Starity

David Tennant

100 oldal 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. december 06. 11:31 #1481
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.06. 11:22)
meghajolo.gif 
Ha megengeded, akkor én köszönetként, posztolom a kedvenc Hamlet képemet. Csak hogy tisztázzuk, szerintem az általam beszúrt kép csak egy valamit indít be, és az nem a fantázia, hanem csoki iránti vágy. Nálam legalábbis igen  biggrin.gif 
Hamlet baby


meghajolo.gif Én is szeretem ezt a képet. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 06. 11:44 #1482
- törölt felhasználó -    
Random fact következik. Random fact #49. Davidről 2006-ban elneveztek egy csillagot blink.gif

Ha valakinek van esténként egy kis szabad ideje, keresse már meg legyen szíves a David nevű csillagot és küldjön egy SMS-t, köszi LOL
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2010. december 06. 12:22 #1483
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.06. 11:44)
Random fact következik. Random fact #49. Davidről 2006-ban elneveztek egy csillagot  blink.gif 
Ha valakinek van esténként egy kis szabad ideje, keresse már meg legyen szíves a David nevű csillagot és küldjön egy SMS-t, köszi  LOL


A 10.-en lakom. Valamelyik éjjel kilógok a tetőre csillagot keresni. biggrin.gif De honnan fogom tudni, hogy azt ott az ő csillaga? unsure.gif
_nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 06. 12:34 #1484
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.06. 12:22)
A 10.-en lakom. Valamelyik éjjel kilógok a tetőre csillagot keresni.  biggrin.gif  De honnan fogom tudni, hogy azt ott az ő csillaga?  unsure.gif 
_nevet.gif


Azt nem tudom rohog.gif Most nemrég ébredtem rá, hogy elfelejtettem Davidnek elküldeni a karácsonyi üzenetemet a hivatalos oldalán keresztül és visszanéztem azokat az üzeneteket, amiket 2006-tól hagyott a fanoknak, a karácsonyi és szülinapi könyvre reagálva. Meg is köszönte benne rohog.gif ('bonkers idea but I like it, thanks everyone who was involved in this') rohog.gif
2010. december 06. 12:40 #1485
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.06. 12:34)
Azt nem tudom  rohog.gif Most nemrég ébredtem rá, hogy elfelejtettem Davidnek elküldeni a karácsonyi üzenetemet a hivatalos oldalán keresztül és visszanéztem azokat az üzeneteket, amiket 2006-tól hagyott a fanoknak, a karácsonyi és szülinapi könyvre reagálva. Meg is köszönte benne  rohog.gif ('bonkers idea but I like it, thanks everyone who was involved in this')  rohog.gif


Hogy felejtetted el?? ohmy.gif _nevet.gif Azért még van lehetőséged elküldeni?
Egyébként hivatalosan is el van róla nevezve az a csillag, vagy csak a fanok találták ki?
2010. december 06. 12:51 #1486
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.06. 12:40)
Hogy felejtetted el??  ohmy.gif  _nevet.gif Azért még van lehetőséged elküldeni?
Egyébként hivatalosan is el van róla nevezve az a csillag, vagy csak a fanok találták ki?


Nem tudom blink.gif biggrin.gif Én mindig mindent az utolsó pillanatra hagyok és elmaradt. Annyira nem fáj érte a szívem, mert szerintem nem olvassa őket, túl elfoglalt hozzá, de bárcsak tévednék. December 1 volt a határidő és bevallom őszintén, hogy teljesen kiment a fejemből. Boldog karácsonyt bármikor lehet kívánni neki, szerintem többre értékeli a kézzel írott levelet. Az volt a tervem, hogy 10/10/10-én fényképeket készítek, meg más is, abból csinálok egy videót, amit megírok neki egy lemezre, és együtt elment volna a karácsonyi levelemmel. Biztosan sokra értékelte volna ha látja hogy egy kis semmi országban is vannak emberek, akik szeretik őt mint Doktort de nekem senki nem küldött semmit, nem tudok sem rajzolni sem photoshopozni, karácsonykor már inkább csak nem küldök levelet ajándék nélkül. Milyen az már? blink.gif rolleyes.gif

Tényleg van róla elnevezve egy csillag, ez komoly. És állítólag egy kis szobor is a Húsvét szigeteken. blink.gif Ezt nehéz elhinni, viszont az biztos, hogy Newcastle-ben van horse racing, és az egyik, díjnyertes lovat Tennant 10-nek hívják. Bizonyítékom is van rá, de nem találom sehol sem most azt a képet _nevet.gif _nevet.gif
2010. december 06. 13:20 #1487
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.06. 12:51)
Nem tudom  blink.gif  biggrin.gif Én mindig mindent az utolsó pillanatra hagyok és elmaradt. Annyira nem fáj érte a szívem, mert szerintem nem olvassa őket, túl elfoglalt hozzá, de bárcsak tévednék. December 1 volt a határidő és bevallom őszintén, hogy teljesen kiment a fejemből. Boldog karácsonyt bármikor lehet kívánni neki, szerintem többre értékeli a kézzel írott levelet. Az volt a tervem, hogy 10/10/10-én fényképeket készítek, meg más is, abból csinálok egy videót, amit megírok neki egy lemezre, és együtt elment volna a karácsonyi levelemmel. Biztosan sokra értékelte volna ha látja hogy egy kis semmi országban is vannak emberek, akik szeretik őt mint Doktort de nekem senki nem küldött semmit, nem tudok sem rajzolni sem photoshopozni, karácsonykor már inkább csak nem küldök levelet ajándék nélkül. Milyen az már?  blink.gif  rolleyes.gif 
Tényleg van róla elnevezve egy csillag, ez komoly. És állítólag egy kis szobor is a Húsvét szigeteken.  blink.gif Ezt nehéz elhinni, viszont az biztos, hogy Newcastle-ben van horse racing, és az egyik, díjnyertes lovat Tennant 10-nek hívják. Bizonyítékom is van rá, de nem találom sehol sem most azt a képet  _nevet.gif  _nevet.gif


Ahogy ismerlek, egyszer úgy is meglesz az a bizonyíték. biggrin.gif thumbsup.gif
2010. december 06. 14:21 #1488
- törölt felhasználó -    
Mi történt Sally napi cuki képeivel? sad.gif

Miért nem szóltok, hogy ma még nem kaptatok napi hajat és ezen az oldalon még nincs fent ez az aranyat érő avatar sem? biggrin.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lagsd2Mizi1qaaqmq.gif

Napi haj biggrin.gif

Én csinálom a napi hajat, Sally a napi cukit, Grace, mint a HTT új üdvöskéje, kapja a megtisztelő feladatot, hogy biztosítsa ezen avatar jelenlétét minden oldalon egyszer. Köszönjük biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2010. december 06. 14:28 #1489
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.06. 14:21)
Mi történt Sally napi cuki képeivel?  sad.gif 
Miért nem szóltok, hogy ma még nem kaptatok napi hajat és ezen az oldalon még nincs fent ez az aranyat érő avatar sem?  biggrin.gif 
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lagsd2Mizi1qaaqmq.gif
Napi haj  biggrin.gif
Én csinálom a napi hajat, Sally a napi cukit, Grace, mint a HTT új üdvöskéje, kapja a megtisztelő feladatot, hogy biztosítsa ezen avatar jelenlétét minden oldalon egyszer. Köszönjük  biggrin.gif


Sajnos a napi cukival nagyon elmaradtam, mert volt, mikor még ennyi időm sem volt, aztán gondoltam, hogy rosszkislány voltam, biztos már nem is vennétek szívesen, vagy ilyesmi. Legyen ezek után is "napi" cuki? De nem garantálom, hogy tényleg naponta lesz. sad.gif Esetleg hívhatnánk ezentúl aktuális cukinak... Mit szóltok? biggrin.gif

Mert akkor aktuális cuki. biggrin.gif (valamiért nem jön be reklamalo.gif )

Megvan a bibi. Az URL-ben nem 14900 van, hanem három 0-val több. Ki nem állhatom a Starityn, hogy belenyúl az URL-be, ha 2-nél több azonos karakter van egymás után... reklamalo.gif mad.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 06. 14:30 #1490
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.06. 14:21)
Mi történt Sally napi cuki képeivel?  sad.gif 
Miért nem szóltok, hogy ma még nem kaptatok napi hajat és ezen az oldalon még nincs fent ez az aranyat érő avatar sem?  biggrin.gif 

Én csinálom a napi hajat, Sally a napi cukit, Grace, mint a HTT új üdvöskéje, kapja a megtisztelő feladatot, hogy biztosítsa ezen avatar jelenlétét minden oldalon egyszer. Köszönjük  biggrin.gif


Ó, ez a napi haj nagyon király! thumbsup.gif Köszönjük, Kate!
Ja, és köszönöm a megtisztelő, kicsiny, ámde igencsak fontos napi feladatot! Holnaptól én biztosítom a nagyon fontos avatar jelenlétét minden egyes megkezdett oldalon. Meg azért néha jövök képekkel is. biggrin.gif Már egész jól belejöttem a dologba. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 06. 14:39 #1491
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.06. 14:28)
Sajnos a napi cukival nagyon elmaradtam, mert volt, mikor még ennyi időm sem volt, aztán gondoltam, hogy rosszkislány voltam, biztos már nem is vennétek szívesen, vagy ilyesmi. Legyen ezek után is "napi" cuki? De nem garantálom, hogy tényleg naponta lesz.  sad.gif Esetleg hívhatnánk ezentúl aktuális cukinak... Mit szóltok?  biggrin.gif 
Mert akkor aktuális cukibiggrin.gif (valamiért nem jön be  reklamalo.gif )
Megvan a bibi. Az URL-ben nem 14900 van, hanem három 0-val több. Ki nem állhatom a Starityn, hogy belenyúl az URL-be, ha 2-nél több azonos karakter van egymás után...  reklamalo.gif  mad.gif



Nem voltál rossz kislány és bármikor szívesen látjuk a cuki képeket biggrin.gif
A kép nekem sem jön be sad.gif Esetleg töltsd fel egy saját online fotóalbumba a képet és azt linkeld be vagy válassz egy másik képet, gondolom van miből választani biggrin.gif

Idézet (Grace Benning @ 2010.12.06. 14:30)
Ó, ez a napi haj nagyon király!  thumbsup.gif Köszönjük, Kate!
Ja, és köszönöm a megtisztelő, kicsiny, ámde igencsak fontos napi feladatot! Holnaptól én biztosítom a nagyon fontos avatar jelenlétét minden egyes megkezdett oldalon. Meg azért néha jövök képekkel is.  biggrin.gif Már egész jól belejöttem a dologba.  blush.gif


Ez nem kicsiny feladat kedves Grace. Legalább is szerintem nem, van, hogy én is el akarom felejteni belinkelni a napi hajat blink.gif
2010. december 06. 14:48 #1492
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.06. 14:39)
Nem voltál rossz kislány és bármikor szívesen látjuk a cuki képeket  biggrin.gif 
A kép nekem sem jön be sad.gif Esetleg töltsd fel egy saját online fotóalbumba a képet és azt linkeld be vagy válassz egy másik képet, gondolom van miből választani  biggrin.gif 
Ez nem kicsiny feladat kedves Grace. Legalább is szerintem nem, van, hogy én is el akarom felejteni belinkelni a napi hajat  blink.gif


De mi nem hagyjuk, hogy elfelejtsd belinkelni! biggrin.gif
Ami meg a napi cukit illeti, sajnos nekem se jön be, de remélem hamarosan azt is láthatom. Napi cuki, napi haj, odaát napi bad boy. biggrin.gif Szép az élet veletek, lányok! thumbsup.gif beer.gif
2010. december 06. 14:50 #1493
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Odaírtam, miért nem jött be a kép. Ha kijavítjátok, majd betölt. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2010. december 06. 14:54 #1494
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.06. 14:50)
Odaírtam, miért nem jött be a kép. Ha kijavítjátok, majd betölt. biggrin.gif


Á, megvan a napi cuki! Tényleg cuki! Ami a zsebéből kilóg, az egy sál, vagy mi? Csak mert imádom! Nekem is kell olyan sál!
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 06. 15:00 #1495
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.06. 14:48)

Ami meg a napi cukit illeti, sajnos nekem se jön be, de remélem hamarosan azt is láthatom. Napi cuki, napi haj, odaát napi bad boy.  biggrin.gif Szép az élet veletek, lányok!  thumbsup.gif  beer.gif


Örülünk ha jól érzed magad köztünk. beer.gif


Idézet (Grace Benning @ 2010.12.06. 14:54)
Á, megvan a napi cuki! Tényleg cuki! Ami a zsebéből kilóg, az  egy sál, vagy mi? Csak mert imádom! Nekem is kell olyan sál!


Az Tom Baker sála. Ő volt a kedvenc Dokijának (4-ik Doki) alakítója. Minden Dokinak van egy jellegzetes öltözködési stílusa, mint 10-nek a Converse, úgy 4-nek a sál. Már én is néztem, és unisex sál, alaposan keresgélni kell, ha találni akarsz egy olyat. Nekem tetszik és talán viselném is, ha lenne. Ti hordanátok, attól függetlenül, hogy unisex? rolleyes.gif


Sally! Köszönet a képért, nagyon cukii wub.gif wub.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 06. 15:03 #1496
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.06. 15:00)

Az Tom Baker sála. Ő volt a kedvenc Dokijának (4-ik Doki) alakítója. Minden Dokinak van egy jellegzetes öltözködési stílusa, mint 10-nek a Converse, úgy 4-nek a sál. Már én is néztem, és unisex sál, alaposan keresgélni kell, ha találni akarsz egy olyat. Nekem tetszik és talán viselném is, ha lenne. Ti hordanátok, attól függetlenül, hogy unisex?  rolleyes.gif 
meghajolo.gif


Én biztosan. Néha nagyon őrült tudok lenni. A sapkám is olyan, hogy az emberek majdnem hanyatt vágják magukat, mikor meglátják, de nekem tetszik. Hideg, téli, sötét napokon szeretek vidám, színes cuccokat viselni, szóval biztosan odáig lennék egy ilyen sálért! w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 06. 22:31 #1497
- törölt felhasználó -    
Boldog Mikulást mindenkinek biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 07. 08:11 #1498
- törölt felhasználó -    
A mai napi ajándék egy videó, ami bárki számára nézhető, David gondoskodott arról, hogy a kisfilmet az is nézhesse, aki nem tud jól angolul, vagy nincs a gépén hang, a Traffic Wardenben ugyanis egy szót sem szól, csak a környezetbéli hanghatások hallatszódnak, de a lényeg akkor is a történet, ami -az én véleményem szerint- too cute for words. biggrin.gif Ehhez megint nem tudok mit hozzáfűzni rohog.gif



És ha már itt tartunk, Napi haj mielőtt elfelejtem posztolni, mint tegnap a kedvenc Hamlet képeknél ezt. Hogy a fenébe felejthettem el posztolni ezt a kedvencekhez, pedig olyan egyértelmű. A tekintet, az egész ember, és persze az egyik legfontosabb, David és korona, mennyire jól neki biggrin.gif
David koronával a fején és én elfelejtem posztolni reklamalo.gif reklamalo.gif , bad bad fangirl I am. I've been a bad fangirl, bevallom blush.gif biggrin.gif biggrin.gif

Re napi haj. Ha mindenki kigyönyörködte magát a hajban, és minden másban, akkor tessék a tollat is figyelni. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 07. 08:29 #1499
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.07. 08:11)
A mai napi ajándék egy videó, ami bárki számára nézhető, David gondoskodott arról, hogy a kisfilmet az is nézhesse, aki nem tud jól angolul, vagy nincs a gépén hang, a Traffic Wardenben ugyanis egy szót sem szól, csak a környezetbéli hanghatások hallatszódnak, de a lényeg akkor is a történet, ami -az én véleményem szerint- too cute for words.  biggrin.gif Ehhez megint nem tudok mit hozzáfűzni  rohog.gif


Ebédszünetben mindenképpen nézős! thumbsup.gif Köszi, Kate és persze köszi, David a hang nélküli vidóért. Látjátok, már rám is tekintettel van olykor! biggrin.gif

Idézet (kateblock @ 2010.12.07. 08:11)
És ha már itt tartunk, Napi haj mielőtt elfelejtem posztolni, mint tegnap a kedvenc Hamlet képeknél ezt. Hogy a fenébe felejthettem el posztolni ezt a kedvencekhez, pedig olyan egyértelmű. A tekintet, az egész ember, és persze az egyik legfontosabb, David és korona, mennyire jól neki  biggrin.gif 
David koronával a fején és én elfelejtem posztolni  reklamalo.gif  reklamalo.gif , bad bad fangirl I am. I've been a bad fangirl, bevallom  blush.gif biggrin.gif  biggrin.gif
Re napi haj. Ha mindenki kigyönyörködte magát a hajban, és minden másban, akkor tessék a tollat is figyelni.  _nevet.gif


A napi haj igencsak tetszetős, bár a tollat nem tudom kinézni, miért is fontos. Valószínűleg az lehet a baj, hogy nem vagyok még elég jártas DT téren. blush.gif sad.gif
Oh, so you've been bad, lass! Engedtessék meg nekem, hogy most az egyszer az én drágámtól idézzek: "naughty, naughty girl" (na, ennek is van egy sztorija, de nem itt a helye biggrin.gif )
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 07. 08:38 #1500
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.07. 08:11)
A mai napi ajándék egy videó, ami bárki számára nézhető, David gondoskodott arról, hogy a kisfilmet az is nézhesse, aki nem tud jól angolul, vagy nincs a gépén hang, a Traffic Wardenben ugyanis egy szót sem szól, csak a környezetbéli hanghatások hallatszódnak, de a lényeg akkor is a történet, ami -az én véleményem szerint- too cute for words.  biggrin.gif Ehhez megint nem tudok mit hozzáfűzni  rohog.gif
És ha már itt tartunk, Napi haj mielőtt elfelejtem posztolni, mint tegnap a kedvenc Hamlet képeknél ezt. Hogy a fenébe felejthettem el posztolni ezt a kedvencekhez, pedig olyan egyértelmű. A tekintet, az egész ember, és persze az egyik legfontosabb, David és korona, mennyire jól neki  biggrin.gif 
David koronával a fején és én elfelejtem posztolni  reklamalo.gif  reklamalo.gif , bad bad fangirl I am. I've been a bad fangirl, bevallom  blush.gif biggrin.gif  biggrin.gif
Re napi haj. Ha mindenki kigyönyörködte magát a hajban, és minden másban, akkor tessék a tollat is figyelni.  _nevet.gif


Thanks 4 the video! Bár ha már zsaru, inkább Peter. Ez az egyenruha nem áll neki túl jól... Bezzeg a kis hosszú kabátkája... blush.gif

Toll: rofl.gif _nevet.gif rohog.gif + no comment.

"
- This is a sonic screwdriver?
- Oh, no! This is a pen. But really, sonic... "

_nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
100 oldal 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok