Starity

David Tennant

100 oldal 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. december 08. 08:39 #1521
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.08. 08:12)
Valaki összegyűjtötte a legjobb pillanatokat, azt is látnod kell.

A videó első fele a kukorékolós rész, a másik felét nézd. 
Ez az ember úgy felugrott arra az asztalra hogy csak lestem  blink.gif Hiperaktív 39 éves ember. És ki nyert a szkanderban?  Nem David az biztos, bár látható bizonyíték van arra, hogy evilbish megmarkolta az asztal szélét, ami állítólag érvénytelen a szkanderban. Tényleg így van?  blink.gif 
Dec 8, ajándék egy audió interjú, de nem is maga az interjú  a lényeg, hanem annak az eleje. David betelefonált 2008-ban az Edith Bowman showba a BBC radio 1-on és úgy mutatkozott be, mint Edith 'christmas fairy'-je.  _nevet.gif Azt mondogatják ez amolyan orosz akcentus akart lenni, kb az első 3 perc az a rész amiről beszélek. Christmas fairy csak a tusolóban énekel, és 2008 karácsonyakor 'jó tévét' nézett, 
mindenhkinek ajánlhgatta a bí bí szí vant, eshte hat körhül khezdődő Dochtor Whut.
(Nem véletlen írtam így  biggrin.gif )
Skinny Scottish streak of nothing Xmas fairy


Mindenképpen megnézem, meghallgatom őket otthon, amint géphez jutok! Ebédszüncsiben meg végre tervezem, hogy megnézem azt a kisfilmet, tegnap nem volt rá időm, mindig volt valami. sad.gif Remélem ma már nyugisabb napom lesz.
No, válogattam kicsit a képek között, de nekem ez tetszik. blush.gif

Új oldal!
http://kephost.hu/image-D470_4CFDEB02.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2010. december 08. 08:54 #1522
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Imádom azt az intellektuális, szemüveges fejét... wub.gif

Aktuális cuki.

+ Szép kis gyűjtemény itt. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2010. december 08. 12:08 #1523
- törölt felhasználó -    
Köszönet mindkettőtöknek a képekért meghajolo.gif és a fangirl avatarért ismételten. Szerintem még mindig nagy poén, nekem nagyon tetszik rohog.gif

Grace macskás képe nagyon cuki. És Sally cuki képe is. Imádnivalóak. wub.gif Szeretem a DW video diaries és DW Confidential screenshotokat, mert közelebbi képet adnak David környezetéről, az öltözködéséről és tulajdonságairól.
Tessék megnézni a Video Diaries nevű mappát itt hogy megértsd miről beszélek.

Tudtommal semmi smink nincs rajta, ez David, smink és minden nélkül. Főleg a közeli képeken lehet látni, hogy 'sok' szeplője is van, ami a tévén nem igazán jön át. Imádom, hogy tévén keresztül és azon kívül is jól néz ki, természetes és szép, vannak olyan színészek, akik smink nélkül borzasztóan néznek ki. Rupert Grint vörös de rajta nincsen annyi szeplő, mint Daviden blink.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning, Bessie
2010. december 08. 12:19 #1524
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.08. 12:08)
Köszönet mindkettőtöknek a képekért  meghajolo.gif és a fangirl avatarért ismételten. Szerintem még mindig nagy poén, nekem nagyon tetszik  rohog.gif 
Grace macskás képe nagyon cuki. És Sally cuki képe is. Imádnivalóak.  wub.gif Szeretem a DW video diaries és DW Confidential screenshotokat, mert közelebbi képet adnak David környezetéről, az öltözködéséről és tulajdonságairól. 
Tessék megnézni a Video Diaries nevű mappát itt hogy megértsd miről beszélek.
Tudtommal semmi smink nincs rajta, ez David, smink és minden nélkül. Főleg a közeli képeken lehet látni, hogy 'sok' szeplője is van, ami a tévén nem igazán jön át. Imádom, hogy tévén keresztül és azon kívül is jól néz ki, természetes és szép, vannak olyan színészek, akik smink nélkül borzasztóan néznek ki. Rupert Grint vörös de rajta nincsen annyi szeplő, mint Daviden  blink.gif


Igen, annyira édes ezeken a felvételeken... Én is imádom így természetesen a kedvenceimet. Látszik, hogy ők is emberek, és - számomra legalábbis - sokkal szimpatikusabbak így, mint púderrel az arcukon, meg minden. Ez David, semmi kertelés, takargatás. És azt kell mondjam, az idő ahogy megy, úgy lesz egyre helyesebb... wub.gif 2006-ban is aranyos volt mondjuk, de a későbbiekben nekem valahogy jobban tetszik. Ért még egy keveset... smileeee.gif (a már sokat emlegetett színészhaverom is elmúlt 40, de annyira jól néz ki, hogy hú - pont tegnap volt szerencsém látni rohog.gif )

Amúgy nekem ez és ez a kép a kedvencem. wub.gif (Valaki jöjjön át és szedjen össze kiskanállal, please... smileeee.gif )
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Bessie
2010. december 08. 12:38 #1525
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Várjál, Sally! Van nálam kiskanál, rohanok!! biggrin.gif thumbsup.gif
Köszi a képeket, Kate! Tényleg szeplős, de szerintem ez aranyos.
Amúgy végre megnéztem a Traffic Wardent és bele vagyok hullva!!! Imádom a kisfilmeket és ez maga a tökély! Vicces, kedves, aranyos, tündéri, ötletes, szeretnivaló! Egyszerűen imádom! Olyan ügyes, képi utalások voltak benne, amik teljesen véletlennek tűntek, mégis pont ott volt a helyük és megmosolyogtattak. Van még ilyen? Ja, és kérdezném, DT amúgy dohányzik?
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2010. december 08. 12:40 #1526
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.08. 12:38)
a, és kérdezném, DT amúgy dohányzik?


Szerencsére nem. thumbsup.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. december 08. 12:53 #1527
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.08. 12:38)
Várjál, Sally! Van nálam kiskanál, rohanok!!  biggrin.gif  thumbsup.gif 
Köszi a képeket, Kate! Tényleg szeplős, de szerintem ez aranyos. 
Amúgy végre megnéztem a Traffic Wardent és bele vagyok hullva!!! Imádom a kisfilmeket és ez maga a tökély! Vicces, kedves, aranyos, tündéri, ötletes, szeretnivaló! Egyszerűen imádom! Olyan ügyes, képi utalások voltak benne, amik teljesen véletlennek tűntek, mégis pont ott volt a helyük és megmosolyogtattak. Van még ilyen? Ja, és kérdezném, DT amúgy dohányzik?


És azt a részt is láttad, mikor leste a csajt, mögötte pedig ki volt írva a hirdetőplakátra, hogy Romeo? _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 08. 12:57 #1528
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.08. 12:53)
És azt a részt is láttad, mikor leste a csajt, mögötte pedig ki volt írva a hirdetőplakátra, hogy Romeo?  _nevet.gif


Igen!!! Az különösen tetszett! w00t.gif thumbsup.gif Le a kalappal ezelőtt a kisfilm előtt. David megvett vele kilóra. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 08. 13:11 #1529
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.08. 12:57)
Igen!!! Az különösen tetszett!  w00t.gif  thumbsup.gif Le a kalappal ezelőtt a kisfilm előtt. David megvett vele kilóra.  blush.gif


Van még pár kisfilmje. Majd holnap is belinkelek neked egyet, előkerítem valahonnan biggrin.gif

Sally! Két jó képet választottál ki a video diariesből. Nekem is az a kettő a kedvencem blush.gif

Napi haj, mert most szükségem van egy szép mosolyra smileeee.gif (is rohog.gif )

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Breakfast%20shows/67.jpg
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 08. 13:22 #1530
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.08. 13:11)
Van még pár kisfilmje. Majd holnap is belinkelek neked egyet, előkerítem valahonnan  biggrin.gif


Előre is köszi! Hálám jeléül fogadd ezt a DT mosolyt szeretettel!
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 08. 13:30 #1531
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az előbb megint megnéztem a TW-t. Nekem is tetszik ám, az egyenruhája ellenére is. biggrin.gif Csak szűkszavú voltam. rohog.gif Egyedül szegény halacskákat sajnálom. unsure.gif

Viszont olyan jó volt felszállni Daviddel arra a buszra - megint. Én is az emeleten szeretek utazni, de legelöl... blush.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2010. december 08. 13:30 #1532
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.08. 13:11)

Sally! Két jó képet választottál ki a video diariesből. Nekem is az a kettő a kedvencem  blush.gif


Komoly?! ohmy.gif w00t.gif

biggrin.gif
2010. december 08. 13:35 #1533
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.08. 13:30)
Az előbb megint megnéztem a TW-t. Nekem is tetszik ám, az egyenruhája ellenére is.  biggrin.gif Csak szűkszavú voltam.  rohog.gif Egyedül szegény halacskákat sajnálom.  unsure.gif 
Viszont olyan jó volt felszállni Daviddel arra a buszra - megint. Én is az emeleten szeretek utazni, de legelöl...  blush.gif


Igen, szegény halacska, micsoda dolgokon ment keresztül szegényke sad.gif

Igen, a képek közül, amik a Video Diaries mappában vannak, az a kettő a kedvencem. A természetes báj, mosoly vagy nem tudom miért blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2010. december 08. 15:06 #1534
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.08. 13:22)
Előre is köszi! Hálám jeléül fogadd ezt a DT mosolyt szeretettel!


Imádom wub.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. december 08. 16:53 #1535
- törölt felhasználó -    
David együtt ping pongozik Geri Halliwell-lel és Vilmos Herceggel egy charity esten blink.gif biggrin.gif
2010. december 08. 16:55 #1536
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.08. 16:53)
David együtt ping pongozik Geri Halliwell-lel és Vilmos Herceggel egy charity esten  blink.gif  biggrin.gif


Tud pingpongozni, vagy csak nagyon jótékony? rolleyes.gif
2010. december 08. 16:58 #1537
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.08. 16:55)
Tud pingpongozni, vagy csak nagyon jótékony?  rolleyes.gif


David nem tud ping pongozni. Semmilyen sportban sem jó. Vesztére is állnak, szegény Vilmos herceg biggrin.gif Geri meg egy másik nő leveri őket mert Davidnek nem megy _nevet.gif _nevet.gif

Jótékonysági nap van Londonban, több híresség is van náluk. Várjuk a képeket biggrin.gif

(David nagyon jótékony. Édesanyja jótékonysági szervező volt. Gyakran, magánéletben és interjúk alkalmával is hord ruhákat például, pólókat, blúzokat stb, rendszeresen adakozik, több szervezetnek adományozik, charity estek, könyvek stb)
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 09. 08:11 #1538
- törölt felhasználó -    
Emberek, hogy én miket olvastam tegnap és micsoda képek vannak az estről rohog.gif _nevet.gif
Érdekelnek valakit a képek?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 09. 08:13 #1539
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 08:11)
Emberek, hogy én miket olvastam tegnap és micsoda képek vannak az estről  rohog.gif  _nevet.gif 
Érdekelnek valakit a képek?


Yes! thumbsup.gif
2010. december 09. 08:18 #1540
- törölt felhasználó -    
charity 1 & 2 és 3

És a kedvencemet belinkelem csak mert biggrin.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/ICAP2.png

biggrin.gif biggrin.gif

Mielőtt megkérdeznétek, az nem a középső ujja, hanem a mutató rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
100 oldal 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok