16. 15:47 #130
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Szegény David sad.gif Na mondjuk igen...én épp ezért utálom, ha b*szogatják az embert mert vékony, mert hogy "biztos nem eszeik".Az nem jut eszükbe, hogy esetleg betegség miatt vagy genetikailag olyan reklamalo.gif
A másik véglet meg amikor azt mondják, hogy "ja te vékony vagy te bármit felvehetsz" , ja persze, kivéve ,a mikor nem , mert szerencsétlenről leesik a nadrág dry.gif
A testesebbek azt hiszik, hogy csak nekik vannak gondjaik a súlyukkal mad.gif

Miért érzem és hiányosnak azt a hattyús képet? biggrin.gif Mondjuk egy darab hölgyemény elfért volna mellette, akkor talán nem nézne ki ilyen hülyén a kép rohog.gif végül is ilyen hattyú a szerelmes pároknak van "fenntartva" rolleyes.gif tongue.gif
2010. július 16. 17:38 #131
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.07.16. 15:47)

Miért érzem és hiányosnak azt a hattyús képet? biggrin.gif Mondjuk egy darab hölgyemény elfért volna mellette, akkor talán nem nézne ki ilyen hülyén a kép  rohog.gif végül is  ilyen hattyú a szerelmes pároknak van "fenntartva"  rolleyes.gif  tongue.gif


A pár egy kastélyból menekül, és a férj bele kerül ebbe a hattyúba, a feleség pedig beleesik a vízbe. A Decoy Brideot az új Bridget Jonesként emlegetik, skót komédia. Egy színésznő felbérel egy angol színésznőt és színészt hogy a papparazzik előtt, megtévesztés céljából házasodjanak össze, amíg ő titokban összeházasodik a párjával vagy mulat valahol, nem tudom pontosan. De gyanítom hogy David karaktere, james is beleesik a vízbe, akkor kapja az ottani emberektől a függönyt és pokrócot. rohog.gif Vagy lehet hogy úgy áll az oltár elé _nevet.gif _nevet.gif
2010. július 16. 18:50 #132
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Na erre a filmre kíváncsi leszek! biggrin.gif

Idézet (kateblock @ 2010.07.16. 17:38)
A pár egy kastélyból menekül, és a férj bele kerül ebbe a hattyúba, a feleség pedig beleesik a vízbe. A Decoy Brideot az új Bridget Jonesként emlegetik, skót komédia. Egy színésznő felbérel egy angol színésznőt és színészt hogy a papparazzik előtt, megtévesztés céljából házasodjanak össze, amíg ő titokban összeházasodik a párjával vagy mulat valahol, nem tudom pontosan. De gyanítom hogy David karaktere, james is beleesik a vízbe, akkor kapja az ottani emberektől a függönyt és pokrócot.  rohog.gif Vagy lehet hogy úgy áll az oltár elé  _nevet.gif  _nevet.gif

2010. július 16. 18:51 #133
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Amúgy mi mindent tudsz még Davidről? biggrin.gif Azt lehet tudni, hogy milyen zenét szeret például? Vagy hogy van-e valami háziállata..? biggrin.gif
2010. július 16. 19:09 #134
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
...vagy, hogy milyen alsógatyát hord? _nevet.gif
2010. július 16. 19:15 #135
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.16. 18:51)
Amúgy mi mindent tudsz még Davidről?  biggrin.gif Azt lehet tudni, hogy milyen zenét szeret például? Vagy hogy van-e valami háziállata..?  biggrin.gif


Sok mindent. értsd szó szerint. biggrin.gif Lemenne a nap míg elmondok mindent. Kérdezzetek és válaszok wink.gif Meglátjuk melyik kérdésnél bukok meg rohog.gif
David remek zenei ízléssel rendelkezik (leszámítva azt hogy szereti Jedwardot ohmy.gif blink.gif ) és a bátyja is, aki a Sonynál van, zene területen dolgozik. Örök kedvence a The Proclaimers nevű skót banda (a velük készített közös kép a háttérkép a telóján) a The Fratellis (innen a sok Fratellis póló) ami szintén skót banda, szerintem jók, alter rockot képviselték. McFly, Florence and The Machine, Le Roux vagy hogy kell leírni, White Wine, Artic Monkeys, Kaiser Chiefs (az énekessel haverok is), Coldplay, Kate Bush, Beatles. Örömmel veszem hogy volt egy Avril Lavigne korszaka is amit hamar kinőtt rohog.gif
David allergiás a lovakra, háziállata soha nem volt és szerintem soha nem is lesz. Régebben a bátyjával akart tartani nyulat de nem lett belőle semmi. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. július 16. 19:17 #136
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.07.16. 19:09)
...vagy, hogy milyen alsógatyát hord?  _nevet.gif


Azt mondta egy interjúban hogy Calvin Klein biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Sixy, Bessie
2010. július 16. 19:20 #137
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ejjha... w00t.gif Nem kispályázol! biggrin.gif Köszi a választ!!! meghajolo.gif

Idézet (kateblock @ 2010.07.16. 19:15)
Sok mindent. értsd szó szerint.  biggrin.gif Lemenne a nap míg elmondok mindent. Kérdezzetek és válaszok  wink.gif Meglátjuk melyik kérdésnél bukok meg  rohog.gif 
David remek zenei ízléssel rendelkezik (leszámítva azt hogy szereti Jedwardot  ohmy.gif  blink.gif ) és a bátyja is, aki a Sonynál van, zene területen dolgozik. Örök kedvence a The Proclaimers nevű skót banda (a velük készített közös kép a háttérkép a telóján) a The Fratellis (innen a sok Fratellis póló) ami szintén skót banda, szerintem jók, alter rockot képviselték. McFly, Florence and The Machine, Le Roux vagy hogy kell leírni, White Wine, Artic Monkeys, Kaiser Chiefs (az énekessel haverok is), Coldplay, Kate Bush, Beatles. Örömmel veszem hogy volt egy Avril Lavigne korszaka is amit hamar kinőtt  rohog.gif 
David allergiás a lovakra, háziállata soha nem volt és szerintem soha nem is lesz. Régebben a bátyjával akart tartani nyulat de nem lett belőle semmi.  rohog.gif

2010. július 16. 19:21 #138
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A Doctor Whoban kik a kedvenc alienei? biggrin.gif Van egy tippem, de kíváncsi vagyok, tudod-e, és ha tudod, az-e, amire gondolok. biggrin.gif
2010. július 16. 19:22 #139
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.16. 19:20)
Ejjha...  w00t.gif Nem kispályázol!  biggrin.gif Köszi a választ!!!  meghajolo.gif


Nincs mit. Első kérdés megvolt, és nem buktam el rajta rohog.gif
Phew, jöhet a következő, 2000FT-os kérdés _nevet.gif _nevet.gif
2010. július 16. 19:22 #140
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.16. 19:21)
A Doctor Whoban kik a kedvenc alienei?  biggrin.gif Van egy tippem, de kíváncsi vagyok, tudod-e, és ha tudod, az-e, amire gondolok.  biggrin.gif


zygon. Erre gondoltál? rolleyes.gif
100 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok