Starity

David Tennant

100 oldal 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. december 02. 11:48 #1401
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.02. 11:04)
'Ever evolving, yet always on trend! I'm structured, yet tailored, clean lines, sharp sillouette but with a whiff of the shambolic rockstar!
Do not criticise the clobber!' 
It's ghost of christmas present here  biggrin.gif 
Catherine Tate's Christmas Carol DVD EXTRA  rohog.gif Remélhetőleg néhány napon belül a youtubera is feltölti valaki, addigis screenshotok itt.
Nekem az első kettő és az utolsó tetszik nagyon.  rohog.gif


Köszi. Azt sejtettem, hogy a Christmas carollal kapcsolatos, a borosta, meg a (kezdetlegesen) hosszú haj erre engedett következtetni. biggrin.gif Az mindenesetre bíztató, hogy talán márciusban az eredetit meg is tudom majd vásárolni magamnak. rohog.gif *nagyon várós smiley* wub.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 02. 11:49 #1402
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.02. 11:16)
Hű, ígéretes képek!  rohog.gif Majd szólj, ha elérhető lesz a videó is. Amúgy lehet, hogy nagyon tudatlan vagyok, de nekem ez most kicsit nem tiszta. Miféle karácsonyi projektről van szó?


Ez már egy korábban leforgatott karácsonyi Catherine Tate produkció, konkrétan Catherine Tate's Christmas Carol a címe és most jelent meg (friss, ropogós) DVD-n az UK-ban. A DVD-ből valók a képek. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2010. december 02. 11:54 #1403
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.02. 11:16)
Hű, ígéretes képek!  rohog.gif Majd szólj, ha elérhető lesz a videó is. Amúgy lehet, hogy nagyon tudatlan vagyok, de nekem ez most kicsit nem tiszta. Miféle karácsonyi projektről van szó?


Ez David és Catherine Tate 2009-es karácsonyi projektje. CT egy nagy angol komikus, egyben DT barátja, és a 10-ik Doki útitársa a negyedik évadban, a második évad karácsonyi külön epizódjában, a 2007-es Comic Relief-en és tavaly is volt néhány közös projektük, még ezen kívül is.
CT-nek vannak évente saját műsorai, ez a tavaly karácsonyi, amiben Russel Brand és Noel Fielding 'stílusait' ötvözte.
A tánc az elején hatalmas, emlékszem, mikor először néztem, azt hittem megszakadok a röhögéstől rohog.gif



Tekintsünk el külön erre az alkalomra használt vegyes akcentustól, mert nem sikerült még senkinek sem belőni hogy milyenre sikeredett. Félig skót félig amerikai, 'ittas' akcentus, ahogyan olvastam egyszer valahol biggrin.gif

Véletlen vagy nem, tudjátok mi itthon a másodikféle ebédre? Rizottó, rizottó rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 02. 12:09 #1404
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Mindkettőtöknek köszönöm a felvilágosítást. Cathrine Tate nevét már nem először hallom, de eddig - szégyenszemre - nem igazán tudtam hová tenni.
A videót otthon megnézem! Már alig várom! meghajolo.gif
2010. december 02. 12:36 #1405
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.02. 12:09)
Mindkettőtöknek köszönöm a felvilágosítást. Cathrine Tate nevét már nem először hallom, de eddig - szégyenszemre - nem igazán tudtam hová tenni. 
A videót otthon megnézem! Már alig várom!  meghajolo.gif


Nekem ez volt egy darabig a videócsengőhangom. Itthon mindenki hülyének nézett, ezt még elviseltem, de a pasim állandó gúnyolódását már nem bírtam cérnával. Ha van egy dolog, amiről soha nem beszélek a pasimmal, az a színészek iránti rajongásom. Soha de soha nem mondtam neki hogy üljön le velem olyan filmet nézni, amiben kedvenc színészek vannak, soha nem hallgattunk együtt audiókat sem, de egy hét után valahogyan rájött és egyszer annyira felidegesített, hogy letöröltem a telefonomról. mellow.gif Aztán nem sokkal később lett helyette más csengőhang:D

Nem szégyen az ha valaki nem tudja CT-et hová tenni. Én tegnap néztem meg a Never Mind The Buzzcock műsort (zenei) és ő volt a műsorvezető. Rögtön azzal kezdte a bemutatkozást, hogy 'Catherine Tate vagyok és ma én vezetem a műsort. Rájöttem, hogy a zenéhez nem értek (erre már tavaly is rájöttünk kedves CT rohog.gif ) de a konyhai eszközök nem fizetik ki sajátmagukat' _nevet.gif
Volt a tőle megszokott "Am I boveered?" kérdés, egy percen keresztül ezzel idegesítette a népet rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 02. 12:44 #1406
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.02. 12:36)
Nekem ez volt egy darabig a videócsengőhangom. Itthon mindenki hülyének nézett, ezt még elviseltem, de a pasim állandó gúnyolódását már nem bírtam cérnával. Ha van egy dolog, amiről soha nem beszélek a pasimmal, az a színészek iránti rajongásom. Soha de soha nem mondtam neki hogy üljön le velem olyan filmet nézni, amiben kedvenc színészek vannak, soha nem hallgattunk együtt audiókat sem, de egy hét után valahogyan rájött és egyszer annyira felidegesített, hogy letöröltem a telefonomról.  mellow.gif  Aztán nem sokkal később lett helyette más csengőhang:D


Te is szoktad így érezni magad? Én idáig tudtam titkolni ilyen-olyan rajongásomat, de nemrégiben (6 év után), leesett neki a tantusz. Na, azóta kapom én is az ívet rendesen. dry.gif Néha idegesítő, mikor huszadjára emlegeti úgy a kedvenc színészemet, hogy 'vén trotty'. dry.gif OFF Vége

Idézet (kateblock @ 2010.12.02. 12:36)
Nem szégyen az ha valaki nem tudja CT-et hová tenni. Én tegnap néztem meg a Never Mind The Buzzcock műsort (zenei) és ő volt a műsorvezető. Rögtön azzal kezdte a bemutatkozást, hogy 'Catherine Tate vagyok és ma én vezetem a műsort. Rájöttem, hogy a zenéhez nem értek (erre már tavaly is rájöttünk kedves CT  rohog.gif ) de a konyhai eszközök nem fizetik ki sajátmagukat'  _nevet.gif 
Volt a tőle megszokott "Am I boveered?" kérdés, egy percen keresztül ezzel idegesítette a népet  rohog.gif


Nos, sikerült iránta is felkeltened az érdeklődésemet. Jó fej csaj lehet. Főleg ha DT jó barátja. thumbsup.gif
2010. december 02. 12:57 #1407
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.02. 12:44)
Te is szoktad így érezni magad? Én idáig tudtam titkolni ilyen-olyan rajongásomat, de nemrégiben (6 év után), leesett neki a tantusz. Na, azóta kapom én is az ívet rendesen.  dry.gif Néha idegesítő, mikor huszadjára emlegeti úgy a kedvenc színészemet, hogy 'vén trotty'.  dry.gif OFF Vége


Igen, szoktam. Néha már az agyamra megy, amiket csinál. dry.gif

Idézet (Grace Benning @ 2010.12.02. 12:44)
Nos, sikerült iránta is felkeltened az érdeklődésemet. Jó fej csaj lehet. Főleg ha DT jó barátja.  thumbsup.gif


Catherine önmagában is egy jelenség. Még a DW előtt láttam a CT Show-t a BBC Prime csatornán (akkor még az volt a neve) és akkor eldöntöttem, hogy bekerül a kedvenc brit komikusaim közé. Catherine Tate, Bill Bailey, Matt Lucas, David Walliams <3 és ha szabad ilyet mondani, Stephen Fry is, aki ugyebár nagy komikus, de minden máshoz is ért, bármiről is legyen szó. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 02. 13:03 #1408
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.02. 12:57)
Igen, szoktam. Néha már az agyamra megy, amiket csinál.  dry.gif 
Catherine önmagában is egy jelenség. Még a DW előtt láttam a CT Show-t a BBC Prime csatornán (akkor még az volt a neve) és akkor eldöntöttem, hogy bekerül a kedvenc brit komikusaim közé. Catherine Tate, Bill Bailey, Matt Lucas, David Walliams <3 és ha szabad ilyet mondani, Stephen Fry is, aki ugyebár nagy komikus, de minden máshoz is ért, bármiről is legyen szó.  biggrin.gif


Na, ezt aláírom! Stephen Fry egész hamvas korom óta a kedvencem. Kezdődött a Bit of Fry and Laurie-val, aztán jött a Jeeves és Wooster, na és persze a remek drámai alakítása az Oscar Wilde szerelmeiben. Az az ember egy zseni!
Egyébként DT ugyan teljesen más jelenség, mint Stephen, de benne is bőven látom ezt a fajta tehetséget. Mármint, hogy nagyon jó komikus, de mégis megvan benne az a fajta mélység, ami az igazán drámai szerepekhez kell. Egyszerűen látom benne, hogy univerzális színész!
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 02. 13:15 #1409
- törölt felhasználó -    
Elnézést, de most be kell pofátlankodnom a David Tennant & Stephen Fry Appreciaton Thread-be az új kedvenc avatarommal. biggrin.gif
Jó, tetszik, nekem nagyon bejövős. Kár, hogy nincs nagyobb méretben biggrin.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lagsd2Mizi1qaaqmq.gif

Yes, Doctor, *salutes* I'm here, I'm coming, I'm running to you biggrin.gif

Isten áldja Gareth Roberts rendezőt, hogy benne hagyta ezt a jelenetet az Agatha Christie-s részben biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2010. december 02. 13:44 #1410
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.02. 13:15)
Elnézést, de most be kell pofátlankodnom a David Tennant & Stephen Fry Appreciaton Thread-be az új kedvenc avatarommal.  biggrin.gif 
Jó, tetszik, nekem nagyon bejövős. Kár, hogy nincs nagyobb méretben  biggrin.gif 
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lagsd2Mizi1qaaqmq.gif
Yes, Doctor, *salutes* I'm here, I'm coming, I'm running to you  biggrin.gif 
Isten áldja Gareth Roberts rendezőt, hogy benne hagyta ezt a jelenetet az Agatha Christie-s részben  biggrin.gif


Látom formába lendültél! thumbsup.gif Tök jó ez az avatar! thumbsup.gif
2010. december 02. 14:55 #1411
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.02. 13:44)
Látom formába lendültél!  thumbsup.gif Tök jó ez az avatar!  thumbsup.gif


Ilyen szempontból én mindig formában vagyok biggrin.gif Ha 10 azt mondja menjek, akkor megyek http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png
Nem, most komolyan, inkább Brendanos kedvemben vagyok de mikor megláttam ezt az animációt, a második gondolatom az volt, hogy ezt ide ki kell tennem biggrin.gif
Szerintem is jó az avatar, kár hogy ilyen kicsi, és én másképpen/jobban meg tudtam volna fogalmazni ugyanazt a mondanivalót de az most lényegtelen rohog.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 02. 15:50 #1412
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.02. 14:55)
Ilyen szempontból én mindig formában vagyok  biggrin.gif Ha 10 azt mondja menjek, akkor megyek  http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png
Nem, most komolyan, inkább Brendanos kedvemben vagyok de mikor megláttam ezt az animációt, a második gondolatom az volt, hogy ezt ide ki kell tennem  biggrin.gif 
Szerintem is jó az avatar, kár hogy ilyen kicsi, és én másképpen/jobban meg tudtam volna fogalmazni ugyanazt a mondanivalót de az most lényegtelen  rohog.gif  _nevet.gif


Elárulod, te hogyan fogalmaztad volna meg a mondanivalót? rohog.gif Kíváncsi lettem! biggrin.gif
2010. december 02. 16:05 #1413
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.02. 15:50)
Elárulod, te hogyan fogalmaztad volna meg a mondanivalót?  rohog.gif Kíváncsi lettem!  biggrin.gif


Nem.
Éppen most kaptam egy üzenetet, hogy vegyem magam takarékra, mert senkit nem érdekel ez a menyét, a jövőben fogjam magam vissza írkálás és kép belinkelés terén is, a burkolt célzásaimtól pedig kíméljem meg. blink.gif
Szerintem semmi ilyet nem mondtam, nem írtam soha sem de akkor befejeztem ennyi volt. rolleyes.gif
2010. december 02. 16:10 #1414
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.02. 16:05)
Nem. 
Éppen most kaptam egy üzenetet, hogy vegyem magam takarékra, mert senkit nem érdekel ez a menyét, a jövőben fogjam magam vissza írkálás és kép belinkelés terén is, a burkolt célzásaimtól pedig kíméljem meg.  blink.gif 
Szerintem semmi ilyet nem mondtam, nem írtam soha sem de akkor befejeztem ennyi volt.  rolleyes.gif


blink.gif blink.gif blink.gif (kéretik egy privi, mert Gracie nem érti pontosan) ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
2010. december 02. 16:31 #1415
- törölt felhasználó -    
Oké, én túlléptem, nem foglalkozom ilyen emberekkel, töröltem az üzenetét is rohog.gif

United! Néhány napja azt mondtam, hogy nemzetközileg terjeszteni szeretnék a film jogait. Mondtam egyáltalán? biggrin.gif
Nos, az hogy szeretnék terjeszteni, az csak 1 dolog, tehát a Decoy Bridehoz hasonlóan, fel van ajánlva a lehetőség, kérdés csak az, hogy melyik ország él vele. Ha a filmstúdiók helyzetét nézzük, nem éri meg nekik főleg nem Amerikában mutatni a filmet. Ez csak egy dráma, nem hinném, hogy sok embert be lehetne vele csábítani a moziba.
Én meglátásom szerint ez a BBC2-n túl nem fog eljutni sehová sem. DVD-n kiadják majd szerintem, de mozikba ne várjuk. Nálunk pedig végképpen nem.

Tegnapelőtt megtörtént az első Decoy Bride elővetítés, csakis jó véleménnyel vannak a filmről. Ez ugye Amerikában volt, gondolom megnézték a filmet és eldöntötték, hogy érdekli-e őket, érdemes-e megvenni. 'A magas, vékony, barna hajú pasas jól játszott a film pedig igazán angol'.
Keresztet vethetünk a Decoy Bride nemzetközi megjelenésre is. Ha azt mondják, ez 'túl angolos' abból semmi nem lesz.
Esetleg Amerikában, kisebb mozikban, itthon nem lesz, ne is álmodjatok róla.
A ST Trinians 2-re is azt mondták, hogy túl angol, Amerikában azóta sem ment le. A Glorious 39-et megvették és olyan kevesen voltak a moziban hogy nem érte meg elindítani a mozigépet -állítólag-. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. december 02. 16:37 #1416
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.02. 16:31)
Oké, én túlléptem, nem foglalkozom ilyen emberekkel, töröltem az üzenetét is  rohog.gif 
United! Néhány napja azt mondtam, hogy nemzetközileg terjeszteni szeretnék a film jogait. Mondtam egyáltalán?  biggrin.gif 
Nos, az hogy szeretnék terjeszteni, az csak 1 dolog, tehát a Decoy Bridehoz hasonlóan, fel van ajánlva a lehetőség, kérdés csak az, hogy melyik ország él vele. Ha a filmstúdiók helyzetét nézzük, nem éri meg nekik főleg nem Amerikában mutatni a filmet. Ez csak egy dráma, nem hinném, hogy sok embert be lehetne vele csábítani a moziba. 
Én meglátásom szerint ez a BBC2-n túl nem fog eljutni sehová sem. DVD-n kiadják majd szerintem, de mozikba ne várjuk. Nálunk pedig végképpen nem.
Tegnapelőtt megtörtént az első Decoy Bride elővetítés, csakis jó véleménnyel vannak a filmről. Ez ugye Amerikában volt, gondolom megnézték a filmet és eldöntötték, hogy érdekli-e őket, érdemes-e megvenni. 'A magas, vékony, barna hajú pasas jól játszott a film pedig igazán angol'.
Keresztet vethetünk a Decoy Bride nemzetközi megjelenésre is. Ha azt mondják, ez 'túl angolos' abból semmi nem lesz. 
Esetleg Amerikában, kisebb mozikban, itthon nem lesz, ne is álmodjatok róla.
A ST Trinians 2-re is azt mondták, hogy túl angol, Amerikában azóta sem ment le. A Glorious 39-et megvették és olyan kevesen voltak a moziban hogy nem érte meg elindítani a mozigépet -állítólag-.  mellow.gif


Átérzem a fájdalmad. Sajna én se járok túl sokat moziba a kedvenc színészem miatt. Az igazán jó filmek, vagy egyáltalán azok a filmek, amik eltérnek a mai sablontól, nagyon ritkán kerülnek moziba. Pedig lehet, hogy én is többet járnék ilyen helyekre, ha látnám értelmét. Például a Decoy Bride-ot szívesen megnéztem volna, még akkor is, ha a plázába kellett volna mennem érte, és nem egy csendes, helyes ki mozi-zugba.
2010. december 02. 16:44 #1417
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.02. 16:37)
Átérzem a fájdalmad. Sajna én se járok túl sokat moziba a kedvenc színészem miatt. Az igazán jó filmek, vagy egyáltalán azok a filmek, amik eltérnek a mai sablontól, nagyon ritkán kerülnek moziba. Pedig lehet, hogy én is többet járnék ilyen helyekre, ha látnám értelmét. Például a Decoy Bride-ot szívesen megnéztem volna, még akkor is, ha a plázába kellett volna mennem érte, és nem egy csendes, helyes ki mozi-zugba.


Én nem vagyok emiatt letörve, azok, akik magyarul akarták megnézni, azok lesznek. Én már régebben beláttam, hogy a minőségi filmek nem nagyon jutnak el hozzánk mozin keresztül. Mint mondottam, talán Amerika sem lesz rá vevő, szerintem ettől nem érzik majd magukat jobban, de fontosnak tartottam közölni ezt is.
Én ha kell, megszerzem, így vagy úgy. Jó lett volna látni moziban, nagy vászonon, de én emiatt nem szomorkodom, mert az élet ehhez túl rövid és hálás vagyok azért, hogy a BBC2-ön lement műsort pár óra múlva meg tudom nézni, ennek is örülni kell. Én így állok hozzá. A vágásról ne is beszéljünk, biztosan vágnának ki belőle jeleneteket, úgy pedig már nem az igazi. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 02. 16:51 #1418
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.02. 16:44)
Én nem vagyok emiatt letörve, azok, akik magyarul akarták megnézni, azok lesznek. Én már régebben beláttam, hogy a minőségi filmek nem nagyon jutnak el hozzánk mozin keresztül. Mint mondottam, talán Amerika sem lesz rá vevő, szerintem ettől nem érzik majd magukat jobban, de fontosnak tartottam közölni ezt is. 
Én ha kell, megszerzem, így vagy úgy. Jó lett volna látni moziban, nagy vászonon, de én emiatt nem szomorkodom, mert az élet ehhez túl rövid és hálás vagyok azért, hogy a BBC2-ön lement műsort pár óra múlva meg tudom nézni, ennek is örülni kell. Én így állok hozzá. A vágásról ne is beszéljünk, biztosan vágnának ki belőle jeleneteket, úgy pedig már nem az igazi. rolleyes.gif


Jajj, tényleg! Most mondtál megint baromi igazat! A szinkron és a vágás nem hiányzik! meghajolo.gif Szóval akkor hamarosan nézhetünk Decoy Bride-ot. Legalább ez jó hír!
2010. december 02. 16:56 #1419
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.02. 16:51)
Jajj, tényleg! Most mondtál megint baromi igazat! A szinkron és a vágás nem hiányzik!  meghajolo.gif Szóval akkor hamarosan nézhetünk Decoy Bride-ot. Legalább ez jó hír!


A szinkron és a vágás sem hiányzik az életünkből, nem bizony. Néhány napja küldtem neked egy linket egy bizonyos oldlahoz, azt a linket másnak is elküldtem, én részemről megtettem mindent, ha bárkinek bármi kell, ami angol TV, az ott megtalálja. Megszerzik és megnézik, vagy várnak még csinálok feliratot, vagy megnézik angol felirattal vagy anélkül, az a lényeg, hogy mindenféleképpen jobb, mint a mozis, szinkronos, vágott verzió.
Ennél többet nem tehetek értük. unsure.gif
2010. december 02. 17:08 #1420
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Halihó! Szóval se United se Decoy? sad.gif mad.gif Miért van az, hogy hozzánk (szinte) csak a k@ki minőség jut el, ami valóban jó, az meg sehogy sem?! reklamalo.gif (kérdésem költői volt) *nagyon mérges smiley*

Nem értem a párjaitokat, miért cikizik a kedvenceiteket. Az én párom nem csinál ilyet. Na jó, Fernando Alonsót néha szokta mondogatni, de csak hogy "húzzon" és annyi még belefér, amit mond. De például a kedvenc pasijaimra (színészek), mint pl. Tobias Moretti - nem mond semmi rosszat. smileeee.gif

DT-t nem kedveli annyira, de bírja, rá sem szokott nagyon csúnyákat mondani, főleg Eleven óta : őt közösen "sziggyuk". rohog.gif

Hát... Ma nagyon megkeserítette a napom második felét a FB. Azért tűntem el, mert kaptam egy ismerőstől FB-on egy üzit és VÍRUS VOLT! Nem is akármilyen... Győztem leírtani... dry.gif Úgyhogy ha ismerőstől linket kaptok FB-on, akkor előbb kérdezzetek rá nála, hogy na akkor ezt tényleg te küldted, s ha igen, mi ez... Nehogy úgy járjatok, mint én... dry.gif
100 oldal 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok