Starity

David Tennant

100 oldal 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. december 09. 08:24 #1541
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 08:18)
charity 1 & 2 és 3
És a kedvencemet belinkelem csak mert  biggrin.gif 
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/ICAP2.png
biggrin.gif  biggrin.gif 
Mielőtt megkérdeznétek, az nem a középső ujja, hanem a mutató  rohog.gif


Á, zseniálisak!!! w00t.gif thumbsup.gif Nekem is ez tetszik, amit beszúrtál + a ketteske... wub.gif

KÖSZII !!! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 09. 08:27 #1542
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.09. 08:24)
Á, zseniálisak!!!  w00t.gif  thumbsup.gif Nekem is ez tetszik, amit beszúrtál + a ketteske...  wub.gif 
KÖSZII !!!  meghajolo.gif


Érdemes megnézni a harmadikat is mert egész közelről látszik a pofija. Nekem ez a haj kissé emosnak tűnik, de lássuk be, nem ő dönti el milyenre vágják le a haját és úgy inkább ne hordja, ahogyan a filmben van, visszafésült, lenyalt hajjal, inkább így. Emós vagy nem, ezzel a hajjal fiatalabbnak látszódik. Nem néz ki 39-nek ez az ember biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 09. 08:33 #1543
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 08:27)
Érdemes megnézni a harmadikat is mert egész közelről látszik a pofija. Nekem ez a haj kissé emosnak tűnik, de lássuk be, nem ő dönti el milyenre vágják le a haját és úgy inkább ne hordja, ahogyan a filmben van, visszafésült, lenyalt hajjal, inkább így. Emós vagy nem, ezzel a hajjal fiatalabbnak látszódik. Nem néz ki 39-nek ez az ember  biggrin.gif


Igen, a harmadik is jó, de pont ez a bajom vele, hogy túl kölyök rajta... blush.gif Oké, szuper, hogy nem látszik 39-nek, meg minden, de jobban szeretem az "érett pasikat". rohog.gif És Davidben az a jó, hogy fiatalosan is tud érett pasi lenni, azon a képen viszont tényleg mint egy huszonéves "kölyök". rohog.gif Azért szeressük. wub.gif

Nekem sem tetszik annyira a haja, nekem még mindig a süni a No.1... biggrin.gif
2010. december 09. 08:38 #1544
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Aktuális cuki. biggrin.gif

Csak hogy legyen kis karácsony is benne... rohog.gif
(Eztet a képet senem láttam még... w00t.gif unsure.gif )
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2010. december 09. 10:25 #1545
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Hello, lányok! Mindketten tök jó képeket hoztatok! Nagyon tetszenek. Egyébként Sallyvel értek egyet, nekem is inkább az érett pasik jönnek be, de David akkor is cuki! blush.gif
Ja, és mert új oldal!
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 09. 12:50 #1546
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.09. 08:33)
Igen, a harmadik is jó, de pont ez a bajom vele, hogy túl kölyök rajta...  blush.gif Oké, szuper, hogy nem látszik 39-nek, meg minden, de jobban szeretem az "érett pasikat".  rohog.gif És Davidben az a jó, hogy fiatalosan is tud érett pasi lenni, azon a képen viszont tényleg mint egy huszonéves "kölyök".  rohog.gif Azért szeressük.  wub.gif 
Nekem sem tetszik annyira a haja, nekem még mindig a süni a No.1...  biggrin.gif


Igen, idősebb Davidet én is jobban csippantom én most csak arra gondoltam, hogy David 5 évnyi Who után öregedett legalább egy tizest, de most, hogy nem dolgozik olyan feszített tempóban és a haja is rövidebb, fiatalabbnak néz ki. biggrin.gif

Helyzetjelentés tegnap előttről, már most előre szólok, hogy a következő történetet nem muszáj elhinni. Én bízom a forrásban és a stábtagokban is, tehát biztosan igaz, de rajtatok áll a döntés, hogy ti elhiszitek-e vagy sem.
David tegnap előtt Londoban forgatott, Dougray Scott-tal, egy nagy ház nagy udvarában. A stábtagok megkérdezték az ottlakóktól, hogy az éppen nem forgató stábtagok és színészek bemehetnének-e a folyosóra vagy teraszra hogy ne fagyjanak meg ??? és azt mondták igen maradhatnak. A család kislánya teljesen kivirult mikor meglátta Davidet és azt mondta, ő játszani akar a Doktorral. biggrin.gif
A stábtagoknak köszönhetően tudjuk, akik néha be-be néztek a kislány szobájának ablakán hogy David cybermenekkel játszott blink.gif biggrin.gif és -sajnos erről nincs bizonyíték- de fésűt is láttak a kezében biggrin.gif . LOL Ez az ember talán ??? megfésülte a csaj haját és DW-s babákkal játszottak a kiscsaj szobájában nevet2.gif
És ezzel még nem ért véget a történet. David asszisztense szerint a kislány azt mondta Davidnek, hogy van egy titka, amit csak a Dokival oszt meg, David pedig erre: 'oh do tell'. A csajszi előkotorta a szülei által már előre becsomagolt karácsonyi ajándékokat és tökre örült, hogy 'Father Christmas' előbb ment hozzájuk, megkérte Davidet, hogy bontsa ki őket, mert ha ő bontja fel, akkor a nagyszakállú talán megharagszik rá. David pedig mondta hogy nem, ezt kapod karácsonyra, nem lehet felbontani. Sírásra állt a kiscsaj szája, barátunk pedig egyből megszólalt, hogy ne sírj kislány. Kiengesztelte egy autogrammal. Kislány tökre boldog volt, elővett egy halom Doktoros képet, azt mondta azokat is írja alá, úgyhogy a testvérek, unokatestvérek, barátnők de még a szomszédok is kaptak autogrammot nevet2.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 09. 12:56 #1547
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 12:50)

Helyzetjelentés tegnap előttről, már most előre szólok, hogy a következő történetet nem muszáj elhinni. Én bízom a forrásban és a stábtagokban is, tehát biztosan igaz, de rajtatok áll a döntés, hogy ti elhiszitek-e vagy sem.
David tegnap előtt Londoban forgatott, Dougray Scott-tal, egy nagy ház nagy udvarában. A stábtagok megkérdezték az ottlakóktól, hogy az éppen nem forgató stábtagok és színészek bemehetnének-e a folyosóra vagy teraszra hogy ne fagyjanak meg ??? és azt mondták igen maradhatnak. A család kislánya teljesen kivirult mikor meglátta Davidet és azt mondta, ő játszani akar a Doktorral.  biggrin.gif 
A stábtagoknak köszönhetően tudjuk, akik néha be-be néztek a kislány szobájának ablakán hogy David cybermenekkel játszott  blink.gif  biggrin.gif és -sajnos erről nincs bizonyíték- de fésűt is láttak a kezében  biggrin.gif . LOL Ez az ember talán ??? megfésülte a csaj haját és DW-s babákkal játszottak a kiscsaj szobájában nevet2.gif
És ezzel még nem ért véget a történet. David asszisztense szerint a kislány azt mondta Davidnek, hogy van egy titka, amit csak a Dokival oszt meg, David pedig erre: 'oh do tell'. A csajszi előkotorta a szülei által már előre becsomagolt karácsonyi ajándékokat és tökre örült, hogy 'Father Christmas' előbb ment hozzájuk, megkérte Davidet, hogy bontsa ki őket, mert ha ő bontja fel, akkor a nagyszakállú talán megharagszik rá. David pedig mondta hogy nem, ezt kapod karácsonyra, nem lehet felbontani. Sírásra állt a kiscsaj szája, barátunk pedig egyből megszólalt, hogy ne sírj kislány. Kiengesztelte egy autogrammal. Kislány tökre boldog volt, elővett egy halom Doktoros képet, azt mondta azokat is írja alá, úgyhogy a testvérek, unokatestvérek, barátnők de még a szomszédok is kaptak autogrammot nevet2.gif


Valóban mesés történet, de DT-ből bőven kinézem, hogy tud ilyen türelmes és kedves lenni. Azt is kinézem belőle, hogy egy gyerek kedvéért akár még hülyét is csinál magából, ha a gyereknek az esik jól. biggrin.gif És ez számomra borzasztóan vonzó tulajdonság egy férfiben. blush.gif Szeretném hinni, hogy ez igaz. Egyrészt mert nagyon bájos kis történet, másrészt pedig szükség van ilyen emberekre, ilyen "sztárokra", a mai világban meg pláne!
2010. december 09. 13:02 #1548
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 12:50)
David tegnap előtt Londoban forgatott, Dougray Scott-tal, egy nagy ház nagy udvarában. A stábtagok megkérdezték az ottlakóktól, hogy az éppen nem forgató stábtagok és színészek bemehetnének-e a folyosóra vagy teraszra hogy ne fagyjanak meg ??? és azt mondták igen maradhatnak. A család kislánya teljesen kivirult mikor meglátta Davidet és azt mondta, ő játszani akar a Doktorral.  biggrin.gif 
A stábtagoknak köszönhetően tudjuk, akik néha be-be néztek a kislány szobájának ablakán hogy David cybermenekkel játszott  blink.gif  biggrin.gif és -sajnos erről nincs bizonyíték- de fésűt is láttak a kezében  biggrin.gif . LOL Ez az ember talán ??? megfésülte a csaj haját és DW-s babákkal játszottak a kiscsaj szobájában nevet2.gif
És ezzel még nem ért véget a történet. David asszisztense szerint a kislány azt mondta Davidnek, hogy van egy titka, amit csak a Dokival oszt meg, David pedig erre: 'oh do tell'. A csajszi előkotorta a szülei által már előre becsomagolt karácsonyi ajándékokat és tökre örült, hogy 'Father Christmas' előbb ment hozzájuk, megkérte Davidet, hogy bontsa ki őket, mert ha ő bontja fel, akkor a nagyszakállú talán megharagszik rá. David pedig mondta hogy nem, ezt kapod karácsonyra, nem lehet felbontani. Sírásra állt a kiscsaj szája, barátunk pedig egyből megszólalt, hogy ne sírj kislány. Kiengesztelte egy autogrammal. Kislány tökre boldog volt, elővett egy halom Doktoros képet, azt mondta azokat is írja alá, úgyhogy a testvérek, unokatestvérek, barátnők de még a szomszédok is kaptak autogrammot nevet2.gif


OMG, imádom ezt az embert..! blush.gif wub.gif w00t.gif Hogy lehet valaki ennyire aranyos, kedves?! smileeee.gif Szerencsés kislány... Davidből pedig ritka jó apa lesz, az már biztos... rolleyes.gif (Tudom, hogy nem feszegetjük a bizonyos témát, de kiderült már valami konkrétan, miszerint G. pregnant or not? smileeee.gif )
2010. december 09. 13:11 #1549
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.09. 13:02)
OMG, imádom ezt az embert..!  blush.gif  wub.gif  w00t.gif Hogy lehet valaki ennyire aranyos, kedves?!  smileeee.gif Szerencsés kislány... Davidből pedig ritka jó apa lesz, az már biztos...  rolleyes.gif (Tudom, hogy nem feszegetjük a bizonyos témát, de kiderült már valami konkrétan, miszerint G. pregnant or not? smileeee.gif )


A körülmények meglehetősen gyanúsak és a kép, amin a kisasszonyt láttam, sugallhatja azt is, hogy a válasz igen.
Viszont nekem nagyon gyanús, hogy a média nem tud róla, ha meg tud miért nem lövi le a poént? Mikor összekerültek, akkor is követték őket állandóan, figyelték, de volt róla cikk és bizonyító kép. Erről miért nincs? Csak GM apjának a színházi munkásságát kell követni, a nyitó estre elmenni, olyankor több kép is készül mindenkiről aki elmegy. Nehéz, nagyon nehéz ügy.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 09. 13:22 #1550
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 13:11)
A körülmények meglehetősen gyanúsak és a kép, amin a kisasszonyt láttam, sugallhatja azt is, hogy a válasz igen. 
Viszont nekem nagyon gyanús, hogy a média nem tud róla, ha meg tud miért nem lövi le a poént? Mikor összekerültek, akkor is követték őket állandóan, figyelték, de volt róla cikk és bizonyító kép. Erről miért nincs? Csak GM apjának a színházi munkásságát kell követni, a nyitó estre elmenni, olyankor több kép is készül mindenkiről aki elmegy. Nehéz, nagyon nehéz ügy.


Igen, fura az, ha valamit ilyen jól tudnak titkolni a sajtó előtt, bár az hiszem ez inkább Hollywoodban nehezebb. Azt vettem észre, hogy a brit hírességek egy kicsit jobban kézben tudják tartani a dolgokat és kevesebb dolog szivárog ki a magánéletükről, ha ők úgy akarják. Mindenesetre azt hiszem, hogy egy-két hónap és már úgyse lehet majd tovább titkolni a dolgot. Egy pregnancy pár hónaposan már elég egyértelmű. blink.gif
2010. december 09. 13:26 #1551
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.09. 13:22)
Egy pregnancy pár hónaposan már elég egyértelmű.  blink.gif


Hát ez már elég sok hónapos - ha létezik. Manó tudja. unsure.gif

Thalía is szinte az utolsó pillanatig tudta titkolni, hogy babája lesz... Ezek után már nem lepődök meg semmin... beer.gif
2010. december 09. 13:56 #1552
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.09. 13:22)
Igen, fura az, ha valamit ilyen jól tudnak titkolni a sajtó előtt, bár az hiszem ez inkább Hollywoodban nehezebb. Azt vettem észre, hogy a brit hírességek egy kicsit jobban kézben tudják tartani a dolgokat és kevesebb dolog szivárog ki a magánéletükről, ha ők úgy akarják. Mindenesetre azt hiszem, hogy egy-két hónap és már úgyse lehet majd tovább titkolni a dolgot. Egy pregnancy pár hónaposan már elég egyértelmű.  blink.gif


Ennek már több hónapja, már látszódnia kellene. Én nem is értem ezt az egészet. Átlátom a működést, tudom, hogy Davidnek vannak 'emberei' és ügynöke, aki megteszi a fontosabb lépéseket annak érdekében hogy amiről nem akarja hogy tudjunk, az ne tudódjon ki, de a pletyka akkor is van, már több hónapja. Az egész azzal kezdődött, hogy az állítólagos GM a facebookon és twitteren azt írta, hogy terhes. Utána jött az hogy valaki a Thorne forgatásán (amiben egy terhes nőt játszott) látta és azt gondolta tényleg terhes. Erre követő nap, az állítólagos szülésznő felregisztrál twitterre, benyögi státusznak és elmondja egy nagyszájú DT fannak, aki retweetel. Azt persze mindenki retweeteli, nem tartott tovább 5 percnél hogy mindenkihez eljusson a tweet. Utána a profil törölve lett és kész.
Megjelennek az interjúk 'DT feels broody' és a Single Father előtt minden rádióinterjúban rákérdeztek, burkoltan, hogy akar-e gyereket, egyszer begurult és azt mondta, 'úgyis lehet majd azt látni később, nem? Majd szólok ha látható lesz'. Erre válasz a műsorvezetőtől: DT's preggie *röhögés*,
DT: Igen, tényleg magamra szedtem pár kilót mostanság *röhögés, hümmögés*.

Szóval erről ennyit. Szerintem ha igaz lenne, már a média írt volna róla vagy visszatartják az információt. Azt sem értem, hogy mindenki ott volt a John Barrowman koncerten de senki nem tudta megmondani hogy mi a helyzet. Vagy nem ismerik fel GM-et vagy nem is akarnak róla beszélni.

Nekem 8, ha én lennék GM elgondolkodnék azon, hogy akarok-e gyereket egy ilyen embertől, aki munkamániás és most indul be a hollywoodi karrierje plusz jövőre talán kimegy Ausztráliába 1 évre Hobbitot forgatni. Én nem szülnék egy olyan pasinak, aki hónapokat van távol és nem tud relaxálni, nem megy nyaralni és nem tud egyhelyben megülni.

Lehet akármennyire barna hajú, szemű, magyar, skót soha nem tenném mert egy gyereknek apára is szüksége van. Ha mindezek mellett úgy döntenek, nekik kell gyerek, akkor én már most sajnálom a gyereket mellow.gif
2010. december 09. 14:05 #1553
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 13:56)
Ennek már több hónapja, már látszódnia kellene. Én nem is értem ezt az egészet. Átlátom a működést, tudom, hogy Davidnek vannak 'emberei' és ügynöke, aki megteszi a fontosabb lépéseket annak érdekében hogy amiről nem akarja hogy tudjunk, az ne tudódjon ki, de a pletyka akkor is van, már több hónapja. Az egész azzal kezdődött, hogy az állítólagos GM a facebookon és twitteren azt írta, hogy terhes. Utána jött az hogy valaki a Thorne forgatásán (amiben egy terhes nőt játszott) látta és azt gondolta tényleg terhes. Erre követő nap, az állítólagos szülésznő felregisztrál twitterre, benyögi státusznak és elmondja egy nagyszájú DT fannak, aki retweetel. Azt persze mindenki retweeteli, nem tartott tovább 5 percnél hogy mindenkihez eljusson a tweet. Utána a profil törölve lett és kész. 
Megjelennek az interjúk 'DT feels broody' és a Single Father előtt minden rádióinterjúban rákérdeztek, burkoltan, hogy akar-e gyereket, egyszer begurult és azt mondta, 'úgyis lehet majd azt látni később, nem? Majd szólok ha látható lesz'. Erre válasz a műsorvezetőtől: DT's preggie *röhögés*,
DT: Igen, tényleg magamra szedtem pár kilót mostanság *röhögés, hümmögés*.
Szóval erről ennyit.


Ó, szóval tényleg nem egyszerű a helyzet. Nem akarok találgatásokba bocsátkozni, de nekem ez az egész baromira sántít. Általában egy férfi azért büszke rá, hogy apa lesz. Főleg az ő korában. (Félreértés ne essék, nem öreg, csak már ahhoz elég idős, hogy apuka legyen). Ez alapján, amit elmondtál, szerintem az egész pletyka, pont, mint Sean Bean új 19 éves nője. Elindul valahonnan a hülyeség és a Twitter meg pont arra jó, hogy az ilyen hülyeségek elterjedjenek a világban. blink.gif mad.gif
2010. december 09. 14:14 #1554
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.09. 14:05)
Ó, szóval tényleg nem egyszerű a helyzet. Nem akarok találgatásokba bocsátkozni, de nekem ez az egész baromira sántít. Általában egy férfi azért büszke rá, hogy apa lesz. Főleg az ő korában. (Félreértés ne essék, nem öreg, csak már ahhoz elég idős, hogy apuka legyen). Ez alapján, amit elmondtál, szerintem az egész pletyka, pont, mint Sean Bean új 19 éves nője. Elindul valahonnan a hülyeség és a Twitter meg pont arra jó, hogy az ilyen hülyeségek elterjedjenek a világban.  blink.gif  mad.gif


A baj csak az, hogy David is látja. Ezt is a forrástól tudom, de hogy ő honnan tudja, azt nem hajlandó megmondani. David semmit nem ért a gépekhez, de GM igen és múltkor kíváncsiságból kigooglezták magukat és nem tetszett nekik amit találtak a neten. A neten több DT/GM páros utáló weboldal van, csúnya szavakkal illetik GM-et és a még meg nem született gyereket is. ÁLLÍTÓLAG David tajtékzott a dühtől és GM is mérges volt és kérést is irányítottak az ügynökségen keresztül, hogy tegyenek valamit de hiába, a neten nincs mit tenni ami egyszer felkerült, az ott is marad, így vagy úgy. mellow.gif
2010. december 09. 14:19 #1555
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 14:14)
A baj csak az, hogy David is látja. Ezt is a forrástól tudom, de hogy ő honnan tudja, azt nem hajlandó megmondani. David semmit nem ért a gépekhez, de GM igen és múltkor kíváncsiságból kigooglezták magukat és nem tetszett nekik amit találtak a neten. A neten több DT/GM páros utáló weboldal van, csúnya szavakkal illetik GM-et és a még meg nem született gyereket is. ÁLLÍTÓLAG David tajtékzott a dühtől és GM is mérges volt és kérést is irányítottak az ügynökségen keresztül, hogy tegyenek valamit de hiába, a neten nincs mit tenni ami egyszer felkerült, az ott is marad, így vagy úgy. mellow.gif


Az ilyesmit meg rohadtul utálom!!! Mégis kinek mi köze van egy másik ember életéhez? Az, hogy valakinek van egy kedvenc sztárja, még nem jogosítja fel arra, hogy annak a kedvencnek ő beleavatkozzon az életébe! Egy rajongónak semmi köze az ilyesmihez. Persze meg lehet a véleménye, de mindennek van határa! Miért kell olyasvalakit sértegetni, aki soha nem ártott semmivel, legfeljebb az a bűne, hogy hozzáment/összejött egy sztárral. Ismétlem, véleménye mindenkinek lehet, de nem mindegy, hogy ezt a véleményt hogyan tálalja! Nem is csodálom, hogy kiakadtak. sad.gif Egyébként azon gondolkodom, hogy ezek a fanok nem szégyellik magukat? Ezeknek még volna képük vigyorogva David elé állni, hogy: "hé én vagyok a legnagyobb rajongód!"? Az a baj, hogy a válasz sajnos igen. Az ilyeneknek nagyon vastag a bőr a képén. reklamalo.gif
2010. december 09. 14:43 #1556
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.09. 14:19)
Az ilyesmit meg rohadtul utálom!!! Mégis kinek mi köze van egy másik ember életéhez? Az, hogy valakinek van egy kedvenc sztárja, még nem jogosítja fel arra, hogy annak a kedvencnek ő beleavatkozzon az életébe! Egy rajongónak semmi köze az ilyesmihez. Persze meg lehet a véleménye, de mindennek van határa! Miért kell olyasvalakit sértegetni, aki soha nem ártott semmivel, legfeljebb az a bűne, hogy hozzáment/összejött egy sztárral. Ismétlem, véleménye mindenkinek lehet, de nem mindegy, hogy ezt a véleményt hogyan tálalja! Nem is csodálom, hogy kiakadtak.  sad.gif Egyébként azon gondolkodom, hogy ezek a fanok nem szégyellik magukat? Ezeknek még volna képük vigyorogva David elé állni, hogy: "hé én vagyok a legnagyobb rajongód!"? Az a baj, hogy a válasz sajnos igen. Az ilyeneknek nagyon vastag a bőr a képén.  reklamalo.gif


Úgy tűnik nem zavarja őket. Arra gyanakszom, hogy jövőre még több sültbolond lesz. Engem annyira nem is érdekel, bevallom őszintén, nem járkálok már ilyen helyekre csak kíváncsiságból néztem be, érdekelt, hogyan működik a rendszer, de nem vágom, még mindig. Valaki d.u. 4:07-kor azt írja, hogy GM terhesen repül Mexikóba Davidhez, 8:57-kor pedig valaki látja, csontsoványan Londonban, egy boltban újságot vásárolni. dry.gif Ennyi. Idióta majmok.

Mielőtt idejöttél volna hozzánk, letisztáztuk, hogy nekünk David nem kellene, viszont szívesen klónoztatnánk biggrin.gif limited editionbe _nevet.gif Úgy már esetleg kellene, egy két embernek biggrin.gif

Lépjünk túl emberek, az Isten állatkertje nagy és alacsony a kerítés dry.gif

December 9, ajándék Tipsy DT rohog.gif



El lehet dönteni, hogy a voicemail alapján ivott-e vagy nem, mert nekem nem megy. Túl sokat tudok róla ahhoz hogy meg tudjam állapítani, képes-e annyit inni, hogy tényleg elessen (ahogyan Christian O'Connell mondta) és túl elfogult vagyok vele, akár tipsy akár nem, az akcentus szexi és elvonja minden figyelmemet (persze értem hogy mit mond és figyelek rá csak így nehéz biggrin.gif )
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 09. 17:56 #1557
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 14:43)

December 9, ajándék Tipsy DT  rohog.gif 

El lehet dönteni, hogy a voicemail alapján ivott-e vagy nem, mert nekem nem megy. Túl sokat tudok róla ahhoz hogy meg tudjam állapítani, képes-e annyit inni, hogy tényleg elessen (ahogyan Christian O'Connell mondta) és túl elfogult vagyok vele, akár tipsy akár nem, az akcentus szexi és elvonja minden figyelmemet (persze értem hogy mit mond és figyelek rá csak így nehéz  biggrin.gif )


Teljesen őszintén, szívemre tett kézzel állítom, hogy nem tudom megállapítani valóban ittas-e, vagy csak baromi jó színész. Na jó, ez utóbbi eddig is egyértelmű volt, de képes-e valaki ennyire jól eljátszani a becsípettet? És őszintén megvallom, bár nagyon jól tudok angolul, nem igazán értem mit beszél. _nevet.gif Egy biztos: NAGYON ÉDES! blush.gif
2010. december 09. 18:16 #1558
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.09. 17:56)
Teljesen őszintén, szívemre tett kézzel állítom, hogy nem tudom megállapítani valóban ittas-e, vagy csak baromi jó színész. Na jó, ez utóbbi eddig is egyértelmű volt, de képes-e valaki ennyire jól eljátszani a becsípettet? És őszintén megvallom, bár nagyon jól tudok angolul, nem igazán értem mit beszél.  _nevet.gif Egy biztos: NAGYON ÉDES!  blush.gif


Nem lehetett érteni? Akkor lássuk.
DT: Hello Christian, it's DT here. I assume this has to be your answerphone so one has to be ready to play it on air tomorrow morning. Uhmmm I'd like to point out to all listeners uhmm all the people of Great Britain uhmmm that you were the one who fell over earlier today. I am very sober. Emmm.. ehh.. Obviously, we didn't talk about me or with me you know that, come on. Anndd we didnae talked about the the project we talked about, which we didn't talk about that. You know that. You know that. And that was the news here's me comes by. Bye.

Tipsy vagy nem, én mág mindig olvadozom, főleg mikor mondja benne, hogy 'earlier today' wub3.gif
2010. december 09. 18:29 #1559
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 18:16)
Nem lehetett érteni? Akkor lássuk.
DT: Hello Christian, it's DT here. I assume this has to be your answerphone so one has to be ready to play it on air tomorrow morning. Uhmmm I'd like to point out to all listeners uhmm all the people of Great Britain uhmmm that you were the one who fell over earlier today. I am very sober. Emmm.. ehh.. Obviously, we didn't talk about me or with me you know that, come on. Anndd we didnae talked about the the project we talked about, which we didn't talk about that. You know that. You know that. And that was the news here's me comes by. Bye.
Tipsy vagy nem, én mág mindig olvadozom, főleg mikor mondja benne, hogy 'earlier today' wub3.gif


Aha, akkor ezért nem értettem. _nevet.gif _nevet.gif Ez ultra cuki! _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 09. 18:39 #1560
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.09. 18:29)
Aha, akkor ezért nem értettem.  _nevet.gif  _nevet.gif Ez ultra cuki!  _nevet.gif


A project-es mondat nem akart összeállni, csak nehezen biggrin.gif
Hosszú sztori, röviden, nagy vonalakban csak annyi hogy elment kajálni Christiannal (műsorvezető az Absolute Radio-nál) és ő azt írta, hogy David annyira részeg volt, elesett az utcán és taxi vitte haza.
Soha nem fogjuk megtudni mi történt, csak tippelhetünk. Csak poén. És szeretem hallani ahogyan mondja hogy 'earlier'. Nem tudom hogy pörgeti az R betűket de nagyon bejövős. biggrin.gif

Napi haj biggrin.gif
Szegény Doktor, lesmárolta egy nő. Micsoda fej, not impressed _nevet.gif
100 oldal 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok