Starity

David Tennant

100 oldal 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. december 03. 08:40 #1441
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.03. 08:31)


Yupppii!! Köcce! Otthon megnézem mindenképp! Ezen behaltam! _nevet.gif
2010. december 03. 08:51 #1442
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.03. 08:40)
Yupppii!! Köcce! Otthon megnézem mindenképp! Ezen behaltam!  _nevet.gif


Ezt Billie Pipertől kapta ajándékba. Az igazság (ha valaki eddig nem tudta volna _nevet.gif ) biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. december 03. 08:56 #1443
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.03. 08:51)
Ezt Billie Pipertől kapta ajándékba. Az igazság (ha valaki eddig nem tudta volna  _nevet.gifbiggrin.gif


Hát...nem biztos, hogy boldog lennék, ha összeesnék az utcán, és valaki 'Orvost!" kiáltására ő jelenne meg ebben a pólóban. Mondanám, hogy megtiszteltetés, meg minden, de még szeretnék élni egy kicsit. _nevet.gif _nevet.gif Amúgy jópofa ajándék.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 03. 09:55 #1444
- törölt felhasználó -    
Mai ajándék. David megjósolja a jövőt, 1994-ben biggrin.gif



A jelenet az 1994-es Takin Over The Asylum filmből van. A BBC tavaly előtt mutatta be nagy sikerrel azt a műsorát, amelyben összegyűjtötték azt a TOP20 BBC pillanatot, amikor színészek, különböző BBC filmekben/sorozatokban mondtak valamit, amiről anno nem lehetett tudni, hogy a jövőben az meg is történik, és tényleg valóra vált. Campbell (DT) azt mondta Eddienek (Ken Stott) hogy híres lesz majd később, sem a tér sem az idő nem lesz számára akadály, elrepíti a kedves közönséget Elvis korába is, miért ne, hiszen, 'I'm a looney, for God's sake'. -ahogyan jellemezte saját magát biggrin.gif

Skót akcentus, tessék figyelni az E és I betűkre rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 03. 10:02 #1445
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.03. 09:55)
Mai ajándék. David megjósolja a jövőt, 1994-ben  biggrin.gif 

A jelenet az 1994-es Takin Over The Asylum filmből van. A BBC tavaly előtt mutatta be nagy sikerrel azt a műsorát, amelyben összegyűjtötték azt a TOP20 BBC pillanatot, amikor színészek, különböző BBC filmekben/sorozatokban mondtak valamit, amiről anno nem lehetett tudni, hogy a jövőben az meg is történik, és tényleg valóra vált. Campbell (DT) azt mondta Eddienek (Ken Stott) hogy híres lesz majd később, sem a tér sem az idő nem lesz számára akadály, elrepíti a kedves közönséget Elvis korába is, miért ne, hiszen, 'I'm a looney, for God's sake'. -ahogyan jellemezte saját magát  biggrin.gif 
Skót akcentus, tessék figyelni az E és I betűkre  rohog.gif


Egyem meg. wub.gif De ha már kiskorában erre vágyott, akkor persze, hogy... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 03. 10:33 #1446
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Egyre inkább karácsonyi hangulatba kerülök, köszönhetően a hóesésnek. Elég szép fehér már itt minden...

Úgyhogy: Two Davids for everybody! laugh.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, Bessie
2010. december 03. 10:42 #1447
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.03. 10:33)
Egyre inkább karácsonyi hangulatba kerülök, köszönhetően a hóesésnek. Elég szép fehér már itt minden...
Úgyhogy: Two Davids for everybodylaugh.gif  biggrin.gif


Oh, I love both of them!!! thumbsup.gif blush.gif Annyira jók a Blackpoolban, hogy hihetetlen! blush.gif
OFF Irigyellek a hóesés miatt. Itt már két napja csak az ónos eső szakad. Jó, nem hazudok, egy óra hosszáig esett hó is, két nappal ezelőtt, reggel. Azóta csak eső van. sad.gif OFF vége.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 03. 11:50 #1448
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.03. 10:33)
Egyre inkább karácsonyi hangulatba kerülök, köszönhetően a hóesésnek. Elég szép fehér már itt minden...
Úgyhogy: Two Davids for everybodylaugh.gif  biggrin.gif


Ennek most nagyon megörültem bevallom őszintén. Davids reunited thumbsup.gif Folytassuk ezt a tematikát, tetszik az alap elgondolás biggrin.gif Two Davids for everybody 2 rohog.gif

Zárójelben megjegyzem, hogy ha van valami, ami jobb mint ők ketten, együtt az ez és ez biggrin.gif
2 David Tennant jobb mint egy rohog.gif Mindig John Barrowman Journey's end Confidentialjében elhangzott mondata jut erről eszembe, mikor meglátta 10.2-t: 'You wouldn't want to know what I thought' rohog.gif Valóban nem szeretnénk tudni kedves John, de azért .. köszönjük Emese rofl.gif

OFF Nálunk szakad a hó ON
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2010. december 03. 12:12 #1449
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.03. 11:50)
Ennek most nagyon megörültem bevallom őszintén. Davids reunited  thumbsup.gif Folytassuk ezt a tematikát, tetszik az alap elgondolás  biggrin.gif Two Davids for everybody 2  rohog.gif 
Zárójelben megjegyzem, hogy ha van valami, ami jobb mint ők ketten, együtt az ez és ez  biggrin.gif 
2 David Tennant jobb mint egy  rohog.gif Mindig John Barrowman Journey's end Confidentialjében elhangzott mondata jut erről eszembe, mikor meglátta 10.2-t: 'You wouldn't want to know what I thought'  rohog.gif Valóban nem szeretnénk tudni kedves John, de azért .. köszönjük Emese rofl.gif
OFF Nálunk szakad a hó ON


Látom, megérkeztek a kívánt klónok! DT-ből sosem elég, igaz? biggrin.gif Akkor csatlakozom: ímé két David és még egy David némileg behavazott állapotban a karácsonyi hangulatra való tekintettel! Sok szeretettel nektek! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 03. 12:42 #1450
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.03. 12:12)
Látom, megérkeztek a kívánt klónok! DT-ből sosem elég, igaz?  biggrin.gif Akkor csatlakozom: ímé két David és még egy David némileg behavazott állapotban a karácsonyi hangulatra való tekintettel! Sok szeretettel nektek!  beer.gif


Grace, hivatalosan is közénk tartozol, most már nem kérdés, te is megfertőződtél. Megvan benned az a bizonyos T (T mint Tennant rohog.gif ) ami kell hogy bekerülj a HTT-be biggrin.gif (Hungarian Team Tennant _nevet.gif ). Elkapott a feeling és sorra posztolod a jobbál jobb képeket biggrin.gif Telitalálat képek, főleg a második rohog.gif

Igen, Davidből soha nem elég. Nem lehet betelni vele, én nem tudok, nem tudom ti hogy vagytok vele _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2010. december 03. 12:47 #1451
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ich habe eine Frage. (I have a question.)

A N'sCC.hoz létezik bármilyen felirat? Anno kerestem, de nem találtam, most is nézegetem, de nem találok. Még angolt sem. cray.gif
2010. december 03. 12:53 #1452
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.03. 12:42)
Grace, hivatalosan is közénk tartozol, most már nem kérdés, te is megfertőződtél. Megvan benned az a bizonyos T (T mint Tennant  rohog.gif ) ami kell hogy bekerülj a HTT-be  biggrin.gif (Hungarian Team Tennant  _nevet.gif ). Elkapott a feeling és sorra posztolod a jobbál jobb képeket  biggrin.gif Telitalálat képek, főleg a második  rohog.gif 
Igen, Davidből soha nem elég. Nem lehet betelni vele, én nem tudok, nem tudom ti hogy vagytok vele  _nevet.gif


Köszönöm szépen a megtiszteltetést! meghajolo.gif beer.gif Ezentúl is igyekszem majd ehhez méltóan viselkedni! HTT..ez jó. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 03. 12:56 #1453
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Amúgy ma már vagy 10x (nem vicc) megnéztem a N'sCC DT jelenetét, hála a karácsonyi hangulatomnak... Annyira aranyos... Még akkor is, ha gayra akarták beállítani a figurát. smileeee.gif Nagyon tetszik az egész feje benne, ahogy megcsinálták, tszuki. biggrin.gif

Amikor a Giorgio Armaniját kritizálja benne CT, akkor tisztára mintha az egyik színészhaveromat látnám, teljesen úgy néz ki ohmy.gif w00t.gif , csak végkonyabb és magasabb kiadásban...

Várom már nagyon a FN-ot is, abban mégis milyen lesz PV... blush.gif biggrin.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 03. 12:57 #1454
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.03. 12:47)
Ich habe eine Frage. (I have a question.)
A N'sCC.hoz létezik bármilyen felirat? Anno kerestem, de nem találtam, most is nézegetem, de nem találok. Még angolt sem. cray.gif


Én ahhoz nem találtam. Viszont a 2007-es Comic Relief külön kiadás van a youtube-on angol felirattal. Az érdekel?
2010. december 03. 13:15 #1455
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.03. 12:57)
Én ahhoz nem találtam. Viszont a 2007-es Comic Relief külön kiadás van a youtube-on angol felirattal. Az érdekel?


Jöhet. thumbsup.gif meghajolo.gif
2010. december 04. 16:38 #1456
- törölt felhasználó -    
December 4 adventi ajándék, ala David havat lapátol biggrin.gif

3 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow, Sixy
2010. december 04. 17:33 #1457
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ide is jöhet lapátolni. biggrin.gif Bár már nincs olyan sok hó, és locsi-pocsi van, de attól még jöhet. rohog.gif Majd tartunk egy teadélutánt. De nem rózsaszín csészécskékből fogunk majd inni. _nevet.gif Ha jönne, szívesen látok mindenkit. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 05. 10:22 #1458
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nahát, mintha csak Petert látnám... rohog.gif Bár a minap sikerült meghúznia a hátát... sad.gif Úgyhogy most nem lapátol. Szigorúan el van tiltva a hólapáttól.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 05. 10:32 #1459
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Tegnap délután betévedtem a Plázába nálunk, és "kilóméteres" sor állt a mozinál... Oda"furakszom", hadd lám, mit játszanak... És mi volt? Harry Potter. tongue.gif biggrin.gif Kár, hogy nincs benne Barty. Akkor talán még én is beálltam volna a sorba. rohog.gif

Vicces volt, mert az egyetemünk dékánja is vitte a kölköket... (Én meg őt "vadásztam" egy ideje, hogy írja alá a diplomámat. biggrin.gif )
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie, Grace Benning
2010. december 05. 13:45 #1460
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.05. 10:32)
Tegnap délután betévedtem a Plázába nálunk, és "kilóméteres" sor állt a mozinál... Oda"furakszom", hadd lám, mit játszanak... És mi volt? Harry Potter. tongue.gif biggrin.gif Kár, hogy nincs benne Barty. Akkor talán még én is beálltam volna a sorba. rohog.gif
Vicces volt, mert az egyetemünk dékánja is vitte a kölköket... (Én meg őt "vadásztam" egy ideje, hogy írja alá a diplomámat. biggrin.gif )


A HP7-ben volt egy hot csóka, nem tudom mi volt a neve, nem rémlik, hogy mondták volna magyarul. Snatcher volt, nem halálfaló. Igazi badboy. biggrin.gif
Szánalom, vagy nem, de elkönyveltem magamban, hogy jól néz ki, és miután lement a film, arra gondoltam, hogy ebben a szerepben kellene Davidnek lennie. Gondolom neki több jelenete lesz, és látom is magam előtt ilyen kinézettel. Félreértés ne essék, nem minden helyes pasi helyébe képzelem Davidet, csak úgy gondoltam, hogy David játszhatta volna Barty helyett Scabior-t. biggrin.gif _nevet.gif

Napi hajért klikk a mai napi ajéndék pedig egy random fact lesz. biggrin.gif
Tegnap este családi összejövetel volt a pasim rokonainál, és volt ott néhány gyerek, akik az ünnepelt barátjai voltak, és egy az egyben Justin Bieber fanok. blink.gif A kis csajok legalább ezerszer végighallgatták a zenéit. Egy idő után már mindenkit zavart a zene, ezért valakit odaküldtek a géphez, hogy csináljon valamit a dolog érdekében rolleyes.gif biggrin.gif
Az a valaki odament, 'véletlenül' letiltotta a youtube oldalt és beállított egy JB szűrőt, aminek a segítségével hiába akartak googlen rákeresni a videókra, nem jött be az oldal biggrin.gif Nem tudom ki volt ez az okos ember rolleyes.gif de megmentetett a hazát rohog.gif Ezért telefonon hallgatták a zenéjüket, mi pedig bent ragadtunk a nagyszobában, konyha teli volt, nem volt mit tenni, unalmamban kigoogleztam a David Tennant fangirl szavakat és mit látnak szemeim?
Az Urban dictionary az egyik legjobb netes, szlenges szótár, ami érdekes módon magyarázza meg a fangirl fogalmát. A magyarázatban pedig David is benne van. rohog.gif

Ha már fangörlökröl van szó, ezen az oldalon még nem láttam az aranyat érő avatart, ezért:

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lagsd2Mizi1qaaqmq.gif

biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
100 oldal 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok